Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12001) Vigneau válasza alibaba78 (#12000) üzenetére


Vigneau
félisten

Dehogy elképzelhetetlen. Az új Párom szülinapomra USB-s billentyűzetet vesz. Erre aztán várhattam volna az extől, be volt oltva a gép ellen. :DDD

Neked hogy muzsikál a GPU Tweak egyébként?

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#12002) Gaboman válasza alibaba78 (#12000) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Akkor várom a fejleményeket, kérdezősködöm a bazárokban!

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#12003) alibaba78 válasza Vigneau (#12001) üzenetére


alibaba78
őstag

Es akkor az lett volna a megoldas, hogy vagja at a zasszonyt? Inkabb alljon oda ele, es mondja meg, hogy bizony neki ez a hobbija, ezt szereti, es igy kellene elfogadni ot. Meg mindig jobb, mintha kocsmaba jarna, jatekgepezne, vagy tudomisen.... Nehogy megsertodj! ;)

Meg nem probaltam ki, de ebben a melegben jatszani sem nagyon merek, hogy oszinte legyek. :B Akartam egy uj 3dm11 eredmenyt feldobni az uj driverrel, de alapon is 80-90C fok fole melegszik a felso kartyam. :( Tied hogy birja?

Btw, vki(k) kerdezte(k), hogy mennyi kulonbseg van a pci-e 2.0 x8 es x16 kozott. Bar tudom, ez csak bench, de azert valamelyest iranyado:

keke69 kollega tesztje: [link]

Enyem:

(#12004) Vigneau válasza alibaba78 (#12003) üzenetére


Vigneau
félisten

Dehogy sértődöm. Ezeket elmondtam anno én is. A válasz ez volt: "Ez nem mentség, költsem normális dolgokra a pénzt." :DDD

Nálam GTA 4 alatt 62C körüli a VGA 1000/1200-on. Elég jól megizzasztja a VGA-t a tapasztalataim szerint.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#12005) Misua válasza Vigneau (#11999) üzenetére


Misua
senior tag

Azt 2 hónappal később vett még egy mini, szintén hófehér, utazó laptopot vonatozáshoz...de azt legalább kedvelem, mert XP van rajta, így műkszik rajta a jó öreg Duke Nukem 3D atomic edition :D Isteni egy játék :D

(#12006) alibaba78 válasza Vigneau (#12004) üzenetére


alibaba78
őstag

Persze gondolom a kencek, meg a szoli, es egyeb noi dolgok normalisak?! Nagyoon jol tetted, hogy kulon kasszan maradtal, es megszabadultal tole (mar ne haragudj, hogy ezt mondom!).

Ha nekem csak 62-ig melegedne.... :O

Es ezek utan ilyet irsz: "Elég jól megizzasztja a VGA-t a tapasztalataim szerint." :DDD

mod.: Csak nekem akadozik a bongeszom, fagynak meg a smiley-k, ha nem mozgatom az egeret?

[ Szerkesztve ]

(#12007) ///Krisz\\\ válasza alibaba78 (#12006) üzenetére


///Krisz\\\
senior tag

Valami hasonlót már én is jeleztem: [link]

"Ha pókerezés közben körülnézel az asztalnál, és nem tudod megmondani, ki a vesztes, akkor te vagy az." | BFBC2 & COHTOV: HKrisz

(#12008) alibaba78 válasza ///Krisz\\\ (#12007) üzenetére


alibaba78
őstag

Nem hasonlo...., ugyanaz. Kepet toltottem fel, es utana kezdte. Ujrainditas megoldotta, de sohasem talalkoztam meg ilyennel. Koszi! :)

(#12009) Vigneau válasza alibaba78 (#12006) üzenetére


Vigneau
félisten

Akkor viszont mese nincs, be kell vizeződnöd. Sajna az én hűtőm 3 slotos.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#12010) Gabor970


Gabor970
addikt

Sziasztok!

Videokártya vásárlás elött állok. Letisztult, hogy 6870-lesz a kiválasztott ( 6950 és GTX 560Ti voltak még porondon)
Most el kell döntenem, hogy melyiket.

én [ezt gondoltam először] hogy megveszem.

A boltban viszont [ezt] ajánlják, vagy egy másik MSI-t, konkrétan [ezt]

Mi a difi a kettő közt? melyik lenne jobb?

Köszi!

[ Szerkesztve ]

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#12011) polonic válasza Gabor970 (#12010) üzenetére


polonic
félisten

Igazából mind3 jó.
Talán a ref hűtős sapphire egy kicsit hangos terhelésnél.
Ha viszont rászánod azt a plusz 2 ezret, akkor a twinforz II-t vegyed, az már alapból tuningolt. Ha nagyon számít a pénz, akkor meg maradjon a sapphire, azt is fel lehet tuningolni magasabb órajelekre.

(#12012) Gabor970 válasza polonic (#12011) üzenetére


Gabor970
addikt

két ezer forinton nem múlik semmi. Ezért is kérdezlek benneteket. Amúgy a fimanak lesz a kártya (ő 14 én 41) szeretném neki azt, ami tényleg jó. A twinfrorz-ra a 19° mínuszt ír az MSi a refhez képest, a Hawk-ra pedig 21° mínuszt. A twinfrorz a leghalkabb, a hawk pár db-el hangosabb. Szerintem nem lesznek húzva. Persze úgysem állom meg, hogy ne próbáljam ki meddig bírja, de aztán vissza alapra. Az AMD prociját is elküldtem 3800MHz-ig, (négymagosított AM3 550BE) Az 3100MHz helyett 3400-on megy, de ezzel nem kellett feszt emelni még, meg lett rá egy hatalmas GeminII hűtés. A vidkártyán marad a gyári hűtő, ez az MSI jó hűtésűnek tűnik.

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#12013) sklopp válasza Gabor970 (#12012) üzenetére


sklopp
őstag

Szerintem a Hawk a nyerő, ugyanis magasabb órajelen megy alapból, ráadásul azon Twinfrozr III. hűtés van, az halkabb és jobban hűt, a másikon Twinfrozr II. [link]

[ Szerkesztve ]

(#12014) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

6850-ből a V1-et vagy V2-öt érdemes venni? Én úgy olvastam hogy a V1-re minőségibb alkatrészek voltak szerelve, illetve nekem kicsit szimpatikusabb az 1 tápcsati miatt.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#12015) John Rose


John Rose
aktív tag

Köszönet kollégák :R
Ha minden jól megy jön a HD4850 utódja egy 1,5 év garis VTX3D HD6850 kártya személyében. Sikerült üzletelnem számomra kedvező feltételekkel (vga +21k postával). Annak idején (2009 őszén) ugyancsak 20k-ért vettem a mostani kártyámat, ez az összeg számomra még elviselhető. Remélem pár évig megleszek vele. :K

(#12016) Dictator^


Dictator^
veterán

Már sokszor probálkoztam, bár 11.5 és 11.6-nál javulást érzek.
A lényeg az lenne, hogy a 6870-emből hdmi-hdmi kapcsolat menjen az erősitőbe (onkyo tx-sr 508). A képet viszont DVI-HDMI-n küldjem az LCD-tv-be (külön monitor nincs).

Már azt elérték a 11.5 és 11.6-ba, hogy nem érzékeli az erősitőt külsü megjelenitőnek.. igy szerencsére 100/150-en megy a kártya. (Eddig ez gáz volt, mert külön kijelzőnek nézte, így 300/1150en ment megállás nélkül).

Viszont, most ha így tudom össze, ahogy fent leírtam.
DVI-HDMI (erősitő-tv)
HDMI-HDMI (vidkártya-erősitő)
akkor hang van, de kép nincs.
Viszont így lenne HD hangom az erősitőn át.

Valami ötlet, beállítás, hogy ez menjen?

(Az erősitő képes a videójelet továbbküldeni a TV-re, de akkor meg gyakorlatilag az erősitőre vagyok utalva, habár képes standbyba passthough-t, de akkor is zavar, hogy a hang is és a kép is ugrik, amikor valamelyiket bekapcsolom.

És mivel a hdmi dvi között képminőségbeli romlás nincs, ezért ez lenne a legjobb összeköttetési mód..

Egyéb tipp vagy ötlet?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#12017) Dictator^ válasza Dictator^ (#12016) üzenetére


Dictator^
veterán

A lényeg lemaradt, ha úgy kötöm össze ahogy írtam, default beállításokkal kép nincs, de hang van. Ha kihuzom a HDMI-t, vagy kikapcsolom az erősitőt, tehát hdmi jel nem megy be, akkor visszajön a kép.

Ergó, hogy vegyem rá a kártyát, hogy a hdmin csak hang menjen és dvi-n csak a képem?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#12018) s7evcsenko válasza Dictator^ (#12017) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Úgy, hogy a hangbeállításnál beállítod, hogy az alapértelmezett hangeszköz az erősítőre kivezetett HDMI kimenet.
Nekem is ilyen gondom volt/van... ami részben megoldódott, de nem tökéletes még most sem. :(

Ezt a részt mondjuk nem értem igazán...
"Már azt elérték a 11.5 és 11.6-ba, hogy nem érzékeli az erősitőt külsü megjelenitőnek.. igy szerencsére 100/150-en megy a kártya. (Eddig ez gáz volt, mert külön kijelzőnek nézte, így 300/1150en ment megállás nélkül)".
Mi ez a 100/150 és 300/1150?
Nekem most is külön megjelenítőként kezeli az erősítőt. :U

[ Szerkesztve ]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#12019) Misua válasza John Rose (#12015) üzenetére


Misua
senior tag

Jó kari lesz, nekem is pont ilyenem van és abszolut nem bántam meg - isteni a tűrőképessége tuning és bios update iránt - simán felmegy rá mondjuk powecoloronak a kifinomúltabb biosa (mert ikertesók, egy szülő gyermekei)

(#12020) Dictator^ válasza s7evcsenko (#12018) üzenetére


Dictator^
veterán

Az van, hogy nálam külső monitor nincs.

Viszont, bedugtam egy régi TFT monitoromat, dvi átalakítóval, és így van hang és van kép.
Viszont ezt a monnitort nem szeretném használni, csak az LCD-tv-t.

De ha azt bekapcsolom elmegy a hang. Pedig ugyanugy a DVI csatlakozóba van dugva most a képem, mint ahogy lesz az LCD-tv-nél.
Tehát mi lehet a gond? Mi blockolja ezt?

Szóval 1 monitor + erősitő és van hdmi hang és dvi kép.

De LCDTv dvi hdmi kép és erősitő (hdmi-hdmi) meg nincs együtt.
Ötlet?

Most nézem tényleg... így megint két megjelenitő van.. pedig már volt összehozva nagyjából a TV-vel és úgy jó volt.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#12021) polonic válasza Dictator^ (#12020) üzenetére


polonic
félisten

Dvi kimenet nem visz át hangot, csak képet.

(#12022) s7evcsenko válasza Dictator^ (#12020) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Tényleg, már írtad 1x, hogy csak 1 megjelenítőd van... :B
Na szóval...
Nekem most DVI-n megy a kép, és HDMI-n megy a hang.
A HDMI-n az erősítő van, ami mióta elsődleges kijelzőnek lett állítva, nagyon ritkán okoz gondot. Vagyis ha be vagy kikapcsolom a tv-t, akkor sem villan a kép, nagyon ritkán játék közben fordul csak elő, amire még nem tudtam rájönni, hogy miért...
Miért baj az, ha 2 megjelenítőd van? :U
Szerintem, ha nem használod megjelenítőként a HDMI kimenetet, akkor onnan az életbe nem fog kijönni hang, ugyanis ebben az esetben inaktív tudomásom szerint.
Ha Neked valahogy mégis sikerült elérned, hogy amúgy is adjon ki hangot, akkor azt elmondhatnád, hogy hol tudtad beállítani, mert akkor én is próbálkoznék vele úgy, hátha ketten többre megyünk....

polonic: Ő a HDMI-n viszi/vinné a hangot, DVI-n a képet...

[ Szerkesztve ]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#12023) Dictator^ válasza polonic (#12021) üzenetére


Dictator^
veterán

s7evcsenko: azért baj, hogy két megjelenítőm van, mert a 6870 gyakorlatilag emelt órajelen jár megállás nélkül amig az erősitő be van kapcsolva.
ez 300/1150mhz -t jelent. ami nem kevesebb mint 45W fogyasztás pluszba (óránként).

Jól mondja, én hdmi-n akarom a hangot.
Most ezt akarom becsekkolni.

The DVI output on most AMD graphics cards is capable of audio processing and is composed of both video and audio signals. In this case, you need only a DVI-to-HDMI adapter and an HDMI cable to connect to an HDMI-capable DTV. If the DVI output on your graphics card supplies only video signals, you need a DVI-to-HDMI adapter and an HDMI cable to supply video to your DTV. You must also make a separate connection from the audio output of your computer to the audio input of your HDMI-capable DTV. Your DTV may also need to be configured for external audio. For more information, see your DTV documentation.

De csak neked polonic:

The DVI output on most AMD graphics cards is capable of audio processing and is composed of both video and audio signals

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#12024) polonic válasza Dictator^ (#12023) üzenetére


polonic
félisten

Jól van, rosszul értelmeztem.

Na így már érthető, hogy hogy megy hang is. De dvi-n a hozzá való kábellel nincs hang.

(#12025) Dictator^ válasza polonic (#12024) üzenetére


Dictator^
veterán

Az lehet, de ki lehet küldeni a hangot DVI-n is.

DVI-n nem is kell nekem hang, hdmi-n szeretném, és elvileg megoldható, csak valahogy nem jön össze.

Lehetséges, hogy van dvi-hdmi adapter, ami a hangot nem küldi tovább és így nem tesz be a beállításaimnak?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#12026) s7evcsenko válasza Dictator^ (#12023) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Na lol... 45W? azért az tényleg nem kevés, főleg, hogy a nagyrészt üresben jár a gép, és csak 1-2 órát játszok... :Y
Akkor nekem is rá kellene mennem a témára...
Bár én már ott tartok, hogy veszek inkább egy média-box-ot... :B

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#12027) Dictator^ válasza s7evcsenko (#12026) üzenetére


Dictator^
veterán

Jaja, nálam 45W környéke volt.
100-105körül kajál a gép üresben. Igy, hogy az erősitő is megjelenítő, így emelt órajel (toxicnál ez 300/1150mhz) és a fogyasztás így volt 145-155w.
Szóval nekem ez nem nyerő...
Mediabox jó ötlet, de nekem drága most :)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#12028) s7evcsenko válasza Dictator^ (#12027) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Ráadásul mostanában egyre többször jön ez a hiba, mikor ki akarom terjeszteni a második kijelzőt, amire szintén nem tudok rájönni, hogy mi lehet a gond.
Régebben ilyen nem volt... van hogy 3x újra kell indítanom a gépet, mire megjavul...

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#12029) MerLinh válasza Dictator^ (#12025) üzenetére


MerLinh
senior tag

Tudomásom szerint, csak a kártyához mellékelt dvi-hdmi átalakító tolja át a hangot a többi "generic" átalakító nem

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#12030) Valdez válasza mimic1979 (#11950) üzenetére


Valdez
őstag

Ez a teszt alapján nincs különbség az 1gb és 2gb között.

(#12031) s7evcsenko válasza Dictator^ (#12027) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Ha nekem alapon 300/300-on megy, akkor mi van elállítódva?
Hogy tudom visszarakni alapra, hogy 150/150 legyen? :U

Megvan... véletlenül kipipáltam az overdrive-ot... :B

[ Szerkesztve ]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#12032) Biga123 válasza belinho (#11944) üzenetére


Biga123
addikt

GPUtool tényleg frankó.. mert nem kell sasolni furmark alatt hogy hol a hiba ha van hanem szépen kiírja..ha gebasz van ,stabilnak hitt alapfeszes 950/1150 es eredményem 930/1150 re csökkent
... :B

[ Szerkesztve ]

---- Elméletileg, az elmélet és a gyakorlat egy és ugyanaz. Gyakorlatilag nem.----

(#12033) noncsika


noncsika
tag

sziasztok!

lecserélném lassan a jóöreg 4870-es kártyámat és 6870 jönne helyette (gigabyte oc vagy inkább a sog verzió)

szerintetek egy 525w-os enermax táp elég lesz hozzá? nem tervezek nagy tuningot, de talán egy kicsit igen, ha szerintetek bírja ezzel a táppal (a konfigom részletesen a profilomban van)

előre is köszönöm a választ! :)

(#12034) Biga123 válasza noncsika (#12033) üzenetére


Biga123
addikt

Elég lesz.. Még sok is .. :K

---- Elméletileg, az elmélet és a gyakorlat egy és ugyanaz. Gyakorlatilag nem.----

(#12035) Laccee89


Laccee89
csendes tag

Üdv!
Vettem egy HD6870et, mellé egy chieftec CTG 600W tápot,mivel majd idő multán CrossFireben szeretném használni.
A kérdésem az lenne,hogy miért van a kártyán 2 tápcsati?
Valamint a másik kártyának honnan fogok szerezni még tápcsatlakozást? (Összesen 2 db 6 tűs pcie csatlakozó van a tápon)
Köszi

(#12036) Alastair' válasza Laccee89 (#12035) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Molex átalakító? VGA-hoz szokták mellékelni. :U

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

(#12037) Laccee89 válasza Alastair' (#12036) üzenetére


Laccee89
csendes tag

Valóban van hozzá.
Tehát mindkét kártyánál, a kártya egyik csatijába rendes 6pines megy a tápból, a másikba az átalakitott molexes?

(#12038) Alastair' válasza Laccee89 (#12037) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Igen.

Alister from Hell

(#12039) Taifa Díaz válasza Biga123 (#12032) üzenetére


Taifa Díaz
őstag

Tudnád linkelni, honnan tölthetném le az általad használt GPUToolt? Én egy olyan verziót találtam, ami nem ismeri fel a 6870-esemet.

Life's a game I cannot win (Type O Negative: Everyone I Love is Dead)

(#12040) belinho válasza Biga123 (#12032) üzenetére


belinho
senior tag

Üdv!
Látod én megmondtam. Ez a reális, az én kártyám is eddig bírja 925mhz, felette már löki a pixel hibákat a gputool. Ha feljebb akarok menni, akkor már feszelni kell a kártyát.
A memória nálam csupán 1125mhz-ig bírja, de alapon használom 1100mhz, de a memóriatuning szinte semmit nem számít, kimértem AVP benchmark-kal 1100-ról 1150mhz-re hozott 0.3fps-t, viszont a gpu nagyon szépen skálázódik. Alapon 860mhz 38.1fps lett, maxon 44.5fps, de itt már 1012mhz-en járt a kártya 1.299mV-tal.

(#12041) Gabor970


Gabor970
addikt

sziasztok!

Miért van szerintetek, hogy pl az iponnál egyik nap 48eFt az MSI 6870 Hawk, másnap meg 58e Ft? Miért ugrál le-fel az ár?
Biztos, ami biztos meg is rendeltem 47,700Ft-ér itt helyben egy boltban, kedden megyek érte. Nem szeretném, ha felszaladna az ára.

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#12042) belinho válasza Taifa Díaz (#12039) üzenetére


belinho
senior tag

Én is olyat használok, nem az a lényeg!

A programból nekünk csak a stability test-re van szükségünk.
Beállítasz mondjuk Afterburner-rel vagy CCC-rel 930mhz-t, és elindítod a tesztet. A program egyből kiírja, ha hibázik a kártya.
Futtasd legalább 10percig, ha nem jelez hibát akkor mehetsz feljebb, ha hibázik akkor lejjebb kell menni. Először teszteld ki a gpu-t, ha megvagy akkor jöhet a memória.
Állítsd alapra a gpu-t, a memóriát meg 1125-re, majd test.
Ha megvan a legnagyobb gpu és memória órajel, akkor egyszerre kell futtatni a kettőt, ha stabil akkor öröm, ha nem akkor csökkented 5mhz-ként amíg stabil nem lesz.
Mivel neked 6870-ed van, a memória emelése nálad sokat hoz a konyhára, szóval azt emeld ameddig csak lehet. Vgaspeed-en van teszt-róla ahol 6870 850/1200-on sokkal gyorsabb amint 900/1050-en.

(#12043) Biga123 válasza Taifa Díaz (#12039) üzenetére


Biga123
addikt

[link] valóban elég régi, nekem se ismeri fel ... de attól még lehet jó.. :U

---- Elméletileg, az elmélet és a gyakorlat egy és ugyanaz. Gyakorlatilag nem.----

(#12044) Taifa Díaz


Taifa Díaz
őstag

belinho, Biga123 : köszönöm mindkettőtöknek :R

Life's a game I cannot win (Type O Negative: Everyone I Love is Dead)

(#12045) Biga123 válasza Taifa Díaz (#12044) üzenetére


Biga123
addikt

Hehe Vram tesztre nem jó... :N Gpu tool felengedte 1250-ig.... rá a furmark .. hát olyan szinten csíkos lett minden....

---- Elméletileg, az elmélet és a gyakorlat egy és ugyanaz. Gyakorlatilag nem.----

(#12046) Taifa Díaz válasza Biga123 (#12045) üzenetére


Taifa Díaz
őstag

Még a tavalyi Catalystokban volt ilyen stabilitást tesztelő funkció, meg is kereste a használható legmagasabb órajeleket, de rohadt sokáig tartott, ha jól emlékszem - meg hát ezért a fene se fog most 7-8 hónappal ezelőtti drivert felrakni.
A GPU-val végeztem. Eldöntöttem, hogy 1256 mV-tól nem fogok több feszt adni, és ezzel a 967 MHz lett atomstabil. Többre számítottam, dehát ez van. Lehet, a még kitesztelésre váró legmagasabb memória órajellel együtt ez se lesz stabil. Meglátjuk.

Life's a game I cannot win (Type O Negative: Everyone I Love is Dead)

(#12047) ЯΞD válasza Gabor970 (#12041) üzenetére


ЯΞD
senior tag

jó neked! én is azt szerettem volna megvenni de ma lesem az árát 10k-val feljebb ugrott. idegbeteg is lettem. sajnos még nincs rá a betevőm ezért csak 10-e után tudom megvenni. Remélem addigra visszamegy. esetleg ha mész a boltba kérdezd már meg, hogy mért ugrál és mikor lesz újra olcsóbb..

(#12048) polonic válasza ЯΞD (#12047) üzenetére


polonic
félisten

(#12049) ЯΞD válasza polonic (#12048) üzenetére


ЯΞD
senior tag

nincs cikk. ipon-on a topikjába olvastam, többek között az én sapphire 5670-em is az volt. persze cserélték de 1 hétig jártam a nyakukra. így én nem is kételkedek az ott leírt vásárlói véleményekről. ennyi.

(#12050) STC Speed


STC Speed
őstag

Szevasztok!

Vettem egy HD6850-et,régi drivert töröltem,mert bezavart,most új catalyst van fent.
Valaki megtudná nekem mondani,hogy a catalyst beállításaimon változtassak,vagy jó ez így?
Itt egy kép:[link]

Esetleg,tippet,trükköt elfogadok,hogy minél jobban kitudjam hajtani a vga-t!
Előre is köszönöm a segítséget! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.