Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  [Re:] Asus kvízjáték magyarul (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) ASUS Hungary


ASUS Hungary
csendes tag

A játékkal kapcsolatos kérdéseket, észrevételeket ebben a fórumtémában lehet megtenni.

Jó játékot mindenkinek!

(Mindenki egyszer játszhat, a többszörös jelentkezés nem megengedett.)

www.asus.com | hu.asus.com

(#2) _cirmos_ válasza ASUS Hungary (#1) üzenetére


_cirmos_
őstag

lol, ezt nevezem reklám kampánynak! még fórumoztok is, dicséretes! én is játszottam, de nincs túl nagy sanszom, hogy a két lap közül pont én nyerjek egyet... apropó, csak a helyes válaszokat adók vesznek részt a sorsolásban, vagy a rosszabbul teljesítők is reménykedhetnek?



lehet itt asus termékkel kapcsolatos garanciális kérdéseket feltenni?

(#3) Godfather válasza _cirmos_ (#2) üzenetére


Godfather
aktív tag

Csak helyesen lehet válaszolni, Ugyanis nem tudod akkor elküldeni, ha hibás válasz van. :)

A lényeg lényege lényegében lényegtelen,mert a dolgok stilisztikája úgy kopszerválódik,ahogy a tendencia dominál.

(#4) süti5


süti5
őstag

Valaki beírhatná a jó válaszokat:))

(#5) Atlantis válasza ASUS Hungary (#1) üzenetére


Atlantis
veterán

Ennél nehezebb kérdéseket is csinálhattatok volna.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#6) ASUS Hungary válasza _cirmos_ (#2) üzenetére


ASUS Hungary
csendes tag

Gondoltam felvezetem a hírhez kapcsolódó fórumtémát.

Amint Godfather is rámutatott, ezek szerint elsőre jól töltötted ki a kérdőívet :)

Más témával ne offoljunk itt, ha fontosnak érzed, keress meg emailben.

www.asus.com | hu.asus.com

(#7) ASUS Hungary válasza süti5 (#4) üzenetére


ASUS Hungary
csendes tag

Igazából a saját esélyeidet rontanád, ha beírnád - de igazából felesleges is, olvasd a hozzászólásokat :)

www.asus.com | hu.asus.com

(#8) ASUS Hungary válasza Atlantis (#5) üzenetére


ASUS Hungary
csendes tag

Mindent a userekért :) De külön neked csinálhatunk bonyolultabb kérdéseket is... :) Pl. hogy szól a Stack Cool szabadalma? Nade ne offoljunk...

www.asus.com | hu.asus.com

(#9) Atlantis válasza ASUS Hungary (#8) üzenetére


Atlantis
veterán

Nem ilyenre gondoltam, hanem olyamsmire, ami csak a lap kézikönyvéből derül ki(elvégre letölthető). Így triviális az egész.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#10) Predator666


Predator666
aktív tag

irja mar be vki, hogy mik a megoldasok...

Kivettem, mert volt, kit zavart.

(#11) ASUS Hungary válasza Atlantis (#9) üzenetére


ASUS Hungary
csendes tag

A szabadalmi szám is ott van a Stack Cool alján, amiből pillanatok alatt vissza lehet keresni a neten :)

Tessék örülni a kérdéseknek, ezeket adta a felsőbb utasítás a játékhoz :)

www.asus.com | hu.asus.com

(#12) tr00p3r


tr00p3r
őstag

szerintem az spoiler lenne. ne legyetek már lámák. olvassatok utána. www.asus.com

(#13) Atlantis válasza ASUS Hungary (#11) üzenetére


Atlantis
veterán

Jól van, na, bocs, hogy éltem. :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#14) ASUS Hungary válasza Predator666 (#10) üzenetére


ASUS Hungary
csendes tag

Hasznos linkek, mindenkinek:

www.asus.com [L]http://www.asus.com[/L]
alaplapok [L]http://www.asus.com/products/mb/mbindex.htm[/L]
AI Proactive flash [L]http://www.asus.com/products/mb/event/ai-proactive/index.htm[/L]

Ezeket feltoljuk a játék oldalára is hamarosan segítségként. A flashből azt hiszem, van magyar verzió is valahol, de most hirtelen nem találom.

Aggodalomra semmi ok, a játék majdnem két hétig fog futni, mindenki egyenlő eséllyel indul.

www.asus.com | hu.asus.com

(#15) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Ölég eccerű kérdések voltak, elsőre mindent... :))

https://www.coreinfinity.tech

(#16) tr00p3r válasza sh4d0w (#15) üzenetére


tr00p3r
őstag

én mindegyikben biztos voltam, de mégis 1-re azt írja, ki hogy hibs válasz :(

(#17) pilóta válasza tr00p3r (#16) üzenetére


pilóta
nagyúr

Akkor azt rosszul tudod, mert elég egyértelműek a válaszok...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#18) tr00p3r válasza pilóta (#17) üzenetére


tr00p3r
őstag

megoldódott, bár szerintem ez ''válasz-kombinációm'' már volt és akkor nem fogadta el. mind1 a lényeg, hogy már jó! :B

(#19) _cirmos_ válasza ASUS Hungary (#6) üzenetére


_cirmos_
őstag

köszi, mail ment.

(#20) twollah


twollah
nagyúr

Nem akarok Intel alaplapot nyerni.
AMDs miert nincs?

(#21) Dilikutya válasza twollah (#20) üzenetére


Dilikutya
félisten

:D:D:D azér ha megnyered, majdcsak nem sirsz miatta gondolom :D
amugy én nemtom mit kezdenék vele, valószinű elpasszolnám, nem tudnék gépet épiteni belőle, kéne még ddr2, egy lga775-ös proci, meg egy pci-e videókari, ezt a mostani konfigom nem fedezné. ezeket meg sajnos nemigen adják hozzá :D

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#22) tr00p3r válasza Dilikutya (#21) üzenetére


tr00p3r
őstag

attól még pénzt tudnál belőle csinálni nem?

(#23) Out válasza twollah (#20) üzenetére


Out
addikt

pont ezert nem toltom en ki a kerdoivet, meghagyom azoknak az eselyt a nyeresre akiknek tenyleg szukseguk van ra....

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#24) Dilikutya válasza tr00p3r (#22) üzenetére


Dilikutya
félisten

az alaplapból persze. valszinű monitort vennék

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#25) eddie303


eddie303
őstag

Ha neadjisten megnyerném se lenne pénzem procira bele, inkább eladnám, az asztalimmal együtt, s vennék egy használt laptopot :(

Linux.... The choice of a GNU generation.

(#26) BobMaster


BobMaster
senior tag

Az ASUS tud valamit, mégpedig, hogy nem lesz Pentium 5.

Vagy a szegény (nem túl ügyes) felhasználók a Pentium 5 megjelenésével egyidőben boldogan vásárolják majd az (addigra már nagyonolcsó, kifutás széllére kerülő) P5 jelzésű lapokat, amivel nem fognak messzire jutni.

Harmadik lehetőség, hogy lesz Penya 5, ez LGA775-ös lesz, és BIOS frissítés után berakható lesz ezekbe az alaplapokba.

;]

A tényleges szűk keresztmetszet a júzer.

(#27) Male


Male
nagyúr

Az angol nyelvűnek a kitöltéséhez miért nem kellett megadni adatokat, csak az e-mail címet? Esetleg azon nem is vehettem volna részt (tehát feleslegesen töltögettem ki eddig azt)?

Ezt is naponta lehet kitölteni, mint az angol nyelvűt?

Ez nem a teszthez kapcsolódik, de ha már van itt az ASUS-tól valaki: Lesz valamikor magyar nyelvű változata az ASUS oldalának?

(#28) Male válasza BobMaster (#26) üzenetére


Male
nagyúr

Már a P1-es időkben is volt P5xxx nevű alaplapja nem?

(#29) Dilikutya válasza BobMaster (#26) üzenetére


Dilikutya
félisten

P2/P3 fordulóján is voltak úgy emlékszem alaplapok, amikbe belementek mindkettőből néhányan. hátha megint ilyen kedvesek lesznek velünk :D

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#30) Club


Club
őstag

Én eddig ilyesmit csak nagyon ritkán láttam.
Én is benevezek majd.
Tudom hogy ez egy ekkora cégnek mint az ASUS csak reklám, de ettől függetlenül egyszerű userek nevében mondok egy köszönömöt, mert éegalább esély van erre:)

(#31) rudi válasza BobMaster (#26) üzenetére


rudi
nagyúr

Hát ha lesz P5 akkor kötve hiszem, hogy ebbe a foglalatban és ezekkel chipsetekkel használható lesz, mert az egész Netburst-ös végtelen megahertzes technológiát nyugdíjazták. A következő generáció már csak olyan 2,5 GHz környékén fog menni.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#32) krokk


krokk
senior tag

és mi van ha több emilcímről játszik az ember?:) az utóbbi emilcímet kitiltják vagy mindet kitiltják?:)

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#33) ASUS Hungary válasza twollah (#20) üzenetére


ASUS Hungary
csendes tag

Ez most egy P5 AI Proactive sorozat promóció, az AMD más téma.

www.asus.com | hu.asus.com

(#34) ASUS Hungary válasza Male (#27) üzenetére


ASUS Hungary
csendes tag

Az angol verziót nem helyben bonyolítjuk, ezért nem tudok róla semmit. Ha regisztráltál, nyersz és elküldik neked a nyereményt, akkor lehet neki örülni :)

Mindenkitől 1 db. jelentkezést fogadunk el, a visszaéléseket figyeljük és a rosszalkodókat kizárjuk.

www.asus.com | hu.asus.com

(#35) Allien válasza Atlantis (#5) üzenetére


Allien
veterán

O.K. Kérdések:
1. Mennyi?
2. Az Asus gyárában lévő éjszakai portás kutyáján mennyi szőrszál található (2004.09.15-n, mert akkor megszámolták!)
3. Következő heti ötöslottó számok
Bocs az offért.:(((

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#36) Male válasza ASUS Hungary (#34) üzenetére


Male
nagyúr

Csak nehogy egy taiwani címet küldjenek, hogy ott átvehetem a lapot (bár ha repülőjegyet is mellékelnek, akkor megyek érte -> legalább bepótolom az elmaradt nyaralásomat :) )

(#37) ASUS Hungary válasza Male (#36) üzenetére


ASUS Hungary
csendes tag

Természetesen itthon lesz átadva a nyeremény.

www.asus.com | hu.asus.com

(#38) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

Emberek, nem nagyon pörög a téma -- átneveztem, talán így figyelemfelkeltőbb. Hajrá, vigye má' el egy PH!-s a nyereményt!!! :P

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#39) Integra válasza Parci (#38) üzenetére


Integra
titán

na! mi a nyeremény, én elviszem, hova, kinek küldjem a posta címem???? :)
kell is valamire válaszolni?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#40) Integra


Integra
titán

bazeg, mennyi kérdés, hol vannak rá a válaszok?:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#41) Integra válasza Parci (#38) üzenetére


Integra
titán

parci bácsi én megküzdöttem, elküldtem a tippemet:)
német oldallal szenvedtem, mert magyar az bezony ha van is, nem műxik, remélem jól fordítottam... :))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#42) anulu


anulu
félisten

részemről is megtörtént a részvétel... remélem, nyerek vmit :D

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#43) tr00p3r


tr00p3r
őstag

mikor van vége és mikor van a sorsolás?

(#44) Gdi


Gdi
senior tag

Mindenki reméli hogy nyer.. talán akkor én is :)
Nem ártana lecserélni már ezt az 633 ''izé''-t
Idáig mindig asus lapom volt, legalább lenne egy hogy nem adok érte semmit. mert a kérdések tényleg lámulások voltak...
Lecserélném asus videokártyám, tvtunerem, cdromom.. ezeket mikor lehet nyerni? :))

''Milliárdnyi meggyilkolt csillag sikolya elhal az éj békéjében, és a kétségbeesésnek csak néhány, törékeny, kőbevésett szó áll ellen.''

(#45) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

''Hány kattintás szükséges az ASUS WiFi-g varázsó telepítéséhez?''
Mindenhol azt írják, hogy néhány, few, de pontos szám sehol nincs. Valaki help! :(

Ja amúgy meg kimaradt a varázslóból egy L :))

[Szerkesztve]

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#46) ASUS Hungary válasza Mosqu!to (#45) üzenetére


ASUS Hungary
csendes tag

(A lehető legkevesebb kattintás szükséges hozzá...)

www.asus.com | hu.asus.com

(#47) ASUS Hungary


ASUS Hungary
csendes tag

A nyereményjáték október 10-én 24:00 óráig fut, a sorsolás és eredményhirdetés jövő héten lesz. További infók a nyereményjáték weboldalán lesznek fellelhetők, illetve minden résztvevőt emailben is értesítünk a regisztrált címen.

www.asus.com | hu.asus.com

(#48) p2bds2


p2bds2
csendes tag

Nem működik a játék.
Ezt kaptam:

(#49) Flashy válasza p2bds2 (#48) üzenetére


Flashy
veterán

ja, innen tudod hogy jók voltak a válaszaid. nekem is ugyanez. hát mosse nyerünk asszem :)

(#50) Veriakilis


Veriakilis
senior tag

Mondja, vagy mutassam, hogy mit csináljon az ASUS?

Az egyik válasz helytelen, nézd át mégegyszer!

Sikerül megutáltatnotok az ASUST...

Pedig ASUS alaplapom van...

A spagóca a kondenzátor, és az illesztőtrafó nevében térjetek meg. http://www.heatpipes.tk/

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  [Re:] Asus kvízjáték magyarul (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.