Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#218) csab2


csab2
veterán

Megjött a BW-FYE5 TWS fülbogyóm. :)

A használati útmutató elolvasása nélkül nekirontottam - mit nekem holmi leírás! - és jól meg is szívtam. Nekem is csak az egyik bogyó szólt egyszerre. Eltartott kis ideig, mire megoldottam a problémát: resetelnem kellett mind a két bogyót, és utána már jó volt minden, csak úgy kell csinálni, ahogyan le van írva a használati útmutatóban!

Nekem a bogyók teljesen fel voltak töltve - ami érthető, hiszen a tokban voltak míg megérkeztek - a tok kb. negyedéig. A tokból ahogy kiveszed a bogyókat, nem kell bekapcsolni, mert automatikusan bekapcsolnak. Ugyanígy kikapcsolni sem kell őket, csak szépen visszarakni a tokba és kész.

Tehát jó tanács az újaknak:

Legelső használatkor csak a jobb oldali bogyót vedd ki a tokból és rakd be a füledbe! A telefont és a jobb oldali bogyót párosítsd! Ezután vedd ki a bal oldali bogyót és azt is tedd a füledbe! Ezzel semmit nem kell csinálni, elméletileg szépen kapcsolódik a jobb oldali bogyóhoz. Szerencsére mindent diszkréten és - ami fontos - angolul közöl is veled a cucc. Már mehet is a zene!

5 perc zenehallgatás után én kicsit keveslem a basszust, pedig mindenki azt írta a neten, hogy így milyen jól szól a basszus meg úgy milyen jól szól a basszus. Hmmm... hát nem tudom. Lehet, hogy az én fülemmel van a baj?
Ami rossz hír, hogy a 10 perc próba alatt is többször megszakadt a bal oldali bogyóban a zene. Remélem ez nem lesz mindennapos!

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.