Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-11-20 19:59:35

LOGOUT.hu

A Borderlands: The Pre-Sequel! a Borderlands sorozat harmadik része, ami időben az első és a második rész között játszódik. A játékot 2014. április 9-én jelentették be hivatalosan (két nappal a megjelenésével kapcsolat információk kiszivárgása után), majd végül 2014. október 14-én jelent meg.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) Goblin12


Goblin12
őstag

Üdv,

valaki tud megoládást Win8 0xc0000142-es nevezű hibakódra? :S Reinstall se segít semmi se segít. :S

(#602) Goblin12 válasza Goblin12 (#601) üzenetére


Goblin12
őstag

Működik. :)

(#603) gbors


gbors
nagyúr

tegnap levezetésképpen végigbogarásztam az összes karakter skillfáit. Athena esetében csak pislogtam, a Phalanx skillek közül gyakorlatilag mind kellene. magas szinten a Stalwart skill 4 játékos esetén hihetetlen gyilkosnak tűnik. a gyakorlatban is működnek ezek a skillek, tényleg ennyire jó a csaj coop playben?

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#604) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Rick nem cicózott sokat. Még csak egy hetes a játék, de már van hozzá save editor. :)

Amúgy az új DLC karakter, Aurelia SIr Hammerlock tesója lesz. S hogy miért nem tett eddig róla soha sem említést? Mert utálja mint a szart. :DDD

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#605) Amartus


Amartus
senior tag

A legendás drop rate milyen? Eddig egy nyomoronc gránátot találtam, de nem szeretem, mert pattog. Időnként visszafelé is.
Viszont a mediclaptrap az nem semmi. Először nem értettem, miért nem döglik meg a kuncsaft, akivel foglalkozom. Aztán megláttam azt a kis díszpintyet, hogy gyógyítja.

Tényleg nem áll össze egy négyes claptrap multi?

Istenem, tele van csillagokkal...

(#606) wesker24


wesker24
senior tag

Nálam amikor a Crisis Star-on vagyunk hogy lekapcsoljuk a Jelforrást akkor az ott lévő BOSS már nem tudom mi volt a neve de ketten voltak egy kisebb meg egy nagyobb BOSS miután kinyírtam az dobott nekem egy legendary shotit !

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#607) Amartus válasza wesker24 (#606) üzenetére


Amartus
senior tag

Milyen szinten?

Istenem, tele van csillagokkal...

(#608) brumi1024 válasza Amartus (#605) üzenetére


brumi1024
veterán

Én még nem találkoztam dobott legendary cuccal, pedig a final boss megvolt, a final raid változata is (mondjuk csak egyszer, túl hosszú idő és macerás claptrap-el 26-os szinten), illetve a rejtett boss is 3x a serenity waste pályán.

(#609) BomiBoogie válasza brumi1024 (#608) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Sosem fogom megérteni, miért jó, hogy ennyire alacsonyak a drop rate-ek.

(#610) wesker24 válasza Amartus (#607) üzenetére


wesker24
senior tag

Meglehetősen alacsony szinten akkor még csak lvl 10 voltam amikor még a Crisis Star pályán voltam !

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#611) brumi1024 válasza BomiBoogie (#609) üzenetére


brumi1024
veterán

Én így a pályákon a rejtett(ebb) ládáknak látom egyre kevesebb értelmét, ha összejön egy normálisabb gear akkor már "tudom", hogy ládából úgy sem találok jelentősen jobbat, hiába feljődtem azóta pár szintet. Az egynél még coopban rohantunk mindig a meglátott ládákhoz, hogy "Ezaz, loot!", de ez valahogy elveszett számomra a 2/PS-ből. Pedig milyen élmény volt, ha trükközve eljutottunk valami titkos ládához, és kaptuk a jobbnál jobb fegyvereket. Meg is lepődtem, amikor nyáron újra végigmentem az 1-es sztoriján és a kihagyott dlc-ken (egyik sem volt meg), hogy itt lehet találni is jó cuccokat, nem kell farmolni.

Mondjuk a másik oldalt is értem, ne teremjen minden bokorban egy legendary fegyver, de egy végigjátszás során azért jó lenne találkozni 1-2-vel. A lunescence fegyverekről nem is tudnék semmit, ha egyszer véletlenül nem botlottam volna bele egybe, de azóta semmi, pedig azok csak lilák voltak.

[ Szerkesztve ]

(#612) BandiHUN válasza brumi1024 (#611) üzenetére


BandiHUN
veterán

Hát igen,az 1...én loot miatt azért visszasírom,mert bár farmoltunk,DE a legutolsó skagból is eshetett narancs fegyó,New Heavent pedig érdemesebb volt körbelövöldözni,mint az a pár láda bent,remek cuccokat szereztünk be.
Nekem nagyon nem jön be ez a verzió,hogy tök felesleges elmenni kalandozni,eldugott ládát keresni,mert csak a bossok.
Talán ez volt a BL1 igazi erénye.Hogy lehetett mellékküldizni,lézengeni is a Crawmerax mellett,tettük a dolgunkat,mert esett a loot bárhol.De most ki megy vissza a bosstalan helyekre így?Hiába szép,stb?
Komolyan nem értem,hogy miért kell az,hogy mezei ellenfelektől nem esnek lila/sárga cuccok,mégha kis eséllyel is?
A BL 1-ben pont az volt a jó,hogy szembejöhetett egy mezei ipse narancs cuccal,és még meg is volt a meglepi,hiszen AZZAL LŐTTEK az emberre,amit aztán dobtak!Vagyis egy sima ellen is nekiállt egy narancssárga shotival pumpolni,és lestem,hogy pajzs pikkpakk pápá,és csak reménykedett az ember,halálkor eldobja a cuccost :DDD
DE lehetett látni,hogy most "esély" van.Most?Egyenellenfelek,egyen fegyókkal,sebzéssel,stb...Nem csak a loot miatt....

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#613) ollie válasza BandiHUN (#612) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Alapvetően igazad van, de nekem még így is kényszerem van arra, hogy minden ládát, mindenhol kinyissak, és mindenhova elmenjek. Persze nagy kár, hogy nem igazán lehet jó lootra számítani. Na jó, azért néha mégis.

***

(#614) BandiHUN válasza ollie (#613) üzenetére


BandiHUN
veterán

Én annó eleve moddoltam a karit(tárhely) ,mert gyűjtöttem a narancs cuccokat...van karakterem,ami 300 felett van ilyenekből,pedig coopban az ember átengedett,amit lehet,másoknak...
BL2-ben nincs ilyen,eleve nem lehet 300-as táskát sem,és szerintem amúgyis gáz,hogy kábé 10 fegyóval HA lehet boldogulni TVHM-ben... :W A BL1 azért lazább volt.Nekem ez gáz,mert én járnék mindenfelé csak őgyelegni,de a BL2,valószinűleg ez se támogatja a free nézelődést...indítottam egy fragtrap-ot,de nagyon az elején vagyok.
A BL2-ben is alig volt ember,aki csak úgy spontán coopozott volna..Almissziók,"free run"...
A BL1 ezt is jutalmazta,sőt ha ment az ember a DLC-kben,esett pearl is+egyéb specifikus fegyók.a Knoxx DLC szerintem a leghangulatosabb kieg volt,amit csinálhattak...

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#615) #75376384 válasza BandiHUN (#614) üzenetére


#75376384
törölt tag

abban igazad van, szerintem is tök jó dolog csak úgy járni és nézelődni. itt ezt különféle challenge-k jutalmazzák. az már más tészta, hogy egy felszedett echo-val nehéz leölni bárkit is. pont tegnap játszottam bl első résszel. elég fura volt, hogy skag trutyiból lila fegyver esett. :)

(#616) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na ki is esett az első legendary cuccom. Egy gránát. Egy sima badass mob-ból. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#617) Edem05 válasza .LnB (#616) üzenetére


Edem05
őstag

Az jó. Én meg megszereztem ezt a Excalibastard fegyót, hát hogy is mondjam nem rossz de nem is a legjobb legendary. :(

(#618) .LnB válasza Edem05 (#617) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem kicsit nyomod jól. Már több mint 2500 Badass pontod van? :Y
Én nem tudok sokat játszani, még csak 17-es vagyok, még 1000 badassom sincs szerintem :)

Nem nagy cucc a gránát, de gondoltam belinkelem: [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#619) gbors válasza Edem05 (#617) üzenetére


gbors
nagyúr

én nem értem ezeket a slow rate lézereket. 28-as szinten van neki 500-as damage és 1.1 fire rate - a 17-es szintű jacobs quad shotty-mnak 18x55 a damage-e, 12-es "manuális" fire rate-tel...

avatar korrekt lett :D

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#620) .LnB válasza Edem05 (#617) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tényleg az arcképed az általam linkelt forrásból készült? Nem emlékszem már.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#621) #75376384 válasza gbors (#619) üzenetére


#75376384
törölt tag

Pedig semmi bonyolult nincs bennük. Azok a mesterlövész lézerek. Az mellékes, hogy gond nélkül elugranak a lövés elől. :D

(#622) Edem05 válasza .LnB (#620) üzenetére


Edem05
őstag

Nem. Vond volt olyan jó és az én választott képemből csinálta.

(#619) gbors: köszi :)

(#623) .LnB válasza Edem05 (#622) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jaja tényleg :K vond jól tólja. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#624) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Shooting star automatában! :DD Na ez a komoly!

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#625) .LnB válasza [Prolixus] (#624) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De mázlista vagy! :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#626) Erdei88 válasza [Prolixus] (#624) üzenetére


Erdei88
veterán

Én már 35ös szinten vagyok, eddig egy ilyennel nem találkoztam
Pedig amikor egyedül játszok, porszívó módjára szedem fel az összes lootot és szaladok eladni

(#627) djculture


djculture
félisten

Valaki már a harmadik részt árulja az aprón .. ;]

[ Szerkesztve ]

(#628) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tényleg, akartalak is titeket kérdezni, hogy csak én használom azt a módszert, hogy ha a térkép egyik végére kell elmenni valamiért, majd azt vissza vinni az elejére, vagy másik pályarészre. Akkor kilép/belép. És hipp-hopp a pálya elején vagyok. :D Csak én vagyok ilyen galád ember, vagy ez jól bevett BL gamer szokás?

(#626) Erdei88: Szerintem 1-1,5 óra ki/be lépkedés után meglesz az neked is :D

(#627) djculture Stipi-stopi! Meg ne vedd előlem :DDD !

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#629) Erdei88 válasza Edem05 (#617) üzenetére


Erdei88
veterán

Feltápolom magam lvl50-re és elnézünk oda. :K

.LnB: Már van hozzá save game editor, azzal könnyebb lenne :DDD

[ Szerkesztve ]

(#630) brumi1024 válasza .LnB (#628) üzenetére


brumi1024
veterán

Nálam jól bevett szokás, én a bee-t így farmoltam pl. :DD De csak egyedül, Co-opban mindig van valaki, aki nekiáll és elindul az ellenkező irányba, mert látott arra ellenfeleket, aztán csodálkozik, ha utazunk, vagy ha jön intro, mert mi közben megcsináljuk a küldetést. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#631) .LnB válasza Erdei88 (#629) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Csalás kizárva nálam. A játék hibáit kihasználom, de buhera az már átlépi ezt a határt.

(#630) brumi1024 Akkor téged "értelmes" emberekkel hoz össze a "sors" :DDD

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#632) brumi1024 válasza .LnB (#631) üzenetére


brumi1024
veterán

Barátom, megszoktuk már, a 2-t is végigtoltuk DLC-stül és abban is pont ugyanezt csinálta :DDD

(#633) gbors válasza #75376384 (#621) üzenetére


gbors
nagyúr

attól, hogy mesterlövész, még nem kéne szarnak lenni a damage-nek - sőt :)

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#634) Edem05 válasza Erdei88 (#629) üzenetére


Edem05
őstag

Attól tartok ez a cucc lvl 50-en se lesz a kedvencem :D Ez az 1.1-es fire rate teljesen elrontja :(

(#635) BomiBoogie válasza brumi1024 (#630) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Beenél volt értelme, mert közel volt a kinyírandó NPC a pálya elejéhez. :K

(#636) #75376384 válasza gbors (#633) üzenetére


#75376384
törölt tag

A dmg része teljesen jó, ha a többi lézerhez viszonyítod. A fagyasztó például max második lövésből már lefagyaszt. A használhatóság már egy másik dolog.
Szerintem féltek a tűzgyorsasághoz jobban hozzányúlni, holott kicsi balanszolással egy egész jó és használható kasztot lehetett volna csinálni. Ebben a részben amúgy se érzem annyira a mesterlövész puskákat valamiért... Bl2-ben sima ügy volt, de itt.

(#637) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

trololololo... :DDD

Amúgy ez a Shooting star nagyon egy OP pajzs. Akkora a roid damage, hogy gyakorlatilag mindenkit egy csapással e tudok ütni vele. Eddig összesen egy badass pajzsos akármi volt, ami túlélte...annyi élete maradt, hogy a szél is elfújta volna, de valahogy túlélte.

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#638) .LnB válasza [Prolixus] (#637) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ugye csak hülyéskedsz!? :Y
Mennyi ki/be lépkedésbe telt ez a három item? ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#639) [Prolixus] válasza .LnB (#638) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Nem, ez actual footage. :DDD És semennyibe...egyszerűen játszom folyamatosan, veszem fel a küldetéseket, haladok a sztorival, be-be nézek az automatákhoz, és kész. Semmi farmolást nem csináltam még eddig. Nyilván hülyeség ezt gondolni, de lehet amúgy így kompenzál a játék, mert a "potyogós" loot az eddigiek alapján érzésre még a BL2-nél is gyengébb. Még lila fegyver is alig esett eddig, nemhogy legendary.Az automatákban viszont nagyon tisztességes cuccok vannak. És ami külön jó, hogy az item of the day szinteződik hozzád, hiába az adott terület alattad van. A BL2-ben nem így volt, hiába láttál egy fasza lila fegyvert ott, ha már 2-3 szinttel alattad volt, teljesen értelmetlen volt megvenni.

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#640) .LnB válasza [Prolixus] (#639) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De ugye egy időben, mindig ugyan az a napi ajánlat minden automatában ugye? Nincs eltérés a különböző területeken lévő automaták között? Ezt én BL2-ben sem figyeltem meg.

Na a Harold farmolás után kíváncsi leszek ehhez mit szólnak majd a többiek!? ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#641) [Prolixus] válasza .LnB (#640) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Nem ugyanaz. Concordiában is egy adott időpontban ha két különböző, ugyanolyan típusú automatához mész, más az ajánlat. Amúgy meg nemtom...mivel asszem 10-20 percenként cserélődnek az itemek, sosem figyeltem meg, hogy az összes térképet tekintve mi a helyzetaz automaták napi ajánlataival.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#642) TheProb


TheProb
veterán

Valakinek tipp, hogy miért nem tudok epic cuccot grindelni?

Van 1 rakat lila cumóm és akárhogy kombózom őket a 3as listában nem enged grindelni...
Netem nem írják, hogy vmi korlát vagy unlock után lehetne csak kéknél jobbat craftolni.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#643) [Prolixus] válasza TheProb (#642) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Van elég moonstone-od?

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#644) Edem05 válasza TheProb (#642) üzenetére


Edem05
őstag

Tessék itt egy táblázat, hogyan működik ez a daráló. [link] :)

[ Szerkesztve ]

(#645) TheProb válasza Edem05 (#644) üzenetére


TheProb
veterán

Ah, "értő olvasás ülj le egyes" (mmint én :P ). Néztem ezeket, de eddig átsiklottam hogy kékből lehet epicet csinálni. epic csak leg-hez jó. Akkor 1-2t elspájzolok, többi meg kuka. Mondjuk hülyeségnek tartom, hogy 3 epicből nem tudsz garantált epicet pimpelni, stone nélkül...

(#643) [Prolixus]: sima grindet akarok, stone marad lőszer upgrade-re meg leg crafthoz.

u.i.: Bár próbáltam egy assaultot csiholni a 1 SMG + 1 Sniper Rifle + 1 Shield combóval de azt se engedte

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#650) gbors


gbors
nagyúr

végigértem én is a játékon. minden mellékküldetés kipipálva, 28-as szintig jutottam, 22 órát mért a játék. ebből:
- 10% abszolút emlékezetes
- 50% teljesen jó szórakozás
- 30% enyhén unalmas
- 10% haladjunkmárhaladjunkmárhaladjunkmár

a fentiek alapján én teljesen elégedett vagyok a Pre-Sequellel. nem voltak óriási ambícói, az ígéreteket megtartották a készítők, az esetleges kellemetlen meglepetéseket pedig mind előre lehetett tudni. a 22 óra eleve egy elég korrekt játékidő, és az igazi fun most kezdődik - a 20-22-es szint környékén kezdtem azt érezni, hogy a karakteremet többféle irányba is tudom specializálni, addig túl kevés volt a skillpont. ez amúgy egy általános probléma a franchise-zal, és szerintem nagyban hozzájárult a gyenge review-khoz - érdemes átgondolni a 3. részre.

két dolgot emelnék még ki. az egyik az engine slowdown bug, ami a játék vége felé nagyon sok helyen jelentkezik, és idegesítővé teszi a közlekedést. ez másnál is jellemző?
a másik az elérhető tárgyak. míg a loot továbbra is harmatos (a final boss 3-4 lilát dobott, a raid boss 1 narancsot és 2 lilát), a megvásárolható cuccok terén sokkal jobb a helyzet. a 2. raid boss kísérlet előtt egy kicsit átgondoltam, milyen eszközökre lenne szükségem (class mod és Oz kit kellett), és 5 perc utazgatás után találtam mindkettőt. a grinderrel nem volt türelmem kísérletezni :DDD

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.