Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-17 15:48:41

LOGOUT.hu

2021 Résztvevők: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18855) masterful87 válasza MaCS_70 (#18849) üzenetére


masterful87
senior tag

Megadtad rendesen a telefonszámodat az Edigitalnak? Élő telefonszám volt? Biztosan nem kerestek a 061/452-0090-ről?
Engem december 2-án kerestek, és gondolkodás nélkül töröltettem az 520-as rendelésemet, mert a telefonba is elmondta, hogy azért a 326-os egy gyengébb modell, na meg a kedvezmény mértéke meg se közelítette a BF-est. Meg fogalmam se volt, hogy a 22 ezres kedvezményes ár mennyire is kedvezményes, arra nem lehet adni, hogy akkor náluk éppen mennyiért adták. Lehet máshol kedvezmény nélkül 22 ezer. (Utólag persze már tudom, hogy egész jó ajánlat volt az a 326-os)
Meg annyira mondta, hogy a beszállító mondta le, mert már kifutott, nem is lesz több, higgyem el, hát én elhittem.
Ha meg most egy hónap alatt mégis kerítenek Neked, és esetleg más kitartóaknak is 520-ast a 28 ezres nyomott áron... hát akkor én fogok bepipulni az Edigitalra! :DDD
Éppen melóban hívtak, az is csoda, hogy észrevettem, és felvettem. De azt kellett volna mondanom, hogy hívjon vissza másnap, így most nem tudom ezt eldönteni. Neten utánajártam volna, aztán tudtam volna értelmes döntést hozni. :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.