Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13001) jozsi252 válasza KaiotEch (#13000) üzenetére


jozsi252
veterán

Köszi :R

iPhone 13 Pro Max

(#13002) szab.tam


szab.tam
nagyúr

újra hi!

ezt a q* powercolor 6850 passzívat magyaroszágon még mindig nem kapni??? :((
már a tetves zotac 560 multiview is elérhető, csak ez nem.
ez kész. :(((

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#13003) alibaba78 válasza szab.tam (#13002) üzenetére


alibaba78
őstag

Miert nem rendelsz az Usa-bol? Mar reg nalad lehetne. [link] Persze nem lesz olcso, de nyilvan te ezt mar tudod.

(#13004) KaiotEch válasza alibaba78 (#13003) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Az hagyján, majd ha gariztatni kell :D

(#13005) Alastair' válasza KaiotEch (#13004) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Azért 1 vga-nak nem kötelező beszarnia :DDD Egy 6850-est amúgy sem 3 évre tervez az ember.

Alister from Hell

(#13006) jozsi252 válasza szab.tam (#13002) üzenetére


jozsi252
veterán

Ismerősnek a oc-s gigabyte-van és nagyon megvan vele elégedve szép teljesítményt nyújt, vagy te márkahűség miatt szeretnél powercolort venni?

(#13005) Lord Vader

Hát azért belegondolsz egy vga 3-4 év alatt elavultnak számít simán, jó persze nem mondom hogy az akkori játékok nemfognak elfutni rajta mert elfognak, de azért ha az adott user 3-4 év múlva lecseréli a prociját akkor cserélni fogja a vga-t is.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#13007) Tothgera30 válasza szab.tam (#13002) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Esetleg építesz egyet :K ! Biztos jobban sikerül mint a gyári ;) .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#13008) szab.tam válasza jozsi252 (#13006) üzenetére


szab.tam
nagyúr

nem. annak van csak passzív hűtője gyárilag.
powercolor 6850-ből kapható itthon, rothadásig.
csak a HD 6850 SCS 3 nem.
szlovákiából meg rendeljen a tököm. passzív, megfő, és ott gariztassak? neeeem.... :N

(#13007) Tothgera30

nem vagyok azért mahhzo teljesen. ha létezik valamiből gyári passazv hűtés, akkor azért inkább megnézem azt, lefeljebb belepréselek pár + bordát, lemezt.
úgy meg nem szeretk megvenni valamit eleve átépítésre úgy, hgo ymég az erejét sem ismerem.

szívem szerint most elmennék egy ilyen 6850-ért, és beraknám. erő, hőfok, stb. de nem kapni. egy mezei 6850-et meg nincs kedvem venni, hogy utána azt építsem át. a másik az, hgoy egy 6850 már tényleg túl kis értékű kártya, hgoy egy méregdrága csöves hűtést építsek hozzá. ha cf, akkor meg el sem férne. a gyári passazv viszont igen. ráadásul ahhoz talán még működne a 15 centis riser, és kijjebbhozva szellőznének is...

csapongok, terevezek, de napok óta mindennel zsákutcába jutok. vagy nem kapni, vagy szabadságon van mindenki....

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#13009) KaiotEch válasza Alastair' (#13005) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Én ált. 2 max 3 évre tervezek... De amúgy lehet alapból hibás is amit kapsz, főleg Gigáknál ugye...

(#13010) alibaba78 válasza KaiotEch (#13004) üzenetére


alibaba78
őstag

Van itt a ph-n olyan kollega, aki segit gariztatasban. :P Amugy meg ha olyan termek kell, amit egesz europaban nem lehet kapni, akkor ezt a kockazatot vallalnod kell.

(#13011) Alastair' válasza KaiotEch (#13009) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Lehet persze. Mivel Miskolci vagyok, erre fele drágábbak a hardverek, de akkor is inkább itt veszem meg, minthogy Pestről rendeljem, mert én is kaptam már gyári hibás vga-t (gigabyte :DDD )

Alister from Hell

(#13012) jozsi252 válasza szab.tam (#13008) üzenetére


jozsi252
veterán

Aha értem, hogyha jól értelek akkor nem a teljesítmény miatt akarsz olyat venni hanem mert passzív hűtése van neki? Ha jól gondolom akkor hőfokkal szemben eléggé hátrányba van a ventis társaival együtt.

speciel nekem a 560ti amíg nemvoltak azok a nagy melegek 27 fok körül volt idle- be. de mostse megy fel idle be 33 fölé. Épp azvolt a cél hogy minél hüvösebb legyen a kártya, neked nem az lenne a célod hogy ne melegedjen túl nagyon?

ugye passzívak meg alapból jóval melegebbek a ventis társaiknál. Amúgy ha vennél egy 6850 et és raknál rá 1 passzív hűtést?

[link] ez jónak néz ki. hasonlít is arra amit linkeltél, illetve nemis húzós.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#13013) szab.tam válasza jozsi252 (#13012) üzenetére


szab.tam
nagyúr

nem.

0 db-es, pasazv hűtésű játákgépet építek. a vga van hátra. most ey 480 vana gépben. moddolt, extrahalk hűtéssel, de még ventis. a nagyja cucc mevan az átalakításhoz. még van pár változó, és ehhez egy hetem, amíg kitervezhetem magam. ha azt megcsinálom, akkor 2 évre bebetonoztam magam.

a lapom cf képes. így elvileg 2 db. 6850 passazvat is berakhatnék. a tápom még pont elbírná, ki van mérve, számolva.

a variálás fő oka, hogy a játék vagy 1* fullhd tv-n, vagy eyefinyty, nvida surronund 3*1680.
ez 2 féle képppen érhető el. 6850 cf, vagy 1 db. zotac560 mulitview edition. az utóbbi valszeg gyenge lenne. és még a htését is buzerálhatnám.
ráadásul a 480 hűtése szépen össze van rakva, nem szívesen bontanám meg. félretenném tartalákba.

ezért lenne jó megoldás, ha kapnék először 1 db, majd ha beválik, melé mnég 1 db. 6850 passzívat.

költségvetésbe pont belefér. (480 hűtésének munkadíja, és hiányzó alkatrészek megspórolva.)
a gtx480 is megmarad, ha valami nagyon nem válna be.
a már begyűjtött alkatrészek felhasználhatóak lennének később is. (pl. 20 db. 8*400-as conrad hőcső, rngeteg hűtőborda, stb..)
relatív erős, passzív játékgépemgépem is meglenne.
sőt még az eyefinity-vel is elbohóckodhatnék.

a rémálmom az, ha a mostani 480-at szétszedem, a csöveket további alapos tervezés nélkül elhajlítgatom, nekiállok a fémeket maratni, és nem sikeül. esetleg még valamit el is szúrok.
-> pénzt elköltöm, se hűtő, se gép, se semmi....

ezért lenne többszörösen jobb a 2*6850 passzív, 3 év garival. és pont lesz*-om, ha 110 fokon megsül. a gari intézés idejére max. csak 1 kártya lesz a gépben...

szerk:

de lehet, hogy ideges leszek mindjárt, veszek egy 6850-et, és rárakok pár kiló alumíniumot.... :U :))

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#13014) Tothgera30 válasza szab.tam (#13008) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Igazság szerint én is nagy passzív hűtő mániás vagyok. Volt már HD2600XT-m passzívban, HD 4850 MultiCore, ami szintén passzív. Vikszont azt vetem észre hogy a gyári passzív hűtéses kariknak kell a légmozgás, végül is annyi kell hogy egy 800rpm-es 12cm-es ventit gyors kötözővel ráraksz. Szóval én most egy 6870 + AC Twin Turbo Pro-n töröm a fejem, mert teljesen passzívban a 6850-emet se merném hajtani. Mondjuk most egy TwinTurbo-s 6850-em van, IDLE-ben le van kacsolva a ventije (MSI Aferburner), és 42-45 fokig kúszik fel, terhelve persze bekapcsol. Nem tudom elképzelni hogy a SCS3 hogy bírná Furmark alatt, esetleg az egész gépet megizzasztanám GTA IV alatt és kipróbálnám hogy fő fel. Szóval, egy a lényeg, egy 6850-est már nem ír egy passzív hűtő, alulfeszelve talán, de úgy meg semmi értelme az egésznek.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#13015) szab.tam válasza Tothgera30 (#13014) üzenetére


szab.tam
nagyúr

igen. kb. jól gondolod.

még a kis, nagyságrendileg max 30w-os, passzív vga-khoz (8400gs, 210), sem győzök 30-40 dekányi alumíniumot hozzádolgozni:
(a vga bordája a kis piros. low profile nyák, a fölé logó gpu hűtőhöz van a monstrum a másik oldalról nekidolgozva. load -20 fokot jelent. 90 vs. 70....

a 120w-os karihoz legalább egy 4 kilót kéne hozzápakolni.

ezen a powercoloron talán, ha fél kiló van. de ott a gari. forrjon fel. nem érdekel. az más tészta, ha állandóan leverné a hővédelem. ezért kéne egyet látnom. ez 1 óra altt kideül. ha tényleg 100 fok alatt tartható, és nem fagy ki fullpassazv módban, akkor jöhetne a másik. ha leverdesi, akkor eladom olynankk olcsóbban, pár k veszteséggel, akinek van aktív házhűtése.

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#13016) Tothgera30 válasza szab.tam (#13015) üzenetére


Tothgera30
Ármester

CF-ben egymás tuti megsütnék, esetleg beraksz alulra egy ventit, hogy keringesse a levegőt, bőven jó lesz.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#13017) Interceptor


Interceptor
addikt

Hello,

Tudtok valami normális hőmérséklet mérő progit, mert ez a catalystos nem a legjobb.
Ha az ikonra jobb klikkel rámegyek, miért mutat 3 radeon 6800-ast ?

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#13018) alibaba78 válasza Interceptor (#13017) üzenetére


alibaba78
őstag

Aida64, gpu-z, gpu observer gadget.

(#13019) szab.tam válasza Tothgera30 (#13016) üzenetére


szab.tam
nagyúr

:(( már megint a venti :O :D

mint írtam, úgy néz ki, a15 centis riser működik. de most nncs a kezemben, mert próbálták meghosszabbítani 30-rra, de a választott kábel valszeg alkalmatlan volt rá.
de má rrendeltem 2 újat, forrasztottat.

ha azt működik, akkor csak a felxibilis cf kábel hosszám múlik, mennyire tudoma 2 vga-t egymástól és az alaplatól kifelé eltávolítani. és megdönteni a hasát fölfelé, hg yalóla meleg ki tudjon szökni.

ki van ez találva, teccikérteni? :U

asus p5q premium lapom van. oem vettem. cf kábel nuku.
azt honnan lehet kukázni? azok laptól független kompatibilisek? vagy laphoz valót kell vennem? elvileg 4*cf-es (cxf) a lap.

nagyon nem vágom, hogy is vannak ezek a kábelek. de utánaolvasok....

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#13020) Tothgera30 válasza szab.tam (#13019) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Értem én persze, fanless lenne, de a két kártya összesen 300W-t fog fogyasztani mondjuk egy Fumark alatt. Azt a hőt te venti nélkül sehogy sem fogod elvezetni. Talán csak úgy hogy hősugárzót építesz a gépből, így télen a fűtés meg is van oldva.

CF kábelt bárhol veszel, ezek haljanak mint a nem tudom mi. Nem sok köze van a laphoz a kábelnek, maximum a hossza, ami befolyásol ezt-azt. Amúgy VGA-k hoz szoktak adni, nekem is van itthon egy pár. Csak a posta drágább lenne mint a kábel.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#13021) jozsi252 válasza szab.tam (#13019) üzenetére


jozsi252
veterán

Úgygondolom hogy a hőelvezetést megtudnád oldani egy márkás házzal, pl haf 922 932 aminek jó a szellőzése, illetve még tudsz beépíteni ventiket a házba.

iPhone 13 Pro Max

(#13022) Interceptor


Interceptor
addikt

Melyik drivert érdemes most használni? Én a legújabbat tettem fel.

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#13023) keke69 válasza Interceptor (#13022) üzenetére


keke69
őstag

Az-az? :F

Soha ne vitatkozz idiótákkal,mert lesűllyedsz az Ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

(#13024) Interceptor válasza keke69 (#13023) üzenetére


Interceptor
addikt

11.7-es verzió.

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#13025) szab.tam válasza Tothgera30 (#13020) üzenetére


szab.tam
nagyúr

:R

csak megvárom a működő riser(eke)t. és majd ahhoz igazítok mindent.
eladó vga-d nem rossz. :K :C

(#13021) jozsi252
nézd meg légyszi az aláírásomon kévő 2 linket. kicsit világosabb lesz a koncepcióm. (legalábbis ami a középszerű tucatházakat, a ventiket és a szellőzést illeti.) :)

még ventik a házba... :O éppen a meglévő, maradék 2-t akarom likvidálni... :K

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#13026) jozsi252 válasza szab.tam (#13025) üzenetére


jozsi252
veterán

Szép ház megkell hagyni, biztos nagyon jó passzív hűtési tulajdonsággal.

Azért lehet kapni folyadékcsapágyas ventiket, amik halkak, jó most persze nem a 1-2k-s ventire értem amire aztmondják hogy olyan a csapágyazása hanem ami 5-10xes annyiba kerül. azok már télleg halkak.

iPhone 13 Pro Max

(#13027) szab.tam válasza jozsi252 (#13026) üzenetére


szab.tam
nagyúr

tudom. s-flex-eim vannak. sőt, már a ventiírtás során el is adtam párat.
látom, még mindig nem világos, hogy totál venti nélküli megoldásokat fejlesztek, amibe a halk venit sem fér bele.

egy napelemes autót sem tol hátulról 3 simson csak, mert nem annyira büdösek mint egy kamion...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#13028) jozsi252 válasza szab.tam (#13027) üzenetére


jozsi252
veterán

vízbe gondolkoztál? igaz vizes rendszerem nemvolt így nemtudom hogy annak milyen hangja van, de szerintem kissebb mint a ventisnek.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#13029) szab.tam válasza jozsi252 (#13028) üzenetére


szab.tam
nagyúr

igen, a vízben szoktam gondolkozni. a fürdés erre igen jó hely. :K

régen fantáziálam vele, de nem akarok vizet. azt bármely egyszerű ember, (itt direkt nem akartam parasztozni, mert megsérteném a földművelőket), is építhet. (vagy építtethet.) sőt, egy fullgamer konfigot is meg lehet locsolni kb. 200-ból. (mora, 3*vga, stb...)

egy passzív géphez komoly küzdelem kell, és nem elég, ha valaki a farzsebből kiránt hozzá egy kis zsózsót...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#13030) jozsi252 válasza szab.tam (#13029) üzenetére


jozsi252
veterán

Kemény falatnak tűnsz, nemnagyon lehet letéríteni az útról :N :D de legalább neked van elszántságod benne, emberek nagyrésze feladta volna már.

amit linkeltem hűtőt 5-6k körül volt asszem ha egy olyat ráraknál a 6850-re? naggyából ugyanúgy is néz ki formára.

iPhone 13 Pro Max

(#13031) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Üdv!

Csak egy megerősítést kérnék hogy ez a kártya elvileg a leghalkabb és a legjobb hűtésű 6850 VGA.

Köszönöm!

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#13032) KaiotEch válasza Ferdzsoo (#13031) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Az kizárt dolog, mert nem tudom. :D

(#13033) Ferdzsoo válasza KaiotEch (#13032) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

köszi, sokat segítettél... :D

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#13034) Tothgera30 válasza Ferdzsoo (#13031) üzenetére


Tothgera30
Ármester

A TwinForz és a WinForce hűtésesek a leghalkabbak (utóbbi van a birtokomban és MSI Afterburnerrel belőve a ventijét nincs is hangja, IDLE ki is kapcsolja a ventijeit), mármint aktívban, passzívban pedig az scs3.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#13035) Ferdzsoo válasza Tothgera30 (#13034) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Ez pl akkor winforce.
Köszönöm a helpet!

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#13036) Tothgera30 válasza Ferdzsoo (#13035) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Igen, az.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#13037) Alastair' válasza Tothgera30 (#13034) üzenetére


Alastair'
nagyúr

WindForce

Alister from Hell

(#13038) Tothgera30 válasza Alastair' (#13037) üzenetére


Tothgera30
Ármester

...hopp egy betű lemaradt... :B

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#13039) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Mesterek, adj Isten

váltanék, és dilemmában vagyok.
5870 vs 6870. lehet számotokra már-már unalmas, nem ismerem a topikban elhangzott előzményeket. szóval mégis, infótkérnék, ha lehet.

olvastam teszteket a két kártyáról. tetszik mind a kettő. a szívem a 6870 felé húz, de a 5870 is tetszik. olvastam millió véleményt, ész érvet, tapasztalatot, még sem tudok reálisan átlátni pár dolgot.
jelenleg netezek a gépen, de ha kedvem van, akkor játszom. nem keveset. a gépet igencsak terhelő játékokkal.
gondoltam arra is, hogy most meglesek egy 5770 CFX-et, és majd utánna a két kártyát egyszerre, hátha nagyobb szerencsém lesz. (értem ez alatt azt, hogy nem látok jóideje, bolti garos, dobozos 5870/6870-et aprón)

köszönöm szépen
zk

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#13040) Hanok válasza - = Zk = - (#13039) üzenetére


Hanok
senior tag

Szerintem supprot miatt a 6870 jobb választás...De ha többlet teljesítmény kell akkor nem biztos..

(#13041) - = Zk = - válasza Hanok (#13040) üzenetére


- = Zk = -
félisten

mit értes ztöbblet teljesítmény alatt? példák esetleg?

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#13042) csucsbicep válasza - = Zk = - (#13039) üzenetére


csucsbicep
nagyúr

Szerintem 6870-el jobban jársz, már csak a driverek miatt is.

(#13043) Hanok válasza - = Zk = - (#13041) üzenetére


Hanok
senior tag

Ebbe a kategóriába nehéz már példákat hozni, de az 5870 valamivel erősebb ami megint szubijektív mert oda ahova kevés a 6870 oda az 5870 is az lesz, mert 17FPS-nél az hogy 21-lesz nem sokat számít, ezért fontos az hogy milyen körülmények között szeretnéd használni...

(#13044) - = Zk = - válasza Hanok (#13043) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nézd meg a jelenlegi "környezetemet" az adatlapomon. na oda jönne a kártya.
max egy 965/970BE, esetleg egy X6 a jövőben még. vagy vmi új AMD csoda :DDD

(#13042) csucsbicep
ohh, ezt érdekesen hallom, olvasom. mire gondolsz ezzel kapcsolatban?

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#13045) csucsbicep válasza - = Zk = - (#13044) üzenetére


csucsbicep
nagyúr

940BE-t tuningolni kell bármelyik kártyát választod. Arra gondoltam, hogy tovább fog előnyt élvezni a driverek írása során a 6870, mint az 5870.

(#13046) Hanok válasza - = Zk = - (#13044) üzenetére


Hanok
senior tag

Szerintem 6870...5770-hez képest szép előrelépés lenne, és support ügyben is jövedelmezőbb lehet, mint ahogy a kolléga is írja....Csiszolgatják a drivert rendesen a 6xxx-szériához...

(#13047) - = Zk = - válasza csucsbicep (#13045) üzenetére


- = Zk = -
félisten

940BE tuning.:
nem nagyon erőltetném, mert 125W-ra igen szépen felugrik, ami nem kicsi. ezért gondoltam alá egy kényelmes X6-ot, vagy Dózert.
driveres téma:
ahh, értem már ;)

(#13046) Hanok
világos. értem.

akkor ha már ébren vagyunk még:
mekkora limitbe ütközhetek egy 940BE-vel a 6870-nél?
első "bitang" gépem, egy X2 6400+ volt 3870X2-vel:C... nah az volt aztán csak a móka és kacagás:C... 1280*1024ben:))

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#13048) Hanok válasza - = Zk = - (#13047) üzenetére


Hanok
senior tag

Nekem Athlon x4 van a 6850-alá és a jobb játékoknál 1280-ba max részletesség mellett is bőven elég, tehát vga limites....Szerintem full hd-ba a 940 bőven elég, hasonló képpen vga limites lehet a dolog ha nem szeretnél kompromisszumokat kötni...

(#13049) - = Zk = - válasza Hanok (#13048) üzenetére


- = Zk = -
félisten

tehát nagyobb proci kéne, amenniyben...! értem.
ha annyira nem lesz nagyon észrevehető a limit, akk lec.rom, finoman szólva. ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#13050) Hanok válasza - = Zk = - (#13049) üzenetére


Hanok
senior tag

Frodítva inkább...Full Hd-hez inkább kártya kell ha maximalista vagy a grafikát illetően....Szerintem a proci bőven elég lesz...Magas részletességet használva...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.