Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:04:54

LOGOUT.hu

Kiadó: Electronic Arts
Fejlesztő: EA Digital Illusions CE AB
Megjelent: 2011 OKTÓBER 28

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33801) TaaT válasza @rglaaf (#33795) üzenetére


TaaT
veterán

Hova kell bemásolni?

Give them hell Ukraine!

(#33802) robyg válasza regener (#33800) üzenetére


robyg
senior tag

:K :K :K

(#33803) dokee78 válasza @rglaaf (#33795) üzenetére


dokee78
félisten

Lehet ez segítene a haverom gondján is?
Attól,hogy nem megy az Origin mentés az működik?

(#33804) emiki6 válasza dokee78 (#33803) üzenetére


emiki6
veterán

Battlelog menti a statot, játék menti a beállításokat, origin felhőbe menti a beállításokat.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#33805) csa33ee


csa33ee
aktív tag

Ha összefuttok evvel a tetves rohadék görénnyel, nyugodtan reportoljátok.A meccs alatt folyamatosan ment a jelentgetés de az admin szokás szerint baszott rá.

''''jelenleg nem tudok mit mondani magának most annyira jelenleg''''

(#33806) @rglaaf válasza TaaT (#33801) üzenetére


@rglaaf
veterán

c:\Program Files (x86)\Origin Games\Battlefield 3\Core\

PSN:BiZzare_0 ️

(#33807) TaaT válasza @rglaaf (#33806) üzenetére


TaaT
veterán

Akkor is indul az origin. :(

Give them hell Ukraine!

(#33808) regener válasza TaaT (#33807) üzenetére


regener
veterán

Legalulra add meg a piros "Patch Par" gomb alatt Bf3 mappádból a bf3.par file-t majd patchelés után letölti magától az újat, bemásolod és felülírod persze a régit.

Ha vissza akarod állítani akkor pedig Játék javítása Originen belül és visszacseréli az eredeti fájlra.

(#33809) @rglaaf válasza TaaT (#33807) üzenetére


@rglaaf
veterán

innen szedd le csak az awc.dll-t másold át és ird felül

PSN:BiZzare_0 ️

(#33810) TaaT válasza regener (#33808) üzenetére


TaaT
veterán

Köszi, működik! :R

VAN der BOSS: Menet közben sikerült, azért köszi! :R

[ Szerkesztve ]

Give them hell Ukraine!

(#33811) Peltár


Peltár
aktív tag

Sziasztok!

Nem tudjátok véletlenül hova tűnt sok "Harcostársnak" a "Taken Dog Tag" nézet alól az eddig látszódó dögcédula gyűjtemény? Se a régiek, se az új szerzemények nem látszanak már vagy két hete. Nem lennék boldog ha végleg búcsút kéne mondanom nekik....

Köszi!

(#33812) csa33ee


csa33ee
aktív tag

Halló !
Tegnap a 33805 hozzászólásomba felraktam egy hős harcost akivel este össszehozott a "szerencse".Mondom ránézek ma is a linkjére.Hát tegnap óta nagyon beerősített a kolléga, nézzétek a statjait meg a játszott időt.Érdemes a tegnapit összehasonlítani a ma reggelivel. [SA]Cr4zyI3itch98 egy igazi Rambo a kis buzivirág.

[ Szerkesztve ]

''''jelenleg nem tudok mit mondani magának most annyira jelenleg''''

(#33813) Jeollam válasza csa33ee (#33812) üzenetére


Jeollam
aktív tag

Ment a report a kis nyomoroncra.

0 és 1 között végtelen mennyiségű szám van.

(#33814) csa33ee válasza Jeollam (#33813) üzenetére


csa33ee
aktív tag

Hulljon a férgese!!! :C

''''jelenleg nem tudok mit mondani magának most annyira jelenleg''''

(#33815) dokee78


dokee78
félisten

Ki mit ajánl kézi fegyvernek?
Magnum és Mp412 kilőve.

Jelenleg MP443-at+tactical light és 93R-t használok felváltva.
Melyiknek nagy a sebzése?
1911-nek?

[ Szerkesztve ]

(#33816) vtomi2 válasza dokee78 (#33815) üzenetére


vtomi2
őstag

Mink haverokkal úgy csináltuk, hogy sima tdm-en csak magnummal mentünk, hogy ráérezzünk. Elején nyögvenyelősen ment, de most már gyengének találom a többi fegyót. Bónusznak a célzásodra is hat, mert muszáj eltalálnod az ellent az első lövéssel, különben simán kiszed gépfegyverrel ;)

(#33817) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Tegnap felmentem jó nagy kihagyás után egy random szerverre ami épp tele volt magyarokkal. Ráadásul egy klán(hun4ce ha jól írom).
Mennyire áldásos honfitársak ellen játszani...már kb az első ölésnél elkezdtek sírni meg osztani...hihetetlen, hogy mennyire nem bírnak veszteni egyesek. Vérprók már fel vannak hatalmazva ezek szerint, hogy megmondják a frankót...

(#33818) dokee78 válasza vtomi2 (#33816) üzenetére


dokee78
félisten

Ezért írtam,hogy magnum kilőve.

(#33819) CJ4567 válasza dokee78 (#33815) üzenetére


CJ4567
veterán

MP412 az egyik legjobb, Magnumra rá kell érezni, M1911-nek is jó a sebzése, 34-et sebez.

No Sana No Life

(#33820) vtomi2 válasza dokee78 (#33818) üzenetére


vtomi2
őstag

Akkor M1911 tactical, nekem az adta a legjobban a 93r meg a magnumokon kívül

(#33821) westcoastog válasza F_Zolee (#33817) üzenetére


westcoastog
veterán

Szeretnék összefutni egy síró magyar klánnal, jókat röhögnék rajta. :DDD

(#33822) F_Zolee válasza westcoastog (#33821) üzenetére


F_Zolee
veterán

Nem kell klán, elég ha csak más magyarral összefutsz. 1-2 hónapja írtam pont le egy másik emberkét...még azt is mondta, hogy nézzem meg a statját...persze mindenben szarabb volt, mint én. ;]

(#33823) TaaT válasza dokee78 (#33815) üzenetére


TaaT
veterán

Én rex-et használtam egész sokat, főleg amikor recon voltam.

Give them hell Ukraine!

(#33824) westcoastog válasza F_Zolee (#33822) üzenetére


westcoastog
veterán

Nem mondom én is csináltam már, de rég leszoktam róla. :DDD
De amúgy tök fun összefutni ilyennel, és hadakozni vele hogy nem vagyok cheater.
Na persze évente előfordul kétszer hogy olyan jól megy a játék hogy ez előfordulhasson.

(#33825) F_Zolee válasza westcoastog (#33824) üzenetére


F_Zolee
veterán

Én valahogy nem élvezem, hogy savaznak és már nincs erőm a trollokkal harcolni. Felesleges bármit is írni az ilyen iq betyárnak.

(#33826) dokee78 válasza TaaT (#33823) üzenetére


dokee78
félisten

Ezek a forgótárasok nekem nehezek. :B

(#33827) westcoastog válasza F_Zolee (#33825) üzenetére


westcoastog
veterán

Egy idő után unalmas persze, de amikor huszadjára lövöd le és egyre jobban fel akar robbanni az priceless. ;]

(#33828) emiki6 válasza vtomi2 (#33816) üzenetére


emiki6
veterán

Megyek is kipróbálom amit mondasz. Régen egész könnyen ment, de az a pár hónap kiveszi az emberből a skillt. :D

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#33829) Peltár


Peltár
aktív tag

Sziasztok!

Erre valaki valami infó? Esetleg?

"Taken Dog Tag" nézet alól eltűntek a "gyűjtött" dögcéduláim. A többi nézet alatt minden rendben, az látszik. Másnál is így van vagy egyedi? Esetleg a DICE jogi problémák miatt levette?

[ Szerkesztve ]

(#33830) Gyula84 válasza dokee78 (#33815) üzenetére


Gyula84
veterán

nekem a sima mp443 jött be [link] :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#33831) emiki6 válasza Peltár (#33829) üzenetére


emiki6
veterán

Nekem sincs taken (0).
Gondolom így spórolnak a térhelyen. Nem lehet annyira kis helyre begyűrni, hogy kitől, milyen beállítás mellett vetted el és egyre csak több és több lesz, így aztán szerintem törölték.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#33832) scope2007 válasza Peltár (#33829) üzenetére


scope2007
addikt

tényleg módosították, vagy figyelmen kívül elcseszték

emiki6, tuti nem a spórolás miatt szedték ki :D

[ Szerkesztve ]

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#33833) Peltár válasza emiki6 (#33831) üzenetére


Peltár
aktív tag

Köszi!

Mindenesetre érdekes. Valahogy jelezhették volna! Ha direkt törölték, azt is, ha hiba és majd javításra kerül azt is. Régebben is volt másnak hasonló hiba. De mostanában szaporodnak a beírások hogy másnak is probléma.
Majd kiderül. Néha már csak azért játszottam hogy egy egy ügyes játékos dögcéduláját begyűjtsem.
A lényeg hogy nem egyedi a probléma.

(#33834) dokee78


dokee78
félisten

Már nem lehet megnézni az újabban elvett dögcédulákat? Lekéseltem és elvettem valakiét és nincs meg.
Tavalyi dátummal van az utolsó.

(#33835) emiki6 válasza dokee78 (#33834) üzenetére


emiki6
veterán

Ezt beszéltük, de nekem egy sincs, régi se...

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#33836) Peltár válasza emiki6 (#33835) üzenetére


Peltár
aktív tag

Ja ja, se régi se új. Pedig a hiba megléte óta szintén volt pár tesztalany akin kipróbáltam a pengét :P

(#33837) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Nálatok is ez a helyzet:

You were disconnected from EA Online. Please check your internet connection or try again later. (1)

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#33838) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Gyerekek, én ma olyan buggal találkoztam, hogy az besza-behu:
Szóval...Rushban az enemyt visszaszorítottuk a spawnig, én meg megyek előre, hogy öldössem őket a spawnjukon (minden elfeketedik, elkezd visszaszámolni, stb), és épp lelő egy enemy, közben csapattársam gyorsan visszahoz.A számláló megállt hatnál, minden fekete maradt...és simán bemehettem az enemy spawnjáig, anélkül, hogy meghalok!
Kúrva nagy volt: képzeljétek a helyzetet: enemy lespawnol, én meg egyből megkéselem!És közben akármit csinálhatnak, mert halhatatlan vagy! :DDD
Végül úgy ért véget a móka, hogy bannoltak a szeróról. :( De megérte! :K

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#33839) csa33ee válasza takacsbotond (#33838) üzenetére


csa33ee
aktív tag

God mode bekapcsolt :C

''''jelenleg nem tudok mit mondani magának most annyira jelenleg''''

(#33840) kriszpontaz válasza takacsbotond (#33838) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Legközelebb az IDDQD-t ne írd be a parancssorba ;].

(#33841) emiki6 válasza takacsbotond (#33838) üzenetére


emiki6
veterán

Én zibán belehaltam a falba, abban a pillanatban visszahoztak, beragadtam a falba és nem sebződtem. Hát persze hogy pont vége lett a körnek! :W

Amúgy ez glitchnek számít. :K

Azok a régi szép idők, amikor kipróbáltam a felderített glitcheket. Legviccesebb legmókásabb dolog volt. :)

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#33842) cickanyalien


cickanyalien
csendes tag

Sziasztok! Segítséget kérnék, pár hete nem tudok/vagy nagyon nehezen tudok belépni bf3 szerverekre. Többféle szerverre próbáltam a csatlakozást, de általában ha elér a "logging"-ig bepirosodik, és "game disconnected" vagy "admin kicked" vagy "timeout" hibákkal kidob. Van hogy ötvenedik próbára beenged valahová, de volt már olyan is, hogy nagyban szaladok egy magyar szerveren, és egyszer csak kidob game disconnected felirattal. Próbáltam PB-s és nem PB-s szerveren, hiba ugyanaz. Valaki tudja mi lehet a hiba? A bf4 megy rendesen hiba nélkül. A segítséget megköszönném!

[ Szerkesztve ]

(#33843) Mustármag válasza cickanyalien (#33842) üzenetére


Mustármag
őstag

Nekem az segített hogy átneveztem a BF3 főkönyvtárat, Programok és szolgáltatásokban kitöröltem a játékot, vissza neveztem a főkönyvtárat és Originen keresztül "telepítettem".

(#33844) Winne válasza emiki6 (#33841) üzenetére


Winne
nagyúr

[link] ? :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#33845) emiki6 válasza Winne (#33844) üzenetére


emiki6
veterán

Neem én nem kerültem át a túl oldalra.

Ahogy kijössz a szobából, ahol a wc-k vannak (Az az ajtó, amellett a lépcső van), pont szembe az ajtóval belelőttek a falba (gondolom) és mikor felszedtek eggyé váltam a fallal. Nem tudtam elmozdulni, csak forogni, nem tudtak sebezni és nem emlékszem pontosan, de lehet, hogy én sem.

Erről jut eszembe, amikor a kezdeteknél firestormon bementem egy helyre és függetlenné váltam a pályátol (mozogni nem tudtam vagy csak alig, kicsit olyan, mint amikor jettel felfele kimegy az ember a pályáról és beragad). Lőtem egyet RPG-vel és átment mindenen, aztán arra lettem figyelmes, hogy úgy tudok vele lőni, mintha automata fegyver lenne és sosem fogyott ki... :D Fura volt, de jópofa :D

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#33846) Livius


Livius
őstag

Akit még esetleg érdekel, annak figyelem!!
Hosszú idő után újra van magyarországi BF2 Ranked server! A Battlelog.co és a BF2HUB regisztrációval is egyaránt elérhető.

Neve: Cyberdyne SkyNet :: Best Maps No Rules! :: GGC-Stream ON :: [EA HUN] [Ranked]
Gametracker, GGC-Stream

A BF2-höz szükséges 1.41 és 1.50 patch-eket letölthetitek erről a magyar szerverről!

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#33847) robyg válasza cickanyalien (#33842) üzenetére


robyg
senior tag

Próbáld frissíteni a punbustert.

(#33848) cickanyalien válasza Mustármag (#33843) üzenetére


cickanyalien
csendes tag

Ok ezt megpróbálom, köszi

(#33849) cickanyalien válasza robyg (#33847) üzenetére


cickanyalien
csendes tag

Már azt próbáltam kétszer is, ugyanaz sajna de köszi

(#33850) cickanyalien válasza cickanyalien (#33848) üzenetére


cickanyalien
csendes tag

Megcsináltam amit írtál, utána két szerverre beengedett, de néhány másodperc után ezzel a hibaüzenettel kidobott: "Game disconnected: your connection to the server timed out." A netem jó, ping is jó. nem értem

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.