Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:04:54

LOGOUT.hu

Kiadó: Electronic Arts
Fejlesztő: EA Digital Illusions CE AB
Megjelent: 2011 OKTÓBER 28

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10711) Laraxior válasza Xirtam (#10708) üzenetére


Laraxior
titán

Változó.... Tankra mindenképpen. Helikopterhez a srácok értenek. A levegőben ők az atyaúristenek :D
anno leírtam, hogy én mit teszek a Tank Destroyerre, kb ugyanez mehet a tankra is. Vagy járműveket támadsz, vagy gyalogságot. Egyszerre a kettő nehezen megy, mert úgy van megoldva, hogy hiába a 120mm-es löveg, csak akkor hal meg az enemy ha eltalálod, vagy éppen a lába mellé csapódik be 2cm-re.
Használd a reactive armort, füstöt, és mondjuk gyalogság meg légvédelem gyanánt az Heavy Machine Gunt (HMG) De ha messziről szeretsz eregetni, akkor zoom optic, és thermal camo, akkor nem kell reactive armor. Használhatod másodlagosként a Guided rakétát is, földi járműveket beméri, jeepek, quad ellen tökéletes multikillre :D Páncélosok általában füsttel védekeznek ellene, csak akkor hatásos, ha sokan lövik, akkor valamelyik úgyis betalál, ha másból nem akkor bugból :D
Jártam már én is úgy, hogy pittyegett a fejem fölött még addig amíg be nem töltötte a következő füstöt, ott körözött a rakéta :Y :W

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.