Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16951) zolisx4


zolisx4
őstag

Igen pont rászaladt :(

RazorGTR1
Úgy voltam vele ki tudja :DDD

[ Szerkesztve ]

(#16952) nggabi


nggabi
nagyúr

akkor vissza a régi kerékvágásba...

böff :))

"szenyor dzsíííí"

(#16953) Varoz válasza 7 (#16943) üzenetére


Varoz
őstag

Ezzel most megint nem mentünk sokra. A probléma még adott.
Valami javaslat a megoldásra?

Nem érted a problémát. EarL-el van a bajunk. Semmi oka, hogy itt legyen. Akkor miért nem lehet szólni neki, hogy menjen?
Istan trollkodik csak, szidja az amd-t, holott részben egy amd-s topikban van. Ha ez szakmai lenne már bannoltátok volna. :U

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#16954) r4z válasza nggabi (#16952) üzenetére


r4z
nagyúr

Broáf :))

Rohamosan csökken a differencia a szakmai és a közösségi hsz-eim között, 3500-0-ról indultam :D

[ Szerkesztve ]

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#16955) westcoastog válasza Varoz (#16953) üzenetére


westcoastog
veterán

Meg jobb volna ha visszaolvasgatna, nem véletlenül van lincshangulat, de nem szóltam mert repülök biztos... :U

(#16956) 7 válasza Varoz (#16953) üzenetére


7
addikt

Igen. Viselkedjetek kulturáltan.

(#16957) zolisx4


zolisx4
őstag

Szerintem hanyagoljuk a témát mert megint beleszalad valaki . :K
Beszéljünk másról pl

pckownz
Miért ugrik??az arcképed csak figyelmeztetve lettél :F

Hú fél év most olvasom :(

[ Szerkesztve ]

(#16958) pckownz válasza FireKeeper (#16949) üzenetére


pckownz
senior tag

Jogosan kaptam, arcképem ugrik most egy jó időre. Csak azt sajnálom, hogy...
Áhh, inkább nem is írok semmit.

(#16960) Varoz válasza 7 (#16956) üzenetére


Varoz
őstag

Valami konkrétum?

Privát ment.

[ Módosította: 7 ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#16961) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

egy fórumon sohasem tudjátok bizonyítani az igazatokat... ez nem olyan, mint mikor egy haveri társaságban beszélgettek :U
ez van...

más.
asszem felújítom a kicsi CQ laposomat. kap egy két magvas intel cpu-t, hátha ..hááátha javul tőle:C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#16962) westcoastog válasza - = Zk = - (#16961) üzenetére


westcoastog
veterán

compaqod csak 1 magos?

(#16963) pckownz válasza - = Zk = - (#16961) üzenetére


pckownz
senior tag

Pedig ez évekig egy baráti társaság volt... :))
Nixx, Piit, subaru, jocc, fefe.... Ők hol vannak? :)

Am Zk, jövőhét pénteken de. ráérnél valami beülős dologra? Na nem az ölembe :))

(#16964) zolisx4 válasza - = Zk = - (#16961) üzenetére


zolisx4
őstag

CQ az mi??

A laptopba nem is lehet cserélni procit bele van forrasztava :F

Vagy lehet??

[ Szerkesztve ]

(#16965) - = Zk = - válasza westcoastog (#16962) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hát igen...
jó, szó se róla, angliai kintlétem alatt életet mentett. épp ezért nem adom el, nem ásom el stb, hanem új életet adok neki :K

(#16964) zolisx4
a lapos típusa...
Compaq CQ61-402SA...
ebben lehet cserélni. mikor a Flexnél dolgoztam, áttanulmányoztam ezt a lapost is rendesen. egyedül a fos integrált intel gpu-t nem tudom :W

(#16963) pckownz
ők is leléptek, ahogy én is...:U
benne vagyok, minden megoldás érdekel :C... jövőhéten szabin vagyok végre. :))

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#16966) koshmar válasza zolisx4 (#16964) üzenetére


koshmar
őstag

Compaq. :)

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#16967) FireKeeper válasza zolisx4 (#16964) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nem mindegyikben van az alaplapra forrasztva, de bonyás a cseréje, mivel szét kell kapni a hűtőrendszert hozzá. valamint szerintem az extra teljesítmény a legtöbb esetben nem éri meg a ráfordított pénzt és időt.

westcoastog: a pcmcia (picimaci) nem tud elég sávszélt adni. express card-nál már van értelme, volt is erről egy logoutos írás, csak lusta vagyok megkeresni.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#16968) westcoastog válasza - = Zk = - (#16965) üzenetére


westcoastog
veterán

int gpu? Megoldható külső pcimcia-s pci expresz slottal, és bele egy külön vga, rendes tápegységről hajtva. :DDD

(#16969) Varoz válasza - = Zk = - (#16965) üzenetére


Varoz
őstag

Grafikus Media lAssító? :C :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#16970) - = Zk = - válasza westcoastog (#16968) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hát ilyenem nincs. ez már ahoz korszerűbb ;)

(#16969) Varoz
azaz.. látom emlékszel még :))

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#16971) zolisx4


zolisx4
őstag

Nem tudtam azért kérdeztem ,a vga ban biztos voltam hogy mindegyikben lehet cserélni ,akkor abban is tévedtem :B
Nem nagyon foglalkoztam velük :N
Beszéljünk másról azt hátha értem :DDD

[ Szerkesztve ]

(#16972) pckownz válasza zolisx4 (#16971) üzenetére


pckownz
senior tag

Nálam pont a vga full integrált, a cpu meg cserélhető.

Am Express Card foglalathoz lehet rendelni 4x PCI-E 2.0 átalakítót, olyan extrákkal mint usb port stb. :C

(#16973) moha21 válasza Varoz (#16969) üzenetére


moha21
addikt

Nana az Intel az Isten! A nevük is hasonlít!! :DD

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#16974) Varoz válasza moha21 (#16973) üzenetére


Varoz
őstag

rintel

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#16975) - = Zk = - válasza moha21 (#16973) üzenetére


- = Zk = -
félisten

lehet, mégsem sikerült összekovácsolni azt a rohadt GMA-t ami a laposomban van. már a lapos megjelenésekor halvaszületett ötlet volt, basszus.
vagy csak nekem nagyok az igényeim... az is lehet :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#16976) moha21 válasza - = Zk = - (#16975) üzenetére


moha21
addikt

Azért az S3 virge D3D megjelenítésével vetekszik :D
Összesen 1 azaz 1 Intel integrált cuccom volt eddig, teljesen jó volt, mert semmire nem használtam. ;]

Amúgy mit keresek én egy Ati csoportban? :)) A legújabb Ati kártyám egy 9700 Pro volt.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#16977) Varoz válasza moha21 (#16976) üzenetére


Varoz
őstag

Fúj, sicc innen, eretnek!4

:DDD

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#16978) - = Zk = - válasza moha21 (#16976) üzenetére


- = Zk = -
félisten

jó, igazad van... noh :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#16979) pckownz válasza moha21 (#16976) üzenetére


pckownz
senior tag

Nekem van egy 8500GT, egy 8400M GS és egy integrált sis és egy S3 pci vga-m.
Az utolsó Ati kártyám az egy xbox360-ban volt :D

(#16980) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

ezzel búcsúzom estére. nagyon várós. :K

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#16981) pckownz


pckownz
senior tag

Amúgy az milyen, hogy amikor megjött asszony, éppen CoD4 Pripyat-ban jártam, kimentem a konyhába, és mire visszaértem ott lopakodott és szerencsétlenkedett az őrökkel?
Majd` 20percig tartott rávennem, hogy tegye le a kibaszott egeret, erre elkérte a játékot amikor elment haza(!)... :D

(#16982) Varoz válasza pckownz (#16981) üzenetére


Varoz
őstag

:C :C :C

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#16983) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

nah, felbasz a gépem :W
random kifagyok netezés közben... -.-
ma ez a második ilyen húzása... így folytatja, hátraviszem és felgyújtom!

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#16984) Varoz válasza - = Zk = - (#16983) üzenetére


Varoz
őstag

Kifagysz? Igyál egy sört, az helyre hozza a karmád! :)) :D

De miért akarod felgyújtani, ha te fagysz ki? :F :DDD
Jaa, értem már. Megmelegedsz mellette. :DDD

pck
Ha a nyolckerben teszi ki... ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#16985) pckownz válasza - = Zk = - (#16983) üzenetére


pckownz
senior tag

Hé hé hé. Ne gyujtsd föl, inkább várjál péntekig, tedd le az egyik utcasarkon, és én majd jól... megnézem meddig marad ott. :D

szerk.:
Apropó felgyújtás.
Anno általánosban (7 vagy 8. évfolyam) lecserélték a régi p1-eket Athlon 2600+ -okra, a régi gépeket el lehetett kérni az infótanártól, mert jóba voltunk vele. A jó öreg Laci bá :C
Na szal, elhoztunk egy gépet, a vinyójával acélbetétes bakancsba fociztunk, a maradékot kipucoltuk, baltával szétkaptuk, a gépházat meg haver szobájába lakkbenzinnel megtöltöttük, meggyujtottuk és májva cukrot pirítottunk benne... egészen amíg ki nem folyt az égő lakkbenzin a fa íróasztalra :DDD

[ Szerkesztve ]

(#16986) - = Zk = - válasza pckownz (#16985) üzenetére


- = Zk = -
félisten

;]

varoz:
jahogy te vagy az?! :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#16987) Varoz válasza - = Zk = - (#16986) üzenetére


Varoz
őstag

Mér mit hittél, a jézuska? :D :DDD


pck

LoL. :C :C :DDD

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#16988) zolisx4 válasza - = Zk = - (#16983) üzenetére


zolisx4
őstag

Én meg felraktam a 12.2 est és az szórakozott visszaraktam a 12.1 et azzal meg jó :W

(#16989) Varoz


Varoz
őstag

Jó kis párosítás. :))

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#16990) zolisx4 válasza Varoz (#16989) üzenetére


zolisx4
őstag

Miért ki ő nem ismerem :F

Mindenki alszik :F

Varoz
a kocsit sem ismertem fel :B
Szép hölgyemény :K

[ Szerkesztve ]

(#16991) Varoz válasza zolisx4 (#16990) üzenetére


Varoz
őstag

Mila Kunis :))
Az autó meg egy Civic. :C
Én Japánautó fanatikusként könnyen felismertem. :)) :C

Egy 5. generációs. Így könnyebb felismerni.

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#16992) zolisx4 válasza Varoz (#16991) üzenetére


zolisx4
őstag

Igy már vágom melyik az a kocsi .
Van itt egy fiatal autószerelő srác neki is ilyen van ,hát az nem igy néz ki meglátom lefényképezem , :K

(#16993) Varoz válasza zolisx4 (#16992) üzenetére


Varoz
őstag

Jó kis járművek ezek, keveset fogyaszt, de megy. :))
Ja és persze megbízható, mi kell még? :)
Egy haveromnak volt ugyan ilyenje. Csak neki alap piros volt. :))

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#16994) zolisx4 válasza Varoz (#16993) üzenetére


zolisx4
őstag

A szőke nő és a kutya
Egy szőke nő elveszíti a kutyáját. Odamegy hozzá egy fickó, és kérdi, hogy mi történt.
- Elvesztettem a kutyámat.
- Ne aggódjon hölgyem, a kutya okos állat, majd hazatalál magától.
Mire a szőke nő:
- Azt tudom, de mi lesz velem? :(

Neki nagyon sötét szürke gyöngyház metál nem grafit metál mélyebb szín .
Nekem az tetszik mikor elindul és lefúj a turbó benne :K

[ Szerkesztve ]

(#16995) Varoz válasza zolisx4 (#16994) üzenetére


Varoz
őstag

:C :C :C

Na elteszem magamat. Napközben vár egy MZ kuplung(elvileg csak a kuplung, de lehet közben más is adódik majd :D ), meg a biciklim. :)) :D

Nekem az tetszik mikor elindul és lefúj a turbó benne :K
Fú, de meg tudom érteni. :)) :))

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#16996) zolisx4 válasza Varoz (#16995) üzenetére


zolisx4
őstag

Megyek aludni .
Jó éjt :R

(#16997) ch003067


ch003067
addikt

elmondná valaki, hogy mi az istenért lettek törölve a hsz-eim ?:W :W Semmi olyat nem írtam, mi miatt törölni kellett volna :W

Mivel töröltem az előzményeket, a hozzászólásaid pedig arra hivatkoztak, értelmetlenül lógtak volna a levegőben.

[ Módosította: 7 ]

(#16998) - = Zk = - válasza Varoz (#16987) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hasonlót, igen... :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#16999) nggabi válasza Varoz (#16991) üzenetére


nggabi
nagyúr

fújjj na ide se jövök többet :D

munkatársam egész nap a crxfórumhu-t nézi. hondab@zi :DDD

"szenyor dzsíííí"

(#17000) r4z válasza nggabi (#16999) üzenetére


r4z
nagyúr

Neszóljálbe, a mi házunk előtt is egy ufó parkol :D

17k, lol :D

[ Szerkesztve ]

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.