Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26651) Varoz válasza - = Zk = - (#26649) üzenetére


Varoz
őstag

Teljesen egyetértek.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#26652) #19617792 válasza - = Zk = - (#26649) üzenetére


#19617792
törölt tag

kérdés1: odakint egy darab érettségi + nyelvvizsga IT területen elég? nem. tehát nem árt, ha van diploma. nem szükséges és nem elégséges feltétel, de ártani nem fog.
felvetés1: lehet, hogy valaki nem feltétlen kétkezi fizikai munkából szeretne megélni és ezért egyből "nagyra" pályázik és tesz is érte. az miért lenne baj?
kérdés2: miért baj, ha sok infós van? ebben van a jövő és tényleg, jelenleg a mobilinformatika fejlődik rohamosan, app fejlesztésre sosincs elég developer. illetve a webfejlesztés, szintén. az, hogy sok az oda nem való hülye az nem azok hibája, akik tanulnak, gyakorolnak és valóban normálisan csinálják. más területeken nincsenek hülyék? dehogynem...

(#26650) pckownz: ahhoz elég hülyének kell lenni, hogy mindenhol mindenből bukjanak... nálunk szerencsére elenyésző számú ember esik ki vagy vált szakot önerőből. aki nagyon nem bírja, kiesik.

[ Szerkesztve ]

(#26653) westcoastog válasza - = Zk = - (#26649) üzenetére


westcoastog
veterán

Ezért próbálok a gépipar felé terelődni. Ott is szgépen dolgozni. :DDD

(#26650) pckownz

Na ha lesz céged majd én lennék a rencergazda szívesen. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#26654) No-kia


No-kia
őstag

na azon gondolkozom hogy lumia 610 avgy 710 legyen? 610 külsőre jobban bejön, de ugye csak 256MB ram

mostanában a havidíjam 6-7K

díjcsomag váltásvásnál lenne 5K , és 9 hónapig fizetnék havi 1,7K-t a lumia 610 és havi 2,7K a lumia 710 :DDD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#26655) #19617792 válasza No-kia (#26654) üzenetére


#19617792
törölt tag

710. nemcsak kevesebb a RAM a 610-ben, gyengébb SoC, és korlátozott multitask lehetőség van.

(#26656) Varoz


Varoz
őstag

Szép poharam van? ^^

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#26657) FireKeeper válasza Varoz (#26656) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nagyon hárdkór.

ez valami virginity protector pohár? ;]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#26658) Varoz válasza FireKeeper (#26657) üzenetére


Varoz
őstag


LadyLorien

Ő csinálta. :))

:DDD

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#26659) FireKeeper válasza Varoz (#26658) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

az még nem zárja ki ;]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#26660) nggabi válasza Varoz (#26656) üzenetére


nggabi
nagyúr

szép. olyan mint a tetkó a srác hátán... gyáááá :DDD

"szenyor dzsíííí"

(#26661) #19617792 válasza Varoz (#26656) üzenetére


#19617792
törölt tag

Simooon, oh wait... :DDD

(#26662) Varoz


Varoz
őstag

Mivel lehet legegyszerűbben lecserélni egy videó hangját, mondjuk zenére?

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#26663) Ł-IceRocK-Ł válasza Varoz (#26662) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Megfelelő szoftverrel :D

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#26664) #19617792 válasza Varoz (#26662) üzenetére


#19617792
törölt tag

windows movie maker? virtualdub?

(#26665) Varoz válasza Ł-IceRocK-Ł (#26663) üzenetére


Varoz
őstag

Kössz. :R :DDD

#26666
Nem mondtam. :D

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#26666) Ł-IceRocK-Ł válasza Varoz (#26665) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Azt ne mondd hogy nincs igazam :D

#26666 :DDD

[ Szerkesztve ]

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#26667) Varoz válasza Ł-IceRocK-Ł (#26666) üzenetére


Varoz
őstag

El Diablo.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#26668) Ł-IceRocK-Ł válasza Varoz (#26667) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Azért annyira nem vészes :D

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#26669) ittakary válasza Varoz (#26656) üzenetére


ittakary
nagyúr

Nem rossz

(#26670) F34R válasza Varoz (#26662) üzenetére


F34R
nagyúr

avidemux

(#26671) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Elmásztam sörözni, jók legyetek! :R

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#26672) F34R válasza Ł-IceRocK-Ł (#26671) üzenetére


F34R
nagyúr

má megint ? :DDD

(#26673) westcoastog válasza Ł-IceRocK-Ł (#26671) üzenetére


westcoastog
veterán

pá. iszom is egy beert. :DDD

(#26674) Varoz válasza Ł-IceRocK-Ł (#26671) üzenetére


Varoz
őstag

Szerintem inkább visszafele fogsz mászni. :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#26675) westcoastog


westcoastog
veterán

Úgy bírom a híradóban hogy ilyen meg olyan színészek talicskát tolnak meg lapátolnak, mintha valami nagy dolog lenne. :DDD

(#26676) #19617792 válasza westcoastog (#26675) üzenetére


#19617792
törölt tag

számukra nagy mert még nem láttak olyat :DDD újdonság varázsa :DDD

(#26677) ittakary válasza westcoastog (#26673) üzenetére


ittakary
nagyúr

hallod te nagyon hardkór gyerek vagy, meg kell ismerjelek :D ;]

(#26678) westcoastog válasza #19617792 (#26676) üzenetére


westcoastog
veterán

Volt hogy ónódi eszter vagy ki, hogy még életében nem tolt talicskát. :DDD
Ja meg régebben volt hogy gazdag vállalkozók falura mentek parasztfitnesselni, ganajat hányni meg ilyen mindennapos ház körüli munkákat csinálni, nálam ott borult a bili. :DDD

(#26677) ittakary
nem vagyok hardkór mert nem ittam, na de majd most! :D

Milyen sört iszol? Hát sör sört! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#26679) nggabi válasza ittakary (#26677) üzenetére


nggabi
nagyúr

Csak semmi buzulás! ;] by torrente

"szenyor dzsíííí"

(#26680) F34R válasza ittakary (#26677) üzenetére


F34R
nagyúr

hehe u really mean " hardcore " ?? :DDD

(#26681) ittakary válasza F34R (#26680) üzenetére


ittakary
nagyúr

Hát érted. Egyedül egy egész sört! mi ez ha nem hardkórság.

(#26682) kenwood3 válasza westcoastog (#26678) üzenetére


kenwood3
őstag

Lidl-ös sör ? :D Én is szoktam néha venni onnan tudom, 100 ft 1 :))

Mi az az ekezet dragasag??

(#26683) westcoastog válasza kenwood3 (#26682) üzenetére


westcoastog
veterán

Ja, olcsóság powa, suliba reggelenként 200 forintból jóllakok. :DDD
Akkor már jó ez a sör százasé. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#26684) kenwood3 válasza westcoastog (#26683) üzenetére


kenwood3
őstag

Persze, hogy jó. Sőt nem is rossz az íze :N

Mi az az ekezet dragasag??

(#26685) westcoastog válasza kenwood3 (#26684) üzenetére


westcoastog
veterán

Muszáj jónak lennie, mert csak ez van. :DDD

(#26686) koshmar


koshmar
őstag

Ma is megvolt egy laza 30 km+. Huuuuuuu.

ittakary: Yep.

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#26687) ittakary válasza koshmar (#26686) üzenetére


ittakary
nagyúr

Bájk?

(#26688) No-kia válasza ittakary (#26687) üzenetére


No-kia
őstag

neem, kúszás ;] :DDD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#26689) ittakary válasza No-kia (#26688) üzenetére


ittakary
nagyúr

:D mész te .. .. oda :D

(#26690) - = Zk = - válasza #19617792 (#26652) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nem, én azt mondom, én azt, hogy tanuld kint azt a szakmát amit ott kint akarsz melózni. úgy is ott használod, mivel idehaza nincs jövője. sokak szerint. amit meg is értek valahol...
felvetés1: nem hinném, hogy ez engem annyira mozgatna. hát csinálja, énfelőlem :C
kérdés2: igazad van, hülye mindenhol van...
mondok egy példát, értsd mivel van a bajom.
elvégzed a szakközepet, mész felsőbb oktatásra. megvan a diplomád. elakarsz menni melózni, majd közlik, hogy itt van X százezer, de csak mert pályakezdő vagy. te ekkor vérig leszel sértve, mert nem azért tanultál, hogy... így állás nélkül maradsz, és szidod az országot. holott már most látod, mi megy. és va neszed, tudod, ez csak rosszabb lesz...
ok, kiviszed a diplomádat külföldre. vidd. jogosan... de akkor ennyi erővel kimehetsz ott letenni a diplomát... helyben van, és még haza sem kell jönni! :K

szal míg neked kérdéses, egyetem/fősuli után hova mész melózni, (értem ez alatt azt, ahonnan szívesen nyugdíjba mennél) nekem mindíg lesz melóm.
DE a tévedés jogát fenntartom, lehet már most megvan az a melóhelyed, ahonnan nyugdíjba mész! ;)

én nem aggódóm. kétkezü munkára mindíg szükség van. és eljön az az idő, amikor is jobban megfizetik ak étkezű koszos melóst, mint a nyakkendősőket!

valszeg ha kimegyek Varozhoz a tanyájára, és épp lószart pakol, simán kezetfogok vele. mert nem érdekel, kezet mosott-e vagy sem. fizikai melós, mint én.
miért írom ezt? mert nagyon sok volt ismerősőm megveti a fizikai melósókat... hát tegye. előbb fog ő hozzám jönni nyűgje miatt, mint én hozzá.... ;)

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#26691) #19617792 válasza - = Zk = - (#26690) üzenetére


#19617792
törölt tag

naja, kint tanulni jó lenne valóban. de azért itthon is akad egy-két jó intézmény tanuláshoz. olyanokban kell tanulni, ahol a gyakorlatot komolyan veszik, mert mi más kell egy cégnek? gyakorlott ember. igaz a suliban elérhető gyakorlati tapasztalat még önmagában kevés az örömhöz, de legalább van. :DDD
kérdés2: "elvégzed a szakközepet, mész felsőbb oktatásra. megvan a diplomád. elakarsz menni melózni, majd közlik, hogy itt van X százezer, de csak mert pályakezdő vagy. te ekkor vérig leszel sértve, mert nem azért tanultál, hogy..."
aki azon vérig sértődik, hogy pályakezdőként nem félmilliókat keres egyből első állással... hülye? :DDD nemhogy örülne, hogy lenne munkája emészthető pénzért (persze nem ebből fog 7-es BMW-t venni, de annyira azért nem szar). az oké, hogy tanult és az igényei jócskán megnőttek, de egyből mindent nem lehet, ez szerintem evidens mindenkinek. én is szeretnék majd félmilliót keresni egyből, illetve ki nem? de jó is lenne, csak ez éppen nem kívánságműsor. fuck that shit... :DDD
"ok, kiviszed a diplomádat külföldre. vidd. jogosan... de akkor ennyi erővel kimehetsz ott letenni a diplomát... helyben van, és még haza sem kell jönni!"
ami előnye a magyar oktatásnak, hogy eléggé támogat az elején mindenkit. olyat is, akit nem kéne. de az kihullik az elején, közepén... külföldön tanulni elég drága.
bááár, van az Erasmus program, ahol cserediákként "ingyen" tudsz fél-1 (nemtommennyi) évet külföldön tanulni, gyakorolni, na az már valami. ahhoz viszont itthon le kell tenni az asztalra jó tanulmányi eredményeket. a többi meg mint mindenhol a kapcsolatokon múlik.
"én nem aggódóm. kétkezü munkára mindíg szükség van. és eljön az az idő, amikor is jobban megfizetik ak étkezű koszos melóst, mint a nyakkendősőket!"
jah! :DDD mondjuk erre itt abszurdisztánban nem sok esélyt látok, de legyen így.
"miért írom ezt? mert nagyon sok volt ismerősőm megveti a fizikai melósókat... hát tegye. előbb fog ő hozzám jönni nyűgje miatt, mint én hozzá...."
én sem vetem meg, főleg, hogy a családban rajtam kívül majdnem mindenki kétkezi melós. apám taxisofőr, ez nem igazán az a kétkezi munka, amire gondolsz, de a napi 12+ óra kemény. bátyám raktáros építőanyag kereskedésben (itt bátyám egy atom jófej főnököt fogott ki, még gokartozni is elviszi őket alkalmakkor). anyám gyógyszernagykerben raktáros (scumbag egy cég, annyi szent.) nővérem meg hajón volt cabinstewardess (illetve ezt lassan 11 éve űzi, szét is mentek a vállai), illetve legutóbb Floridaban dolgozott. ki is akar vinni, baszogat is vele, hogy igyekezzek. :DDD
nekem egy dolog bassza a csőrömet, de azt megtartom magamnak.
jelenleg én diákmunkák körében vagyok "igénytelen", ami illetve ha van munka és vállalható (tömegközlekedés a leginkább kényes része), azt nagy valószínűséggel elvállalom, mert kell a zseton.

[ Szerkesztve ]

(#26692) #19617792


#19617792
törölt tag

hmm, új challenge estékre: Mass Effect 3 Insanity fokozaton.

(#26693) ittakary válasza #19617792 (#26692) üzenetére


ittakary
nagyúr

[ ]

(#26694) koshmar válasza ittakary (#26687) üzenetére


koshmar
őstag

De most ezt miért kérdezted?

Úgy ismersz, mint aki fut? :DDD

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#26695) - = Zk = - válasza #19617792 (#26691) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Ámen.... :K

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#26696) westcoastog


westcoastog
veterán

(L)

(#26697) Varoz válasza westcoastog (#26696) üzenetére


Varoz
őstag

Like.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#26698) - = Zk = - válasza westcoastog (#26696) üzenetére


- = Zk = -
félisten

báttya, itt mit kell nézni? :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#26699) westcoastog válasza - = Zk = - (#26698) üzenetére


westcoastog
veterán

őt. :D

(#26700) koshmar válasza westcoastog (#26699) üzenetére


koshmar
őstag

Először azt'em, Bryci az. :DDD

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.