Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-11-20 19:59:35

LOGOUT.hu

A Borderlands: The Pre-Sequel! a Borderlands sorozat harmadik része, ami időben az első és a második rész között játszódik. A játékot 2014. április 9-én jelentették be hivatalosan (két nappal a megjelenésével kapcsolat információk kiszivárgása után), majd végül 2014. október 14-én jelent meg.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1201) pohár válasza gbors (#1200) üzenetére


pohár
félisten

akkor lehet hanyagolni kellene péntekig, mert hétköznap mindig eltelik valamivel az idő este, péntek délután bele lehetne vágni viszont, akkor úgyis 2-kor végzek :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1202) gbors válasza pohár (#1201) üzenetére


gbors
nagyúr

Én ritka kivéltől eltekintve csak este tudok multizni (hétköznap is és hétvégén is) - lássuk meg, hogy alakul.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#1203) pohár válasza gbors (#1202) üzenetére


pohár
félisten

jaja, tudom, épp ezért maradjunk a pénteknél inkább, szombaton úgyis kialszom magamat, úgyhogy tolhatjuk 1-2-ig is :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1204) Fortian


Fortian
tag

Hello!

Jönnék én is multizni pénteken amennyiben még van hely :)) :DD

(#1205) BomiBoogie


BomiBoogie
MODERÁTOR

Mit gondoltok, egy olyannak, aki még nem ismeri a Borderlands-szériát mélységében, melyik játékot lenne jobb megmutatni local coop céljából?

A 2-t vagy a Pre-Sequelt?

Gondolok itt arra, hogy a PS sztorija mennyire élvezhető, ha pl. nem ismered a 2-t?

(A 2-t ismerem, játékmenetben, sztoriban is, a PS-t viszont egyáltalán nem, ezért a kérdés, az nyújt-e többet, viccesebb, esetleg kevésbé vicces stb.)

[ Szerkesztve ]

(#1206) ollie válasza BomiBoogie (#1205) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A 2-t inkább. Olcsóbb is és sokkal több tartalom van benne, na meg tényleg van sok utalás a Pre-Sequelben.

***

(#1207) BomiBoogie válasza ollie (#1206) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Igen, köszönöm, még utánaolvastam és én is erre jutottam. :K

(#1208) gbors


gbors
nagyúr

Urak, ma este 10?

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#1209) pohár válasza gbors (#1208) üzenetére


pohár
félisten

hú, még jó későn... :D
melyik karakterrel kellene kezdenem, tippek?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1210) gbors válasza pohár (#1209) üzenetére


gbors
nagyúr

Wilhelm - a két support drone-ja egészen jó, később lesznek még vicces skilljei, ahogy egyre droidabb lesz
Nisha - gunzerker lite, bugyuta, de hatékony action skillel
Athena - a kinetikus pajzs teljesen más játékstílust kíván, mint a többiek
Clappy - nem hatékony, de nagyon vicces, legalábbis egy darabig

Nekem Nisha és Wilhelm bejött, Athena nagyon nem, Claptrap sem igazán. Mondjuk az elején könnyű a játék, lehet, hogy érdemes Clappyval kezdeni, ha a humorfaktor fontos, aztán legfeljebb később átműtöd.

Én Aurelia leszek, úgyhogy nem lesz clash :)

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#1211) pohár válasza gbors (#1210) üzenetére


pohár
félisten

én szerintem valami darálósabb karaktert választok, akkor lehet, hogy Wilhelm a jó választás számomra :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1212) gbors válasza pohár (#1211) üzenetére


gbors
nagyúr

Most lett egy kis időm, belekezdhetünk korábban, aztán n10 körül elhúzok, és 10 körül vissza. Hm?

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#1213) pohár válasza gbors (#1212) üzenetére


pohár
félisten

most látom, hogy írtál, hát már mindegy :DDD
na, majd 10-kor verődjünk össze, csak meg kéne legyen a 4 ember

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1214) dioka7


dioka7
senior tag

Ha gondoljátok vegyetek fel steamen. Pont 10kor nem biztos, hogy tudok jönni, de picit később 99%, és ha nem vagytok meg 4-en becsatlakoznék. Rég BL-eztem egy jót. Van több karakterem is. Van ami OP-s. De ha jól gonolom innen senki nem "barátom" steamen. Ha felvesztek visszaigazolok és ha kevesen vagytok mehet a buli :)) Éjfél körülig biztosan jó vok!
Steames nevem: Inglorious Walnut [HUN], de a dioka7 -re is engem ad ki.

[ Szerkesztve ]

(#1215) pohár válasza dioka7 (#1214) üzenetére


pohár
félisten

nadevárjá apám, mi a Pre-Sequellel játszunk majd, nem a BL2-vel :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1216) dioka7 válasza pohár (#1215) üzenetére


dioka7
senior tag

shit, az nekem nincs

Bakker, tényleg elnéztem, ez nem a "2" topik :Y
Sorry... :O :O :O

[ Szerkesztve ]

(#1217) gbors


gbors
nagyúr

Na, akkor roll call :) Ki jön?

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#1218) pohár válasza gbors (#1217) üzenetére


pohár
félisten

Edemmel beszéltem az előbb, ő is be fog csatlakozni BF4 után, tegnap fél 11-kor abbahagyták, ma is lehet addig lesznek csak, bár ki tudja...

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1219) Edem05 válasza pohár (#1218) üzenetére


Edem05
őstag

Bocsi srácok, de nagyon hamar elment a kedvem. BL2 valahogy még most is jobban érdekel +800 óra után mint ez. :D

(#1220) dioka7 válasza Edem05 (#1219) üzenetére


dioka7
senior tag

Én ezért nem vettem meg :(

(#1221) Edem05 válasza dioka7 (#1220) üzenetére


Edem05
őstag

1x-2x végig vittem aztán elég is volt. Ez a rész nem lett a legjobb. Valahogy nem érzem benne azt a varázst mint a BL2 esetében.

(#1222) gbors válasza pohár (#1218) üzenetére


gbors
nagyúr

Megnéztem Wilhelm skillfáját. Én a Dreadnoght treevel kezdenék, és elmennék addig, hogy van Termination Protocols és Zero Hour. Utána valamelyik másik fával mennék tovább - mindegyikben nagyon jó a L3 skill (Laser Guided, ill. Power Fist), valamint az L4-ben a középső is hasznos (Kill Switch, Shock Absorbers).

(#1221) Edem05: a PS szerintem egy becsületes iparosmunka, elég újítással ahhoz, hogy egy darabig fun legyen. Remélem, Aureliaban még van annyi új, hogy még egy PT-t elvigyen, az elejét eddig élveztem, de a közepével kapcsolatban nekem is vannak aggályaim. Ill. a Clappy DLC-t még egyszer érdemes lesz végigvinni.
A BL2 epic meccseivel meg nincs versenyben, valóban.

[ Szerkesztve ]

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#1223) pohár válasza gbors (#1222) üzenetére


pohár
félisten

majd akkor ránézek arra én is, MacGameStore-on meg pont akcióznak megint, 12$ a Season Pass, rohadtul csábít... :D

csak az egerem ne szarta volna össze magát, szinte alig tudok célozni ADS-szel, annyira fos a jobb egérgomb, de a görgővel se tudok nagyok kattintgatni már, meg a bal egérgombbal sem :((

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1224) gbors válasza pohár (#1223) üzenetére


gbors
nagyúr

A Season Pass-t gondold át sztem. Van benne egy elég szar aréna (Holodome) + UVHM, két új karakter, ill. a Clappy sztori DLC. Azt nem tudom, hogy a Claptrap DLC-vel jön-e az UVHM, mert ha igen, akkor a Holodome +valahány szintje nem sokat ér (nekem a legmagasabb karakterem 63-as).

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#1225) pohár válasza gbors (#1224) üzenetére


pohár
félisten

itt azt írja, hogy ClapTrap és az UVHM együtt jár, mint 4. DLC

amúgy jön még valami a játékhoz? ezen megakadt a szemem a hivatalos honlapjukon: All Season Pass content will be available by October 2015

ma délután toljuk megint? most szakad az eső, senki nem megy sehova, mindenki otthon marad a seggén :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1226) [Prolixus] válasza gbors (#1224) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Holodome-mal meg a Clappy-s DLC-vel is jött UVHM upgrade pack.

Szerk: Nem lesz már semmi hozzá. Azzal a szöveggel csak bebiztosították magukat kábé szerintem, a Clappy volt az utolsó DLC hónapokkal ezelőtt.

Szerk:2 Hol jártok amúgy, milyen szinten? :D Lehet én is becsatlakozok bakker. Úgyse sokat fogok már játsazni ha elkezdődik az egyetem, vagyis kb. 2 nap múlva :DDD

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#1227) pohár válasza [Prolixus] (#1226) üzenetére


pohár
félisten

tegnap jöttek a srácok segíteni nekem, mivel most vettem meg :D
5., vagy 6. szinten voltunk, mikor befejeztük, szóval még eléggé az elején, épp a Meriffet próbáltuk elérni

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1228) gbors válasza pohár (#1225) üzenetére


gbors
nagyúr

Akkor igazából elég a Clappy, ha az van vhol leárazva. A két karakter közül Jack jó, Aureliával ismerkedem, lehet jó, de miután az alapjátékban is van négy, erre nem biztos, hogy érdemes költeni.

Én délután teljesen megbízhatatlan vagyok - lehet, hogy elviszem vhová a családot, vagy lehet, hogy otthon csinálunk vmit együtt. Ha leülnek filmet nézni, akkor tudok multit játszani, de ez (szerencsére) nem annyira gyakori. Toljátok nyugodtan, ha tudok, megyek.

(#1226) [Prolixus]: most jön Crisis Scar és a jamming signal kiiktatása. Talán 8-as szinten vagyunk.

(#1227) pohár: összhang, az van :D

[ Szerkesztve ]

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#1229) pohár válasza gbors (#1228) üzenetére


pohár
félisten

hát van ilyen 4$-ért, plusz a 2 DLC-s karakter, Jack és Aurelia szintén 4-4$-ért

ilyen időben nehogy elvidd már őket, hadd nézzék a TV-t, te addig jössz velünk darálni ;]

elkapott a láz, lehet felpattintom a 2. részt is, aztán Mancit kicsit megszerkesztem a jelenlegi 45-50 körüli szintjéről :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1230) [Prolixus] válasza pohár (#1229) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Szerintem bőven elég megvenned a 4 dolláros Clappy-t. 6 karakter felesleges, úgysem fgosz annyit játszani a játékkal, hogy mindet végigpróbáld rendesen, meg annyira nem is különlegesek az extrák szerintem, hogy megérjék a pénzüket.

Felőlem játszhatunk bármikor, bevárhatjuk gbors urat vagy nem, nekem mindegy, ahogy érzitek. :) pohár, felvettelek steam-en.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#1231) pohár válasza [Prolixus] (#1230) üzenetére


pohár
félisten

az első UVHM-es +10 szint az alapból benne van? nem találtam külön megvehető kódot, mint például a 2-nél volt

okés, visszaigazoltalak, most kipróbálom a Killing Floor 2-t, aztán mehet a menet :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1232) [Prolixus] válasza pohár (#1231) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Clappy-hez jár szintemelés, jah. Azt viszont nemtom, hogy a Holodome nélkül van-e UVHM, mert ugyebár azzal jelent meg az első upgrade pack. Eléggé butyután lenne megcsinálva, ha nem lenne, szóval szerintem Holodome nélkül is van UVHM, de nem vagyok 100%-ig biztos benne.

Majd írj rám akkor ha mehet, mindjárt le is szedi a játékot, még egy új karaktert kell indítanom és én kész vagyok. :)

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#1233) pohár válasza [Prolixus] (#1232) üzenetére


pohár
félisten

ahogy láttam, a Holodome-mal jár az első UVHM, szóval azt kénytelen leszek megvenni máshonnan akkor :N
pfö, G2A-n 1500ft ez a DLC, na akkor ezt hagyom is egyelőre :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1234) gbors válasza pohár (#1229) üzenetére


gbors
nagyúr

Ha elmegyünk, akkor az cukrászda lesz. Szerinted? :D

Szóval akkor továbbra is az a kérdés, amit az elején felvetettem - lesz-e UVHM a Clappy-tól? Ha igen, akkor a Holodome 10 szintje nem biztos, hogy annyira fog hiányozni.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#1235) [Prolixus] válasza gbors (#1234) üzenetére


[Prolixus]
addikt

"Szóval akkor továbbra is az a kérdés, amit az elején felvetettem - lesz-e UVHM a Clappy-tól?"

Yep, ez a kérdés. Szerintem az, hogy a Holodome-mal jött ki az első upgrade pack nem jelenti feltétlen azt, hogy anélkül nincs UVHM.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#1236) vitaro válasza gbors (#1234) üzenetére


vitaro
senior tag

Az UVHM elérhető bármiféle DLC nélkül, az a játék része egy patch óta. A Holodome és a Clappy a plusz 10-10 szinthez kell.

[ Szerkesztve ]

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#1237) gbors válasza vitaro (#1236) üzenetére


gbors
nagyúr

Na, erre a verzióra nem gondoltam :) De ez a legjobb.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#1238) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Sziasztok,

Hova menti a játék a mentéseket? Win újrarakás jönne, és szeretném megtartani...

;) - The Power of the Light Side

(#1239) [Prolixus] válasza Anonymus23 (#1238) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Alapállapotban ide:

C:\Users\**felhasználó neve**\Documents\my games\borderlands the pre-sequel\willowgame\savedata

Itt látsz majd egy mappát aminek a neve egy raklap szám. Na ott lesznek a mentések és a profiladatok külön fájlokként.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#1240) Anonymus23 válasza [Prolixus] (#1239) üzenetére


Anonymus23
veterán

Köszönöm!
:R

;) - The Power of the Light Side

(#1241) gbors


gbors
nagyúr

Srácok, mi itt a helyzet, megyünk valamikor tovább? Egyáltalán, hol tartunk? :DDD

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#1242) pohár válasza gbors (#1241) üzenetére


pohár
félisten

lassan kéne, de lepucoltam a rendszert, még vissza se raktam a játékot... :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1243) Edem05 válasza pohár (#1242) üzenetére


Edem05
őstag

Nekem meg szervizben van a vidi kártyám. :(((

(#1244) [Prolixus] válasza Edem05 (#1243) üzenetére


[Prolixus]
addikt

No. Mi történt?

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#1245) gbors válasza Edem05 (#1243) üzenetére


gbors
nagyúr

Awshit. És a 4670K IGP-jével hogy szalad a játék? ;]

[ Szerkesztve ]

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#1246) Edem05 válasza [Prolixus] (#1244) üzenetére


Edem05
őstag

Bedöglött a hűtés.

(#1245) gbors Semmi IGP! A régi 5870-em leemeltem a polc tetejéről, így most újra csatasorba állítom :D De hiába van low/off-ra állítva minden azért a keményebb részeknél igencsak megizzad szegényke.

(#1247) gbors válasza Edem05 (#1246) üzenetére


gbors
nagyúr

Ott valami gond van, nekem anno a GTX460-nal is ment mindennel fullon (a BL2), meg most a 660-nal is - az 5870 pont a kettő között van. Nem maradt véletlenül magasra kapcsolva a PhysX?

[ Szerkesztve ]

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#1248) Edem05 válasza gbors (#1247) üzenetére


Edem05
őstag

Hát gond az van, de nem PhysX! Levettem még most a felbontást is 1280x800-ra. :D Este leteszteljük.

(#1249) gbors válasza Edem05 (#1248) üzenetére


gbors
nagyúr

Más játékokban nincs gond?

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#1250) Fortian


Fortian
tag

Szóljatok ha mentek jönnék én is! Hányas karaktert hozzak mert gondolom lemaradtam tőletek kissé.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.