Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  autó és motor között

Hozzászólások

(#12) stargazer válasza szatocs (#11) üzenetére


stargazer
senior tag

hát igen. ha elfogadjuk hogy a mazda mx-5 gyorsulása elég, akkor egy motoré több mint elég. de a mazda mx-5 5.2 milláért borzalmasan drága (legalábbis nekem). valszeg soha a büdös életben nem lesz ennyi pénzem, kocsira (élményautóra...). más kérdés hogy bele se férek. nem tudom konkrétan milyen magas vagyok, de 180 fölött és egyszer beültem de szenvedés volt a beszállás is a bennttartózkodás is meg a kiszállás is. ezzel mindent elmondtam. élményautó? nekem nem. pont az ellentéte. egy ilyen nagyköbcentis robogó viszont jól gyorsul, ha 3kerekű akkor elég stabil is, és árban (minden szir-szar extrával is) max a fele mint az mx-5. és ez komoly érv. igaz még ez is mocskos drága, de ennyim talán még lenne egyszer...

csak az a kérdés nem lenne-e érdemesebb mondjuk egy klassz kis quadot venni, hiszen ennyiért már rendkívül pöpec atv-k vannak, nagyköbcentis blokkal, szervóval, zárható diffivel, független felfüggesztések mindenhol, kardánhajtás, amit akarsz és hát az 4 kerék, arról nem is beszélve hogy terepen se esik kétségbe sőt, igazábol ott érzi igazán jól magát (igaz hogy én elsődlegesen nem terepen használnám sőt, nekem annyira nem jött be a terepezés). inkább fordítva kell megfogalmazni, betonon se esik kétségbe amelyiknek diffije van. csak ott meg nagyon macerás a rendszám kérdése, meg az hogy tudomásom szerint nem sok EU-homológ quad létezik, és az a baj hogy főleg a nagy gyártók, akiknek a termékét én legszivesebben megvenném, azok nem igen törik magukat hogy ilyeneket készítsenek. csaka kis szir-szar igénytelen kínai quadok eu-homológok, de olyat nem akarok, mondhat nekem akárki akármit, hogy megfelelő a minősége. én hiszek benne hogy érdemes több pénzt kiadni hogy értelmesebb dolgot kapjon az ember.

[ Szerkesztve ]

Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  autó és motor között
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.