Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-11-20 19:59:35

LOGOUT.hu

A Borderlands: The Pre-Sequel! a Borderlands sorozat harmadik része, ami időben az első és a második rész között játszódik. A játékot 2014. április 9-én jelentették be hivatalosan (két nappal a megjelenésével kapcsolat információk kiszivárgása után), majd végül 2014. október 14-én jelent meg.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) gbors válasza [Prolixus] (#150) üzenetére


gbors
nagyúr

konzolokszervize.hu. a BL2-t is ott vettem 9k-ért a Slaughterdome-mal és Gaige-dzsel, úgyhogy vélhetően ez az ajánlat sem fake.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#152) [Prolixus] válasza gbors (#151) üzenetére


[Prolixus]
addikt

köszi. szerintem elő is rendelem innen.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#153) .LnB válasza gbors (#148) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Oké 8800huf amiben benne van Shock Drop Slaughter Pit DLC. De ahhoz kell még egy SP.
Így meg 7000huf (vagy amennyiért kapsz) + veszel SP-t amiben úgy is benne lesz a Shock Drop Slaughter Pit DLC. :U
Vagy rosszul gondolom? :F

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#154) BomiBoogie válasza .LnB (#153) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Szerintem az SP csak a nagy DLC-kre vonatkozik, amik majd sorban megjelennek, a Shock Drop előrendelői, és a nagy DLC-k után lehet majd csak külön megvenni (mint ahogyan a Mechro DLC volt a 2-nél).

Bár ez csak egy aréna, ha minden igaz.

(#155) TESCO-Zsömle válasza .LnB (#153) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Egyrészt rosszul gondolod, mert a SP-ba csak 4db nagy tematikus DLC lesz, ahogy a 2-nél is, másfelől meg ez a Shock Drop Slaughter pit nem túl nagy veszteség, kb mint a BL2-es Slaughter Dome...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#156) .LnB válasza BomiBoogie (#154) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Miezmár... :((( Múltkor megtudtam ugye, hogy a BL2 Goty-ban nincs benne minden. Akkor azt hittem a SP-al minden elérhető. Erre kiderül, hogy azzal sem. :/

Egyébként nekem nem azzal a pár forinttal van bajom. Nekem nem kell lemez, nem tudok vele mit kezdeni. Pedig akkor csak az marad. Jó lenne tudni, hogy mi is ez a Shock Drop Slaughter Pit DLC. Akkor nem agyalnék rajta, hogy "mi van ha jó és nekem nem lesz meg" :)

(#155) TESCO-Zsömle Akkor szerintem hagy vesszen az a DLC ;) Sajna BL2 indulásánál nem voltam még aktív BL player. Nemrég vettem a Goty-t. Azért is nyomom én még :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#157) BomiBoogie válasza .LnB (#156) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

A Slaughter Dome a világ egyik leggyengébb DLC-je. :D

Szerintem a Shock Drop sem lesz sokkal színvonalasabb.

Kb. arra jó, hogy az első héten elmondhatod, te előrendelted, mert az is megvan.

(#158) .LnB válasza BomiBoogie (#157) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor majd tudok nélküle nyugodtan aludni ugye? És majd nem az lesz itt a topikba az, hogy "búúú elenbének nincs is meg az a DLC.." :DDD

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#159) TESCO-Zsömle válasza BomiBoogie (#157) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Helyesbítés: A Slaughter Dome egy darabka, amit kivágtak az alap pályából. ;]

Egy olyan darabka, ami mellett volt 3 másik hasonló, amit meg nem... :P

.LnB: Ezek azok az arénák, ahol 5 küldetésben küldetésenként 3 hullámban (vagy fordítva) kell aprítani különféle ellenfeleket és ennyi.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#160) gbors válasza .LnB (#153) üzenetére


gbors
nagyúr

nem a DLC-re akartam kihegyezni a dolgot. személy szerint nagyon soknak tartom a Steam gift árát a retail változat 80%-án, de ez egyéni ízlés kérdése.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#161) BomiBoogie válasza TESCO-Zsömle (#159) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Igaz, mert egyszercsak nyílt egy új ajtó a pályán... :W

.LnB
És majd nem az lesz itt a topikba az, hogy "búúú elenbének nincs is meg az a DLC.

De, ez mindenképpen program lesz. :K

[ Szerkesztve ]

(#162) .LnB válasza BomiBoogie (#161) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na most már "megvan" a játék. Nem akartam vele várni mert még meggondoltam volna magam :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#163) TESCO-Zsömle válasza BomiBoogie (#161) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem új ajtó, ott volt az már régen is, csak DLC nélkül nem engedett be.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#164) BomiBoogie válasza TESCO-Zsömle (#163) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Na, érted te, mire gondolok, csak kötözködsz. :D

(#165) [Prolixus] válasza .LnB (#162) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Hol rendelted elő?

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#166) .LnB válasza [Prolixus] (#165) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Diszkréten fogalmazva nvidiás kuponnal steamen.
Nem tudom le szabad e ide pontosan írni.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#167) TheProb


TheProb
veterán

Lassan már lehet keresgélni itt Apródon is a kódokat, én tegnap vettem meg 6k-ért.

u.i.: Látom már más is beszerezte ;]

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#168) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Van aki Claptrap-el fogja kezdeni a játékot?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#169) Fortian válasza .LnB (#168) üzenetére


Fortian
tag

Nem tudom talán Athena :D

(#170) TESCO-Zsömle válasza .LnB (#168) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Moxxi már bejelentkezett rá.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#171) [Prolixus] válasza TESCO-Zsömle (#170) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Moxxi?

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#172) TESCO-Zsömle válasza [Prolixus] (#171) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Bizony... :D

Úgyhogy itt egy Claptrap-Wilhelm duó már felállott vala, csak a játékra várunk.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#173) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem eddig tuti Athena lesz. De lehet nézek majd egy videót és meggondolom magam. Bár nem úgy tűnik.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#174) [Prolixus] válasza TESCO-Zsömle (#172) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Jah. Nem esett le. :B

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#175) gbors


gbors
nagyúr

továbbra is Wilhelm!

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#176) Edem05


Edem05
őstag

Én bevállalom Nisha-t. :D Hátha hasonlít valamilyen formában Salvadorra. :)

(#177) m0py


m0py
tag

Wilhelm & Athena paros leszunk az asszonnyal elsonek. :)
mondjuk kivancsi vagyok Jack milyen kari lesz, el nem tudom kepzelni mifele action skillt kap majd.

(#178) Amartus


Amartus
senior tag

Én Claptrap szeretnék lenni(leszek), a lányom majd még eldönti.

Istenem, tele van csillagokkal...

(#179) #75376384 válasza m0py (#177) üzenetére


#75376384
törölt tag

szerintem butt stallion lesz az action skill-je..

(#180) dioka7 válasza m0py (#177) üzenetére


dioka7
senior tag

Hol lehet olyan asszonyt találni akik velem játszanak és nem a fejemet verik miközben játszok?! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#181) .LnB válasza dioka7 (#180) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az legendary, és szinte lehetetlen farmolni. Mennyi lehet a droprate 0.01%? :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#182) pohár válasza #75376384 (#179) üzenetére


pohár
félisten

olyan lesz, mint Mancinak Deathtrap? :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#183) #75376384 válasza dioka7 (#180) üzenetére


#75376384
törölt tag

ezzel a játékkal leírhatatlan, hogy hogyan működik a dolog. ha valami hasonló környezetbe kellene ültetnem, azt mondanám, hogy workbench kell hozzá és dolgozni kell rajta. bár ez meg roppant hülyén hangzik :D

egyébként nagyon egyszerű tényleg, vezesd rá. az enyém is ellenezte, hogy "kockulok". aztán volt lehetőség kipróbálni a borderlands-et és elmagyaráztam neki, hogy mit csinálok. majd kezdtünk bl2-ben egy karakter párost. igaz, hogy ő meg van veszve és minden ládát ki akar nyitni így javarészt én ölök, de akkor is együtt szórakozunk ha éppen játszunk.
az is igaz, hogy nem minden játékra vevők, a starcraftot a mai napig nem tudom "lenyomni a torkán". talán azért mert az komplexebb és nem érti meg elsőre. itt viszont, van egy bugyuta világ, bugyuta karakterekkel és hangokkal, ami valami olyanná áll össze, ami egy laikus embernek is hamar megtetszhet.

(#184) BomiBoogie válasza #75376384 (#183) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Nálunk a LEGO Batman törte meg a jeget. :D

(#185) TESCO-Zsömle válasza #75376384 (#183) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Majd beülteted lövésznek Star Citizen-be. ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#186) dioka7 válasza .LnB (#181) üzenetére


dioka7
senior tag

Na pont valami ilyesmi választ vártam. Vagyis nem ezt vártam, de tudtam, hogy ezt kapom... :DDD

(#187) .LnB válasza dioka7 (#186) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kocka vagyok vagy mi, mi mást írhattam volna. Próbáltam poénos lenni :)

De komolyra fordítva a szót, én örülök, hogy a menyasszonyom nem gamer. Mert volt pár guild társam WoW-ba akik férj és feleség volt. 2-3 házaspár. Volt akiknek gyerekük is volt ők szépen beosztották az idejüket. De volt olyan akik WoW-ba írtak egymásnak, hogy kéne pizzát rendelni. Pedig egymás mellett ültek. Én akkoriban iskolás voltam, volt mikor délelőtt játszottam akkor mind a három hölgy fent volt a szerveren. Nem tudom az ebéd hogy készült el náluk. Most gondolj bele akkor a háztartással mi lehetett ott?! Ha a menyasszonyom is gamer lenne akkor mi lenne a házimunkával és a kisfiunkkal? Nem mondom, hogy nem lehet ezt értelmesen csinálni, de nekem így jó. Így legalább engem is vissza tud tartani. Persze nem nagyon kell, mert már nem a játék az elsődleges, de függő vagyok, ezen nem volt könnyű változtatni :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#188) dioka7 válasza .LnB (#187) üzenetére


dioka7
senior tag

Na jó az már tényleg a ló túl oldala! Sőt... De az is igaz azért, hogy néha jó lenne játszani, úgy hogy ne érezze az asszony se azt hogy hanyagolva van, meg én se érezzem magam sz@rul, hogy külön "programot" csinálok magamnak. Na meg az se utolsó, hogy jó lenne ha nem b.sztatna érte mindig :DDD
De persze kell egy egészséges határvonalat húzni! :K

(#189) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Kár, hogy most nincs a BL2-höz hasonlóan póló az előrendelőknek.
Ellenben mi az a kártyavédő, amit adnak hozzá? :F

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#190) pohár válasza fi:zi'k (#189) üzenetére


pohár
félisten

van póló, de csak a CDG-ban :K (9990ft-ért...)

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#191) [Prolixus] válasza pohár (#190) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Eléggé semmilyen, ezért én bittos nem rendelném a CDGalaxistól 1200-zal többért, mint máshol.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#192) pohár válasza [Prolixus] (#191) üzenetére


pohár
félisten

max akkor, ha el tudod passzolni utána... az előzőt is eladtam, bár az még nézett ki valahogy, asszem pont az audiofil robot vette meg tőlem :D

jó, az 576-os Jackes jégkockakészítő... na takarodj :DDD
sehol semmi értelmes ajándék (nem, a röhejes kitűző sem az :D)

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#193) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Új gameplay, melynek rögtön az elején látható Sanctuary pre-sequel-es megfelelője.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#194) Injun


Injun
aktív tag

Amit én rendeltem ahhoz Handsome jégkocka készítő az ajándék :DDD Na meg persze a DLC.

[ Szerkesztve ]

(#195) TESCO-Zsömle válasza Injun (#194) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

LOL!

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#196) pohár válasza Injun (#194) üzenetére


pohár
félisten

jaja, 576 adja ezt

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#197) fi:zi'k válasza pohár (#192) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nekem volt sajátom, szóval én biztos nem vettem meg tőled. :N
Egyébként engem is csak akkor érdekelt volna, ha azonos árban van.

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#198) pohár válasza fi:zi'k (#197) üzenetére


pohár
félisten

hm... akkor nem tudom ki volt, bár mindegy is :D :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#199) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Aranylemezen a game!

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#200) Fortian


Fortian
tag

Ki honnét rendelte elő, mert voltam a Galaxisban de nem véleményezném a bunkó hozzáállást amit kaptam és nem is tudták megmondani h 10k-ért megkapom -e a bónuszpályát..szóval kifizetem és lutri h kapok-e előrendelői bónuszt...eléggé érdekes volt :O , szóval tudnátok ajánlani megbízható helyet ahonnét rendelhetnék Steameset? Köszöntem előre is!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.