Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-11-20 19:59:35

LOGOUT.hu

A Borderlands: The Pre-Sequel! a Borderlands sorozat harmadik része, ami időben az első és a második rész között játszódik. A játékot 2014. április 9-én jelentették be hivatalosan (két nappal a megjelenésével kapcsolat információk kiszivárgása után), majd végül 2014. október 14-én jelent meg.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) gbors válasza [Prolixus] (#97) üzenetére


gbors
nagyúr

háááát, az első változás az nekem nem örvendetes, nekem pont az exp szintezés jött be.
a második az welcome, a BL1-ben az egyik kedvenc fegyverem volt egy kutyaközönséges zöld dahl rifle, minden extra nélkül, brutális DPS-sel
a harmadik jó is meg nem is - egyfelől nem lett volna jó, ha átmegy a játék O2-gazdálkodásba, másrészt ilyen half-assed dolgot sztem felesleges csinálni. akkor már lett volna mondjuk jet pack booster fuel, vagy ilyesmi, akkor az extrákra még mindig lehet használni.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#102) [Prolixus] válasza gbors (#101) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Így utólag én sem értem ezt az O2 dolgot. Tényleg nem sok értelem van úgy bevezetni, hogy a hiányának érdemben nincs következménye.

Az exponenciális szintezésen viszont nem értem, hogy mi tetszett neked. Ennyire szeretsz farmolni a Bl2-ben? :DDD

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#103) gbors válasza [Prolixus] (#102) üzenetére


gbors
nagyúr

az tetszett benne, hogy 5 szint különbség kiszámíthatóan ugyanazt jelenti minden szinten.
farmolni meg nem farmoltam sokat, a sanctuary ládából pótolgattam, ha már nagyon szar volt a gearem. igazából LVL72 és OP8 között több időt fordítottam farmolásra, mint előtte összesen.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#104) [Prolixus] válasza gbors (#103) üzenetére


[Prolixus]
addikt

5 szintes különbség lineráis szintezés esetén is kiszámíthatóan ugyanazt jelenti minden szinten, csak mást jelent, mint exp. esetén. :DDD

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#105) #75376384 válasza [Prolixus] (#97) üzenetére


#75376384
törölt tag

Azért kiváncsi vagyok hogyan gyógyítják meg az ar kasztot. Az alapvető gond, hogy az smg mindenben ráver köröket, de egy buff pedig a snipert gyengítené (még jobban). Szerintem az egész fegyveres dolgot újra kellene gondolni, hogy nehezebb szinteken minden használható legyen ne csak 1-2 legendás cucc, mert úgy könnyen unalomba fullad a játék. Például egy sniper buff is jól jönne, mert bl2-ben nevetségesen gagyikat dobál el a gép.
Szerintem a legjobb az lenne, ha az ellenfelek kapnának kevesebb hp-t és ezt még nagyobb sebzés ellensúlyozná. Illetve nem ártana átgondolni pár lény szintezését és nem csak sima stat növelést csinálni rajtuk. A kanyarodó/kikerülhetetlen dolgokról nem is beszélve. Ezzel lehetővé tennék, hogy aki egy kicsit jobban lő nem fog esni-kelni mert képes ugrálva, lövéseket és minden egyebet kikerülve bárkit lelőni. Lássuk be, a mostani rendszer enyhén szólva is röhejes.
Az biztos, hogy nálam se lesz belőle azonnali vétel. Most nyáron szereztem be bl2-t azzal még bőven elleszek, amíg erről ki nem derül, hogy mégis milyen játék lett. Nem tagadom a sztori és az új karakterek nagyon érdekelnek, de ennyi pénzért sokallom.

(#106) #75376384


#75376384
törölt tag

Itunes-ban meghallgatható a játék zenéje. katt

Jesper Kyd megint nagyot alkotott. :)

(#107) [Prolixus] válasza #75376384 (#106) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Meh. Töltsek le iTunes-t? NO! Remélem gyorsan felrakják más formában valahová. Köszi amúgy, hogy szóltál az elérhetőségről.

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#108) BomiBoogie


BomiBoogie
MODERÁTOR

Na, ideje csatlakozni. :K

A Season Pass akkor még nem rendelhető, ha jól látom.

(#109) Amartus


Amartus
senior tag

Jól láttam a claptrap gameplay-ben, hogy lehet minion-t kérni/kapni? Tulajdon képen egy másolat, csak kicsiben? Akkor megvan a kezdőkarakterem....

Istenem, tele van csillagokkal...

(#110) BomiBoogie válasza Amartus (#109) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

:D
A játék is megvan már?

(#111) BomiBoogie


BomiBoogie
MODERÁTOR

Nna, megnéztem a topikos gameplay videókat.

Nekem ez a holdas téma kicsit uncsinak tűnik, ebből a témából nem lehet annyi változatos helyszínt kihozni, mint egy egész Pandorából. Talán majd a DLC-kben...

Egyébként ötletes, bár azért ezt a "butt slam" dolgot nagyon erőltetik, hogy mennyire awesome, nyilván azért, hogy tudjanak felmutatni valami újítást.

Az oxigéntől ne tartsatok, szerintem az is csak ilyen megfontolásból került bele, hogy legyen kicsit változatosabb a játékmenet.

(#112) [Prolixus] válasza BomiBoogie (#111) üzenetére


[Prolixus]
addikt

A butt slam szerintem is amolyan parasztvakítós feature, nem hiszem, hogy érdemben használnák majd a játékosok. A sokkal inkább nagyobb változás a jetpack-low gravity kombó, megtámogatva a felfelé is nyílt pályákkal = komoly vertikalitás.

A helyszínekkel én úgy vagyok, hogy nem is várom el, hogy olyan változatosak legyenek, minta Bl2-ben. A Bl1-ben ilyesmi gyakorlatilag nem is létezett, mégis el voltunk a játékkal azért, szóval akkor itt sem lenne szabad ennek akkora gondot jelentenie. Ha a külső-belső helyszíneket ügyesen váltogatják a pályákon, aztán valamennyire el lehet "maszkolni" az egyhangúságot.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#113) Amartus válasza BomiBoogie (#110) üzenetére


Amartus
senior tag

Persze, kínai, ócco :-)

Istenem, tele van csillagokkal...

(#114) BomiBoogie válasza [Prolixus] (#112) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Vajon az ellenfelek mennyire fognak vertikálisan mozogni? Oké, akik repkednek, de szerintem azok is max. bombázórepülő színvonalon, tehát jönnek feléd, lőnek, aztán megfordulnak, és ugyanez.

Ahogy írta valaki, nem ártana egy komolyabb AI, de azt hiszem, erre hiába várunk.

(#115) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

check-in

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#116) BomiBoogie


BomiBoogie
MODERÁTOR

Athenánál az a pajzs mire lesz jó? Visszaveri a lövedékeket, a végén meg el lehet dobni nagy sebzéssel?

(#117) vitaro válasza BomiBoogie (#116) üzenetére


vitaro
senior tag

Nem visszaveri, hanem elnyeli őket, akár az elemental sebzéssel együtt is, ha teszel pontot a megfelelő képességre. Aztán mehet vissza minden a feladónak. A phaselock-hoz hasonlóan újraélesztésre is ki lehet gyúrni, hozzá vágod a fetrengő haverodhoz és mindjárt jobban lesz. :)

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#118) BomiBoogie válasza vitaro (#117) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Értem.
A Res mondjuk nem újdonság.

(#119) [Prolixus] válasza BomiBoogie (#114) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Hát szerintem nem nagyon, de eddig kb. nincs olyan vertikális lövölde ( mondjuk sok vertikális lövölde sincs), ahol ez jól működne. Titanfall-ban a bot-ok nagyon bénák (persze egy multis játéknál nem is kell a jó AI), de ahogy néztem mostanában rengeteg Destiny-s videót, ott sincs kihasználva a tér függőleges irányban. Az ellenfelek ott is alig mozognak vertikálisan. Ez alapvetően nem is akkora baj, csak akkor a nehézséget jól optimalizálják. Ne legyen az, hogy a magas ugrások, meg miegymás miatt nagyon könnyen el lehet kerülni a lövedékeket meg az ellenfeleket, így sétagalopp lesz a játék.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#120) m0py


m0py
tag

tesommal hegesztettunk egy skill calculatort a TPS-hez, csekkoljatok le: thepresequel.com :)

(#121) BomiBoogie válasza m0py (#120) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Domaint is vettetek hozzá? :D
Szuper. :K

(#122) [Prolixus] válasza m0py (#120) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Ja, ez így elég fasza. Köszönjük! :C

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#123) m0py válasza m0py (#120) üzenetére


m0py
tag

meg is lepodtunk kicsit, hogy nem volt foglalt a domain :)
a skill ikonok sajnos youtube videokbol vannak kivagdosva, ahogy elerhetoek jo minosegu kepek, cserelve lesznek.

[ Szerkesztve ]

(#124) tibee77


tibee77
őstag

Ez egy nagyon hasznos kis cucc lett!Gratula! :R

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#125) #75376384


#75376384
törölt tag

bocs ha ünneprontó leszek, de itt a hivatalos is

skillek alapján nekem nisha a legszimpibb, bár a karaktertől a víz lever...

[ Szerkesztve ]

(#126) TESCO-Zsömle válasza #75376384 (#125) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Az komoly, hogy Nisha aktív skill-je autoaim? :F :W

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#127) #75376384 válasza TESCO-Zsömle (#126) üzenetére


#75376384
törölt tag

igen az a része elég röhejes.. gondolom a kontrolleres makiknak is kell a sikerélmény. elég megnézni bármelyik gameplayt box-ról, egy káosz az egész. a többi skill viszont egész tűrhető.
mondjuk ezek az "összeállítom magamnak a karakterem" honlapok a játék végigjátszása és a nehezebb szintek előtt tipikus "nesze semmi fogd meg jól" dolgok. úgy se tudjuk, hogy melyik képesség mit fog érni a későbbiekben.

(#128) [Prolixus] válasza TESCO-Zsömle (#126) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Yep, ezen mindneki kiakadt (ahogy Clappy random action skill-jén is), de állítólag élesben egyik sem olyan gagyi, mint amilyennke tűnik. Igazából nekem semmi bajom ezzel az auto aim dologgal, legainkább akkor jöhet belőle hátrány, ha boss vagy raid boss ellen kell menni.Ezt leszámítva nagyon királynak tűnik Nisha skill tree-je.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#129) TESCO-Zsömle válasza [Prolixus] (#128) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Sok bajom nekem sincs az autoaim-mel, csak egy: Hogy létezik. ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#130) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Ahogy nézem Claptrap skill-jével az lesz a legnagyobb baj, hogy barátokat is sebez.

Számomra eddig Wilhelm a legszimpatikusabb, bár a 2-t is Axton-nal kezdtem, szóval...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#131) gbors válasza [Prolixus] (#128) üzenetére


gbors
nagyúr

az autoaim nekem sem jött be, viszont claptrap random skillje teljesen tetszik, mint ötlet.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#132) [Prolixus] válasza TESCO-Zsömle (#130) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Olyan is előfordulhat, igen. A 3. fejlesztői naplóban direkt magyarázza is valamelyik fejes (talán pont Randy a szokásos ronda ingében), hogy szerintük Clappy randomitásában pont az a jó, hogy ha csapatban van, akkor rövid távon is jelentősen változhat a gameplay, illetve a játékosok részéről a sikeres taktika, hála Claptrap-nek. Szerintem ennke nem lesz akkora jelentősége, de ebből az jön le, direkt van benne ilyen lehetőség is, amit említesz.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#133) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Borderlands: The Pre-Sequel: An Introduction by Sir Hammerlock AND TORGUE!

Szent szar. Torgue ekkora dózisban már minden szempontból fájdalmas. :D Fura, hogy eddig semmi hír nincs Collectors editionről vagy ilyesmiről.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#134) TESCO-Zsömle válasza [Prolixus] (#133) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Szikk. :DDD

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#135) tibee77


tibee77
őstag

Häät ez ällat volt! :DD Torgue Rulez! xD Amugy en döntöttem, Athena-val fogok menni.Aztän persze claptrap-pel, mert vele kötelezö! :C

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#136) Fortian válasza [Prolixus] (#133) üzenetére


Fortian
tag

Beteg :DD lehet h én is az vagyok mert tetszik :C

(#137) m0py válasza [Prolixus] (#133) üzenetére


m0py
tag

uristen, ez hatalmas :D nem birok oktoberig varni.

(#138) gbors válasza [Prolixus] (#133) üzenetére


gbors
nagyúr

LASER SHOTGUNS!!!! YOU'RE WELCOME!!!!!!!! :D

ezzel a videoval végképp eladták nekem a játékot. innentől felőlem hívhatják Borderlands 2 ripoff DLC-nek is, vihetik a pénzem. lehet, hogy "csak" 50-60 óra játék lesz benne? WHO THE (BEEP) CARES????

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#139) BomiBoogie válasza [Prolixus] (#133) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Egész sokáig bírtam, a LASER SHOTGUNS résznél (2:55) kezdtem el hangosan röhögni. :D

(#140) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Erre a Grinder gépre kíváncsi leszek azért. Még acsit is kapsz, ha Grinderből egy legendary-t szedsz ki.

Btw, van egy képkocka, ahol látható, hogy Doppelganger kaszttal is lehet játékot kezdeni. Ezzel kb. 100%, hogy Jack "dublőre" is játszható karakter lesz.

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#141) BomiBoogie válasza [Prolixus] (#140) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Nurse Nina. :D

Nekem Athena action skillje tűnik a leghasználhatóbbnak, Wilhelm drónjai olyan "meh" jellegűek (Bloodwing?), Claptrapnél nem biztos, hogy ez a randomizálás olyan humoros, Nishánál meg ez az autoaim "meh".

(#142) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ti hol veszitek majd meg a gamet? Hol a legolcsóbb? Dobozosan?
Aprón láttam egy letöltőkódot 7e-ért. Az király de honnan lehet letöltőkódot szerezni?
Nekem a dobozos verzióra rájön még a házhoz szállítás 1000-2000ft.
Szóval valami ötlet?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#143) BomiBoogie válasza .LnB (#142) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Ment privi.

(#144) TESCO-Zsömle válasza BomiBoogie (#143) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Egyet ide is. ;)

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#145) [Prolixus] válasza BomiBoogie (#143) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Nekem is, nekem is! :)

AMúgy 7-ért teljesen korrekt a kód. Annyiért le is csapnék rá.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#146) dioka7 válasza BomiBoogie (#143) üzenetére


dioka7
senior tag

Én is megkaphatom a privid? :))

(#147) Fortian válasza BomiBoogie (#143) üzenetére


Fortian
tag

Érdekeln engem is :D :)) Köszi

(#148) gbors


gbors
nagyúr

a retail változat PC-n 8800 pénzért előrendelhető az ajándék DLC-vel együtt. ennek tükrében érdemes nézni a kupon 7k-s árát.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#149) BomiBoogie


BomiBoogie
MODERÁTOR

Hagyjátok már. :D

7,5k-ért lehet kapni itt a fórumon is kollégától, szóval ingyen nem tudok. ;]

(#150) [Prolixus] válasza BomiBoogie (#149) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Én itt aprón csak 7k-ért látok, de az is jelegve van.

gbors: Ez az ajánlat hol van?

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.