Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-28 12:57:20

LOGOUT.hu

Ajánlott weboldalak:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2551) Mister_X válasza Totheground (#2550) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Behold the might of Google (and vndb.org).

:DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#2552) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Tales of Symphonia coming to PC in February

The GameCube classic will be available free to anyone who pre-ordered Tales of Zestiria via Steam prior to its October launch, though there's no word on how it will be priced for everyone else.

Live-Die-Respawn

(#2553) Liquid Snake válasza ldave (#2535) üzenetére


Liquid Snake
aktív tag

Persona 5 :R

A Hideo Kojima Game

(#2554) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Sword Art Online: Hollow Realization Coming West in 2016

Live-Die-Respawn

(#2555) renji00 válasza oriic (#2554) üzenetére


renji00
aktív tag

És nagyon jól is néz ki a játék. :) Link

(#2556) Liquid Snake válasza renji00 (#2555) üzenetére


Liquid Snake
aktív tag

Wow!! :C

A Hideo Kojima Game

(#2557) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

FF15 júniusban? :D

Live-Die-Respawn

(#2558) Thorus válasza oriic (#2557) üzenetére


Thorus
aktív tag

Lehet ahogy közeledünk ehhez a júniusi időponthoz úgy fog az távolodni, a végén meg majd lesz 2017 :D

Az ember annyit ér, amennyit a többiek akarják, hogy érjen.

(#2559) renji00


renji00
aktív tag

Egy hazai üzletből már rendelhető a " DEAD OR ALIVE Xtreme 3 Fortune". ;] :DD

(#2560) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Az ESRB korhatár-besorolás honlapján feltűnt az Arslan: The Warriors of Legend

[link]

A dolog azért is érdekes, mert az Arslan volt az egyik olyan cím, ami a hónap elején feltűnt az állítólagos Steames Adatbázis szivárgás során.

Live-Die-Respawn

(#2561) ldave válasza oriic (#2560) üzenetére


ldave
Topikgazda

Szóval lesz HL3? :DDD

A Slime draws near! Command?

(#2562) oriic válasza ldave (#2561) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Remélem nem. ;]

_________

Jön PC-re, iOS-re, és Androidra a Finfal Fantasy IX

Trailer

Meglepő.

Live-Die-Respawn

(#2563) alevan válasza oriic (#2562) üzenetére


alevan
őstag

A legjobb FF rész a legbénább kinézetű főgonosszal. :D

Mondjuk mindenhol HD-t írnak, viszont mobilképernyőn megnézve a trailert számolni tudom a pixeleket a háttereken.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#2564) nonsen5e válasza alevan (#2563) üzenetére


nonsen5e
addikt

Definíció szerint ez is HáDé.

;]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#2565) ldave válasza alevan (#2563) üzenetére


ldave
Topikgazda

Neked nem a 6. rész a legjobb? :)

Ja, és sok sikert minden Exalibur 2 gyűjtőnek. ;)

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#2566) ldave


ldave
Topikgazda

Happy New Year!

We will finally release FFXV this year, in 2016!

Hááát, meglássuk. Ezt már csak akkor hiszem el, ha a kezemben lesz. Nekem valahogy túl nagy csend van a játék körül, pedig az Square Enix manapság elég durván tolja marketinget minden más közelgő játékukhoz.

A Slime draws near! Command?

(#2567) alevan válasza ldave (#2565) üzenetére


alevan
őstag

Rosszul fejeztem ki magam. A 6 a legjobb, a 9. a második legjobb, iletve a 3D stúlusu FFek között a legjobb. :D

A hozzászólásban eredetileg az "egyik" szócska is szerepelt volna a legjobb előtt, csak annyit módosítom HSZeimet postolás előtt, hogy lemaradt :DDD [/OFF

(#2564) Gertrius Máshogy fogalmazok: reméltem, hogy kiemelt figyelnek a hátterek digitális felnagyításának, hogy a mai nagy felbontású kijelzőkön úgy hasson a kép, mint régen a kis felbontású CRT TV-ken.

Többet sem komentelek szilveszteri buliban ittasan, akármilyen unalmas is legyen... :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#2568) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Ecsém, ez a Life is Strange simán év játéka lett volna nekem, ha nem tegnap veszem meg.

Amikor Kate öngyilkos akart lenni és csak annyit látunk a helyszínre érkezés után, hogy leugrik: "hol rontottam el?!" - aztán Max átlépi a saját határait és felmászik fél másodperc alatt a tetőre... nincs több rewind. Ne... Minden választ jól megfontoltam és remegő kézzel igyekeztem lebeszélni őt... nem sikerült. Elbasztam. Elbasztam! Leborultam a laptopra könnyes szemekkel, mert nem akartam, hogy ez legyen. Már tudom, hogy inkább Máté evangéliumára kellett volna felhívni a figyelmét, mert az... talán megmenti.De a franc emlékezett erre, vagy nyolc éve, hogy olvastam.

Ekkor esett le, hogy nem is emlékeztem, hogy egy játék, film, anime vagy akármi ennyire megérintsen ilyen rövid intervallum alatt. Megérte a pénzét.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#2569) ldave válasza Mister_X (#2568) üzenetére


ldave
Topikgazda

Örülök, hogy tetszik a játék, de ez eléggé offtopic itt, hiába SE a kiadó, ez egy francia játék :)

A Slime draws near! Command?

(#2570) Thorus


Thorus
aktív tag

Valaki játszott már a Mugen Souls Z-vel? Néztem pár videót de nem tudom eldönteni, hogy megvegyem vagy ne.

Az ember annyit ér, amennyit a többiek akarják, hogy érjen.

(#2571) ldave


ldave
Topikgazda

Amúgy most hogy jön majd ez a FF VII remake, meg az FF IX újrakiadása, most akkor megint spoiler-nek számít ezekkel kapcsolatban minden dolog? :)

A Slime draws near! Command?

(#2572) oriic válasza ldave (#2571) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szerintem nem. Ezer éves cuccokról van szó.

Live-Die-Respawn

(#2573) alevan válasza oriic (#2572) üzenetére


alevan
őstag

Spoiler!!!

Cloud meghal

Spoiler /OFF

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#2574) oriic válasza alevan (#2573) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Megkérném mélyen tisztelt kollegámat, hogy fals információkkal ne rombolja a morált. :D :P

Live-Die-Respawn

(#2575) nonsen5e válasza alevan (#2573) üzenetére


nonsen5e
addikt

Rip in peace. Press F to pay respects. :( :(( :(((

;]

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#2576) renji00


renji00
aktív tag

Buék. :)

Gravity Rush Remaster nálunk dobozos lesz?

(#2577) oriic válasza nonsen5e (#2575) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Még viccnek is rossz. :D

Live-Die-Respawn

(#2578) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#2579) Thorus válasza renji00 (#2576) üzenetére


Thorus
aktív tag

EU és Japán kap doboz kiadást is digitális mellett, de az amcsik azok csak digitálisat fognak kapni. A gyűjtői eddig csak japánban kapható és eléggé drága, hogy nálunk is lesz vagy nem azt nem lehet még tudni.
Play-asia csak szerény 305 eurót kér a gyűjtői kiadásért.

[ Szerkesztve ]

Az ember annyit ér, amennyit a többiek akarják, hogy érjen.

(#2580) ldave


ldave
Topikgazda

Week 52, 2015 (Dec 21 - Dec 27):

01./02. [3DS] Monster Hunter X # <ACT> (Capcom) {2015.11.28} (¥6.264) - 191.000 / 2.392.000 (+1%)
02./01. [3DS] Monster Strike <RPG> (Mixi) {2015.12.17} (¥4.860) - 170.000 / 608.000 (-61%)
03./04. [3DS] Yo-Kai Watch Busters: Red Cat Team / White Dog Squad <ACT> (Level 5) {2015.07.11} (¥4.968) - 120.000 / 2.075.000 (+16%)
04./06. [WIU] Super Mario Maker # <ACT> (Nintendo) {2015.09.10} (¥6.156) - 98.000 / 674.000 (+16%)
05./05. [WIU] Splatoon # <ACT> (Nintendo) {2015.05.28} (¥6.156) - 95.000 / 1.094.000 (+10%)
06./00. [PSV] Mobile Suit Gundam Extreme Vs-Force <ACT> (Bandai Namco Games) {2015.12.23} (¥7.344) - 87.000 / NEW
07./11. [PSV] Minecraft: PlayStation Vita Edition <ADV> (Sony Computer Entertainment) {2015.03.19} (¥2.592) - 62.000 / 536.000 (+93%)
08./07. [3DS] Animal Crossing: Happy Home Designer # <ETC> (Nintendo) {2015.07.30} (¥4.320) - 52.000 / 1.277.000 (+5%)
09./08. [3DS] Mario & Luigi: Paper Jam <RPG> (Nintendo) {2015.12.03} (¥5.076) - 48.000 / 176.000 (+5%)
10./09. [3DS] Disney Magic World 2 # <ETC> (Bandai Namco Games) {2015.11.05} (¥6.145) - 44.000 / 236.000 (+12%)
11./10. [3DS] Rhythm Heaven: The Best+ <ACT> (Nintendo) {2015.06.11} (¥5.076)
12./03. [PS4] Fallout 4 # <RPG> (Bethesda Softworks) {2015.12.17} (¥8.618)
13./00. [3DS] Medarot 9: Kabuto Ver. / Kuwagata Ver. <RPG> (Rocket Company) {2015.12.24} (¥6.264)
14./00. [WIU] Shin Megami Tensei x Fire Emblem # <RPG> (Nintendo) {2015.12.26} (¥7.236)
15./16. [3DS] Sumikko Gurashi: Omise Hajimerundesu <ETC> (Nippon Columbia) {2015.11.19} (¥5.184)

SMT x FE elég gyengén kezdett, remélem ettől függetlenül azért lesz angol kiadás, bár ez a japán idol téma annyira nem pörget fel, de attól még biztos jó cuccos lesz. Mario Maker és Splatoon viszont erősödött az év végére.

+-------+------------+------------+------------+------------+------------+-------------+
|System | This Week | Last Week | Last Year | YTD | Last YTD | LTD |
+-------+------------+------------+------------+------------+------------+-------------+
| 3DS # | 160.447 | 147.688 | 218.351 | 2.189.900 | 3.153.045 | 20.036.956 |
| WIU | 101.122 | 80.301 | 48.927 | 820.304 | 604.856 | 2.943.587 |
| PSV # | 66.069 | 46.182 | 40.523 | 959.342 | 1.147.936 | 4.382.417 |
| PS4 | 60.330 | 49.634 | 30.145 | 1.205.163 | 925.570 | 2.130.733 |
| PS3 | 3.459 | 2.381 | 10.142 | 188.207 | 450.034 | 10.206.741 |
| XB1 | 479 | 446 | 815 | 18.093 | 45.958 | 64.051 |
+-------+------------+------------+------------+------------+------------+-------------+
| ALL | 391.906 | 326.632 | 348.997 | 5.381.009 | 6.425.952 | 39.764.485 |
+-------+------------+------------+------------+------------+------------+-------------+

Azt mondjuk nem tudom, hogy a karácsony mekkora ünnep Japánban, de gépek terén a Nintendo nyerte az év végét. Érdemes a tavalyi eredményeket is nézni, 1 millióval kevesebb gép fogyott idén, mint tavaly (főleg a 3DS csökkenésének köszönhetően), egyedül a PS4 és a Wii U tudott javítani éves szinten.

A Slime draws near! Command?

(#2581) ldave


ldave
Topikgazda

Ha valaki képben van android játékok terén, meg tudja mondani, hogy ezt a Terra Battle-t miért nem tudom telepíteni (Sony Z5)?

A Slime draws near! Command?

(#2582) ldave


ldave
Topikgazda

Japán fejlesztők beszéltek a 2016-os terveikről (hosszú lesz):

Arc System Works’ Daisuke Ishiwatari (Guilty Gear series)

We’re currently in super earnest production on the next home console version of Guilty Gear.

Idea Factory’s Norihisa Kochiwa (Neptunia series, etc.)

We’re close to the announcement of a new title we have in production. Pay attention to the character design. Otherwise, we’re also preparing a Compile Heart-ish eccentric stimulation RPG.

Idea Factory’s Kentaro Kanno (Agarest Wars, Mugen Souls, etc.)

Since the title I’m in charge of is progressing in its own way, I might be able to share news in little time.

Idea Factory’s Shoko Mizuno (Neptunia series, Death Under the Labyrinth, etc.)

For my new project, we’re currently making preparations for the preparations. The announcement may be a little while from now.

Acquire’s Takuma Endou

For 2016, I’m concentrating on a single new Acquire game. We also want to heat up project preparations for 2017. I want to do VR, too, if that’s an option.

Atlus’ Shigeo Komori (Etrian Odyssey series)

Etrian Odyssey V is in its final stages of development. It’s cold, but it seems like we’ll have more details a little after it starts to warm up.

Atlus’ Katsura Hashino (Persona series)

We’ll safely release Persona 5 in 2016… I think.

Kadokawa Games’ Yoshimi Yasuda

We’re moving towards the release of Root Letter in the spring, and God Wars may spend some time in parameter adjustment. We want to formally announce Demon Gaze 2 in the first half of the year.

Capcom’s Masachika Kawata (Resident Evil series)

Since it’s the true 20th anniversary year of the Resident Evil series, various preparations are underway.

GungHo Online’s Hiromichi Tanaka (Final Fantasy series)

Soon, I will be able to debut our secret new title to everyone.

GungHo Online’s Kazuki Morishita (Puzzle & Dragons, etc.)

In addition to Puzzle & Dragons X and Let It Die, we’re preparing home console and smartphone games that have still yet to be announced.

Grassshopper Manufacture’s Goichi Suda

What the heck is going on with Let It Die? Don’t worry, we’re making it!

Koei Tecmo Games’ Yoshito Okamura (Atelier series)

Regarding Atelier Sophie, we’re currently planning new developments in response to its favorable reception. We also want to proactively challenge new titles along the lines of Nights of Azure. We’d die if we didn’t release a new Atelier game every year, so there should be something this year, too.

Koei Tecmo Games’ Keisuke Kikuchi (Deception series, Nights of Azure)

Whether it’s Ichigaya Development or Gust, we have new titles underway.

Koei Tecmo Games’ Akira Tsuchiya

2016 will be a personal fight for life. There are also Surge Concerto-related developments coming in the future.

CyberConnect2’s Kenei Nakasha (.hack, JoJo’s Bizarre Adventure, etc.)

I want to take everyone’s opinions about JoJo’s Bizarre Adventure: Eyes of Heaven through the official website. We’re also advancing on the Asian and overseas versions.

Square Enix’s Ryota Aomi (Dragon Quest Heroes, etc.)

We’ll announce new details about Dragon Quest Heroes II one after the other. The hero is amazingly cool. His voice actor is also super lovely.

Square Enix’s Yoshinori Kitase (Final Fantasy series)

This year will still be a preparation year for Final Fantasy VII Remake. I want to create new value for the PlayStation 4 hardware for our next debut.

Square Enix’s Hajime Tabata (Final Fantasy XV)

This year, we will launch Final Fantasy XV. Currently, we’ve decided on all its specifications and are in production of the beta version in order to migrate to the debug phase. You’ll see Final Fantasy XV at its truest during the March release date announcement presentation.

Square Enix’s Shinji Hashimoto (Kingdom Hearts, Final Fantasy series brand manager)

We want to provide even more surprises in 2016.

Spike Chunsoft’s Kazutaka Kodaka (Danganronpa series)

2016 is a big year for the Danganronpa project. And it seems to be the year of the greatest battles.

Spike Chunsoft’s Yuichiro Saito (Danganronpa series, Exist Archive, etc.)

We’re steadily progressing on our plan to not fall into the preconceived notion of sequels.

Sora’s Masahiro Sakurai (Super Smash Bros., Kid Icarus, etc.)

I want to enjoy every day like it’s Sunday. However, that doesn’t mean the next job hasn’t been decided.

B.B. Studio’s takanobu Terada ()

2016 is Super Robot Wars‘ 25th anniversary. Various projects are being prepared, so please look forward to them.

Bandai Namco’s Hideo Baba (Tales of series)

This will be the year we announce in detail the content we’ve been preparing for a long time. We want to step out of our comfort zone and take a step forward into a new direction.

Marvelous’ Yoshifumi Hashimoto (Rune Factory, Luminous Arc, Bokujou Monogatari, etc.)

We have yet to announce anything new, but we have several titles in production.

Mixi’s Koki Kimura (Monster Strike)

2016 will not only be Monster Strike, there’s also a new work in production.

Mistwalker’s Hironobu Sakaguchi (Final Fantasy series, Terra Battle, etc.)

In addition to Terra Battle updates, we’re moving forward on a new title.

Level-5’s Akihiro Hino

In addition to the world deployment of Yo-kai Watch, in 2016 we’ll announce titles with a completely new setting.

genDesign’s Fumito Ueda (ICO, , etc.)

New information on The Last Guardian will come as it approaches its release. I also plan on pushing forward with preparations for what’s next.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#2583) alevan válasza ldave (#2582) üzenetére


alevan
őstag

Örülök, hogy rengetegen akarnak még be nem jelentett címeket bejelenteni az év során (külön öröm, hogy a Level 5 mást is akar csinálni a Yo-Kai Wach-on kívül).

Etrian Odyssey V már tegnap megérkezhetett volna, annyira várom :D Talán jövő ilyenkor lessz nyugati kiadás is.

[ Szerkesztve ]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#2584) yusukee válasza ldave (#2581) üzenetére


yusukee
aktív tag

Mi a hibaüzenet? QooApp-on keresztül felmegy, playstore-ban meg sem találtam.

(#2585) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Ki ismeri fel mi akar ez lenni? :D
Általános rajzórái óta nem volt kezemben ceruza (kivéve amikor kapcsolási rajzokat készítek), ezt így hirtelen felindulásból.

[Yusnaan palace]

Offtopik nagyon, de színezésre tud valaki valami ötletet, hogy hogyan érdemes? Attól félek előre is nagyon.

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#2586) MasterMark válasza nonsen5e (#2585) üzenetére


MasterMark
titán

Ez az izé a Lightning Returnsból szerintem. :D

Switch Tax

(#2587) VooĐoo válasza nonsen5e (#2585) üzenetére


VooĐoo
tag

Színes ceruzát tudnám ajánlani, festéshez több tapasztalat kell. Csak előtte radírozz vissza egy kicsit az erős fekete kontúrokból, meg legközelebb ha rajzolásra adod a fejed válassz jobb minőségű papírt. :)
Én Derwent Artist ceruzákat használok, kezdőknek is tőkéletes szerintem, de ha szeretsz aprólékosan dolgozni akkor a Studio való neked, ez keményebb ceruza. De ezeket csak akkor ajánlom ha komolyabban érdekel a dolog, ha nem akkor egy Tesco gazdaságos pakk is megteszi. :D

[ Szerkesztve ]

PSN: Neon--Skyline

(#2588) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Csak úgy komment nélkül a CES-ről. :DDD
[link]

Live-Die-Respawn

(#2589) ldave válasza oriic (#2588) üzenetére


ldave
Topikgazda

Kaz jó arc :) Meg szerintem jót is tett a cégnek az ő elnöksége.

A Slime draws near! Command?

(#2590) ldave


ldave
Topikgazda

Úgy látszik az FF VII Remake már egész sokáig játszható állapotban van: [link] :DDD

A Slime draws near! Command?

(#2591) Adam_Shepard válasza oriic (#2588) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Az a twitter fiok szerintem zsenialis :D

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#2592) ldave


ldave
Topikgazda

Tegnap ránéztem Steam-en az FF IX oldalára, aztán ledöbbentem hogy tejóég de hülyén néznek ki a tűéles karakter figurák az elmosódott háttereken.

A Slime draws near! Command?

(#2593) nonsen5e válasza ldave (#2592) üzenetére


nonsen5e
addikt

Nem véletlenül mondom, hogy a PS1 játékok öregednek a legrosszabbul.

Ez viszont wat?
Recommended:
OS: Windows 7/8/8.1/10 (32bit / 64bit)
Processor: Core i5 2520 2.5GHz or better
Memory: 4 GB RAM
DirectX: Version 11
Storage: 20 GB available space

Nehogymár egy PS1 játékhoz dx11, 4gb ram meg i5 kelljen. :D P4-es géppel is vígan emulálható az egész, ez valami vicc? 20GB??

A dx11-et mondjuk a XIII-hez is odaírták, aztán írta szépen az overlay, hogy D3D9 program..

VooDoo: Köszi. Akkor első körben veszek valami jobbnak tűnő teszkógazdaságos ceruzakészletet.

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#2594) VooĐoo


VooĐoo
tag

Odin Sphere demója tölthető japán store-ból. Érdemes kipróbálni, sokat javítottak a harcrendszeren, és minden karakter kapott jópár új mozdulatot is.

PSN: Neon--Skyline

(#2595) Mister_X


Mister_X
nagyúr

What have I done :Y :DDD

Igazából 1-2 VN-t, mint mondjuk a Grisaia no Rakuen meg a vanilla Steins;Gate még hozzácsaptam volna, továbbá imádkozom, hogy egy játék se akarjon 0 day patchet leszedni, mert memóriakártyát se raktam a csomagba (ha azt nézem, nem fogok Plusra szerintem megint előfizetni másik régión), csak legyen elég az az 1GB szabad hely.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#2596) oriic válasza Mister_X (#2595) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:R

Reméljük hamar meg is jön.

Live-Die-Respawn

(#2597) ldave


ldave
Topikgazda

Yoshitaka Amano (Final Fantasy) képe a ma elhunyt David Bowie-ról.

A Slime draws near! Command?

(#2598) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#2599) ekko98 válasza Mister_X (#2595) üzenetére


ekko98
tag

Csak érdekel kb mire kapod meg ezt a csomagot? Mámint szállítási idő érdekel engem...csak nem olyan hosszú mint az ebay-es vásárlásoknál igaz?

"Reversing polarity"- Ekko main túl az 1m mastery ponton

(#2600) Mister_X válasza ekko98 (#2599) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Jó kérdés, elvileg express meg minden egyéb nyavaja, ellenben akkor fogják kiküldeni, ha mindent összeszednek, Higurashi miatt meg egy hetet ír az oldal (01.18.), utána hamar itt lesz és max a vámon csücsü
het egy darabig. Ha olyat rendelek, ami van raktáron, akkor már elküldték volna.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.