Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17751) Varoz válasza koshmar (#17750) üzenetére


Varoz
őstag

Én az MZ-t se kuplungolom. :DDD
Elszoktam már tőle. :DDD

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#17752) - = Zk = - válasza ittakary (#17735) üzenetére


- = Zk = -
félisten

így van.... :K

(#17741) Tibii91
hűbaszki! :Y

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#17753) FireKeeper válasza Varoz (#17747) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

áh, ez kínzás :N

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#17754) nggabi


nggabi
nagyúr

keresd a hibát:

"szenyor dzsíííí"

(#17755) ittakary válasza nggabi (#17754) üzenetére


ittakary
nagyúr

Nincs rajta bazzeg!

ill. pont ezaz: én nem vagyok a képen :D

[ Szerkesztve ]

(#17756) Varoz válasza nggabi (#17754) üzenetére


Varoz
őstag

Nem tudom hol a hiba, de ha farka van én felkötöm magam. :DDD


pck

nggabi linkelte, így nem tudom nincs-e plussz alkatrésze ami nem kéne. ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#17757) pckownz válasza Varoz (#17756) üzenetére


pckownz
senior tag

Testi fogyatékossága van...
Hiányzik belőle a faccom :DDD

(#17758) nggabi válasza Varoz (#17756) üzenetére


nggabi
nagyúr

:C

na még egyet

"szenyor dzsíííí"

(#17759) FireKeeper válasza Varoz (#17756) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ez nálad valami fóbia :DDD csak nem egy rossz tapasztalat? ;]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#17760) koshmar válasza nggabi (#17758) üzenetére


koshmar
őstag

Ugyanez a kép teljesben:

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#17761) nggabi válasza koshmar (#17760) üzenetére


nggabi
nagyúr

lájk :D

na egy utolsó hibakeresőset:

"szenyor dzsíííí"

(#17762) Varoz


Varoz
őstag

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#17763) FireKeeper válasza Varoz (#17762) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

fejezd be! most! szétbaszod a lelki békémet :DD

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#17764) Varoz válasza FireKeeper (#17763) üzenetére


Varoz
őstag

Kit érdekel a lelki békéd egy ilyen fenék mellett? ;] :D

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#17765) ittakary válasza Varoz (#17764) üzenetére


ittakary
nagyúr

iPopsi

(#17766) - = Zk = - válasza koshmar (#17760) üzenetére


- = Zk = -
félisten

meseszép :))

(#17762) Varoz
na ez, poppsi :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#17767) Ł-IceRocK-Ł válasza koshmar (#17750) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Au de, egy hayabusát. ez már vicc.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#17768) Varoz


Varoz
őstag

Dupla dinamit!

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#17769) koshmar válasza Varoz (#17768) üzenetére


koshmar
őstag

A jobb oldalinak milyen combja van!!!!!! AZT A KURVA!!!!!44444444444 asdaadasdasasadsdsasdasasd :DDD ;] :))

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#17770) nggabi válasza koshmar (#17769) üzenetére


nggabi
nagyúr

fotóbolt ;]

"szenyor dzsíííí"

(#17771) Varoz válasza koshmar (#17769) üzenetére


Varoz
őstag

Adjak egy doboz zsebkendőt? ;]


IceRock

Mielőtt kirakják a polcra igen. Miért szerinted elég neki egy 100-as csomag? :DDD

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#17772) Ł-IceRocK-Ł válasza Varoz (#17771) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Felétek dobozba van? :D

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#17773) koshmar válasza Varoz (#17771) üzenetére


koshmar
őstag

Nem hiszem, hogy hagytál... ;]

(#17767) Ł-IceRocK-Ł : A robogóval csutkagázon lehet indulni (röpsúlyos kuplung), míg a Hayabusánál ez nem javasolt.
Plusz a variátornak köszönhetően végig mehetsz fullgázon, míg a Busánál váltani kell.
De nyilván nem kell mondanom, hogy a Suzuki nagyon hamar utoléri, és simán lehagyja a robogót.

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#17774) Varoz


Varoz
őstag

Na, hogy ne legyek fenék-fetisiszta. (Bár miért is ne. :D )

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#17775) Ł-IceRocK-Ł válasza koshmar (#17773) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Akkor nincs miről beszélni :D

Varoz: na jó úgy lehet :D

hogy elég lesz e? én nem tudom :D

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#17776) koshmar válasza Ł-IceRocK-Ł (#17775) üzenetére


koshmar
őstag

Kis nyomi Joggal kegyetlenül lehet rajtolni. ;]

Bár a Busa rajtja korán sem volt ideális...

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#17777) Varoz


Varoz
őstag

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#17778) Varoz


Varoz
őstag

Annó, apám valami ilyesmivel salakmotorozott. :C :C :C

Bár az övé lehet, hogy az elődje volt ami ez.
Asszem 210-el tudodt menni, és hozzáteszem az 50-es években volt ez. :D
Amikor mentek a pályán, sokszor a kerítésen mentek. :DD :C

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#17779) Varoz válasza Varoz (#17778) üzenetére


Varoz
őstag

Aki otthon van a Salakmotorban annak Gyepes neve mond valamit. Apám vele versenyzett. :))

Ú, mit találtam a neten. Akkoriban készült képek. Lehet apám is rajta van. :Y :C

Na, jó én ezzel búcsúztam.

Joccaka'

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#17780) Varoz


Varoz
őstag

Reggelt

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#17781) pckownz válasza Varoz (#17780) üzenetére


pckownz
senior tag

Viszont...
Enyhén elaludtam, úgy hogy mai napból szabadnapot csinálok...

(#17782) - = Zk = - válasza pckownz (#17781) üzenetére


- = Zk = -
félisten

de jól megy basszuk meg:C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#17783) ittakary válasza - = Zk = - (#17782) üzenetére


ittakary
nagyúr

... épp akartam én is mondani :D Laza a srác :D

(#17784) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Reggelt mindenki!

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#17785) pckownz válasza ittakary (#17783) üzenetére


pckownz
senior tag

Holnapra meg hétfőre úgy is igazolásom van, akkor már a mait is hozzá lehet csapni...
Nem tudom mi a facért, de így szerda-csütörtökre nagyon elfáradok.
Ma pl meg sem hallottam az ébresztőt.

(#17786) - = Zk = - válasza pckownz (#17785) üzenetére


- = Zk = -
félisten

öcsém is elaludt rendesen. csak lestem....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#17787) No-kia válasza pckownz (#17785) üzenetére


No-kia
őstag

én meg néha úgyrá készülök a kelésre, hogy ébresztő se kell.
de kb mindennap ez megy. akármikorra is állítok ébresztőt,mindig felkelek előtte, főleg ha valami fontos dolog :D

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#17788) Varoz válasza No-kia (#17787) üzenetére


Varoz
őstag

Na lehugyoztad? :D

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#17789) No-kia válasza Varoz (#17788) üzenetére


No-kia
őstag

még nem volt rá okom :( :DDD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#17790) Varoz válasza No-kia (#17789) üzenetére


Varoz
őstag

Pedig én megkaptam az sms-t.
Jó mondjuk bankon kívülre megy az utalás. Bár addig nem kéne,hogy jöjjön sms amíg nem megy át a pénz. Vagy ez független?
Na mindegy majd lesz rá okod ne f.ssá. :DD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#17791) No-kia válasza Varoz (#17790) üzenetére


No-kia
őstag

bankon kívül maximum 3 nap, de te hülye vagy ha tényleg elküldted xdd mindjárt leesek az ágyról a nevetéstől :DDD

31-én nemmész az extrémautóshow-ra? vagy valaki innen?

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#17792) #19617792 válasza Varoz (#17790) üzenetére


#19617792
törölt tag

nem, amikor az sms-t kapod, az azt jelenti, hogy az utalásodat feldolgozták, vagyis teljesítették a te / bankod oldaláról, tehát, hogy te elküldted és levonták az összeget a számládról. a megérkezésről nem tájékoztat.

(#17793) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

munkahelyen ma megalkottunk egy új meme-t, scumbag speedtouch-ot. eléggé unatkoztunk már.... :))
belsős poénok, de aki foglalkozott már hasonló cuccokkal, vagy van személyes tapasztalata ilyen thomson speedtouch-csal, talán ért párat.

van benne egy-két typo

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#17794) No-kia válasza FireKeeper (#17793) üzenetére


No-kia
őstag

az első hatalmas :C

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#17795) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

akarjátok látni a gettoblasteremet? ;]
idősebb, mint én vagyok basszus:))...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#17796) Varoz válasza No-kia (#17791) üzenetére


Varoz
őstag

Látszik, hogy még nem ismersz. :)

Zk
Csak nem a Dio fa? :D
Az én motorom tetszene neked. Már 40 fölött van. :DDD

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#17797) BeLucZ


BeLucZ
addikt

Sziasztok kedves TopikLakók!

Abban kérném segítségeteket, hogy egyik ismerősöm megkért hogy rakjam újra a notiját és egy olyan problémával találkoztam hogy Mobility Radeon x1600as van a gépében és szerettem volna egy friss win7-et hegeszteni rá, mert előtte is az volt csak totál ganaj volt már a rendszer! Gyanakodtam már előtte hogy tuti nem lesz hozzá hivatalos támogatás se az AMD se az Acer honlapján, de rá volt rakva vmi driver ami által felismerte a win7 a karit működött az aero is! Félelmem beigazolódott és mindenhol kerestem a neten, mások is irtam már ezért a netre, kipróbáltam sok féle megoldást, egyik sem vált be, sehogyse ismerte fel a karit a winfos. 64 bites win7 ultimatet raktam rá(magyar), ami sp1-es!

Kérdésem az lenne hogy valaki nem tud ilyen driverről ami működik? Tudom hogy hivatalosan nincs hozzá, de biztos meg lehet csinálni ilyen modded inf-es variációval vagy vmi spéci driverrel...( gondolom a wddm 1.1 hiánya miatt nem támogatják hivatalosan), de előtte ment rendesen aeroval és fel volt ismerve az eszközkezelőben...

Nemes segítségeteket előre is köszönöm! :R

(#17798) westcoastog válasza BeLucZ (#17797) üzenetére


westcoastog
veterán

[link]
próba

[ Szerkesztve ]

(#17799) No-kia válasza - = Zk = - (#17795) üzenetére


No-kia
őstag

mutiiiii :C

ZK,ezt tanulmányozd, hogy értsél hozzá

Varoz: hát érik még az embert pozitív meglepetések :K kapsz egy kis toyotát:

posta mennyi idő alatt garantáljaa ocsmagmegérkezését? hétfőn este adtam felavinyómat és a tag háboroghogy sehol semmi

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#17800) - = Zk = - válasza No-kia (#17799) üzenetére


- = Zk = -
félisten

kösz bazmeg xDDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.