Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) csizs


csizs
aktív tag

nos. nekem van egy ATI9100-esem és nagyon bejött ezelött volt egy ti4200-esem és iszonyatz hangos volt és olyan nagy külömbség nincs köztük, vagyis ennek a hangja nem hallatszik az meg mint az állat a repülő halkabb vót és ennek még a képe is sokkal szebb és sokkal olcsóbb is volt.

1x éve a prohardveren!

(#2) Viktor77 válasza csizs (#1) üzenetére


Viktor77
titán

Gratulálok.

Te egy 4200-őt cseréltél egy 9100-re?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#3) joola válasza csizs (#1) üzenetére


joola
aktív tag

Az jó dolog. Akkor gondolom örülsz.
''különbség''
Szerintem.
De egy Ti4200-est ne hasonlíts össze a hang miatt egy 9100-es radeonnal.

NE GONDÓKOZZ !! DÓGOZZ!!!!

(#4) Ijk


Ijk
nagyúr

Videokártyának hangja???? Max a hűtőnek, de nem az határoz meg egy vga kártyát, ui. le lehet cserélni.

De szvsz a ti4200-ban több a kraft.

[Szerkesztve]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#5) csizs


csizs
aktív tag

hát azt tudom, hogy kicsit lassab, de ezen is ment a doom3 meg azon is szakítás nélkül csak 3ad annyiba kerül és kösz, de szerintem kurvára jól döntöttem, mert ez a videókártya csak a pénzt nyeli. a videkártya tartozéka a hütő is és ezért ezt igy is lehet aszondani.aztán meg és lehet kicsit többet láttam már mint te és ne gunyolódj, hanem játszál a hülye FPS játékaiddal, ha neked csak az kell.

1x éve a prohardveren!

(#6) Jim Tonic válasza csizs (#1) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Egy flame topik olyanról, amit kb. ezer helyen tárgyalnak. :)
Ráadásul a hangja miatt cseréltél egy olyan karira, ami fele annyit tud? Kiráály! ;]

Az előző hozzászólásod meg a legjobb. Már ne hari, de egy rossz döntés, és egy felesleges topik után dícséreteket vártál?

[Szerkesztve]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#7) Viktor77 válasza csizs (#5) üzenetére


Viktor77
titán

A ''Válasz'' gombot légyszi....

Volt 4200-őm is, most meg van talonban egy 8500LE-m szal tudom miről beszélek.

''a videkártya tartozéka a hütő is és ezért ezt igy is lehet aszondani.'' -Ezt ha megmagyaráznád, nekem magas.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#8) Raymond válasza csizs (#5) üzenetére


Raymond
félisten

Szerintem nem kellett volna valtani, de hat az (nem :) ) csak az en velemenyem....

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#9) csizs


csizs
aktív tag

nem ez a fontos!de 100* jobb a kép, ami nekem iszonyatosan fontos a képet a tv-n is látom ez is fontos. a driverrel lehet 100Hz-en frissíteni a képernyőt szintén fontos a kép éles és még a programok is sokkal szebben mutatnak. amúgy a tesztjeim szerint kb 30%-al lassab ez igaz, de kaptam rá lovét , meg tv tunert is. :))) szal nekem megérte.

1x éve a prohardveren!

(#10) joola


joola
aktív tag

''aztán meg és lehet kicsit többet láttam már mint te és ne gunyolódj, hanem játszál a hülye FPS játékaiddal, ha neked csak az kell.''
Ez mi lenne, és mi köze a 2 kártya tudásához? Az meg, hogy te hülyének tartod az FPS játékokat, főleg nem ide tartozik. A 2 kártya más kategória, ezen kár vitázni.

NE GONDÓKOZZ !! DÓGOZZ!!!!

(#11) joola válasza csizs (#9) üzenetére


joola
aktív tag

Így már mindjárt más. Először csak a hangot hoztad fel. Így gartulálok, jó csere volt :)

NE GONDÓKOZZ !! DÓGOZZ!!!!

(#12) Jim Tonic válasza joola (#11) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

CSak abból semmi sem igaz. Főleg annak nem, aki DOOM3-azik két karin is. 100MHz-en már nagyon régóta lehet frissíteni minden karin, pláne, hogy azt sem tudni, milyen felbontáson. Na mind1. Értelmes topik.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#13) joola válasza Jim Tonic (#12) üzenetére


joola
aktív tag

Úgysem fogod bírni elmagyarázni, egyszerűbb engedni, és ha ő úgy érzi, hogy jó akkor én gartulálok.

[Szerkesztve]

NE GONDÓKOZZ !! DÓGOZZ!!!!

(#14) Totyi válasza csizs (#5) üzenetére


Totyi
őstag

Úgy látom nagyon begorombultál;tök feleslegesen.:(

(#15) ftc


ftc
nagyúr

Kitépem a hajamat vagy megőszülök ilyen topicoktol

(#16) anaqer


anaqer
veterán

A cseréhez gratulálok, fő a szubjektív elégedettség. :)
A topic viszont tanulság / haszon / értelem híján záródik.

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.