Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20451) #19617792 válasza nggabi (#20450) üzenetére


#19617792
törölt tag

a Sense a másik érdekesség. annak se létezik elég RAM :DDD pure AOSP Android... gondoltam egyet, kitaláltam, hogy akkor magam fogok forgatni, esetleg picit mókolgatni CM7-et Blade-re, de nem hiszem, hogy szopni akarok azzal, mikor ugyanazon kódon kétszer futtatva a compilert más errorokat dob, meg warningokat. :DDD :DDD

"másrészt aki odinba nem tud egy 1 fájlos romot betallózni és megnyomni a start gombot az ássa el magát."

az a vicc, hogy ennek ellenére nem működött. :DDD

"ugyanez vonatkozik a launcher cseréjére is... legalább le tudod cserélni"

azt gondolom sejted, hogy a TW nem csak launcher? :DDD widgetek, framework, meg minden kutya füle... :W ha én azt kézzel akarnám kigyakni belőle, az lehet fájna. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#20452) nggabi válasza #19617792 (#20451) üzenetére


nggabi
nagyúr

nem vitatkozom plédessel :P

;]

"szenyor dzsíííí"

(#20453) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

olvastam ma hogy az AC3-at már nem igazán fogják bill egér kombóra optimalizálni, úgyhogy a "vegyünk használható kontrollert szaréhúgyé" program keretein belül 2,5k-ért szerváltam egy alig használt logitech chillstream-et. király vagyok, vagy király vagyok? :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#20454) Varoz válasza ittakary (#20437) üzenetére


Varoz
őstag

Elment a netem. :W Nem tehetek róla. :B


Zk

Mennyi zsozsettáért szeretnél telót venni?

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#20455) FireKeeper válasza - = Zk = - (#20441) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ez esetben én is WP7-et mondanék. szép, látványos, gyors, "smooth". hátránya hogy kevésbé hekkelhető, mint az android, de mondjuk nekem ez nem lenne hátrány, mert hiába van blade-em, sokat még nem huszárkodtam rajta.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#20456) pckownz


pckownz
senior tag

Szerdán szurkoljatok nekem, OSZTV selejtezőt írok.
Biztonság technika, algoritmusok, architektúrák. Ha továbbjutok akkor ofőmmel megyünk kocsival szolnokra, rohadt jófej a faszi. El tudnám viselni :C

(#20457) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

háhá, megjött a pákám. fater csak úgy áradozott róla, hogy milyen fasza állapotban van, alig volt használva. asszem jó bizniszeket csináltam mostanában :K

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#20458) ittakary válasza pckownz (#20456) üzenetére


ittakary
nagyúr

Nyomjad öreg :R

(#20459) No-kia válasza Varoz (#20419) üzenetére


No-kia
őstag

természetesen :C máskülönben nem tudnék ilyen szép fogyasztásokat produkálni amin mindenki csak les :Y

amúgy volt ebbe ohv, ohc, cvh... összesen ~20 féle motorral gyártották, volt egykét vadhajtás is :R

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#20460) Varoz válasza No-kia (#20459) üzenetére


Varoz
őstag

Jól emlékeztem. :))

A Zsiguliban meg CIH motor van. :)) :D

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#20461) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

N a jó napot kívánok!

Ismét elmentünk kondoros mellett egy párszor :D

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#20462) Varoz válasza Ł-IceRocK-Ł (#20461) üzenetére


Varoz
őstag

Mellett? Nem keresztül? :F

#20463
Nem tudom miről beszélsz, de itt nincs elkerülő. :N

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#20463) Ł-IceRocK-Ł válasza Varoz (#20462) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Keresztül nem mentünk, az elkerülőnél mentünk.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#20464) Varoz válasza Ł-IceRocK-Ł (#20463) üzenetére


Varoz
őstag

Véletlenül nem a 47-esen mentetek?
Mert akkor messze jártatok ti Kondorostól.
(Eddig nem jutott eszembe, pedig jól ismerem az utakat :B )

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#20465) No-kia válasza Varoz (#20464) üzenetére


No-kia
őstag

15-25km-re vankondorostól a 47 es,az bőven belefér a "mellette" fogalomba :K

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#20466) Ł-IceRocK-Ł válasza Varoz (#20464) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

47 esen a múltkor mentünk szeged felé, most azthiszem nem ott mentünk, bár a fsz tudja. Na mindegy ki volt írva táblára hogy kondoros és nyíl. Mindig eszembe jutsz olyankor :D

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#20467) Varoz válasza No-kia (#20465) üzenetére


Varoz
őstag

Az már másik város, messze van az a mellettétől. ;)
Akkor már inkább "közelében".


IceRock

Akkor én hiába mentem volna ki sörrel. :DDD

Se kötekedni nem akarok se grammar nazi-skodni. De a tulajdon neveket nagy kezdőbetűvel írjuk.
Főleg ha a szülőfalumról van szó. :D

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#20468) No-kia válasza Varoz (#20467) üzenetére


No-kia
őstag

két főútvonal (44-47) egymás mellett van,mellette van és kész :((

;] :P

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#20469) Varoz válasza No-kia (#20468) üzenetére


Varoz
őstag

Ne feleselj! :(((

decizz inkább! :DDD

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#20470) Ł-IceRocK-Ł válasza Varoz (#20467) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Jó oké, most keltem fel, kicsit kómás vagyo még sorry :R

A kresz részhez: ez már fájt. :DDD

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#20471) No-kia


No-kia
őstag

nah már értem mit jelent az olcsón fenntarthatóság :D

haverom 90-es E30 BMW-be vezsmost ülés garnitúrát(első+hátsó),full fapad 35K
nekem a belső ülésgarnitúra ,hátsó könyöklővel, hátsó fejtámasszal, azaz a legkényelmesebb verzió,csak sima recaro,nemkagyló) volt ~4K :DDD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#20472) Varoz válasza No-kia (#20471) üzenetére


Varoz
őstag

:C :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#20473) Ł-IceRocK-Ł válasza No-kia (#20471) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Azigen :D

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#20474) - = Zk = - válasza FireKeeper (#20455) üzenetére


- = Zk = -
félisten

a Nokiás WP7 nem jön át. az a kis négyzetes menüs f.szság.... :(
[link]

Varoz:
annyira nem szabtam meg az összeget. ami megtetszik, kalkulálok, és megveszem.

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#20475) No-kia válasza - = Zk = - (#20474) üzenetére


No-kia
őstag

pedig nagyon jó. használtad már? én is utáltamképekről, de nagyon jó használni

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#20476) - = Zk = - válasza No-kia (#20475) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Tamásom, az mit takar, hoyg jó használni? ez miben nyílvánul meg nálad?

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#20477) F34R


F34R
nagyúr

windows phone never , akkor már inkább Iphone ;]

(#20478) - = Zk = - válasza F34R (#20477) üzenetére


- = Zk = -
félisten

a-a. ájfon nevör :N

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#20479) No-kia válasza - = Zk = - (#20476) üzenetére


No-kia
őstag

tessék kipróbálni!!!! ;) énhiába mondok bármit, neked lehet attól még nemfog tetszeni,amitől nekem

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#20480) - = Zk = - válasza No-kia (#20479) üzenetére


- = Zk = -
félisten

..de mi van ha igen! nem véletlenül kérdeztelek, vaze! :K ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#20481) F34R


F34R
nagyúr

(#20482) No-kia válasza - = Zk = - (#20480) üzenetére


No-kia
őstag

nincs laggolás, tetszenek az animációk, minden gördülékeny és logikus. (egyszerű) nekem bejön. nagyonkézenfekvő és "segítőkész " a felülete,számomra! :DDD bejön nah :B tmobilba megéri bemenni megnyomogatni, tuti van kirakva

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#20483) - = Zk = - válasza No-kia (#20482) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ok, köFi... :K

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#20484) KYZRR


KYZRR
őstag

Gyerekek, mitől van az, hogy a youtube videók 99%-a egy nagy zöld semmi? :F

You can only die once, make sure it is worth it...

(#20485) F34R válasza KYZRR (#20484) üzenetére


F34R
nagyúr

??? bugzik az nvidia drivered :DDD jah hogy te nem az vagy S xD

[ Szerkesztve ]

(#20486) westcoastog


westcoastog
veterán

jónapot. :)
[link]
Bevállaljam szerintetek? Lehet rákérdezek...

(#20487) F34R
írtam hogy fényképezzen mindent. 4 pozitívja van, de még utána nézek jobban.

[ Szerkesztve ]

(#20487) F34R válasza westcoastog (#20486) üzenetére


F34R
nagyúr

lehetséges . előtte képek + videó :DDD meg 7000 postával :C

(#20488) #19617792 válasza - = Zk = - (#20474) üzenetére


#19617792
törölt tag

nem Nokias, ez a WP7. a többi meg ikonos faszság. ;] ezt hívják úgy, hogy Metro UI, a kis négyzetek (live tile) alkalmazás gyorsindítók, tartalomszolgáltatók, real-time kiír mindent. hagyományos ikonok nincsenek, ahogy widget sincs. hál istennek :DDD a rendszer lényege minden integrálódik mindennel.
egy Live fiók hozzá és raklap service a kezedben. Bing Search (neten és telefonon keres), Bing Maps (ami itthon egyelőre núdli), SNS integráció, Facebook kontaktok, üzenetek vegyítése SMS-ekkel (intelligens, ha az adott ember online facen, SMS helyett facen ír neki). Skydrive-val 25GB pluszban, fullos Office, minden jóság.
azért jó használni, mert nem kell hétszázfelé menni a rendszerben, hogy mindent elérj.
két hátrány:
nincs mass storage mód (Zune-nal megy fel minden, Skydrive-val, Dropbox-szal kikerülhető)
nincs BT fájlküldés.

(#20477) F34R: tuti mert köcsög MS :DDD

[ Szerkesztve ]

(#20489) KYZRR válasza F34R (#20485) üzenetére


KYZRR
őstag

12.3 Catalyst van fent.
HÁDÉ4870 társaságában :

You can only die once, make sure it is worth it...

(#20490) westcoastog


westcoastog
veterán

Azt írja házhoz volt adva, melyik csíf házakat szerelték gyárilag ctg-vel?
És ez a táp már létezett 2 éve?
Kicsit alkudozok, 6500-ra lemegyek.

[ Szerkesztve ]

(#20491) westcoastog


westcoastog
veterán

6k+utánvétig elmentem, na, alakul.

(#20492) westcoastog


westcoastog
veterán

6k kézhez kapom a tápot kipróbálom utána utalom a pénzt így 7k-ból megvan. :D

floodfloodflooodfloodfloodflooodfloodfloodflooodfloodfloodflooodfloodfloodflooodfloodfloodflooodfloodfloodflooodfloodfloodflooodfloodfloodflooodfloodfloodflooodfloodfloodflooodfloodfloodflooodfloodfloodflooodfloodfloodflooodfloodfloodflooodfloodfloodflooodfloodfloodflooodfloodfloodfloood

[ Szerkesztve ]

(#20493) ittakary


ittakary
nagyúr

Nefloodolj! ;]

(#20494) F34R válasza #19617792 (#20488) üzenetére


F34R
nagyúr

azaz ott a pont. én egyébként a Metro UI-tól hányok ha ízléses felszíne lenne neki nem útálnám.

(#20495) koshmar válasza F34R (#20481) üzenetére


koshmar
őstag

A mellei megint kitakarták a képernyőt... ;]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#20496) F34R válasza koshmar (#20495) üzenetére


F34R
nagyúr

:D :D nyam nyam nyam nyam :D

Earl [link] ez elég jó ?

(#20497) #19617792 válasza F34R (#20496) üzenetére


#19617792
törölt tag

elmegy. a hardver egész jó benne.

(#20498) FireKeeper válasza koshmar (#20495) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ez a nő még mindig kikészít. bár kannák vannak, az tény, de nálam ez mondjuk nem túl fontos tényező. most épp van egy új kiszemeltem aki, hát nem igazán van eleresztve olyan téren, de mégis van benne valami ami miatt nehéz ellenállni neki :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#20499) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Na gép összerakva, bár csinált pár hülyeséget. Gépháznak rendesen nekiálltam flexel meg fúróval, majd rakok fel képeket. Most kicsit hangosabb, de elvileg jobb lesz a hűtése.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#20500) Varoz válasza - = Zk = - (#20474) üzenetére


Varoz
őstag

Értem. Én mindenképp a WP7-et ajánlanám. Egyszerű, gyors, használható. Neked ez kell.
Úgy néz ki amúgy, hogy én is váltok. :)) Persze csak is HTC-re. :D

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.