Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19801) Ł-IceRocK-Ł válasza westcoastog (#19797) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Neked is! :R

Tibi: osz' mit foglalkozol vele? :DDD

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#19802) Varoz válasza - = Zk = - (#19793) üzenetére


Varoz
őstag

Öcsémnek is X2 mellett van a 4670. Pont megfelelő páros. :))
Szóval vegyél 4670/5670-et! Ne egy nv-t.

#19805
Abit KN9 :C :C :C
Ami ugyebár nforce-os és láss csodát faszán megy ati-val. :))
Csak rotyog a déli híd. De hát nv. ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#19803) Varoz válasza - = Zk = - (#19793) üzenetére


Varoz
őstag

:W

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#19804) nggabi válasza koshmar (#19799) üzenetére


nggabi
nagyúr

maradjon a te titkod :))

"szenyor dzsíííí"

(#19805) - = Zk = - válasza Varoz (#19803) üzenetére


- = Zk = -
félisten

talán...
milyen alaplappal?

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#19806) ittakary válasza - = Zk = - (#19800) üzenetére


ittakary
nagyúr

Neis :DDD

Fúúúú gyerekek erre lessetek rá, merthogy van ilyen is: 6950 - 47k

[ Szerkesztve ]

(#19807) Ł-IceRocK-Ł válasza - = Zk = - (#19805) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Asrock bőven jó.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#19808) koshmar válasza nggabi (#19804) üzenetére


koshmar
őstag

Leírtam, hogy zeneiskola. Hol itt a titok? :W :DDD

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#19809) - = Zk = - válasza Ł-IceRocK-Ł (#19807) üzenetére


- = Zk = -
félisten

?:U....

(#19806) ittakary
:Y..az mi ár?!

(#19810) Ł-IceRocK-Ł
nem baj, csak nem értettem, hogy az asrock hogy jött ide. meglepődtem, no... :DDD
ezért is kamilláztam ezerrel... :DDD

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#19810) Ł-IceRocK-Ł válasza - = Zk = - (#19809) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Azthittem új x2, nem a régi. sry.

ja bocs hogy válaszoltam.

[ Szerkesztve ]

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#19811) Varoz válasza - = Zk = - (#19809) üzenetére


Varoz
őstag

Nem esett le neki, hogy tőlem kérdezted. :D

Ha véletlen nem vetted volna észre fentebb. Egy nforce-os lappal. ;)


ittakary

Megvegyem előled? ;]

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#19812) ittakary válasza - = Zk = - (#19809) üzenetére


ittakary
nagyúr

Már csak a poén kedvéért is, de ráírtam a srácra. Kérek kölcsön :U

(#19813) - = Zk = - válasza Varoz (#19811) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nem vettem, sry...

mikori nForce-os lap? kb hány éves?... amúgymeg piszok drága a 4670.... :U 10k? alaphangon?!... naaaa.... :U

(#19812) ittakary
jogos! :K

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#19814) Varoz válasza - = Zk = - (#19813) üzenetére


Varoz
őstag

Abit KN9, nforce 4-s chipsettel.

#19815
Előtte semmi? :Y
Nekem az Isten se tudja mivel nem kezdtem. :D :DDD


ittakary

Gyorskérdés. Ez jobb mint a 6870?
Mer akkor tényelg megveszem. :D

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#19815) - = Zk = - válasza Varoz (#19814) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ok, köszi...

én KN8 Ultrá-val kezdtem az "ipart" :B

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#19816) Ł-IceRocK-Ł válasza Varoz (#19814) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Szerinted? :D

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#19817) ittakary válasza Varoz (#19814) üzenetére


ittakary
nagyúr

nemkicsit.

(#19818) Varoz válasza Ł-IceRocK-Ł (#19816) üzenetére


Varoz
őstag

Zavar a garancia hiánya.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#19819) Ł-IceRocK-Ł válasza Varoz (#19818) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Az nálam is kulcskérdés amúgy.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#19820) - = Zk = - válasza Varoz (#19818) üzenetére


- = Zk = -
félisten

érdekes, az én 6950-em Skiz0-hoz garis. állítólag. de még nem kérdeztem rá nála :B
holott ez a "dög" 65k volt+világ vége turizmus

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#19821) Ł-IceRocK-Ł válasza - = Zk = - (#19820) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Elvileg nagyon megbízható a tag.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#19822) - = Zk = - válasza Ł-IceRocK-Ł (#19821) üzenetére


- = Zk = -
félisten

79** topikban szinte állandó tag. topik indulás óta, még néha becsempész eladó vga-kat. de finoman nyomja... jó áron ad jó cuccot...ahoyg figyelem/hallom.

(#19823) Varoz
hidd el, legbelül én is fosok. :B
anno, mikor Ferrari-val megöltük az akkoriban 85k-s 3870X2-met, nem aggódtam, mert papíros ipon garim volt... most másabb a felálllás valahogy. :K

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#19823) Varoz válasza Ł-IceRocK-Ł (#19821) üzenetére


Varoz
őstag

De ha megdöglik a kártya, ez nem segít. A garival ellentétben.
Bár te velem vagy ezzel a nézettel. :D
Erre már inkább ráharapnék.


Zk

hidd el, legbelül én is fosok. :B
anno, mikor Ferrari-val megöltük az akkoriban 85k-s 3870X2-met, nem aggódtam, mert papíros ipon garim volt... most másabb a felálllás valahogy. :K

Ugye, hogy ugye? :D

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#19824) Ł-IceRocK-Ł válasza Varoz (#19823) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Pontosan.

Szép darab az az xfx. :K

Zk: jajja.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#19825) ittakary válasza Varoz (#19823) üzenetére


ittakary
nagyúr

Jó cucc, DE 5870 teljesítmány másfélszer akkora áron.

(#19826) Varoz válasza ittakary (#19825) üzenetére


Varoz
őstag

Mutass akkor egyet 3 év garival!


IceRock

Éppen ez az. Így nem is értem a hozzászólását. :F

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#19827) Ł-IceRocK-Ł válasza ittakary (#19825) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Ha ilyen irányból nézzük akkor ez is igaz.

Varoz: na az nem lesz egyszerű :DDD

[ Szerkesztve ]

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#19828) ittakary válasza Varoz (#19826) üzenetére


ittakary
nagyúr

baszhatod a garanciádat egy szar ár érték arányú kártyával :D

(#19829) Varoz válasza ittakary (#19828) üzenetére


Varoz
őstag

Egy jó arányúval, de gari nélkülivel ami megdöglik fél év múlva, azzal meg a pénzemet.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#19830) - = Zk = - válasza ittakary (#19828) üzenetére


- = Zk = -
félisten

:U.....
6950 vs 5870?... hááát erről nem tudok nyilatkozni, hisz nem volt 5870-em. de ink veszek egy garis 6950-et drágábbért, mint egy garanciátlan 5870-et :DDD

(#19831) Ł-IceRocK-Ł
így van. és ez a sors vár most a 6950/70-esre is... ez van.

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#19831) Ł-IceRocK-Ł válasza ittakary (#19828) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Az 5870 szerintem pont nem az. Az új kártyák miatt már lehet nem az, de egykori bajnok kari volt ha jól emlékszem. Nem is olyan rég.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#19832) FireKeeper válasza Varoz (#19738) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

pörögtem én, csak edzésen pörögtem

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#19833) ittakary válasza Ł-IceRocK-Ł (#19831) üzenetére


ittakary
nagyúr

Amúgy srácok ez egy sarkalatos pont, hogy mennyi plusz zsetont ér meg a garancia...

IceRock Az 5870 még ma is remek kari :) Mindent visz még ma is maxon (beleértve BF3 singleplayer ULTRA beállításokon), csak az a fránya VRAM... csak 1GB van rajta, ami ma már kevés. Maximális beállításokon ki lehet belőle futni néhány játéknál...

Amúgy ez az MZX-es kártya szerintem nem egy melléfogás, akié lesz, nagyon jól fog vele járni. Remélem nem valami undorító kereskedő fogja megvenni, és +15k haszonnal pár nap múlva továbbadni...

Szerk: minő meglepő, más viszi el a VGA-t. Egybe a két VGA-ját.

[ Szerkesztve ]

(#19834) Varoz válasza ittakary (#19833) üzenetére


Varoz
őstag

Nekem sokat.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#19835) - = Zk = - válasza ittakary (#19833) üzenetére


- = Zk = -
félisten

jól látod, jelen időben az 5870 halála az 1GB VRAM....
Bf3 multinál pl elengedhetetlen.... de ebbe ne menjünk bele, csak mivel felhoztad :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#19836) ittakary válasza - = Zk = - (#19835) üzenetére


ittakary
nagyúr

Multihoz már kevés az 5870 ultrán. Azért is emeltem ki a singlet :)

Viszont most néztem: 5970 - 110k. BOLOND EZ?

Varoz Jó ha van, főleg VGA-nál és alaplapnál :) De mivel gariztatás PH-n több embernél is lehetséges, (bár nem tudom pontosan ez hogy működik), ezért vagyonokat nem adnék pluszba csak a gari miatt...

FireKeeper már csak azt szeretném megkérdezni, hogy egy évvel ezelőtt hány játék is használta aktívan a tesszellációt? Vagy akár manapság...

[ Szerkesztve ]

(#19837) FireKeeper válasza ittakary (#19836) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

azt se szabad elfelejteni (bár apróság, de van akinek fontos lehet), hogy a HD5000 széria tesszelátora egy rakás **** úgy ahogy van.

szerk: mondom, hogy apróság, de azért érdemes megemlíteni, lehet olyan elborult, akinek ez fontos.

amúgy az 5870 vs 6950 csatában egyértelműen az utóbbinak áll a zászló szvsz. modernebb felépítés, jobb telj/fogy arány.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#19838) Ł-IceRocK-Ł válasza ittakary (#19833) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Na igen, ez valós probléma. Én még 512 essel nyomom, és egy darabig ez is lesz, nincs másikra keret.

Am nekem a gari akár plsz 2-3 ezret is megérhet.

FireKepper: sajnos a driver finomításával se mentek sokra ilyen téren.

[ Szerkesztve ]

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#19839) ittakary válasza Ł-IceRocK-Ł (#19838) üzenetére


ittakary
nagyúr

+2-3k nekem is :D DE nézd meg mit linkeltek: 47k helyett egy 58k-s VGA-t linkelt be valaki, hogy inkább arra cuppanna rá a 3 év gari miatt... Hát kösz nekem nem ér meg +11k-t :)

Mondjuk máshogy állna a vigyor a képemen ha tönkremenne a VGA :D

(#19840) Varoz válasza ittakary (#19836) üzenetére


Varoz
őstag

Az iylen fű alatti garikat nem szeretem. Pont amikor kéne nem működik.

Nekem megérné azt a plusz 20%-ot.
Ha amikor a gépemet vettem nem foglalkozok ilyen gari kérdés körrel. Simán fele áron össze hoztam volna a cumót. De így még most is nyugodtan ülhetek előtte, mert ha megdöglik, mehet garba.

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#19841) - = Zk = - válasza ittakary (#19836) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hát akk már ink a 6990 :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#19842) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

sajna ha az embernek nincs 50-60k-ja, akkor jelenlegi állapotában szopóálarc az egész VGA piac. valami kompromisszumot biztos kell kötnöd. forint is a padlón. baromira nem éri meg most bármit is venni.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#19843) ittakary válasza - = Zk = - (#19841) üzenetére


ittakary
nagyúr

Nekem nem kéne. De csak mert tápot kéne cseréljek :DDD

Amúgy szívesen kipróbálnék pár napra egy olyan szörnyet :)

7950, 7970, 6990 közül valamelyiket.

(#19844) Ł-IceRocK-Ł válasza ittakary (#19839) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Az biztos.

Varoz: nekem megnyugtató érzés. :K

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#19845) - = Zk = - válasza ittakary (#19843) üzenetére


- = Zk = -
félisten

:K

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#19846) Ł-IceRocK-Ł válasza ittakary (#19843) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Nekem jöhetne véglegesbe is :D bár ebbe a konfigba sok értelme nem lenne :D

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#19847) FireKeeper válasza ittakary (#19843) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

én egy 6930-assal már ki lennék békülve, de nem lehet itthon kapni.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#19848) Ł-IceRocK-Ł válasza FireKeeper (#19847) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Azt se tudtam hogy van ilyen :DDD

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#19849) - = Zk = - válasza FireKeeper (#19847) üzenetére


- = Zk = -
félisten

igen, azt én is csípáztam... :K

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#19850) FireKeeper válasza Ł-IceRocK-Ł (#19848) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

gyakorlatilag egy kicsit csökkentett teljesítményű 6950 (6870-nél néhol kicsit gyorsabb, néhol kicsit lassabb).
ami vonzóvá tette az a nagyteső VLIW4 architektúrája.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.