Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • inf3rno

    nagyúr

    válasz coco2 #43094 üzenetére

    Azt hittem azokban is van valami spéci tekercselt cucc, de úgy tűnik utánaolvasva, hogy sima rozsdamentes acél. Az a lényeg, hogy mágnesezhető legyen, az indukciós lap csak úgy tudja felmelegíteni. Annyiban jobb az indukciós főzőlap, hogy az edény alját melegíti közvetlenül a mágneses mező. A normál villanyrezsónál magát a rezsót melegíti, aztán ha az felmelegedett, csak akkor melegszik fel az edény. Ránézésre ezzel gyorsabban tudok vizet forralni lábasban, mint egy vízforralóval, de mégis jó lenne valami termosz szerű cucc, amiben aztán meleg is marad és aminek nem éget az alja, és le tudom rakni az asztalra. Lehet csak simán átöntöm majd a lábasból egy termoszba, aztán akkor készen is vagyunk. Nekem is új amúgy a technológia, mármint itthon a földszinten gázzal főzünk mióta világ a világ. Apartmanban használtam csak indukciós főzőlapot. Ez körülbelül ezerszer jobb az eddigiek alapján, mint a gázos megoldás. A következő álmom egy hőlégkeveréses villanysütő vagy legalább egy forró levegős frittőz, de az már lehet, hogy nem ebben a lakásban lesz. Idén jó lenne elköltözni.

    [ Szerkesztve ]

    Buliban hasznos! =]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés