Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7501) -Solt- válasza Pickle Rick (#7493) üzenetére


-Solt-
veterán

Én pont ez alapján a blurbuster cikk alapján használom a G-Sync monitorom évek óta és abszolút bevált! A lényeg, hogy a V-Sync control panelről legyen kényszerítve, játékokokon belül pedig ki kell kapcsolni.

Egyébként lehet én értek félre valamit, de azt tudod ugye, hogy a G-Sync egy hardveres megoldás és nem szoftveres!? Szerintem a TV-d eleve nem tud G-Syncet...

www.smart-bus.hu

(#7502) Pickle Rick válasza -Solt- (#7501) üzenetére


Pickle Rick
senior tag

Igen, igy van most nekem is. G-Sync compatible a tv.

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#7503) kzolee216 válasza RobbyJr (#7500) üzenetére


kzolee216
aktív tag

3 monitorral tolom (3x1440p), úgy már nem tudnám stabilan tartani a 120 fps-t.

(#7504) RobbyJr válasza kzolee216 (#7503) üzenetére


RobbyJr
őstag

Így már értem, de nyugtass meg, hogy nem minden maxon van :DDD

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#7505) kzolee216 válasza RobbyJr (#7504) üzenetére


kzolee216
aktív tag

High és Epic között ;]

(#7506) RobbyJr válasza kzolee216 (#7505) üzenetére


RobbyJr
őstag

Akkor ott a baj. :K Én sok mindent lejjebb vettem, hogy meglegyen a kellő fps, de egyúttal szép is maradt a játék. Számomra fontosabb a magasabb fps, gyorsabb reakció, mint maga a játék grafika. 90 fps nekem kevés, lassabb időket tudnék futni.

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#7507) Lackó1984 válasza RobbyJr (#7490) üzenetére


Lackó1984
junior tag

Kénytelen vagyok az ACC-ben bekapcsolni a Vsyncet, mivel valamiért nem működik a freesync. Illetve pontosítva semmi sem működik, amit az AMD adrenalinban állítok. Nincs hatása a játékra. Próbáltam 3 verziót, DDU-t is de semmi változás. Szóval nálam marad a vsync.
Bármilyen más játéknál viszont minden rendben, működik az összes beállítás, beleértve a freesyncet is.

(#7508) RobbyJr válasza Lackó1984 (#7507) üzenetére


RobbyJr
őstag

Akkor a helyedben újra raknám a játékot. Hátha az megoldja. Én ilyennel még nem találkoztam amúgy, neten nem olvasni hasonlót, akinek ilyen baja lenne?

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#7509) Bandit21 válasza biker (#7476) üzenetére


Bandit21
addikt

Helló, a héten egy Kyalami -t kérnénk, köszi!

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#7510) biker válasza Bandit21 (#7509) üzenetére


biker
nagyúr

ok, lecserélve

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#7511) Bandit21 válasza biker (#7510) üzenetére


Bandit21
addikt

Köszi!

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#7512) Géjza


Géjza
őstag

Elég régóta mercivel nyomulok. Múlt héten suzukában nagyon szenvedtem vele, csomó hymo setup-ot kipróbáltam vele, de egyik sem volt az igazi. Mivel mostanában meki/f296 számít etalon autónak, így gondoltam kipróbálom utóbbit, úgyis csak akkor mentem vele keveset, mikor behozták a játékba. Akkor nem hagyott mély nyomokat.

Mercivel éppen be tudtam menni 2 perc alá suzukában, F296-tal pár kör után ugyanott voltam (szokásos meta setup-ot állíottam be neki, csak magasabb tc-vel) és mercihez képest nagyon könnyú volt vezetni, bitang stabil volt, tc-je is pazar.

Úgyhogy a héten megtartottam Hringre is (most hazai pálya megy a 45 perces lfm-en) az F296-ot. Elképesztően jól viselkedik itt is, magamhoz képest űridőket megyek vele (kvali 42 vége-43 alja, versenyen 43 közepe konstans).

Aki könnyen vezethető, nagyon gyors autót akar, az próbálja ki a F296-ot (ha még nem tette volna).

(#7513) Bandit21 válasza Géjza (#7512) üzenetére


Bandit21
addikt

Ha a kezem rendbejön végre akkor a héten, péntek szombat tervezek egy par Hring 45 és pár 25 perces Kyalami futamot is mert nagyon rég nem mentem lfm-be.
A 296 kezes de a Merci sokkal kevésbé ugrik el egy rosszul vagy keményen támadott kerekvetorol, illetve hegynek fel se az igazi talán a 296
Robi a Mekire esküszik de nekem az tul izgaga.

Hring időt próbálok majd futni én is attól tartok nekem a 44 közepe a reális.
Az utolsó kanyarba és a Mansell előtt lassú vagyok. Mindkettőt túl lassítom a kigyorsítas miatt.

[ Szerkesztve ]

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#7514) Géjza válasza Bandit21 (#7513) üzenetére


Géjza
őstag

Igen, a másik etalon (jelenleg) a meki. Aztán majd ha jön egy új dlc új kocsival, majd akkor az lesz az (hogy vedd meg a dlc-t, ha versenyképes akarsz maradni :DDD ).

Merci után a ferrarit nagyon könnyű vezetni. Nagyon szembetűnő volt a különbség.

Utolsó kanyar nehéz, időben kell fékezni. Ha későn fékezel és lecsúszol az ideálisról, akkor rengeteg időt buksz el. Mansellben úgy tolom át a ferrarit, hogy hihetetlen. Nagy sebességnél is atomstabil. Mercinél volt fosás, hogy mikor megy el a segge és pördülök bele a belső korlátba.

(#7515) JulesTS válasza Géjza (#7512) üzenetére


JulesTS
őstag

Amikor utoljára mentem ACC-vel én is az F296-ot választottam. Nem voltam gyors vele, de igazi kezesbárány...

[ Szerkesztve ]

(#7516) RobbyJr


RobbyJr
őstag

Mindegyik autó fura az elején, de szokható, minél többet mész vele, egyre jobban ki ismered, utána úgy vezeted ahogy akarod. 10-15 kör kevés.

Az a baj, hogy az emberek többsége nem kitartó, és fél új autót vezetni, meg berögzül egy jól megszokott autó stílusa, utána úgy akarja vezetni az összes autót, és nem tud azon változtatni. :(

Ezért jó ha több autót vezetsz, mert könnyen tudsz alkalmazkodni utána, mivel több ismerettel rendelkezel. Én az Audit szoktam meg most, és igen magabiztosan megyek, de mentem is vele 2000km-t.

Vezetési stílustól függ kinek mi jön be, de az anti roll bar-al rengeteget lehet orvosolni, és az sok esport setupon maxon van, azért nehéz vezetni. Egy kicsit finomítasz rajta, és rájössz, hogy nem is olyan rossz az adott autó. ;)

Ami beton stabil az a BMW, Lambo, ezeket nagyon könnyű irányítani. BMW -nek rossz a hátsó gumi kezelése sajnos. Aminek meg nagyon jó, az a Nissan, azzal is lehet menni nagyon jó időket az update óta. :K

Merci meg a Ferrari ég és föld, mivel máshol helyezkedik el a motorjuk. Mercivel teljesen máshogy kell kanyarodni, nem lehet szélről bevetődni.

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#7517) Bandit21 válasza RobbyJr (#7516) üzenetére


Bandit21
addikt

Az idő tényezőt se feledd.
2000 km az 350-450 kor egy átlag pályán.
Ha egy jó este van időm akkor fel óra fp után egy 15 perces qualit és egy 25 perces versenyt össze hozok és akkor már boldog vagyok hogy volt időm játszani.

Ez az 1 óra kb nettó 25-40 kör.

És erre átlag heti 2x futja az idombol.
Ha minden klappol akkor heti 3x masfel óra összejön de az is mennyi? 4.5 x60, 270 perc, az jó esetben 130-150 kor, heti 3 alkalomra bontva este 9-11 közt.

Gondolom a többi venseg is így van vele.

Emiatt 400 kor még 2 hétre bontva se jön össze sose csak arra hogy egy másik autót megtanuljak.

Ez persze nem gond, csak más életszakaszban vagyunk, a 2000 -es évek elején f1c-vel és minden mod-javal, raceroom f3000-el nekem is megvolt a heti 30-40 óra játék egyetem mellett/alatt/ helyett :U .

Most meg ott a 296 meg az lfm közép mezőny.

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#7518) Géjza válasza Bandit21 (#7517) üzenetére


Géjza
őstag

Dettó. Ezért nekem sincsenek túl nagy céljaim lfm-ben, elég ha futok 1-2 jó versenyt. Robby meg nagy király lehetne ott. Ideje is van rengeteg, sebessége is meg van. Minden klappol. Mi csak vezetgetünk, funolunk. :) Majd 50 felett lesz időnk nekünk is karikázni. :DDD

(#7519) mmdms válasza Bandit21 (#7517) üzenetére


mmdms
addikt

Plusz ha valaki nem szeret egyedül körözgetni, az egy óra gurulásra szánt időmből tegnap is 2*~18 perc várakozás lett, mindkét public versenyemen első körbe kilöktek, és a harmadik rajtja után is. Így az egy órában összesen 4 percet se játszottam, fogtam magam kiléptem és inkább filmet néztem.

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#7520) Bandit21 válasza Géjza (#7518) üzenetére


Bandit21
addikt

Jaja várom már, csak 8-10 év és a legkisebb gyerek is remélem valamennyire önálló lesz és majd akkor 50 évesen! :DDD Jól megmutatom.

Amúgy RobbyJR -nek igaza van, csak sok külső tényező kell hozzá. Plusz Gejza Te pl ezzel együtt versz rám egy mp-et tehát nem azért vagyok lassu mert nincs időm gyakornolni. Inkább azért maradok az mert nincs időm gyakorolni :) .

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#7521) RobbyJr válasza Bandit21 (#7517) üzenetére


RobbyJr
őstag

Igen, röviden a lényeg, minél több időd van gyakorolni, annál gyorsabb tudsz lenni.
Nekem most van 2 hét alatt 40 órám, de volt már 70+ is. Nálam is változó ez. Ha komoly zongora darabokat tanulok, akkor az viszi el az időt.:DDD

Nekem nyilván könnyebb, mert egyedül vagyok, nincs asszony, se gyerek. Szóval több időm van magamra.

[ Szerkesztve ]

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#7522) Bandit21 válasza RobbyJr (#7521) üzenetére


Bandit21
addikt

Megnéztem este (mentem pár kört - 30 perc) a múlt heti stat-om 7 óra. :DD

Egy lfm practice (Hring)szerverre az utolsó 35 percre csatlakoztam fel és egy 44 eleje körrel megesett az a csoda, hogy sokáig 2 de aztán 1 voltam.

Hát az valami nagyszerű érzés amikor kivezető körön 5-20 hely közt bárki akit utol értem állt félre és engedett tovább.
Ahogy én szoktam amúgy szinte mindig, ha gyakorolni megyek.

Nyilván nem volt ott senki 2000 elo fölött valószínűleg de akkor is, ez olyan élmény volt mintha futamot nyertem volna. :))

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#7523) RobbyJr válasza Bandit21 (#7522) üzenetére


RobbyJr
őstag

Örülök neki, hogy jó köröket mentél, ezeknek is örülni kell, már aki tud :DDD
Mert sokszor én hiába voltam élen, akkor sem voltam megelégedve, mert tudtam hogy sok maradt még benne, meg hogy tudnék javulni. Máshogy kellene nekem is felfogni, de sokszor nem megy. :))
Én a napokban most AC-ben köröztem Nordschleifen, BMW Z4 meg 1-2 GT3-as autóval, nagyon jó volt élvezetes, és ott is szépen félre álltak, nem volt baj.
Már várom hogy az ACC is megkapja.

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#7524) Géjza válasza Bandit21 (#7522) üzenetére


Géjza
őstag

Hajrá, hajrá! ;)

Én is hringezek, eddig bejött a ferrarira váltás. Azóta (3 verseny óta) mindig top5-be kvalizok (ilyen nem nagyon történt eddig, pláne nem ilyen sűrűn) és 3-ból két 3. hely lett (ami szintén elég ritka eset), a harmadik meg esős futam volt, kvalin, ami szárazon ment még 5. lettem, majd nuku eső setup miatt 10-ből kicsúsztam (első esős tapasztalat F296-tal). Több, mint 250 elo-t zsebeltem be 3 futamon vele.

Az is biztos benne van, hogy hring nem annyira népszerű pálya, nem jönnek annyian és az átlag sof is alacsonyabb, de az biztos, hogy jól, könnyedén, gyorsan és stabilan lehet menni f296-tal, jó versenygép.

(#7525) GalaHU


GalaHU
őstag

Pont a napokban tettem egy próbát a Mekivel, és teljesen elképedtem, hogy ez milyen jó autó lett! Sose volt a szívem csücske, de a hegyi panorámán 15 perc alatt megdöntöttem a rekordomat, pedig az is hátul van a listámon... :)

Biztos sokat segített, hogy korábban a 296-al mentem sokat, és ez a középmotoros koncepció állt a legközelebb hozzám, de akkor is sokkoló volt, hogy mennyire kezes lett, ugyanakkor végsebessége is van.

A másik kedvencem az NSX, az ha lehet mégkezesebb, de sajnos bő 1mp-el lassabb vagyok vele, nem véletlenül nem megy szinte senki vele online. Az OpenLobby meg jelenleg Mekivel van tele... :)

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#7526) Géjza válasza GalaHU (#7525) üzenetére


Géjza
őstag

Meki is bitang jelenleg. Kyalamiban elég sokan nyomják nsx-szel megint és brutál időket mennek vele ott. Nem tudom pályaspecifikus-e vagy a bop ennyire felhozta ezt a korábban kinyírt autót.

(#7527) RobbyJr válasza GalaHU (#7525) üzenetére


RobbyJr
őstag

NSX az újra erős lett. Watkinsba az AOR profi versenyen azzal nyertek.

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#7528) Géjza válasza RobbyJr (#7527) üzenetére


Géjza
őstag

Kunos hozzányúlt vagy lfm bop keltette életre?

(#7529) RobbyJr válasza Géjza (#7528) üzenetére


RobbyJr
őstag

Szerintem mind kettő. AOR versenyeken UKOG meg a Lexusal megy ;]

[ Szerkesztve ]

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#7531) RobbyJr válasza tome0001 (#7530) üzenetére


RobbyJr
őstag

Na de pont április 1? Ez tuti vicc :DDD

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#7532) speter33 válasza RobbyJr (#7531) üzenetére


speter33
aktív tag

Akkor nem lesz locsolkodás :DDD

(#7533) fatal` válasza tome0001 (#7530) üzenetére


fatal`
titán

Húsvét hétfőn? Érdekes lenne.

(#7534) biker


biker
nagyúr

jut eszembe, a heti pálya kéréseket priviben küldjétek mindig, nem sok időm van beolvasni a fórumba. köszi!
Nord miatt lehet lerántom a dlc-t, majd még kiderül :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#7535) GalaHU válasza RobbyJr (#7531) üzenetére


GalaHU
őstag

A Fanatec is április elsején jelentette be anno a kis DD-ket. Mindenki röhögött, hogy photoshop-al kettévágtak egy DD1-et, erre meg tessék! :)
Lehet hogy a Kunos is kedvet kapott, én már nagyon várom

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#7536) fatal` válasza GalaHU (#7535) üzenetére


fatal`
titán

Az csak bejelentés volt, nem release és nem ünnepnap :D

Na nem baj, majd meglátjuk. :)

(#7537) RobbyJr válasza GalaHU (#7535) üzenetére


RobbyJr
őstag

Meglátjuk mi sül ki belőle. Felőlem jöhet :DDD

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#7538) Kommy


Kommy
veterán

Bejelentés: Nordschleife 24hr Pack DLC [link]
2024. április 1.

[ Szerkesztve ]

(#7539) RobbyJr válasza Kommy (#7538) üzenetére


RobbyJr
őstag

Ahogy látom ez egy pack lesz, vagyis fog még tartalmazni mást is a DLC, nem csak a pályát.

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#7540) mmdms válasza Kommy (#7538) üzenetére


mmdms
addikt

Az egyik haszben milyen igaza van a sracnak, lfmre lincec 5 tiszta kor nordon szintidon belul. Laza 40 perc hibamentes vezetes. :DDD

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#7541) zsalesz


zsalesz
tag

Szevasztok!
Még soha nem próbáltam az ACC career módját de ma meglestem. Egy valamit nem teljesen értek. A Lambóval a száraz pályán és sötétben nincs gond, de esőben egészen egyszerűen valami nem stimmel. Gyakorlatilag a kigyorsításoknál olyan mintha jégen menne az autó. Nem vagyok profi de az, hogy itt 13 másodpercet vernek rám az nem kicsit vicces. Főleg úgy, hogy Custom Race-nél is szoktam esős versenyeket menni de soha semmi probléma nem volt.
Ez valami bug lehet? Vagy én nem értek valamit?

:R

(#7542) RobbyJr válasza zsalesz (#7541) üzenetére


RobbyJr
őstag

Wet setuppal mész esőben, és úgy nagyon kikapsz?

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#7543) zsalesz válasza RobbyJr (#7542) üzenetére


zsalesz
tag

Pontosan! Totál érthetetlen. Most megpróbáltam egy Custom Race-ben Monzát esőben a Lambóval már 10 másodpercet javultam. Valami nem okés a Career - ben. Csak arra tudok gondolni, hogy slick gumiként kezeli, hiába Wet van fent az adatok szerint... Vagy tényleg nem tudom...

(#7544) Lacko66


Lacko66
tag

Sziasztok !
Konzolosok figyelmébe !
Az ACC Console Hungary megrendezi az első konzolos bajnokságát 6 fordulóval április 11.-től minden második szombaton 19:00 órától.
A tervezett program:
2024.04.13. 19:00 CET: Hungaroring - 45 Minutes
2024.04.27. 19:00 CET: Suzuka - 60 Minutes
2024.05.11. 19:00 CET: Watkins Glen - 2x25 Minutes
2024.05.25. 19:00 CET: Barcelona - 45 Minutes
2024.06.08. 19:00 CET: Imola - 60 Minutes
2024.06.22. 19:00 CET: Red Bull Ring - 2x25 Minutes

Fontos !
Kizárólag PS5 és Xbox Series X/S konzolokra szervezünk versenyeket !

Minden információ, beszélgetések, jelentkezés a Discord szerverünkön.
[link]

Diablo 3 Battletag: Misilaci#1165 | PSN ID: OBH_MihalyLaci |

(#7545) mmdms


mmdms
addikt

AMD driver... :U

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#7546) fatal` válasza mmdms (#7545) üzenetére


fatal`
titán

:DDD :DDD :DDD :DDD

Gondolom az "AC2" miatt :D

(#7547) bnorci71


bnorci71
addikt

Sziasztok!

hétvégén megvettem az ACC-t Steamen
települt játszottunk is vele erre ma ez fogad

-fájlok ellenőrzését megcsináltam nem talált hibát
-eltávolítottam majd újra telepítettem

ötlet?
semmi nem változott a gépen

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#7548) macy válasza bnorci71 (#7547) üzenetére


macy
addikt

Nézd meg a vírusirtódat, hátha bedobott karanténba valami ACC-s fájlt.

(#7549) bnorci71 válasza macy (#7548) üzenetére


bnorci71
addikt

nincs ott semmi
DE lelőttem az AVG és elindul.
ki érti ezt, na majd hozzáadom a kivételhez, ilyen hülyeséget
:R

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#7550) zozika84 válasza Lacko66 (#7544) üzenetére


zozika84
őstag

:R :R

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.