Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-11-20 19:59:35

LOGOUT.hu

A Borderlands: The Pre-Sequel! a Borderlands sorozat harmadik része, ami időben az első és a második rész között játszódik. A játékot 2014. április 9-én jelentették be hivatalosan (két nappal a megjelenésével kapcsolat információk kiszivárgása után), majd végül 2014. október 14-én jelent meg.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) #75376384 válasza BomiBoogie (#400) üzenetére


#75376384
törölt tag

Most akkor csak 4 dlc jön vagy a season pass minden későbbi dlc-t tartalmaz?

(#402) TESCO-Zsömle válasza proci985 (#397) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

gondolom most untak meg a dolgot.

Vagy vékony volt a boríték... Érdekes, hogy az évente kijövő CoD rókabőröket egyik sem unja...

Kb annyira mérvadóak, mint a sarki fűszeres orvosi szakvéleménye. IGN nálam elásta magát az Alien:Isolation tesztjével. Felhozták negatívumként, hogy HARD-on nehéz. Meg hogy túl hosszú a 20-25 órájával?

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#403) BomiBoogie válasza TESCO-Zsömle (#402) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Casual játékosnak simán sok a 25 óra. :)

(#401) vzarmo
Biztos lesz vmi trükk, pl., hogy a preorder DLC nem lesz benne stb.

(#404) TESCO-Zsömle válasza BomiBoogie (#403) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Az oké, na de 'Alajos' nem egy casual játékos, hanem egy játékokkal foglalkozó oldal tesztelője! Az a hivatása ,hogy játékokkal játsszon és leírja amit tapasztal. És milyen alapon sok a 25 óra egy embernek, aki aztán CoD multiba betol 1000 órát? :F

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#405) BomiBoogie válasza TESCO-Zsömle (#404) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Az IGN nem is ír rosszat erről egyébként.

The Pre-Sequel is really generous with loot, too, so you’ll have plenty of opportunities to shape your character in interesting ways.

Na, hátha jobb lesz a loot...

(#406) TESCO-Zsömle válasza BomiBoogie (#405) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Erről nem, de amit az Alien-el csináltak, meg amit évek óta úgy általában csinál a média a CoD-okkal, az bőven elég, hogy hiteles információforrásból fizetett hirdetéssé degradálják magukat.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#407) proci985 válasza gbors (#399) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

vagy en voltam faradt es kb negy cikket zanzasitottam egybe:D.

BomiBoogie: persze. egyebkent most tolom meg csak a 2 DLCit, a Torque kozepes volt, a Pirate Booty meg siman uninspired, (foleg hogy itt mar nagyon idegesito volt, hogy lvl30as a loot mikozben 35os a kari elso vegigjatszas utan), viszont veeegre a dragonsnal a sajat szintemen vannak az ellenfelek, vannak upgradek es vegre nem 4XPert harcolok idegesito es fedett crit pontu ellenfelekkel. plusz rendbekaptak a tortenetet, kb annyira szorakoztato, mint anno a Borderlands 1 -telitalalat- zombis DLCje.

TESCO-Zsömle: passz, CoDokkal sose jatszottam, revieweket normal esetben nem nezek, max a kotakut. meg amiken latom, hogy lehuzza a jatekot.

--

nehezseg azert lehet para, egyik veglet kb az elso FEAR es a Stalker SoC volt amiken kb setagalopp volt vegigmenni, masik veglet meg talan az elso Alien vs Predator volt.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#408) gbors válasza TESCO-Zsömle (#406) üzenetére


gbors
nagyúr

RPS-éknél még nem jelent meg a review. Lehet, hogy ők játszanak is vele, mielőtt írnának? :D

(#407) proci985: jah, csak attól tartok, hogy a zanzád után sok értelme nincs elolvasni az eredeti cikkeket ;)

[ Szerkesztve ]

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#409) proci985 válasza gbors (#408) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

nekem se tartott sokaig :B, de jellemzoen kb ez volt a pattern amit lattam.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#410) BomiBoogie


BomiBoogie
MODERÁTOR

While 2K Australia were able to replicate certain parts of what made the Borderlands series fun, the frequent bugs, dull script, short campaign and repetitive world design will leave fans disappointed. It doesn’t help that the only playable character that changes the dynamic of how comical the story can become is Claptrap, with the rest of the cast giving a stale performance and resonating no personality.

Tisztességes iparosmunka, kb. ilyesmire is számítottam.

Mondjuk, ha nem lesz max. 5k, akkor én kihagyom az indulást, amennyiért most kapható, abból 3-4 szórakoztató játékot lehet venni. :)

(#411) .LnB válasza BomiBoogie (#410) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Te nem vetted meg a Pre-Sequel-t? :Y

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#412) BomiBoogie válasza .LnB (#411) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Még nem, 7500 forint sok nekem érte, olcsóbban meg nem láttam.

Van mivel játszanom, szóval mindenáron nem veszem meg.

Szerintem maximum 1-2 hónap alatt már olcsóbb lesz.

[ Szerkesztve ]

(#413) gbors válasza proci985 (#407) üzenetére


gbors
nagyúr

az első FEAR könnyű volt? hmmmm. próbáltad 4-es nehézségen? engem játék még úgy nem fingatott meg, mint a FEAR - legalábbis tisztességes eszközökkel :D

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#414) .LnB válasza BomiBoogie (#412) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én azt hittem te nagy fan vagy. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#415) BomiBoogie válasza .LnB (#414) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Az lehet, de a pénzt nehéz megkeresni és könnyű elkölteni. :)

(#416) .LnB válasza BomiBoogie (#415) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ne is mond, én se veszek minden nap játékot. De most úgy rákattantam, hogy ezt megvettem :) Ha beleteszek 50-60órát akkor már jól jártam :)

(#417) TESCO-Zsömle Nekem nem jelenik meg a kép.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#417) TESCO-Zsömle válasza .LnB (#416) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

http://pigroll.com/img/become_a_fan.jpg

[ Módosította: BomiBoogie ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#418) BomiBoogie


BomiBoogie
MODERÁTOR

Egy Steam-értékelés:

My initial impression of the Pre-Sequel was that it was simply a venture back into familiar and often exhausted territory with somehwhat limited innovation or creative inpu---[kzzht]

THIS REVIEW HAS TOO MANY BIG WORDS! BOOOOOORING!

PROS:
LOW GRAVITY AERIAL COMBAT - INSERT YOUR OWN GUITAR SOLO SOUNDTRACK! [MEEDLYMEEDLEMEEDLYMOWWWWWWWW!]
BUTT SLAMS - YOU'RE GONNA HAVE TROUBLE WALKING TOMORROW!
LASERS - PEW PEW PEW PEW!!!
CRYO WEAPONS - POLAR VORTEX 2.0! BETTER THAN SLAG!
GRINDER - TURN JUNK GUNS INTO AWESOMESAUCE!
COMPELLING STORY - I LAUGHED SO HARD I POOPED A LITTLE!
CO-OP ROCKS! - PLAY WITH YOUR BROS OR PLAY WITH YOUR HOES!
NEW VAULT HUNTERS & SKILLS! - JUST TRY TO GET BORED!
CHALLENGING ENEMIES AND BOSES - THINK AND PLAN WHILE YOU RUN AND GUN!

CONS:
IF YOU DIDN'T LIKE BORDERLANDS 1 OR 2 QUESTS, YOU'RE GONNA HAVE A BAD TIME!
MISTER TORGUE IS *NOT* A PLAYABLE CHARACTER! (YET!)
SOME MISSIONS MIGHT SEEM REPETITIVE!
SOME MISSIONS MIGHT SEEM REPETITIVE!
NOT ENOUGH EXPLOSIONS!!!

SUMMARY:
A BIZILLION MORE NEW GUNS + NEW SETTING + NEW CHARACTERS = 8.4/10

IF MISTER TORGUE WAS A PLAYABLE CHARACTER = EXPLOOOOOOSIONNNNS/10

(#419) #75376384 válasza Injun (#383) üzenetére


#75376384
törölt tag

Gamestar teszt... Az a gamestar ami a legújabb codra 8,5 pontot adott... Néhány részébe én is pakoltam jó pár száz órát, de erre 1 pontot se adtam volna.
A mostani TPS írásnál pedig az a rész kapásból sántít, hogy az állítása szerint 20 órából 15-ben ugyanazzal a fegyverrel ment. Vagy nem játszott a korábbi részekkel és ennyire hülye a sorozathoz. Vagy szimplán kötekedni akart. Mondjuk az egy random szerepjátékban is durva lenne.

(#420) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Annyit kattogtok ezeken az értékeléseken... :D Engem egyáltalán nem érdekel. Én azt várom, hogy azt nyújtsa nekem mint a BL2. Én folytatásként tekintek rá, úgy ülök majd le elé játszani mint ha a BL2-t folytatnám. Csak éppenséggel az előzményt dolgozza fel. (ezt jól megfogalmaztam)
Nem várok újdonságokat, újítást. Lesz benne de nem azt keresem. Hanem azt a játékélményt amit a 2 nyújtott nekem. Ha annál nem lesz rosszabb akkor nem fogok csalódni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#421) TheProb


TheProb
veterán

Azért én most megkísérelnék verbuválni egy solo teamet, mégis csak jobb együtt, mint soloban.

Ki volna az, aki pénteken du/estefele (nemtom hogy érek haza és mikor lesz elérhető a játék), csatlakozna hozzám/hozzánk egy kis gamingre? Class megkötés természetesen nincs. (4 Claptrap FTW :D)

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#422) BomiBoogie válasza TheProb (#421) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Felőlem mehet, ha meggondolom magam, és megveszem addig. :D

Viszont csak péntek este, hétfőn este van időm játszani, meg úgy általában nem sok, úgyhogy nem biztos, hogy fogok tudni haladni a csapattal. :)

(#423) .LnB válasza TheProb (#421) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az első mondatot olvasd át még egyszer :D

Én benne vagyok, kb 20:00 fele leszek :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#424) wesker24 válasza TheProb (#421) üzenetére


wesker24
senior tag

Én is benne vagyok bármikor rám számithatsz csak mond mikor lesz azt megyek ! :D

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#425) BomiBoogie válasza .LnB (#423) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Olyankor kb. én is.

Solo team. :D

(#426) gbors válasza TheProb (#421) üzenetére


gbors
nagyúr

sztem nekem egy pár napon keresztül este 10 után fix program lesz :) nem tudom, össze bírok-e futni a team haladásával, ha igen, akkor egy Wilhelmmel csatlakozom!

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#427) BomiBoogie válasza gbors (#426) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Akkor nekem marad Clappy. :D

(#428) Tom5


Tom5
addikt

Ez a rész is behal AMD VGA-val? Ha fizikát bekapcsolom?

(#429) TheProb válasza .LnB (#423) üzenetére


TheProb
veterán

hoppika :DDD

Akkor majd figyeljük egymást, hogy ki onlány aztán mennek az invek

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#430) BomiBoogie válasza Tom5 (#428) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Igen, mert a PhsyX számítást csak az NV tudja.

(#431) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Szerintem sem kell sokat foglalkozni a kritikákkal. Nah jah, mondom ezt úgy, hogy már vagy 10 kritikát elolvastam. :) De most már engem sem érdekel a többi.

Nagy átlagban mindnehol azt hozzák fel, hogy nincs érdemi innováció a játékban, olyan, mint az eddigi Borderlands játékok, azok előnyeivel és hátrányaival együtt. Akinek tetszettek az eddigiek, annak ez is fog, akinek meg nem, vagy egyszer végigpörgette de nem esett hasra és most valami innovatívat vár, az meg kerülje a játékot. A pontszámok kb attól függenek, hogy melyik kritikus mennyire értékeli az "eddigieket". Persze mindnehol leírják, hogy történtek azért minor változások, előrelépések (több fegyvertípus, low gravity stb), de semmi komolyabb fejlődés nincs. A legtöbb kritikánál az volt az érzésem, hogy ha lenne egy komolyabb változás (nem baj hogy lényegtelen vagy értelmetlen), plusz kiszakadtunk volna az eddigi karakterek/helyszínek (mégiscsak Pandroa holdján járunk) bűvköréből, plusz nem lenne echte a Bl2 HUD-ja, user interface és menüje a játékban, akkor már nem pampognának az újdonságok hiányán. Most őszintén, a legtöbb közvetlen folytatásos/előzményes játék azért erősen hasonlít az elődjére (egy-egy Master Chief-es Halo között is milyen sok különbség van ugye? Mégis szereti a nép, én is szeretném ha lenne Box-om. AZ egykaptafás CoD-okat direkt nem említettem), és különben is, a Borderlands-et azért szeretem, ami, ha drasztikusan változna, sanszos, hogy már nem is szeretném. Én konzervatív vagyok, nem szeretem a sok újítást, mert az újdonságok (hasraütök) fele szarul szokott elsülni.

Az egyéb negatívumok, direkt példák meg olyanok, hogy kb. nyugodtan elengedhetjük a fülünk mellett. Van olyan, ahol írják, hogy tök jó az újabb adag Jack és a sztorija, máshol meg kiemelik, hogy a sztori megint nulla, mert az XY kritikust nagyon nem érdekelte Jack hatalomra jutása. Hát nabazz. SZerintem meg Jack-ből sosem elég, az eddig látott walktrough videók alalpján ezúttal is frenetikusan van írva a karaktere.

Vagy olyat is olvastam, hogy negatívum a másik XY ember szerint, hogy ugyanolyan ellenféltípusok vannak, mint a 2. részben, csak más névvel. Ezzel is úgy vagyok, hogy annyiféle enemy van már a második részben például, hogy nekem igényem nem nagyon van többre.

Vagy olyat is olvastam, hogy nem tetszik a kritikusnak az új feature, vagyis hogy az egész sztori egy nagy flashback, és miközben játszol, Lilith, Athena, Brick, Mordecai hozzászólnak az eseményekhez. Szerinte gáz, hogy Athena-val játszik, és látja Athena-t beszélni a kis ikonjával rádión keresztül, mintha az egy másik Athena lenne, és ezáltal ezek a részek ki-ki ragadták a játékélményből. Szerintem meg ez pont olyan feature, ami nagyon kellett már, és nagyon örülök neki, hogy még több karakterizáció, dialógus és miegyéb van.

Amit tényleg mindenhol írnak negatívumok gyanánt, és nem tudok "belekötni" (így látatlanban) az az, hogy sok a bug (több, mint az eddigi részeknél), nagyon szar helyen vanna a re-spwan helyek, valamint repetitívek a mellékküldetések (ez utóbbi mondjuk szerintem igaz eddig mindkét játékra, a Bl2 mellékküldijei mégis sokkal élvezetsebbek, mert legtöbbjükhöz járt valamilyen vicces szöveg, vagy az egész küldi mögötti ötlet egy nagy poén volt).

Summa-summarum, szerintem nem fogunk csalódni. Én már alig várom a pénteket. :DD

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#432) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

:DDD Leírod ezt: "Szerintem sem kell sokat foglalkozni a kritikákkal."
Majd 487 szavas szösszenetet írsz a kritikákról :D Érted.. ;)

De maximálisan egyetértek veled. Sőt én is nagyon várom mi sül ki ebből az "elbeszélő stílusból".

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#433) [Prolixus] válasza .LnB (#432) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Hey, a következő mondatom az, hogy "mondom ezt 10 kritika elolvasása után". :D Eleinte baszta a csőrömet a vegyes fogadtatás, de ennyi review elolvasása után teljesen megnyugodtam.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#434) .LnB válasza [Prolixus] (#433) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én meg nem olvastam el egyet sem, és még is nyugodt vagyok :)

Most Steamen mikor nyomhatjuk a játékot? Csütörtökön ugye? Mert valahol olvastam már pénteket is. :/

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#435) gbors válasza [Prolixus] (#431) üzenetére


gbors
nagyúr

a sztorival kapcsolatban szerintem azért ennyire vegyesek, mert van, aki a sztorit és a karaktereket egy kalap alá veszi, és van, aki külön értékeli őket. a legtöbb játékban amúgy ezek többnyire hasonló színvonalon mozognak, viszont a két BL játékban teljesen másképp fest a dolog: míg a karakterek nagyon jól meg vannak írva, a történet valóban a 0-hoz közelít (ráadásul a lezárás mindkét esetben kiemelten gyenge). sztori terén nem várok mást a Pre-Sequeltől sem, mint valami jelentéktelen, orbitális (no pun intended :D ) ökörséget, viszont a karakterek igencsak érdekelnek - ott lesz a verbális fun legnagyobb része :)

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#436) Tom5 válasza BomiBoogie (#430) üzenetére


Tom5
addikt

Reménykedtem, hogy a több magos processzorok világában megoldják, hogy egy magocska számolja az arcomba robbanó üvegdarabokat. :DDD

(#437) BomiBoogie válasza Tom5 (#436) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Amúgy hozzá akartam fűzni, hogy NV-n sem tökéletes. Oké, a 760 nem egy csúcskártya, de nekem pl. Mediumon sem bírja a fizikát...

(#438) .LnB válasza gbors (#435) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Miért lenne gyenge a BL2 vége? Szerintem király a Warrior megjelenése. Mint bossfight úgy gyenge, de történetileg szerintem korrekt.
Most ebbe, hogy lesz benne Jack? Hogy fogjuk látni a "trónra" jutását? Mert említettétek itt, hogy később játszható karakter is lesz?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#439) BomiBoogie


BomiBoogie
MODERÁTOR

Borderlands: The Pre-Sequel has the makings of a pretty great Borderlands game. There are plenty of enemies begging to have their faces shot. The environments on Elpis are stunning neon spectacles, there are plenty of new guns that are bundles of violent joy to use (including lasers!), and the new characters are well-rounded. The Pre-Sequel is missing just a bit of soul, but it has plenty of heart--hearts exploded by laser rifles.

:C

[ Szerkesztve ]

(#440) #79621120 válasza djculture (#392) üzenetére


#79621120
törölt tag

Már alig várom hogy Randy nagy csindradattával bejelentse a Borderlands : The Definitive Collection kiadást ami 2015 tavaszán jelenne meg . :DDD

(#441) BomiBoogie válasza #79621120 (#440) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Valami blőd trailerrel mellé, amiben Mr. Torgue ordít, hogy YOU.HAVE.TO.BUY.IT. :DDD

(#442) #79621120 válasza BomiBoogie (#441) üzenetére


#79621120
törölt tag

:DDD És lenne hozzá külön Season Pass is .

[ Szerkesztve ]

(#443) proci985 válasza gbors (#413) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

persze, legnehezebben toltam, ugy se volt nehez. annyi volt a trukk, hogy folyamatosan valtogatni kellett a strategiat gerilla / camper / rambo kozott, plusz hasznalni kellett aktivan a fedezekeket. ha kihivast akarsz, akkor elso Deus Ex, Alien vs Predator (Rebellion fele) vagy modernebbek kozul a Far Cry 2nel elegge tervezni kell minden harcot mert adott esetben ket-harom ellenfel mar halalos. esetleg a Bioshock szeriabol valamelyik legnehezebben / vita chamber nelkul. ha elszurt design is jatszik, akkor Stalker Clear Sky, esetleg egyedul tolva a General Knoxx DLC.

---

BL2 foellenfelre egy pillanatra elgondolkodtam, hogy hogy is nezett ki, pedig egy hete gyaktam le:D.

Viszont pl a negyedik DLC orias ClapTrap robotja a "kezdo palya"n meguralt.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#444) [Prolixus] válasza gbors (#435) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Há nemtom, szerintem a második résznek már volt egy tisztességes sztorija. Nem vaskos, nem remekmű, nem egy Bioshock vagy egy Metal Gear Solid, de korrekt volt. Az elsőnek nem volt tényleg semmi. A BL2 végét sem tartom gáznak. Szépen feldobták maguknak a labdát a sok Vault-tal, ezt a nyomfonalat fogják erősíteni a pre-sequel végével (már láttam :DD ) Amúgy igazad van, a Borderlands játékokban mindig is a karakterek meg a dumák voltak frenetikusak, nem a sztori.

LnB: Jack itt még John, az alacsony rangú programozó, akit a Hyperion cég elnöke a Helios állomásra küldött, mint valamiféle megfigyelőt. Persze Jack a felszín alatt nagyon ügyködik a hatalomátvételért, odahívja a játék 4 karakterét, át akarja venni az irányítást a Helios felett, plusz keresi a Vault-ot. A Pre-sequelben az fog kiderülni, hogy hogyan jött össze neki a hatalomátvétel, plusz hogy lett egy alapvetően szarkasztikus faszfej, de nem eredendően gonosz karakterből egy igazi gigaszarkasztikus gigafaszfej zsarnokká, akit csak imádni lehet. Ha hinni lehet a kritikáknak, ezt az utóbbi, nagyon klisészagú (pseudo)átalakulást sikerült tisztességesen abszolválni az íróknak.

Jack nem lesz játszható karakter, maximum egy olyan testőre (body double volt asszem a nevük, nem clone), aki(ke)t a BL2-ben is ki kellett nyírnunk. Magyarul úgy néz ki meg olyan mint Jack, de mégsem Jack. :)

(persze az időrendet ezek kicsit szétbasszák, mert kérdés, hogy hogyan volt ekkoriban Jack-nek erre egyáltalán pénze, kapacitása meg lehetősége. Arról nem is beszélve, hogy mondjuk Clappy képes használni Krieg képességét, vagy Salvador képességét, amit elvileg nem is ismerhetne, lévén ekkoriban Krieg még nem is létezett, Salvador meg azok alapján amit tudunk, nem találkozott még Clap-Trap-pel. Nyilván ez egy Borderlands játék, szal ilyesmiken nem akadunk fennt, csak megjegyeztem)

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#445) wesker24


wesker24
senior tag

Előrébb hozták a Borderlands Pre Sequel megjelenést az új idöpont csütörtök 19 óra ! :DDD

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#446) naksys


naksys
senior tag

Én nem bírtam ki, kipróbáltam. Elég bejövős a game :)

(#447) #75376384


#75376384
törölt tag

lehet láma kérdés, de mit jelent pontosan az, hogy 17-én jelenik meg? ha csütörtök este 23:59-kor leülök gép elé akkor egy perc múlva már játszhatok is vele vagy valamilyen időponthoz van rögzítve?

(#448) TheProb válasza #75376384 (#447) üzenetére


TheProb
veterán

Steam most 2nap és 1 órát ír

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#449) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

19:00-tól élő launch stream itt: [link] (Ha az információim helyesek)

(#444) [Prolixus] Ja tényleg Jack hasonmásról hallottam én is, de ez hivatalos?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#450) .LnB válasza .LnB (#449) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na már kezdődik is. :C

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.