Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Bloodborne (PS4)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:11:09

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5251) Weareus válasza sp8787 (#5246) üzenetére


Weareus
addikt

Thx. Meglesem ma.

#5247 Beretvás
Amygdala után Mensis, szvsz.
Frontiert bejártad rendesen?
Van ott pár rúna...

[ Szerkesztve ]

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#5252) Beretvás válasza Weareus (#5250) üzenetére


Beretvás
addikt

Huuu köszi, délután nekiesek.. de megvan már az uncanni verzio is a ludwigból csak sajna nem tudtam még róla mikor kihuztam 10 re a megvehetőt.

(#5253) Weareus válasza Beretvás (#5252) üzenetére


Weareus
addikt

Hát ez az.
Feltételezem, elsőre nem célszerszámmá akarod gemezni (fire, poison, bolt, etc), mert érdemesebb fizikálra, ui. a "vas" mindenkinek fáj.
Fizikálnál meg a triangle könnyebben elérhető mint a waning, nagyobb irodalma van, szvsz mert könnyebb megtalálni.

Talán sp kolléga tud earli blood gem farmingot fizikál-waningra, én nem.
Mondjuk +9-ig felrángatni a másik verziót nem olyan nagy történet, sőt rock-ra is vannak glyphek, szóval...

[ Szerkesztve ]

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#5254) Beretvás válasza Weareus (#5253) üzenetére


Beretvás
addikt

Egyenlőre a végigjátszás a cél. Ng + ban majd lesz ujra sok mati és akkor kihuzom a jobbik verziót. Most amigdalát öltem meg. 2 nem kötelező maradt eddig ki. Csak most nem tudom még merre haladjak, amerre meg birok menni még oda kellene poooowa

(#5255) Beretvás válasza Weareus (#5251) üzenetére


Beretvás
addikt

Látom szerkesztés volt. Nem vettem észre. Frontier elég szopós, lehet nem teljesen jártam be mert már ideg rohamom volt.. de akkor még visszanézek, pár kör dungeon után...

(#5256) Weareus válasza Beretvás (#5255) üzenetére


Weareus
addikt

Blood rock, early: (3x)
[link]

Akárhány chunkhoz és akárhány rockhoz glyph:
zh784e7n

Mondjuk, ha hazaértem, ránézhetek, de ez utóbbi nem "early" glyph, szvsz, szóval asszem ahhoz, hogy ezt le tudd rakni, meg kell tenni pár dolgot...

[ Szerkesztve ]

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#5257) Beretvás válasza Weareus (#5256) üzenetére


Beretvás
addikt

Na a chunk az szuper lenne mert azzal vagyok éppen bajban... :R

(#5258) Weareus válasza Beretvás (#5257) üzenetére


Weareus
addikt

yep, early lesz mégis, szóval ezt is le tudod rakni, ha az első pthumeruból kész az első két szint.
[link]

szerk. eye rúna ajánlott, ha van.

[ Szerkesztve ]

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#5259) Beretvás válasza Weareus (#5258) üzenetére


Beretvás
addikt

Van meg az első 2 szint is tiszta. :R

(#5260) Beretvás válasza Beretvás (#5259) üzenetére


Beretvás
addikt

megcsináltam amit kér és mégsem nyitja meg... :F mondjuk írja is ,hogy Before Blood Moon

[ Szerkesztve ]

(#5261) Beretvás


Beretvás
addikt

hülyén halok meg.. bárhova mentem le ahol mutattad haltam sorra... nézem a gemjeimel valami nem stimmel... tegnap még 200+ dam volt most meg +34.. ez mi?

halálkor a gem eltünhet vagy mi lehet?

[ Szerkesztve ]

(#5262) Beretvás válasza Weareus (#5249) üzenetére


Beretvás
addikt

olyat is tudnál mutatni amit meg is lehet csinálni? ez a dagadt f@sz szarrá healeli magát... :W

(#5263) Beretvás válasza Beretvás (#5261) üzenetére


Beretvás
addikt

Na meglett... :W :W elfogyott a dura a fegyoról.. nem vettem észre soha sem....

(#5264) Weareus válasza Beretvás (#5263) üzenetére


Weareus
addikt

A durability, arra érdemes figyelni. Főleg, ha olyan gemed van, aminek a negatív drawbackja weapon durability down.
A dagadt fickót meg: parry-visceral, parry-visceral.
Vagy backstab-visceral.
Ne hagyj neki időt...
Esetleg dobhatsz rá numbig mistet, akkor nem tud gyógyítani, szvsz.

Szóval ja, azért nem adják ingyé' azt a jóféle kis gemet...

[ Szerkesztve ]

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#5265) Beretvás válasza Weareus (#5264) üzenetére


Beretvás
addikt

Parryt nekem istenért nem akarja ott beadni. Ha beadta akkor meg azonnal észhez tért... Kerestem másikat, ott is szenvedtem de szereztem 20,3% ost..nem a legjobb de most szintet lépek még párat. Majd lvl90 felett nekiállok annak a dagadt ghecinek..... ;]

(#5266) Beretvás


Beretvás
addikt

Ez az attack vs kin mi a rák?

(#5267) ldave válasza Beretvás (#5266) üzenetére


ldave
félisten

Az ufó kinézetű ellenfelek a kin.

A Slime draws near! Command?

(#5268) Beretvás válasza ldave (#5267) üzenetére


Beretvás
addikt

Akkor ez egy teljesen jo negatív. Abból a gyökerekből nem sok volt eddig. :R

(#5269) Beretvás


Beretvás
addikt

Melyik a legjobb armor-set?

(#5270) Weareus válasza Beretvás (#5269) üzenetére


Weareus
addikt

Hát az attól függ.
A white church set pl. a legjobb a Bloodstarved Beast ellen, mert ennek a legmagasabb a slow poison resistance-ja.
Szóval olyan, hogy legjobb, nincs.
Van aminek a frenzy res-je a legmagasabb, vagy pl. a fire res-je, etc.
Szerintem: érdemes az összes szettet megvenni és nézegetni, hogy melyik-mikor, pl. melyik boss ellen jó..., mondjuk ehhez a bossokat sem árt ismerni, hogy melyik milyen elementált nyom a fizikál mellett...

Azért csendben jegyzem meg, hogy az alapjátékban legalább kettő boss is kin, szóval...

[ Szerkesztve ]

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#5271) Weareus válasza Beretvás (#5268) üzenetére


Weareus
addikt

btw a legjobb cursed az increased stamina cost
vagy
ha jobban belemész a gemezésbe, akkor a kin down és a beast down a legjobb, abban az esetben, ha hajlandó vagy kétszer megvenni egy adott fegyót és kétszer felgemezni, és akkor váltogathatod, ezzel gyakorlatilag 100%-ban kiküszöbölve a cursedet...attól függően, hogy éppen beast v. éppen kin ellen mész.

[ Szerkesztve ]

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#5272) Beretvás válasza Weareus (#5271) üzenetére


Beretvás
addikt

+3%staminás is jött tegnap.. lent a dagadt genyót nem értem. Ludwig nem nagyon sebzi pedig már 380+ a sebzése gemekből, burial blade csak 200 valamennyi és az sokkal efektivebb..

(#5273) Beretvás válasza Weareus (#5270) üzenetére


Beretvás
addikt

BSB az tuti szopatós lesz ng+ ban is... Na meg ami még eddig nehéz volt az a Logarius, de lvl100 on adtam a fejének... ;]

(#5274) Beretvás


Beretvás
addikt

NG1...az utolsó két boss valami vicc volt...kicsit csalódott vagyok hosszabb játékra számítottam.. ;]

(#5275) Beretvás válasza Beretvás (#5274) üzenetére


Beretvás
addikt

Vagyis első játszásra volt könnyű. Bár a tolókocsis genyát megkíméltem. Akkor most ez már ng+ vagy újból a sima indult?

(#5276) Weareus válasza Beretvás (#5275) üzenetére


Weareus
addikt

Átdob ng+-ba, btw ha platinázni akarsz, jobb lett volna kinyírni, de ng+-ban sem nagy ügy. csak 50%-ot nehezedik a játék, utána minden ng ciklus után 10%-ot, ng+6-ig. Mondjuk ez a "nehezedés" nem lineáris, a játék elején lévő bossok-mobok többet nehezednek, de ez logikus, szvsz.

[ Szerkesztve ]

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#5277) Beretvás válasza Weareus (#5276) üzenetére


Beretvás
addikt

Végigtoltam ma ng+ on is. Ott adtam a pofájának, elsőre meglett. Még logarius is másodikra. Zavart ,hogy elsöre nem öltem meg így gyors mégegyszer eljutottam odáig. Ez a platinázás mit jelent? Olvasom itt de nem igen értem.. vagy ha a trófeákra gondolsz annak mi értelme ,hogy mindenki azt hajszolja

(#5278) Weareus válasza Beretvás (#5277) üzenetére


Weareus
addikt

Ha nem akarsz platinázni, akkor nincs értelme. Ha akarsz, akkor van. :C
Ahhoz a chalice-eket is végig kell darálni. Mondjuk van ott pár jó cucc.

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#5279) Beretvás válasza Weareus (#5278) üzenetére


Beretvás
addikt

Chaliceket akarom is most már majd tolni mert még kellenek gemek.. bár már elég könnyű lett a játék.. :U

(#5280) Weareus válasza Beretvás (#5279) üzenetére


Weareus
addikt

Akkor a fat boy is könnyebb lesz chalice-ben, szvsz.
Ha kiszedsz 3 db 25-öst jó cursed-del, az eléggé jó ng+ sokon is...

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#5281) Beretvás válasza Weareus (#5280) üzenetére


Beretvás
addikt

ja már jól megy az is.. van 2 amit farmolok 2 féle gemért. :K

(#5282) Weareus


Weareus
addikt

Lassan megérkezek ng+6-ba, Mergo van vissza (ng+5 ending) és akkor Gehrman előtt álláskimentés.
Megpróbálom feltölteni valahova netes fájlmegosztóra, s majd belinkelem ide.
Hátha érdekel valakit egy efféle bohóckodás...

[ Szerkesztve ]

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#5283) Beretvás válasza Weareus (#5282) üzenetére


Beretvás
addikt

Nekem eddig talán a legszopatósabb a logarius meg a grand catedralban lévő hunter volt... De azt a küldisorozatot elrontottam újból.... 10x mentem vissza és mérgembe adtam egy sallert az ajtóban fetrengő picsának.. erre bent sikerült leölni a köcsögöt. Na mondom oké., :W

(#5284) Weareus válasza Beretvás (#5283) üzenetére


Weareus
addikt

Bloody Crow of Cainhurst az a hunter. Én őt "lecsízeltem" fejszével, nem érdekelt különösebben, csak a Hunter-rúna, ami kb. 10%-kal gyorsítja a staminatöltést.
Szvsz, ez a rúna nem ér sokat, de mivel covenant és mivel a covenant rúnák többsége hasznavehetetlen, relatíve azokhoz képest így ér valamit.

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#5285) nanamii_o


nanamii_o
tag

Sziasztok,

Ott egy boss harc van lent? Ennél a résznél járok most ahol ez a sok kígyó van. Azért kérdem,mert nagyon régóta nem találok bonfire-t és a terület nehéz. Nem szívesen veszíteném el,ha ott egy boss vár.

[ Szerkesztve ]

(#5286) nanamii_o válasza nanamii_o (#5285) üzenetére


nanamii_o
tag

Mármint a fejlődéshez szükséges pontjaimat nem szeretném elveszíteni emiatt.

(#5287) Weareus válasza nanamii_o (#5286) üzenetére


Weareus
addikt

Igen, boss.
Shortcutokat megnyitottad? (2 van = liftek). Akkor markolj vissza a lámpához ---> dream, szintelj, aztán vissza.
Sima ng-ben vagy?
Akkor ez nem kevés echo...

[ Szerkesztve ]

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#5288) nanamii_o válasza Weareus (#5287) üzenetére


nanamii_o
tag

Igen. Szerintem a két liftet mondod. De még így is nagy szívás lesz,ha ekkora lesz a run a bosshoz. Remélem még jó nehéz is. :N köszi a segítséget! :R Igen,ez első vegigjátszás.

[ Szerkesztve ]

(#5289) Beretvás válasza Weareus (#5287) üzenetére


Beretvás
addikt

Melyik boss ez itt? Igy nem ismerős a hely 2 végigjátszás után sem.. ;]

(#5290) nanamii_o válasza Beretvás (#5289) üzenetére


nanamii_o
tag

Shadow of Yharnam 3 csuklyás figura.

(#5291) Beretvás válasza nanamii_o (#5290) üzenetére


Beretvás
addikt

Arra tippeltem volna. Azok kicsit nehezek lehetnek elsőre.

(#5292) Weareus


Weareus
addikt

Yep, közben meglett...
1 hétig él a link, szóval, akit érdekel:
[link]
Tömörített fájl, kicsomagoláshoz a jelszó ennek a videónak (kedvenc bb runom) a címének az első két szava kis betűvel, egybeírva.
A mentésről: bemész Gehrmanhoz, megadod magad, átdob new gamebe, ami ng+6.
A karakter level 4-es, de nála vannak a legerőteljesebb gemek, a gyűröttebb arcú Dark Souls játékosoknak: RTSR-setuppal ekvivalens. (Red Tearstone Ring)
Vagyis, ha lecsökken(ted) az életed (pl. blood bullettel) 30%-ra vagy alá, akkor beaktiválódnak a gemek és lehet glasscannonozni...

A játék eredeti, a ps4 nem mókolt. Ezzel együtt: mindenki saját felelősségére...

Ez volt ng+5-ön Mergo, rohadtul untam már... :DDD
[link]

Így állunk:

[kép]

[ Szerkesztve ]

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#5293) nanamii_o válasza Beretvás (#5291) üzenetére


nanamii_o
tag

Inkább idegesítőek. 3try-ra meglett. :)

(#5294) ldave válasza Weareus (#5292) üzenetére


ldave
félisten

Szerintem nem tudod PS-en más mentését betölteni, hiába másolod fel.

A Slime draws near! Command?

(#5295) Weareus válasza ldave (#5294) üzenetére


Weareus
addikt

Hát lehet, akkor eben guba.
Legalább megpróbáltam.

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#5296) nanamii_o


nanamii_o
tag

Ezeknek mi a szerepe? Kellene velük csinálnom valamit? Több is van.The One Reborn-t már legyőztem.

(#5297) Weareus válasza nanamii_o (#5296) üzenetére


Weareus
addikt

Flaming skeletons-ok azok...
Bele lehet csalni azokat a megelevenedett, virágládás bonsai kaktuszfafejű enemyket (Cramped Casket ( Undead Amalgam)), sebzi és lassítja őket, szvsz téged is, ha belemész.
Ha belecsaltad, akkor könnyebb lecsapni őket.

[ Szerkesztve ]

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#5298) nanamii_o válasza Weareus (#5297) üzenetére


nanamii_o
tag

Hát ezt jó lett volna előbb tudni,mert már kipucoltam a környéket + meg is öltek párszor. Köszi a segítséget! :R

(#5299) Weareus válasza nanamii_o (#5298) üzenetére


Weareus
addikt

Annyira nem nagy szám, akkor lehet jó, ha falkában jönnek rád. Mondjuk pár "használat" után ki is alszanak.
Én pebble-vel szoktam magamra húzni egyet-egyet a virágládákból.
Ez utóbbi kb. az egyik leghasznosabb item a játékban, szvsz...

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#5300) nanamii_o válasza Weareus (#5299) üzenetére


nanamii_o
tag

De ezek a lények csak itt vannak
Yahar'gul, Unseen Village-ben vagy a későbbiekben is fogok velük találkozni? Ha lesznek még,akkor majd használom a taktikádat. :) Egyébként elég kis mocsadékok,mert 2 ütésből majdnem kinyírnak.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Bloodborne (PS4)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.