Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6801) fatal` válasza mmdms (#6797) üzenetére


fatal`
titán

Ocsmány sajnos mindenhogy.

(#6802) mmdms válasza -Rolika- (#6800) üzenetére


mmdms
addikt

A felbontas steamen 130% on fut, es in game hagytam a vr beallitasokat a francba, sztem hujeseg egy amugy is nagyobb kepet leskalazni( vr highon a resolution scale 80%) csak hogy teljesitmenyt nyerjunk, majd ujra fel (vr density 120%) hogy ezt a sporolt teljesitmenyt elveszitsuk.
A sima epic beallitasbol indultam ki, mindket fent emlitett erteket 100-on hagytam, es a virtual to real scale opciot allitottam 75% %-ra, (sztem pont ezert vanez az opcio) es ultraqualiti fsr ktaa simitassal. Igy sokkal szebb a kep es az opciok tobbsege mid-epic kozott lehet gond nelkull es tartja a 90fpst.

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#6803) -Solt- válasza mmdms (#6802) üzenetére


-Solt-
veterán

Milyen HMD-d van?

www.smart-bus.hu

(#6804) mmdms válasza -Solt- (#6803) üzenetére


mmdms
addikt

Pico 4.

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#6805) -Solt- válasza mmdms (#6804) üzenetére


-Solt-
veterán

Azzal nem vagyok képben, de Q3 + RTX3080 esetén én az alábbi metódust követem,

VD: 72 Hz, Ultra + Snapdragon super resolution
Steam felbontás FIX 100% !!!

ACC-ben kiválasztod az alap MID beállítást majd az alábbi beállításokat átnézed, ha kell módosítod,

Resolution Scale: 100%
Antialiasing: Epic
Antialiasing Type: Temporal
TAA GEN5: Enabled (ha bírja a GPU)
DLSS: Disabled
FSR: Disabled

Pixel Density: 100%
Virtual to Real Scale: 100%

A többi beállítás CPU / GPU erő és ízlés kérdése, de így kapod a legélesebb, legtisztább képet úgy, hogy tartsa is a 72 FPS-t. 90 Hz / FPS-t akkor érdemes megcélozni, ha legalább egy RTX4080 szintű kártyád van. A Virtual to Real Scale beállítás a virtuális és a valós méretek arányát állítja, 100%-n kapod a méretarányos képet, az FPS-re nincs hatással!

Amennyiben a fentieket 72 Hz-n sem bírja a VGA, akkor TAA GEN5 disabled, aztán VD Ultra helyett High, Antialiasing Epic helyett High.

A HMD felbontását a VD állítja, tehát Steam beállításokban érdemes 100%-n tartani, mert ha feltolod mondjuk 130%-ra, akkor az 30%-t még rátesz a kiválasztott VD értékre, ami mondjuk az Ultra esetén azt jelenti, hogy a ~7,5 millió pixel (2736x2736) helyett rögtön ~9,7 millió pixelt kell kiszámolni! Viszonyításképpen egy 1440p-s monitor esetén ez a szám csak ~3,7 millió pixel...

Tehát az alap metódus az, hogy a HMD felbontását a VD-l állítod be (medium / high / ultra), mindenhol máshol minden felbontásra vonatkozó beállítást 100%-n tartasz! Amennyiben nagyon nem találod az egyensúlyt a felbontás és az FPS között, akkor játékon belül a Pixel Density-l tudsz finom hangolni, de előbb inkább a látvány beállításokból érdemes visszavenni.

Pico 4 VD felbontások,
Potato: 1488x1488
Low: 1776x1776
Medium: 2064x2064
High: 2544x2544
Ultra: 2736x2736
Godlike: 3120x3120

Az meg jelenleg sajnos alap tétel, hogy VR-hoz NV kártya.

[ Szerkesztve ]

www.smart-bus.hu

(#6806) mmdms válasza -Solt- (#6805) üzenetére


mmdms
addikt

Hcdb

[ Szerkesztve ]

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#6807) -Solt- válasza mmdms (#6806) üzenetére


-Solt-
veterán

Ahogy érzed... :)

[ Szerkesztve ]

www.smart-bus.hu

(#6808) tome0001


tome0001
senior tag

Lehet már tudni január hanyadikán jelenik meg a GT2 DLC?

(#6809) mmdms válasza -Solt- (#6807) üzenetére


mmdms
addikt

Na hazaertem es gyors ki is probaltam, ez valoban egy nagyon jo beallitas igy. Amint elmozditom a csuszkat steambe 100% rol megint szar, itt tuti a steam a hunyo vmi buggal.
Tobbieknek is ajanlom igy!
90 fps fix, 28-33 ms az ossz latency, es igy csak 8! ms jatek oldalrol ami kimagaslo (12ms jatek oldalrol sztem mar sok, kesik a ffb), raadasul ugy h minden beallitas high-on.
Koszke!

[ Szerkesztve ]

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#6810) fatal` válasza -Solt- (#6805) üzenetére


fatal`
titán

Engem igazából a kerítések meg egyéb pályamenti cuccok "vibrálása" (shimmering?) idegesített leginkább, ami meg a rendes AA hiánya valószínűleg. Kiváncsi leszek a WRC-re milyen lesz a gyári VR implementáció.

De teszek egy próbát ezzel is. Hátha Q3-on amúgy is jobb lett, ezzel még nem próbáltam. Mondjuk én Air Linken használtam, mert gyorsabb Oculus módban a cucc, mint VD + SteamVR. ACC amúgy OpenXR? Mert akkor VDXR-ral lehet, hogy ez sem igaz már.

[ Szerkesztve ]

(#6811) -Solt- válasza mmdms (#6809) üzenetére


-Solt-
veterán

Igazán nincs mit... ;)

www.smart-bus.hu

(#6812) -Solt- válasza fatal` (#6810) üzenetére


-Solt-
veterán

Epic AA + TAA GEN5 esetén is "vibrál" a kerítés?

VD Ultra + Snapdragon SR esetén nálam szebb a kép mint AirLink-n (Q3 max felbontás) és jobban is fut.

Nem néztem még soha, de nem hiszem, hogy OpenXR lenne...

www.smart-bus.hu

(#6813) mmdms válasza -Solt- (#6811) üzenetére


mmdms
addikt

Annyi kerdesem lenne meg, ha steam be vissza kellett vennem a csuszkan 150%-rol, odateszi a kis feher jelzest 31xx x 31xx pixel, akkor a szemcsi valoszinuleg arra a felbontasra allitotta megat? Nem VD-t hasznalok hanem a pico sajatjat, itt nem jelzi h mit mire allit, vgakhoz javasolja.

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#6814) fatal` válasza -Solt- (#6812) üzenetére


fatal`
titán

Igen. Bár igaz Snapdragon SR-t nem próbáltam. Monza célegyenesben látszik a legjobban talán.

Q2-n próbáltam csak, Oculus max, DLSS meg FSR nélkül (ezek közül bármelyik tényleg egy mosott hányást csinál).

Ha SteamVR indul, akkor nem OpenXR, de annak eddig nekem mindig rohadt nagy volt az overheadje. persze lehet, hogy Snapdragon SR ezen segít a natívhoz képest.

De majd teszek egy próbát, most egyelőre nem ACC-zek, várom, hogy a Fana küldje a kupont, hogy "vehessek" végre egy Formula perecet. :D

[ Szerkesztve ]

(#6815) -Solt- válasza mmdms (#6813) üzenetére


-Solt-
veterán

Valószínűleg igen...

Nem vagyok képben a Pico szoftverével, de szerintem nézz rá a VD-re... amióta megvettem, alig használom az AirLinket.

@fatal: Majd szólj, ha megvolt a próba, kíváncsi vagyok! :)

www.smart-bus.hu

(#6816) Maxell014


Maxell014
senior tag

Sziasztok
Olvasom, hogy szóba került a VR téma. Ha esetleg oda jutnék, hogy veszek valamit akkor milyen VR szemüveget vagy szettet érdemes manapság venni illetve milyen gép kell / ajánlott az élvezhető jól kinéző játékhoz? És milyen más játékoknál lehetne még használni?

(#6817) mmdms válasza Maxell014 (#6816) üzenetére


mmdms
addikt

Sztem a vr-t ne acc-re alapozd, ez mindig egy kicsit csalódás lesz új vr-osként, a többi simhez képest elképesztő hardver kell alá és még úgy se lesz közel se olyan szép mint az ac vagy az ams2 pölö. (iRacing is jó asszem, azt én nem próbáltam)

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#6818) zsozsa74 válasza mmdms (#6817) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Ha már tegnap erről esett szó, este mentem egy kört ACC-vel VR-ban. VR high beállítással. Szerintem nagyon jól néz ki így is és a framerate is nagyon pöpec volt. G2-es hmd-m van és egy 4080-al hajtom meg.

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#6819) mmdms válasza zsozsa74 (#6818) üzenetére


mmdms
addikt

Próbálkoztam evvel az epic high beállítással tegnap este elég sokat, hátha sikerül vmit kihozni belőle, és arra jöttem rá ha a hmd felbontását visszaállítom a natívra pico streamingben és steamen IS 2160*2160, akkor már nekem is szép lesz a kép, eltűnik ez az idegesítő pixelvibrálás kb teljesen, ilyen látványt nem tudok előidézni ha nem nativ a hmd felbontása mindkét progiba. Ez tuti valami bug lesz, legalább megvan a hiba, és most frankó.

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#6820) Laby válasza mmdms (#6817) üzenetére


Laby
senior tag

Januárba szálltam ki én is a VR mókából (Quest 2 volt) pont ACC miatt. Abbahagytam az iRacingot amiben iszonyat nagy élmény volt VR-ban játszani, ACC-be 1 hónapig a világ összes beállítását, videóját mindent végignéztem és ocsmány volt mindig.
Pedig sok videóba odáig voltak érte amit azóta sem értem hogy lehet, de nagyjából 1 hónap próbálkozás után feladtam, és mivel ACC-vel nyomjuk baráti körben ezért elengedtem a VR vonalat.
Majd egyszer újra rámegyek a témára, bár akkor nem Quest 2-vel mert kicsit körülményesebb a mindennapi használatra a kelleténél, vagy csak én várok túl sokat egy VR-tól, hogy felveszem és induljon rajta a játék mint egy monitornál... :D

(#6821) mmdms válasza Laby (#6820) üzenetére


mmdms
addikt

Felre ne ertsd nekem ez igy se tetszik, messze van a tobbi simtol, de ami a legjobban zavart a vibralas az megszunt, igy szamomra mar a hasznalhato kategoria. A felhasznalobazis miatt mindenkepp szeretnek tovabbra is acczni vrba, mert kiraj :D

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#6822) Lacko66


Lacko66
tag

Sziasztok !
Tegnap a Gportal frissítette a szervereket ezzel elérhetővé vált itt is a crossplay PS5 és Xbox X/S között. Ahogy teszteltük, nem csak a publikus szervereken működik hanem a jelszóval lezártakon is. Egy darab 30 slotos szerverünk van jelenleg ahol a versenyeket szervezzük. A frissítéssel az egyedi BoP is rendben működik mostantól, ennek az alkalmazásáról még nincs döntés.
Várjuk a PS5 és Xbox Series X/S konzolos ACC pilóták csatlakozását.
Discord szerverünk:
https://discord.gg/8JQr6m3QWk

[ Szerkesztve ]

Diablo 3 Battletag: Misilaci#1165 | PSN ID: OBH_MihalyLaci |

(#6823) Bandit21 válasza Lacko66 (#6822) üzenetére


Bandit21
addikt

Itt sajnos szinte mindenki pc-s de remélem jó versenyek lesznek Nálatok!

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#6824) biker


biker
nagyúr

nem tudom, használjátok-e a szervert, elég rég egy pálya megy, nem kértetek mást. visszategyem random trackre, és akkor a next-el tudok más pályát kapni random?

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#6825) Bandit21 válasza biker (#6824) üzenetére


Bandit21
addikt

Én ma mennek rá gokart haverokkal és jó kylami. A héten mentünk már rajta. Esetleg lehetne fix jó idő. Köszi szépen!

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#6826) RobbyJr válasza Bandit21 (#6825) üzenetére


RobbyJr
őstag

Inkább akkor Watkins Glen, ha már úgy is ott lesz az LFM :DDD Ha lesz Watkins, felnézek majd később.

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#6827) Bandit21 válasza RobbyJr (#6826) üzenetére


Bandit21
addikt

Ok részemről!

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#6828) mmdms válasza Bandit21 (#6827) üzenetére


mmdms
addikt

Meddig maradtok? 3/4 11 korul tudnek csatlakozni.

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#6829) RobbyJr válasza mmdms (#6828) üzenetére


RobbyJr
őstag

Fáradságtól függ. Biker menjen akkor Watkins, mert COTA van.

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#6830) RobbyJr válasza Bandit21 (#6827) üzenetére


RobbyJr
őstag

Mára ez füstbe ment terv :O ;]

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#6831) Bandit21 válasza mmdms (#6828) üzenetére


Bandit21
addikt

Hát talán ha cota marad én ki hagyom
Körbe se tudok menni ott sajna

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#6832) biker válasza RobbyJr (#6829) üzenetére


biker
nagyúr

nekem mindegy, de ELŐRE találjátok ki, nem tudok akkor váltani amikor fellángol a kedv.
átraktam fix Watkinsra, de ha random lenne, akkor tudtok adminnal léptetni másik random pályára.

[ Szerkesztve ]

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#6833) RobbyJr válasza biker (#6832) üzenetére


RobbyJr
őstag

Elnézést, nem tudtuk hogy korán fekszel. Nem baj, megoldottuk publik szerverrel.

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#6834) Bandit21 válasza RobbyJr (#6833) üzenetére


Bandit21
addikt

Én tudom :) de nem gondoltam most épp rá!
Cserébe 4:44-kor már fent van! :U

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#6835) biker válasza Bandit21 (#6834) üzenetére


biker
nagyúr

"Cserébe 4:44-kor már fent van!"

akkor már túlaludtam magam. 4kor már símán fent vagyok.
De az is lehet épp versenyzek, vagy kirándulok valahol, vagy filmet nézek. :) Azért mondtam, ne utolsó percben szóljatok. Vagy marad a random, és ha nem tetszik a pálya, akkor adminnal léptetitek amíg jó pályát nem dob :D

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#6836) Bandit21 válasza biker (#6835) üzenetére


Bandit21
addikt

Tegnap volt pár cota ki cota be jeeee még mindig cota után megvilágosodas hogy fix Cota van. :DD

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#6837) zsozsa74


zsozsa74
senior tag

Megosztanék egy tegnap látott videót. Ugyan nem ACC, de ezer szálon kötődik, hiszen egyrészt AC, LFM, Jarider (a dagadt) és a hamarosan az ACC-ben megjelenő Nordschleife a főszereplő.

Jardier a 64. (!) helyről indul és elképesztő, ahogy halad előre folyamatosan. Ugyan nem nyeri meg, mert egyet hibázik ő is, de az a könnyedség, ahogy végig röhögve, kommunikálva versenyez, az hihetetlen (bár nyilván nem újdonság) és olyan rohadt jó előzéseket csinál, hogy elképesztő ( ez sem újdonság). Nem szoktam ilyet, de én már kétszer megnéztem, pedig kicsit több, mint fél órás. Nekem ez olyan volt, mint egy jó film. Szerintem a Gran Tourismo filmet kenterbe veri... :D

[link]

[ Szerkesztve ]

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#6838) biker válasza zsozsa74 (#6837) üzenetére


biker
nagyúr

nekem teljesen hihetetlen hogy egyesek így nyomják. de hát az élő versenyben is, nekem az F1 túl gyors már, nincs hozzá reflexem ami ott történik (nem a sebesség, hanem a kanyarsebesség, az irányváltások és a fel le váltások sebessége együtt), namost élőben a versenyzők nézik a kivetítőn mi megy, mi az állás, egy replayre reagálnak rádión, amit a kivetítőn láttak, vagy a közönségben látottakra.
Édesjóistenem érzés keményen :D

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#6839) jlaci74 válasza zsozsa74 (#6837) üzenetére


jlaci74
tag

Nem rossz ... mondhatni ügyes :D
Ehhez komoly pályaismeret kell, minden pályán de a Nordschleifen hatványozottan, hiszen itt elég sokat utazol 200 körü-felett és ha valaki seggében teszed ezt akkor nagyon fejben kell lenni az ívekkel-fékpontokkal. Én is most próbálgatom ezt a pályát, nagy kedvenc az életben is, főleg a 90-es évek DTM autóival ( e30 , 190-es merci )
Azt tudni, hogy van-e/mennyi Assist van bekapcsolva a srácnak?

(#6840) jlaci74 válasza biker (#6838) üzenetére


jlaci74
tag

Szintén Nordschleifen próbálgattam autókat, ( AC és AMS2 ) F1 nem a világom, a tv előtt is elalszok vasárnap délután , kipróbáltam a Ferrari F1 "valamit" , szaladtam egy 6 perces kört de azt sem tudtam melyik bolygón vagyok .... :D örültem hogy a fekete csíkon tartom az autót és nem füvet nyírok, azt meg hogy mikor hanyadik fokozatban volt fogalmam sem volt ...

[ Szerkesztve ]

(#6841) Bandit21 válasza jlaci74 (#6839) üzenetére


Bandit21
addikt

Neki (Jarider) maximum a gyári ABS és tc. Utóbbi gyanús hogy off vagy olyan kis állásba, hogy azzal normál ember körbe se talál.

Szerk ez Kupás Porsche, mondja is az elején hogy zero TC.

[ Szerkesztve ]

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#6842) RobbyJr válasza Bandit21 (#6841) üzenetére


RobbyJr
őstag

Kupás Porschekat nagyon szeretem :))

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#6843) Bandit21 válasza RobbyJr (#6842) üzenetére


Bandit21
addikt

Elírtam a nevét gondolom nem sértődik meg...

Mindenki:

Tegnap RobbyJR, egy gokartos haverom és én voltunk hárman csak a szerveren.

Nem tudna-akarna jönni több fórum lakó?

[ Szerkesztve ]

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#6844) RobbyJr válasza Bandit21 (#6843) üzenetére


RobbyJr
őstag

Tuti nem olvasta ;]

Ja, jöhetnének páran, kicsit elszakadva az LFM, meg publik szervertől.
Este 8-9 fele szoktunk lenni.

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#6845) Bandit21 válasza RobbyJr (#6844) üzenetére


Bandit21
addikt

Robby még a szar időjárás/pálya mellett is megy 44 elejét
Én ha össze rakom 45 közepe
Gokartos barátom 46 vége

Azért írom csak, nehogy valaki azért ne jöjjön mert juj mindenki gyors.

Nem, van köztünk 2-3 mp és mégis elvagyunk.

Biztosabb mint egy public (kivéve ha leintés után Robbynak megyek mert gépelek :W )
És kevésbé kötött mint az lfm.

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#6846) RobbyJr válasza Bandit21 (#6845) üzenetére


RobbyJr
őstag

Jaja, itt a köridők csak dísznek vannak, ne féljen senki ha nagy a differencia. Én sokszor hátul autózom direkt.

Biztosítást kötöttem ma, ha esetleg legközelebb valaki belém jönne hátulról :C ;]

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#6847) Bandit21 válasza RobbyJr (#6846) üzenetére


Bandit21
addikt

Amugy továbbra se értem.
Quali vége volt, leintés után és így mentem sajna Neked a célegyenesbe. (Nem ment már a várakozási idő se hogy az utolsó befejezze a kört mert az én voltam)
Nekem írta hogy slow car ahead miattad mert Te már a cél vonal előtt lassan mentél de a box fal mellett senkit se zavartalal.
Ráadásul nekem ki se írt semmit, és le se vont SA-t.
Ha collision miatt lenne akkor both car nak írja mindig.
Fura.
Ha leintés utáni ütközésre járna sa- akkor a fél lfm nem lenne ott ahol a sok befutas utáni bosszú kocc miatt. :F

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#6848) biker válasza zsozsa74 (#6837) üzenetére


biker
nagyúr

na jó, belenéztem, eleve multiclass volt, gt3, cup, supercup, gt4 minimum volt, így egy OP autóval könnyű menni, jópár autót úgy hagyott állva, hogy csak na.
De a versenyzők minősége, hát kösz nem vágyom oda. Rohadtul felhígult az lfm, és tele van idiótákkal. Ennyire hogy lehet valaki gyp-s hogy még ki se jutnak a nordra, már összecsukja a kocsit? a gp részen? ott elvérzett kb 15 autó, a többi meg a nord első 3km-én
viccműsor

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#6849) zsozsa74 válasza biker (#6848) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Ennyi induló közé beleférnek a hülyék is. Na de közülük indult és túlélte. Már ez nagy dolog. És néha szenzációsakat mentett! Akkor az egyik jobb képességűvel fél körön át egymás mellett mentek. Kemény volt na! Aztán persze ő is eldobta egyszer a gépet...

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#6850) Lacko66


Lacko66
tag

Aki kicsit többet szeretne tudni Jardier-ről. Kb 15 éve szimulátorozik, van 4000 órája az ACC-ben, stb, stb.... 1.9 óta a setupjait nyilvánossá teszi.
A honlapja:
https://jaroslavhonzik.com/about-me/

[ Szerkesztve ]

Diablo 3 Battletag: Misilaci#1165 | PSN ID: OBH_MihalyLaci |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.