Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19251) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

OEM HD6870 32k :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y

Ł-IceRocK-Ł: szerintem kár vitába szállnod. :U

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#19252) ittakary válasza FireKeeper (#19251) üzenetére


ittakary
nagyúr

instantget

(#19253) Ł-IceRocK-Ł válasza FireKeeper (#19251) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Sok vagy kevés?

szimplán arra akartam célozni, hogy attól mert valakinek nem a stílusa, vagy nem jön be, nem kell leszutykozni.

Zk: milyen error üzenetek? a játék dobja ki, vagy a consolból olvasod ki?

[ Szerkesztve ]

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#19254) #19617792 válasza westcoastog (#19243) üzenetére


#19617792
törölt tag

konkrétan van egy raklap ingyenes game, ami jó is, kezdésnek STO, Aion, Dungeon Defenders. a PWE-nek van egy-két f2p MMO-ja. hamarosan jön a FireFall is, szintén jóféle f2p MMO. van játék, akár még ingyenes is, csak körbe kell nézni és kukázni a sablon címeket, mint COD, BF, Crysis, hasonlókat.

(#19248) westcoastog: nem tűnik rossznak, a téma tetszik, ki kell majd próbálni.

(#19251) FireKeeper: dafuq?! nagyon bűzlik, ennyiért még 6850-ek sincsenek...

[ Szerkesztve ]

(#19255) westcoastog válasza #19617792 (#19254) üzenetére


westcoastog
veterán

Konkrétan most ez a fallen earth érdekel. :)
"sablon" címeket már egyszer végigvittem, azokat szerintem többször nem fogom.
De mostanság már szinte nem is látok olyan játékmegjelenést amire azt mondom hogy na ez jó lesz, vagy csak nem figyelek biztos, kéne valami oldal ami megjelenni kívánó játékokról tájékoztat, azok között csemegézni.

[ Szerkesztve ]

(#19256) - = Zk = - válasza Ł-IceRocK-Ł (#19253) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nem figyeltél? megmondta, ő trollkodni jár ide a topikba.... még!

BF3-nál sűrűn előjön a laggolás. és ez bosszantó nagyon. főleg, hogy a hiba eshetősége a netkábeltől kezdődik :DDD...

(#19257) FireKeeper
én Egerbe mentem le a 6950-esért :C
igaz, ez dobozos, garis... szal ott a pont nálad :R

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#19257) FireKeeper válasza Ł-IceRocK-Ł (#19253) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

baromi kevés. boltban, de még aprón is sok HD6850 drágább.
persze a szokásos aggályok most is megvannak, hogy a kártya OEM, egy hó gari van rá összesen, az is az eladón keresztül, ráadásul a csávó személyes átvételt preferálna székesfehérváron, én meg nem preferálnék elutazni székesfehérvárra :D

rákerestem a fickóra, vannak neki piros pontjai, negatívja úgy nézem nincs.

- = Zk = -: mondjuk most a hétvégén vasárnap nem csinálok semmit, viszont haza nem utazok, akár még el is ugorhatnék érte :DDD
bár most nagyon nem terveztem 30+k-t költeni a gépre, de ha tényleg elpasszolná 32-ért, az még OEM-ként is isssszonyúan megérné. kb 2-3-4 évre kilőne a VGA igényemet.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#19258) ittakary válasza Ł-IceRocK-Ł (#19253) üzenetére


ittakary
nagyúr

Óóóó édes drága barátom, feleslegesen koptatod a billentyűket. Körülbelül hatmillió alkalommal próbáltam meg Earl-nek elmagyarázni azt, hogy ami neki lehet nem tetszik (ATI, AMD, Battlefield 3), az másnak még igenis lehet jó, és tetszhet neki...

Ő ezt figyelmen kívül hagyta hatmilliomodik alkalommal is, és azóta is folyamatosan irritáló fikázza az általunk igenis kedvelt gyártókat...

Tényleg felesleges ezt tovább magyarázni neki...

(#19259) Varoz válasza FireKeeper (#19257) üzenetére


Varoz
őstag

Ha gondolod, beviheti tesóm boltjába. Ott le is lehet tesztelni. :)
Ő meg elpostázná neked.

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#19260) westcoastog válasza ittakary (#19258) üzenetére


westcoastog
veterán

Ezt a tényt csak megerősíteni lehet. :U

(#19261) Ł-IceRocK-Ł válasza - = Zk = - (#19256) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

ömmm, akkor pont nem voltam itt, szóval nem vagyok nagyon képben.

FireKeeper: hát így összegezve tényleg gyanús

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#19262) - = Zk = - válasza ittakary (#19258) üzenetére


- = Zk = -
félisten

oké, csak a sokadik után már unalmas. érted?! érted, tudom jól...
van megoldás, hála a jó égnek... ;)

(#19257) FireKeeper
lekell rá csapni. vagy nem. te tudod :R

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#19263) #19617792 válasza ittakary (#19258) üzenetére


#19617792
törölt tag

de ha már nektek is problémátok van egy izével, és ha azt mondom rá, hogy szar, akkor megint én vagyok a szemét? lulz... értem én, hogy gőzgép...

[ Szerkesztve ]

(#19264) FireKeeper válasza Varoz (#19259) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

majd ha válaszolt a fickó, és komolyodik az ügy, lehet szavadon foglak :R

illetve akkor még mindig ott vagyok, hogy a 4850-est is el kell passzolni, az meg a mostani pangásban nem lenne egyszerű, még úgy se, hogy doboza meg minden szarja megvan.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#19265) Ł-IceRocK-Ł válasza ittakary (#19258) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Én nem akartam magyarázni semmit, csak erre akartam felhívni a figyelmet, de így hogy mondod mi a tényállás, nem is foglalkozom vele. Úgyvagyok vele hogy én is tiszteletben tartom mások igényeit, és nem alkotok fikázó véleményt ilyen irányban.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#19266) Varoz válasza FireKeeper (#19264) üzenetére


Varoz
őstag

:)

Ha sokat tökölsz akkor még az is lehet, hogy én veszem át. :D Mert úgy néz ki, hogy oda költözök. Csak még az időpontot nem tudom.

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#19267) FireKeeper válasza Varoz (#19266) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

mostmár mindegy, péntekre van egy vevője, személyes átvétellel.
gecitroll lennék, ha azt mondanám, hogy én szerdán lemegyek érte? ;]

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#19268) ittakary válasza Ł-IceRocK-Ł (#19265) üzenetére


ittakary
nagyúr

Earl figyelj picit, pont ez a baj veled:

tiszteletben tartom mások igényeit, és nem alkotok fikázó véleményt ilyen irányban.

Na pont ez az, ami nálad teljes mértékben hiányzik! Tizedmásodpercnyi gondolkozás nélkül öntöd a hígfost a más által kedvelt dolgokra. Többet nem magyarázom, nem én akarlak megnevelni, de szerintem ennyi info bőven elég volt, hogy min kellene javítanod.

Jó gyerek vagy te, ritka nagy szakértelmed van bizonyos dolgokban, de emberként is kellene egy picit csiszolódni.

[ Szerkesztve ]

(#19269) - = Zk = - válasza FireKeeper (#19264) üzenetére


- = Zk = -
félisten

mindent ellehet passzolni. csak jó árat kell kiírni.
lsd az 5770-emet.... ;)

(#19268) ittakary
Ámen! :R

(#19270) ittakary
Sonky?:Y... az igen... nah, majd nemsoká megyek a suliba úgyis, megtereferélem :))

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#19270) ittakary válasza FireKeeper (#19267) üzenetére


ittakary
nagyúr

Nem!

Haver talált egy i7 870-et 30k-ért, nekem odaadta volna 35ért, erre sonky rálicitált a 30ra 32k-t és ő vitte el.

Ha üzlet, akkor undorítónak KELL lenned!

[ Szerkesztve ]

(#19271) Ł-IceRocK-Ł válasza FireKeeper (#19267) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Ez hamar elkelt.
legyél :D élelmeseké a világ.

Ittakary: osztom a véleményt.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#19272) Varoz válasza ittakary (#19268) üzenetére


Varoz
őstag

Azért a szakértelemmel tudnék vitatkozni, de nem szítom a tüzet. ;]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#19273) No-kia válasza ittakary (#19268) üzenetére


No-kia
őstag

:R :R

Varoz az azért tényhogy ért dolgokhoz, ne legyélte is Earl hogy te vagy az isten :(

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#19274) - = Zk = - válasza No-kia (#19273) üzenetére


- = Zk = -
félisten

dicsak ki köhögött közbe! nocsak-nocsak... ;]

oszt Maga? mi járatban? ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#19275) FireKeeper válasza ittakary (#19270) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

LOL, 1 és egy negyed óra a menetidő BP-ről, nem is olyan vészes, akár már kedden el tudnék menni érte. alszok rá egyet.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#19276) No-kia válasza - = Zk = - (#19274) üzenetére


No-kia
őstag

aszon yalszik, meg ZH-m lesz holnap aztán nincs kedvem tanulni xd majdreggel meg délután :DDD

böfögök erre-arra egyet :DDD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#19277) Varoz válasza FireKeeper (#19275) üzenetére


Varoz
őstag

Ha gondold bemehettek tesómhoz letesztelni a karit.


IceRock

Pedig piromán vagyok. :D :C

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#19278) Ł-IceRocK-Ł válasza Varoz (#19272) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Nem kéne :D

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#19279) ittakary válasza FireKeeper (#19275) üzenetére


ittakary
nagyúr

Ne tökölj már! Írd meg neki a keddet hogy TUTI mész érte, és max majd kedd este megmondod, hogy meghalt a kutyád/macskád/teknősöd és kérsz egy nap haladékot.

Sőt mondj neki 33k-t, akkor tuti elolvad tőle ;)

Még ennyiért is bővenkurvajó ez a VGA

[ Szerkesztve ]

(#19280) - = Zk = - válasza No-kia (#19276) üzenetére


- = Zk = -
félisten

jahogy,...ahha. értem én. nincs rajtad a papucs meg a póráz, mindjárt ugrándozol ;]

úú, de jó lenne ha már nekem is lenne papucsom :U... ha teccik érteni...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#19281) ittakary válasza - = Zk = - (#19280) üzenetére


ittakary
nagyúr

Értem én. És egyetértek :(

[ Szerkesztve ]

(#19282) Ł-IceRocK-Ł válasza ittakary (#19279) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Csak akkor ha tényleg az aminek lennie kell.

De ezen a kutyás macskás dolgon jót röhögtem :D

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#19283) No-kia válasza - = Zk = - (#19280) üzenetére


No-kia
őstag

nah csitu van ;] :P

jó is az ha van :B :R majd lesz néked is ;)

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#19284) FireKeeper válasza Varoz (#19277) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ad rá elvileg egy hó garit, szóval sztem jó a kártya. meg baromira nem ismerem a várost és bóklászni sincs kedvem.

ittakary: igazad van, írtam neki, hogy ha előbb megyek, vihetem-e most várom a választ.
meg közbe ismerősöknél kínálom a 4850-et, egyelőre S1 nélkül, mert ha szar a gyárija a 6870-nek, akkor repül rá az S1.

update: már odaígérte annak az illetőnek, szóval buktam, bár azt írta, ha nem jön össze az üzlet, akkor én leszek az első (mivel mindenki postával akarja, én meg leutaznék).

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#19285) Ł-IceRocK-Ł válasza - = Zk = - (#19280) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Valami ilyesmire gondoltál?
[link] ;]

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#19286) - = Zk = - válasza Ł-IceRocK-Ł (#19285) üzenetére


- = Zk = -
félisten

embeeer:Y... tudnod kéne, hogy Zk nem szeresse a szőkéket ill vörösöket. sem a nagy melleket... :(
ej ej... :))

(#19283) No-kia
;) :R

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#19287) Ł-IceRocK-Ł válasza - = Zk = - (#19286) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Én kérek elnézést.

hirtelen nem találtam jobbat :D [link]

dehogy mi bajod a nagyobb cicikkel?

[ Szerkesztve ]

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#19288) #19617792


#19617792
törölt tag

STO bug, vasárnap estére szokásosan lehalt a szerver, már a login/character list screennél. :DDD egyszerre töltötte be a FED és Klingon bridget. és valójában így is működik, mindkettőt betölti, de csak az előzőleg betöltött kari alapján kapcsolja láthatóra a megfelelő bridget. :DDD

(#19289) - = Zk = - válasza Ł-IceRocK-Ł (#19287) üzenetére


- = Zk = -
félisten

na eeeez, gyönyörű... :))

nem szeretem.nem tudom miért... vagyis tudom, de még nem sikerült orvosi magyarázatot találnom rá. mert van.. pf :C

örök kedvencem.
felismeritek? :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#19290) FireKeeper válasza - = Zk = - (#19289) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ezt a nőt még én is pumpálnám, de ez olyan jól tartja magát, hogy eszméletlen, nem is számít MILF-nek ;]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#19291) Ł-IceRocK-Ł válasza - = Zk = - (#19289) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

érdekes vagy te :D

ööö én nem tudom

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#19292) Varoz válasza - = Zk = - (#19289) üzenetére


Varoz
őstag

Én a Smallville-ből. :))


EarL

Valószínőleg igen. Sőt én is írtam már.
De nem lehet elégszer hangsúlyozni, hogy mekkora f.startály a flash. :W

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#19293) #19617792


#19617792
törölt tag

azt mondtam már, hogy a Flash egy használhatatlan rettentő bugos szarszutyokszar? :DDD haver twitchtv-re streamelne, ami flash alapú, előbb ment, most meg azt mondja telepítsem a flasht. lolwut?

[ Szerkesztve ]

(#19294) ittakary válasza FireKeeper (#19290) üzenetére


ittakary
nagyúr


:D

Varoz egyemalelkedet tényleg Smallville! Kaptál egy pirospontot tőlem :)

EarL 007 nem tudom mi a fasznak kell még mindig ragaszkodnunk hozzá, amikor itt a html5

[ Szerkesztve ]

(#19295) Ł-IceRocK-Ł válasza ittakary (#19294) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Akkor lehet kezdeni mi? :DDD

[ Szerkesztve ]

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#19296) FireKeeper válasza ittakary (#19294) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

no nem ilyen pumpával, más "szerszámmal" :DDD

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#19297) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

a csaj az nfs carbonból való, de sok filmben szerepelt.
pl 2 pasi meg egy kicsi, végtelen határok, 2 éved a csi ny-ban.....és a szmólvil. meg a saw 2 ill 4.... :K
bár én csak a két pasiból, meg a carbonból ismerem :U :B

(#19291) Ł-IceRocK-Ł
hát bakker nem kicsit::U :R

(#19290) FireKeeper
nem hát. ;] '76-os a néni :))

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#19298) Varoz válasza ittakary (#19294) üzenetére


Varoz
őstag

*-*

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#19299) Ł-IceRocK-Ł válasza - = Zk = - (#19297) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

tudtam hogy már láttam valahol. bár gémesítve valahogy jobban bejött.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#19300) pckownz válasza Varoz (#19209) üzenetére


pckownz
senior tag

Hülye :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.