Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11501) Sirandrish válasza Boci_83 (#11493) üzenetére


Sirandrish
legenda

mert van kedve játszani:)
de most tökmindegy szvsz...ha PCW-zünk akkor mindegy hogy ki ugrik be nem?

főleg hogy voltak már érdekes beugróink..annál rosszabb nem lehet:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11502) Boci_83 válasza Gergello (#11482) üzenetére


Boci_83
őstag

A CB-vel meg annyi a baj, hogy kurvára lusták vagyok keresni! Kicsit macerásabb mint a PCW warokat leszervezni, és ennyire sem vagytok képesek. Néha még a PCW war keresése is oltári nagy problémaként tárul elénk. Kicsit már unom, de inkább keresek mint a siránkozását hallgassam a csapatnak!

[ Szerkesztve ]

**********

(#11503) Sirandrish válasza Boci_83 (#11502) üzenetére


Sirandrish
legenda

CB wart én szívesen keresek..ha valaki elmondja hogyan is kell a kihivást intézni..egyszer már ugyan csináltam de már elfelejtettem...közöttünk egyedül Ger1 tudja de ő meg....hát baszik kerseni mivel a multhónapban már keresett:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11504) kavicssli válasza Sirandrish (#11503) üzenetére


kavicssli
addikt

ja igen ha elmagyarázzátok hogy CB-n hogyan kell csapatot kihívni akkor simán lelehet előre is fixálni egy időpontot az ellenel és így könyebb is összehozni a WAR-t!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#11505) Sirandrish válasza kavicssli (#11504) üzenetére


Sirandrish
legenda

jó csak akárkinek közbejöhet akármikor akármi..nem olyan bonyolult leszervezni egy CB wart a mircen..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11506) Richard


Richard
őstag

CÉBÉZZÜNK LYee!

Ugyan úgy el fog menni a kedvünk/kedvetek az első 18:2 után mint eddig. Azzal kéne kezdeni hogy felmegyünk és Vacantot, Crossfiret, Bogot bemérjük. Nadek, támadásba ki merre megy meg ilyen apróságok. Fejenként 2 féle spot nade meg mondjuk 2-3 hely aztán kész is a móka. 20 perc alatt megvan. Amég egy ember is kamillázik meg kerül meg nem hisz a másiknak addig értelme nincs az egésznek.
Demokat hiába nézünk, attól jobb nem lesz mert felét elfelejted, fele meg csak az adott meccsen adott ellenfél ellen jött be. Mindenki máshogy játszik. Nem másra kell hasonlítani, hanem ki kell alakítani a saját kényelmes stílusod.

Este vagyok 10 felé. :)

(#11507) Gergello válasza Richard (#11506) üzenetére


Gergello
addikt

exactly :K
Előbb-utóbb meg kellene csinálni. Ha megvan az összhang utána jobb eredményeket tudunk majd elérni.

Bár inkább nézzetek AMV-t: link
A zene jó alatta.

(#11508) Sirandrish válasza Richard (#11506) üzenetére


Sirandrish
legenda

jó akkor 10kor ez lesz a program..akinek nem tetszik az leszihat...ennyi:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11509) Sirandrish válasza Gergello (#11507) üzenetére


Sirandrish
legenda

neked meg ezt és ezt ajánlom megtekinteni:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11510) Sirandrish


Sirandrish
legenda

akkora Spájvert kaptam hogy ihaj..háterret átirta...oldalakat nyit meg magától..magától telepit minden szart..sajátgép/total commander nincs..a startmenü üres stb..hamarosan telepitek meg ugye mindent visszarakok:(
kurvára hiányzott :(((

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11511) Richard válasza Sirandrish (#11510) üzenetére


Richard
őstag

Spyware terminator + Ccleaner szerintem megoldaná. ;)

(#11512) Sirandrish válasza Richard (#11511) üzenetére


Sirandrish
legenda

a format c is megoldotta ;]
nem szeretem az ilyeneket..ha már megtámadta a gépet azt már nem irtod le teljesen..így friss a rendszer..már csak game telepitések vannak meg néhány apró progi...semmi extra..
inkább így és tudom hogy most fasz...vagy 4 napig :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11513) Sirandrish


Sirandrish
legenda

jah amugy a TS ip-t adja már meg valaki..a NYEVesekét is..ahhoz pass is kell..köszi

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11514) Richard válasza Sirandrish (#11512) üzenetére


Richard
őstag

:DDD

(#11515) Sirandrish válasza Richard (#11514) üzenetére


Sirandrish
legenda

TS IP_ket nyomassad pls..meg a Inves szero IP-t...az rcont is ha lehet mert ugye fel volt irva de valami oknál fogva elszálllllt:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11516) athomi válasza Sirandrish (#11513) üzenetére


athomi
veterán

NYEV:
62.112.194.109:8819
pass: nyevts

Blizzard:
84.16.224.90:3578

[ Szerkesztve ]

(#11517) Sirandrish válasza athomi (#11516) üzenetére


Sirandrish
legenda

köszike :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11518) Sirandrish


Sirandrish
legenda

nos.
CoD4 fenntvan
PB frissitve
TS fenntvan IP-kel
Miniadmin fenntvan
X-fire fenntvan
Players mappa a helyén.
azthiszem minden megvan :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11519) kavicssli válasza Sirandrish (#11518) üzenetére


kavicssli
addikt

Elég gyorsan megvolt a telepítés! :D

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#11520) Sirandrish válasza kavicssli (#11519) üzenetére


Sirandrish
legenda

10 órakor még lementem a haverhoz mert nála volt a XP-m amit te hoztál:)
11körül kezdtem neki...11:30kor levittem a kutyát vagy 15 percre...aztán 1re már minden megvolt ami kell:)

vagyis hát progikat még most is telepitek ha eszembe jut de a lényeg már megvolt:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11521) kavicssli


kavicssli
addikt

PCW warokról jöhetnek a képek! :U

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#11522) forceberg


forceberg
veterán

<------
<------
<------
<------

Szeva Andrish! ;)
Üdv Mindenki! :D

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#11523) Boci_83 válasza forceberg (#11522) üzenetére


Boci_83
őstag

Csini vagy!!! :C :Y

**********

(#11524) Kavicsusz


Kavicsusz
tag

Sziasztok! :))

Na megy COD 4? CB is megy?

Forceberg:Jó kis képed van :C :R

[ Szerkesztve ]

Ston3 --->http://www.blizzard-clan.extra.hu/<---Ston3 :White Wolf:--->http://whitewolfclane.extra.hu/news.php

(#11525) kavicssli válasza forceberg (#11522) üzenetére


kavicssli
addikt

Gyóóóó! :DDD
S.A.S.madár :DDD

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#11526) Gergello válasza forceberg (#11522) üzenetére


Gergello
addikt

Szép lett. :C

(#11527) kavicssli válasza Gergello (#11526) üzenetére


kavicssli
addikt

Sikerült alakítani valami a logoval kapcsolatban?! :R

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#11528) kavicssli


kavicssli
addikt

Cloudnak már írtam privbe de itt is felteszem a kérdést!

Az otthoni 1.3Mbites NET kevés lenne hogy 2 gépen nyomjuk a COD4et
PEdig már van fasza zsír gépe Dávidnak is :U :R

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#11529) athomi válasza kavicssli (#11528) üzenetére


athomi
veterán

nagyon kevés

[ Szerkesztve ]

(#11530) Gergello válasza kavicssli (#11528) üzenetére


Gergello
addikt

Ki kell próbálni.

(#11531) Gergello válasza athomi (#11529) üzenetére


Gergello
addikt

Te szoktál a maxpacketsra panaszkodni, nem? Szerintem alap esetben ne ebből indulj ki.

(#11532) kavicssli válasza athomi (#11529) üzenetére


kavicssli
addikt

Én is kevésnek mondom :( de gondoltam előtte megkérdezlek titeket is! Elvileg pénteken megtudom már nézni hogy jó lesz e vagy nem!
ha nem akkor meg decembertől sávszél növelés! :D

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#11533) athomi válasza Gergello (#11531) üzenetére


athomi
veterán

Nekem van, de ez most hogy jön ide? :F
Most arról volt szó, hogy egy 1.3Mb-es net elvisz e két embert. Gondolod elvisz? :) 2Mb-es netről már próbáltam és nem ment.

[ Szerkesztve ]

(#11534) Sirandrish válasza forceberg (#11522) üzenetére


Sirandrish
legenda

jahj most mivan? én legalább kemény vagyok oszt ezé nem kaphatok:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11535) kavicssli válasza athomi (#11533) üzenetére


kavicssli
addikt

Akkor az tényleg esélytelen! :(

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#11536) athomi válasza kavicssli (#11535) üzenetére


athomi
veterán

azért próbáld meg, kivi vagyok milyen pingeket kapnátok :)

[ Szerkesztve ]

(#11537) forceberg válasza kavicssli (#11535) üzenetére


forceberg
veterán

Még a 4M/256k is kevés lehet...
512k feltöltés pedig csak a 8Mb-eshez jár... :((

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#11538) Boci_83


Boci_83
őstag

(#11539) Sirandrish válasza Boci_83 (#11538) üzenetére


Sirandrish
legenda

750M-ért holnap viszem...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11540) Gergello válasza kavicssli (#11527) üzenetére


Gergello
addikt

Hát azzal éppen nem, de az ötlet már megvan. Majd leírom azt is.

Viszont: :Y

kép1
kép2
kép3
kép4
kép5

(#11541) athomi válasza Boci_83 (#11538) üzenetére


athomi
veterán

A leírás alapján az autó gazdája nem sokat járhatott iskolába. :DDD

(#11542) kavicssli válasza Boci_83 (#11538) üzenetére


kavicssli
addikt

csak 700 millióm van! :( De remélem így is eladod nekem!? :D

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#11543) Sirandrish válasza kavicssli (#11542) üzenetére


Sirandrish
legenda

#11539 ;] :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11544) kavicssli válasza Sirandrish (#11543) üzenetére


kavicssli
addikt

:O :DDD

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#11545) kavicssli


kavicssli
addikt

Remélem ma délelőtt megjönnek a VGA-k és akkor délután már tesóm tudná nyomni a COD4et!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#11546) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Tegnap ismét tanultam 2 nadet..most Crash mapon:)
az egyik egyszer sem jött be élesbe:(... a másik viszont mindig:)

Majd ha valakit érdekel szívesen megmutatom:)

Végre kitudom dobni a kékházból rusholó népet szinte védő kezdőröl:))
jah és ugyanezzel a nade-el csak más irányba dobva kékház előtti kocsit is kitudom lőni..szóval ha valaki dobja ezt én meg amazt akkor ha rusholós cspatról van szó máris 2 ember előnyben lehetünk:))

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11547) Gergello válasza Sirandrish (#11546) üzenetére


Gergello
addikt

Majd vmikor bemutathatnád.

kavics: első bannernek egy 468*100-as (vagy 80-as) jó, nem? Ez nem szabvány méret, de a 60-as meg túl keskeny.

(#11548) Sirandrish válasza Gergello (#11547) üzenetére


Sirandrish
legenda

majd valamikor megmutatom:)

Káklot-ra akarok még pár nadet mert azon ugye ölni is ritkán tudok..legalább a granyóim legyenek veszélyesek:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11549) forceberg válasza Sirandrish (#11546) üzenetére


forceberg
veterán

23:00-kor jövök. Ha kevesen leszünk, meg te is leszel, megmutathatod nédjeidet! Az egyik azért nem jött be, mert kevesen voltunk, nem jut mindkét helyre ellen. Min. 4v4, de inkább 5v5-ben jó lehet az.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#11550) forceberg válasza Sirandrish (#11548) üzenetére


forceberg
veterán

Backlot: Übung macht den Meister! :K :Y
+ makk!

Mod: ha CB-zni akarunk, akkor edzésként a PCW-ken magunknak gyenge mapot kell választani sajátnak.

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.