Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27701) westcoastog válasza ittakary (#27699) üzenetére


westcoastog
veterán

Álom kéremszépen, álom. :DDD
És? lehet neki lesz igaza amikor nagyon fog kelleni ez a pénz, kocsi, jogsi satöbbi.
Ford sierrát fogok venni én is egyszer, óccsó. :DDD

(#27700) EarL 007
3770K ;)

[ Szerkesztve ]

(#27702) #19617792 válasza ittakary (#27699) üzenetére


#19617792
törölt tag

nekem is kéne vennem pár ventit, ellenállatokat, csak kurva lusta vagyok hozzá :DDD kéne a kecóba 2-3, tápba is kéne (bár milyet, ami halk az gyenge bele, ami eléggé hűti az megint hangos), VGA-ra sem ártana valamit barkácsolni, mert az egyik venti rajta zörög ~2200 rpm körül, és ebben a hőségben felmegy addig...

[ Szerkesztve ]

(#27703) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Na úgynézki a telót nem lehet megcsinálni, még a szimering-csere sem segítene rajta. Kúrvajó hogy mindig megjárom valamivel.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#27704) westcoastog


westcoastog
veterán

Szarakodik a jobb hátsó hangszóróm is, halkabban szól mint a többi..... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#27705) Varoz válasza westcoastog (#27701) üzenetére


Varoz
őstag

Sierrát ne vegyél! Ez a buta is egy feszt csak szereli. :DDD
Meg amúgy is Ford, szóval fújj. ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#27706) westcoastog válasza Varoz (#27705) üzenetére


westcoastog
veterán

Nem baj az. ;]

(#27707) Varoz válasza westcoastog (#27706) üzenetére


Varoz
őstag

De. Még a végén szövetkeztek ellenem. Nem baj nekem itt van Jocc. :DD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#27708) KYZRR válasza westcoastog (#27698) üzenetére


KYZRR
őstag

Neked egy ilyen ventire lenne szükséged: [link] :DDD

[ Szerkesztve ]

You can only die once, make sure it is worth it...

(#27709) F34R válasza Ł-IceRocK-Ł (#27697) üzenetére


F34R
nagyúr

akkor ott már bajok vannak, mpchc ? szerintem a merevlemez miatt csinálja vannak mikrolaggok meg a seek time is szar ha tekersze benne, egy potplayert ajánlanék + directx web runtime és egy driver mindenképp elkél (AMD ).

Ha ez nem megy akkor ott van mellé még a CoreAVC ha nem megy a hardveres gyorsítás.

(#27710) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

már csak két szint és jön a Defiant :P azt nem hiszem hogy ma este már megszerzem, de a héten biztos meglesz :K

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#27711) #19617792 válasza FireKeeper (#27710) üzenetére


#19617792
törölt tag

érdemes figyelni a naptárt és FED mirrorra menni, ott akár 3-4 szintet is lehet lépni. gyorsan csinálva akár 5x is lehet teljesíteni. illetve a Borg Invasionöket is érdemes, az is sok XP. vagy együtt questeléssel is jön XP rendesen és gyorsan haladsz. mondj egy kari handle-t. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#27712) FireKeeper válasza #19617792 (#27711) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

na most ezt újra, de úgy hogy értsem :DDD

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#27713) #19617792 válasza FireKeeper (#27712) üzenetére


#19617792
törölt tag

akkor :DDD ha gyorsan akarsz szintet lépni, akkor érdemes figyelni a játék naptárt és elmenni a FED Mirrorra. 1 órás event, a küldi 10-15 perc megcsinálható, így többször is megcsinálható, jó esetben akár 5x is. ezzel nagyon sok XP-t kapsz és akár 3 szintet is tudsz lépni vele 1 óra alatt.
a másik ami még sok XP-t ad, az a helybéli Borg Invasionök (Distress Call), óránként vannak a különböző sectorokban, ezzel is 1-2 szintlépés elérhető.
illetve amivel még jól lehet szintezni, ha többen közösen csináljátok a questeket (lehet őket coop nyomni), mert gyorsan végeztek velük.
gyorsan meg lesz ezekkel a Defiant. ;]
ha van kedved coopozni, akkor felveszlek barátnak és csinálhatjuk a küldiket. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#27714) FireKeeper válasza #19617792 (#27713) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

kösz :D
nekem jó, már úgy is kicsit untam folyton egyedül csinálni a dolgokat. valszeg majd csak este 10:30/11:00 körül tudok odajutni STO-hoz. nem tudom mi alapján találsz meg, az accountom firekeeperhun, a kapitányom neve meg simán Phoenix (a hajó pedig FireKeeper-C :D)

egyszer amúgy még a Mirandával benéztem egy ilyen distress call-ba, de azonnyomban ledaráltak, azóta nem bolygattam őket, de gondolom az akirával akkor már menne :)

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#27715) #19617792 válasza FireKeeper (#27714) üzenetére


#19617792
törölt tag

hozzá lehet adni friendet úgyis, ha begépeled a nevét, handlet. ami jó lenne, ha működne :DDD

igen, kis szintűként még elég nehéz a Distress Call, Akiraval már lehetne haladni. azt nem tudom, hogy ha egy 50-essel mész be teamben, akkor hogy kapsz XP-t, de 44-esként harcol odabent mindenki és XP Boost zone, szóval elvileg jócskán ad.

[ Szerkesztve ]

(#27716) FireKeeper válasza #19617792 (#27715) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

amúgy múltkor azon lepődtem meg, hogy épp repültem valamerre sector space-ben, és jött egy flotta meghívó, de nem tom miért :D csak így random érdemes flottába lépni amúgy?

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#27717) #19617792 válasza FireKeeper (#27716) üzenetére


#19617792
törölt tag

szoktak recruitolni. hát, ki lehet próbálni, ha nem tetszik, akkor ki lehet lépni. vannak magyar fleetek is. :DDD

(#27718) westcoastog válasza KYZRR (#27708) üzenetére


westcoastog
veterán

Nesze. :DDD
Most szereztem, eddig a ledes nyerő. :D + hoztam 10 méter utp kábelt.

(#27719) KYZRR válasza westcoastog (#27718) üzenetére


KYZRR
őstag

Új rekord:
Jó kis Delta venti ez... :D
Thermo szenzor van benne, odaraktam a CPU hűtéséhez, és először 7366RPM/re ugrott. :DDD
Brutális légszállítása van. :D

Szerk.: Most elkaptam 7000RPM-en:

[ Szerkesztve ]

You can only die once, make sure it is worth it...

(#27720) FireKeeper válasza #19617792 (#27717) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

engem valami olyan fleet érdekelne, akikkel azért lehet néha nyomulni de nem basznak ki ha mondjuk van életem STO mellett is :D szóval nem ilyen vérprofik, hanem amolyan lelkes amatőrök. ja és persze magyarok :D
múltkor az egyik warzone-ban láttam egy Zsofia nevű kapitányt, de nem akartam ráírni, hogy magyarvagye :D

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#27721) Ł-IceRocK-Ł válasza F34R (#27709) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Érdekes hogy van dxva. Elvileg ez a gyorsabb merevlemez, bár a hitachinál ilyen nem volt azelőtt.

Amúgy sikerült felrakni egy 11.11 es amd drivert az 5750 re, úgynézki azt elfogadta a win.
Piros pont vissza is jött?

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#27722) westcoastog


westcoastog
veterán

Van egy hangja ennek a ventinek, csak kibírom a nyáron. :)

(#27723) Varoz válasza KYZRR (#27719) üzenetére


Varoz
őstag

Milyen fostalicska procid van, hogy 84 fokos? Vagy teát főzöl rajta? :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#27724) F34R válasza Ł-IceRocK-Ł (#27721) üzenetére


F34R
nagyúr

nem értem az anomáliát ezzel az 5750-el , milyen windozert guneráltál már szegény leányzónak ? :DDD

jahhhh

(#27723) Varoz

jó kis intel 4ghz-m

de ahogy írta csak a bordát használja netezéskor nincs rajta a venti , csak mikor játszik ofc azért ennyi a kis delta-t meg csak a borda közé tolta.

[ Szerkesztve ]

(#27725) KYZRR válasza Varoz (#27723) üzenetére


KYZRR
őstag

Passzív üzemű i3-540 4Ghz-en 1.296V

F3AR: Van rajta venti, csak kihúzom, mert felesleges, bár gondolkodtam rajta, hogy tényleg leveszem, hogy a szobában lévő tornádók enyhe légáramlatok gond nélkül átmenjenek rajta, csak egy baj van, kb. 30percembe telt, míg felraktam a ventit rá, mert nagyon ki van centizve a lefogatás.

[ Szerkesztve ]

You can only die once, make sure it is worth it...

(#27726) Varoz válasza KYZRR (#27725) üzenetére


Varoz
őstag

You are retard? Passzív, fúújjj. :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#27727) Ł-IceRocK-Ł válasza F34R (#27724) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

A gyári oké volt, a legújabb catalyst viszont nem igen. Szétnéztem neten, rengeteg panaszkodnak ilyen téren amúgy.
De a 11.11 essel megy. úgynézki.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#27728) #19617792 válasza FireKeeper (#27720) üzenetére


#19617792
törölt tag

szerintem nem gáz, ha nem 24/7 STO-zol... mondjuk hülyék vannak bőven. amúgy jópár magyarral találkoztam már én is. ingyenes game, persze hogy játszanak magyarok is. :DDD

(#27729) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Na elmásztam, megpróbálom jól érezni magam.
Üdv.:R

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#27730) F34R válasza KYZRR (#27725) üzenetére


F34R
nagyúr

Úgy gondoltam nah :DDD

ha jól látom neked nincs fix házad , mondjuk kényelmes lenne alacsonyan tartanod az rpm-et ha netezel, mikor meg tolsz felvenni.

(#27727) Ł-IceRocK-Ł

Várjá gondolkozok , melyik volt fent mikor használtam nem tom úgy egy hónapja, de nekem valami nem kerek 2012-04-25 az utolsó stabil! Én nem így emlékeztem nah mindegy. Ennek is mennie kellene valószínű hogy szoftveres bambula van vagy szimplán az UAC szopat.

(#27731) westcoastog


westcoastog
veterán

Játszogatok, eddig csak 45 fokig ment föl a vinyó. :))
Még játszok kíváncsi vagyok meddig emelkedik. Vga megy föl bőven, idle bekapcsolás után is felugrik 45 fokra...

(#27732) KYZRR


KYZRR
őstag

Estét!

Nincs valakinek felesleges és halk 120mm-es ventilátorai?
Esetleg 200mm-es is érdekelhet. :K

You can only die once, make sure it is worth it...

(#27733) - = Zk = - válasza KYZRR (#27732) üzenetére


- = Zk = -
félisten

220mm-es ledes?

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27734) KYZRR válasza - = Zk = - (#27733) üzenetére


KYZRR
őstag

Akár. ha nagy a légszállítása :K

You can only die once, make sure it is worth it...

(#27735) - = Zk = - válasza KYZRR (#27734) üzenetére


- = Zk = -
félisten

van neki.
4870-esre fújt pluszba levegőt még anno. még tán a tesztembe is beleírtam régebben
várj, előkeresem...

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27736) KYZRR válasza - = Zk = - (#27735) üzenetére


KYZRR
őstag

:R

You can only die once, make sure it is worth it...

(#27737) - = Zk = - válasza KYZRR (#27736) üzenetére


- = Zk = -
félisten

bukta.. törött lapátok :F

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27738) - = Zk = - válasza KYZRR (#27736) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hopp, 2x nyomtam OK-ot. del pls

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27739) Varoz válasza - = Zk = - (#27738) üzenetére


Varoz
őstag

/ban

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#27740) KYZRR válasza - = Zk = - (#27737) üzenetére


KYZRR
őstag

Mennyire van eltörve?

You can only die once, make sure it is worth it...

(#27741) KYZRR


KYZRR
őstag

CS.CS

You can only die once, make sure it is worth it...

(#27742) ittakary válasza KYZRR (#27741) üzenetére


ittakary
nagyúr

ezeket a szarokat hány helyre akarod még belinkelni?

(#27743) KYZRR válasza ittakary (#27742) üzenetére


KYZRR
őstag

Őszintén? Míg a végére nem érek :DDD

You can only die once, make sure it is worth it...

(#27744) koshmar válasza - = Zk = - (#27738) üzenetére


koshmar
őstag

Kitörölném szívesen, ha tudnám. :D

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#27745) F34R válasza KYZRR (#27741) üzenetére


F34R
nagyúr

látom nagy japán fan vagy te is . :DDD

(#27746) - = Zk = - válasza koshmar (#27744) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nem nagyon barátkoznék akkor veled, ha te tudnál törölgetni PH-ról hsz-eket! ;]

(#27740) TcK_Marco
nem vészes, de nem találom a ventiket, amik letörtek

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27747) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten


a trió utolsó darabja is megérkezett. ennyi év után :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27748) westcoastog válasza - = Zk = - (#27747) üzenetére


westcoastog
veterán

Olyan clear skyt akarok! :O
Van cs-s poszterem, üvegbe kéne foglalni aztán kitenni a falra.

[ Szerkesztve ]

(#27749) - = Zk = - válasza westcoastog (#27748) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én kicsaptam ide a gép föl a posztert simán :K

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27750) westcoastog válasza - = Zk = - (#27749) üzenetére


westcoastog
veterán

át lett festve a szoba még 2009-ben, nem ragasztgatom össze. :D
Amikor beköltöztem 2005-ben képzeld el egy fal tele volt autós poszterekkel, meg is lett az eredménye amikor leszedtem. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.