Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18016) Zsotyek


Zsotyek
tag

Mint írtam lentebb jó magam is beszereztem egy SAPPHIRE HD6870-es kártyát egy nagyon baráti áron. Most jelenleg egy C2D E8400 van ami 3Ghz helyett 4Ghz-en megy. Kártyát gépbe be és tesztelgettem semmi bajom vele. Szépen megy és nagyon lehet ám húzni is ahogy elnéztem. Nos az érdekelne, hogy milyen procit érdemes alá venni, hogy optimálisan kitudjam használni a VGA teljesítményét és tudását. Ha lehet csak az írjon aki tényleg segítő szándékkal és tapasztalattal teszi azt. Ünnepek után tervezném egy nagyobb beruházás véghezvitelét (alaplap, proci, ram cseréje) ezért szeretnék segítséget kérni. Valahogy régebben könnyebb volt ez a dolog, de ma már minden gyártónak (AMD, INTEL, ATI, NVIDIA) annyi de annyi variánsa van azonos családon belül, hogy az ember azt sem tudja melyik mire jó. Lassan már csak a termék árából lehet következtetni, hogy az a valami egy csúcs modell.
Előre is köszi a segítséget.

Asus Maximus VI Hero, Intel Core i5 4670k, Samsung 840Pro SSD, 2db Seagate Barracuda 3TB 7200rpm 64MB ST3000DM001 merevlemez, 2x4Gb Kingston Hyperx 2400Mhz, Saphire radeon 6870, Chiftek nagytorony ház, FSP AURUM S 600 WATT.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.