Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17201) koshmar válasza ittakary (#17199) üzenetére


koshmar
őstag

Legalább egy hete, ez biztos. :DDD

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#17202) No-kia válasza FireKeeper (#17200) üzenetére


No-kia
őstag

engem a rangom nem érdekel/érdekelt,csak egyéni avatárt szerettem volna :B msthogy már megvan, megvagyok elégedve :D

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#17203) pckownz


pckownz
senior tag

Ehh. Win8 bedobott egy erős bugot.
Egy csomó szöveg feketével ki van húzva, és glichel az aero felület. :F

(#17204) zolisx4 válasza FireKeeper (#17200) üzenetére


zolisx4
őstag

Nekem nem sok kell az őstaghoz most néztem :K Pontosan 52 hozzászólás :U az még 1 hét
1000 nap felett általában már megvan az őstag .
Igazából nem hinném hogy számít mi van oda írva :N

[ Szerkesztve ]

(#17205) koshmar válasza zolisx4 (#17204) üzenetére


koshmar
őstag

Nekem 270 nap kellett. :DDD

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#17206) zolisx4 válasza koshmar (#17205) üzenetére


zolisx4
őstag

Az őstag ranghoz ,nem??
Hát az elég gyorsan összejött :K
Ja már nem írsz minden hova :DDD

[ Szerkesztve ]

(#17207) koshmar válasza zolisx4 (#17206) üzenetére


koshmar
őstag

Sokat voltam fent. :DDD

Az 1750 kombinált hsz., ami az őstagsághoz kell, igazából már kb. 200 nap után megvolt, ha jól emlékszem. :D

Azóta belassultam...

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#17208) zolisx4


zolisx4
őstag

Na megyek kicsit sziesztázom :DDD
Alszom egyet :DDD

30 Km :Y Kocsival szúrja az oldalam :K

[ Szerkesztve ]

(#17209) koshmar válasza zolisx4 (#17208) üzenetére


koshmar
őstag

Én meg lassan megyek bicajkodni. :D

30 km kéne...

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#17210) Varoz válasza pckownz (#17149) üzenetére


Varoz
őstag

Pont egy koreai szutyok? Az autógyártás legselejtebbje? :Y ;]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#17211) ch003067 válasza ittakary (#17193) üzenetére


ch003067
addikt

lol :D nekem is kb 20 hsz, és az leszek :D

(#17212) pckownz válasza Varoz (#17210) üzenetére


pckownz
senior tag

IT'S a kind of MAGIC :Y :Y

(#17213) Varoz válasza pckownz (#17212) üzenetére


Varoz
őstag

Vidd innen! Egy forintot nem ér. :N

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#17214) zolisx4 válasza Varoz (#17210) üzenetére


zolisx4
őstag

Ezzel vitatkoznék kicsit nekem volt daewoo lanos igazából ez volt az első új autóm őrültem neki mint majom a farkának ,300 km volt benne mikor leszakadt a kuplung tárcsáról a ferrodol ,nem volt 1 éve sem mikor eladtam ,mindig baja volt ,.
Szóval az autógyártás legselejtebbje ,ez kitüntető cím ,
Egyszerűen ipari hulladék MÉH telepre való ócskavas ,
Elnézést akinek hasonló típus van és jó neki :R

Varoz
Azt tudod hogy a hyundai sport kocsijának nem sok köze van a sorozatban gyártott autókhoz ,
igaz ezek is sorozatban gyártottak de nem ugyan azok az elvárások a 2 kocsival szemben .

[ Szerkesztve ]

(#17215) No-kia válasza Varoz (#17213) üzenetére


No-kia
őstag

dehogynem, itt elég komolyan odatették magukat, ez nem rossz gép. nem jobb mint a kategóriatársai, de nem rossz ;)

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#17216) koshmar válasza Varoz (#17210) üzenetére


koshmar
őstag

A Hyundai 2010-ben és 2011-ben is megnyerte az Auto-Bild minőségriportját.

Elpicsázta a Hondát és a Toyotát is!

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#17217) Varoz válasza zolisx4 (#17214) üzenetére


Varoz
őstag

Teljesen jogos az észrevétel. :R

Tibii91
Nagy ívben tojok rá. Egy igazi szerelő 100x többet tudna mondani. ;)

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#17218) pckownz válasza Varoz (#17213) üzenetére


pckownz
senior tag

Akkor ha találkoznál egy Tiburonnal, hozd el és megveszem tőled pár ezer forintért. Neked az is sok pénz lesz érte :DDD

(#17219) zolisx4 válasza Varoz (#17217) üzenetére


zolisx4
őstag

hyundai-tiburon ennek csak a neve az szinte minden alkatrésze micubisi és toyota

Tibii91
Pont ebből volt gond hogy a toyotát is maga mögé utasította és az ö fejlesztésük is benne volt talán már nem is készítik ,ez nem biztos .

[ Szerkesztve ]

(#17220) No-kia válasza zolisx4 (#17219) üzenetére


No-kia
őstag

akkor Varoz most a toyotát szarozza le?érdekes fordulat :K

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#17221) Varoz válasza pckownz (#17218) üzenetére


Varoz
őstag

Elhozom, de csak ha oda adják ingyen, mert pénzt én nem adok érte. :P

zolisx4
Ha tényleg mitchu meg toyota, akkor ok.

No-kia
Hülye vagy. :DDD

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#17222) koshmar válasza Varoz (#17217) üzenetére


koshmar
őstag

Ez a régebbi Hyundai-okra igaz.

2005-6 körül olyan iramban kezdtek el fejlődni, hogy erre még nem sok példa volt korábban.

Kimondom: A középkategóriás autók gyártóinak ma már igenis van félnivalója. A Hyundai utol fogja őket érni minőségben. És nem csak abban...

Pl. nekem az i40-es formaterve nagyon tetszik.

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#17223) westcoastog


westcoastog
veterán

Nekem ő tetszik. :)

(#17224) No-kia válasza koshmar (#17222) üzenetére


No-kia
őstag

én kimondottam utálom a koreai autókat, csúnyák is meg minden(nah mondjuk mostanában tudnak szépeket gyártani), de amit leírtál az igaz, a mai mezőnyt tekintve. persze nekem nempálya ;]

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#17225) zolisx4 válasza No-kia (#17220) üzenetére


zolisx4
őstag

Nem ezt véletlenül tudom csak olvastam mert csak néztem milyen szép autó és Hyundai
onnan tudom hogy toyota és micubisi .

westcoastog
Van itt a faluban ez a kocsi csak 5 ajtós crdi diesel kb minha egy kosár csavarban ülnél olyan a hangja ,Drága a szervizelése ,viszont szép :K

[ Szerkesztve ]

(#17226) koshmar válasza No-kia (#17224) üzenetére


koshmar
őstag

Jó persze, ha arról lenne szó, én is sokkal inkább inkább vennék Passatot, mint i40-est, de ettől független a Hyundai-t ma már nem szabad félvállról venni.

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#17227) Varoz válasza koshmar (#17222) üzenetére


Varoz
őstag

2000-ig gyártottak autót (itt most mindnekirer gondolok, nme csak egy gyártóra), amik utána jöttek azok mind a fogyasztói társadalom hulladékai. :U

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#17228) ch003067


ch003067
addikt

mit ettetek ebédre ?

(#17229) F34R válasza koshmar (#17207) üzenetére


F34R
nagyúr

nem belassulátl hanem le lettél baszva a modik részéről :P

(#17230) ch003067 válasza koshmar (#17207) üzenetére


ch003067
addikt

nem is kell csodálkozni, mindenhova odatrollkodod a hsz-eket :DDD ;]

(#17231) westcoastog válasza ch003067 (#17228) üzenetére


westcoastog
veterán

brassói. :))



tulajdonképp a mai napig nem értem a projektmenedzsmentet.
Ez az egész tananyag egy nagy büdös maszlag.

[ Szerkesztve ]

(#17232) koshmar válasza F34R (#17229) üzenetére


koshmar
őstag

Soha egy moderátor sem szólt rám.

Varoz: Mivel a kínaiak már elkezdték építeni az első európai autógyáraikat, ezért gyanítom, hogy pár éven belül Magyarországon megjelennek a Samsung meg ilyen nevű autóikkal. Az lesz majd a királyság...

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#17233) No-kia válasza Varoz (#17227) üzenetére


No-kia
őstag

én ezt a dátumotelölrébb tenném azért :( sajnos

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#17234) zolisx4 válasza koshmar (#17226) üzenetére


zolisx4
őstag

Ha már német kocsi a Daewoo után mondom csak jó kocsit veszek vettem is egy G astra
ő volt az ,egyszerűen borzasztó :W egy rakás ,40 ezer km nél az összes lengéscsillapító csere ,állandóan kiverte az égőket ,úgy szétrepedt a szélvédőm hogy este a garázsba beáltam reggel megyek el van repedve de nem 1 helyen vagy 10 törés benne ,
ez még elmegy ,de 80 ezernél jött a meglepi hidrotőke ,na azt már nem csináltattam meg hanem eladtam ,4 éves volt a kocsi ,
Akkor vettem a suzukit pedig úgy voltam hogy suzukit soha de nem bántam meg :K

(#17235) koshmar válasza zolisx4 (#17234) üzenetére


koshmar
őstag

Nos, akkor ideje átértékelném a G Astáról alkotott véleményemet. :(

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#17236) zolisx4 válasza zolisx4 (#17234) üzenetére


zolisx4
őstag

Hyundai a rally-ban is jók voltak régebben a wrc az elég jó volt nekik ,Mitsubishi motorral tolták azt az autót is jött a saját fejlesztésű motor nem volt jó és elmaradtak talán ki is szálltak.

Tibii91
Nem feltétlen ez az 1,2 es viva modell volt ,hamar abba is hagyták nem csinálták ,ez a modell Romániában készült ,ez lehet az oka a hibáknak , :K

[ Szerkesztve ]

(#17237) FireKeeper válasza westcoastog (#17231) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

da fuck did i just read? :F

utálom a közgázos tárgyakat. értelmetlem fos az összes.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#17238) westcoastog válasza FireKeeper (#17237) üzenetére


westcoastog
veterán

Érted, cnc programozónak mentem szakmára és ilyen töménytelen szarokat kell tanulni. Hol lesz nekem vállalkozásom? Már nem azért, másik fos a meg a gazdaság és vállalkozás...
Az a legnagyobb baj hogy a telefonomról sem tudom kipuskázni mert feszt hátul áll a tanár.
De ezt megtanulni is nehéz hogy visszaemlékezzek rá, azt sem tudom miről van szó benne éppen.

[ Szerkesztve ]

(#17239) FireKeeper válasza westcoastog (#17238) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

átmentem egyetemen mikromakróból, marketingből és menedzsmentből is. egy kurv@ szóra nem emlékszem már belőlük :DDD

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#17240) Varoz válasza zolisx4 (#17236) üzenetére


Varoz
őstag

Nem, nem ez az oka. Hanem az, hogy az astra egy ipari hulladék. Főleg a G. 1,4 vagy 1,6 mindegy, ha Ecotec akkor kukában a helye.
Nem tudom melyik széria óta gyártunk opelt, de van egy gyanúm, hogy ezt nekünk köszönhetik. :W

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#17241) westcoastog válasza FireKeeper (#17239) üzenetére


westcoastog
veterán

Ha elvégzem ezt a szakmát azt is elfelejtem hogy ilyeneket tanulnom kellett. retek.. :)

(#17242) zolisx4 válasza Varoz (#17240) üzenetére


zolisx4
őstag

Nem tudom hogy a mostanik milyenek de akkor az 1,2 est is ide lehet sorolni mert ugye nekem az volt de a motorja hol készült azt nem tudom .

(#17243) Varoz válasza zolisx4 (#17242) üzenetére


Varoz
őstag

A legújabbakat én sem ismerem, de a tapasztalat azt súgja, hgoy nem is akarom. ;]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#17244) zolisx4


zolisx4
őstag

Így kell a kocsiból a motort gyorsan kiszerelni :DDD

(#17245) westcoastog válasza zolisx4 (#17244) üzenetére


westcoastog
veterán

Valahogy nem vicces nekem, miért jó ez. :N

(#17246) - = Zk = - válasza westcoastog (#17245) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nekem se nagyon.... :(

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#17247) Varoz válasza zolisx4 (#17244) üzenetére


Varoz
őstag

Ez hatalmas. :C :C


westcoastog

golf, megérdemli. ;]

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#17248) - = Zk = - válasza Varoz (#17247) üzenetére


- = Zk = -
félisten

tudod, én a két kezemet összetenném egy olyan Golf-ért!....nagyon nagy segitség lenne ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#17249) westcoastog válasza Varoz (#17247) üzenetére


westcoastog
veterán

tulajdonképp neked melyik autó nem szar? :U
ne legyél tuggyukki, elég volt abból egy is. :U

(#17250) Varoz válasza westcoastog (#17249) üzenetére


Varoz
őstag

Csak is a Japán. :D

Amúgy meg nem igaz, hogy egy kis poént nem értetek. :F :O

Valaki nem jártas az amerikai kereskedésekben?
Mert van hirdetve egy traktor ami 10 milliókörül van itthon, de a hirdetésben meg 2,6 millióért van. Ez most vagy átb.szás vagy amcsiban tényleg ennyivel olcsóbb lenne? :F

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.