Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Steven


Steven
addikt

Elöször is azért nyitottam ezt a topikot hogy mindenki aki olcson gyorsat "tutyingosat" akkar venni 2 év garral akkor ezt a lapot csak ajánlani tudom!!!

Elöször is:
a lap támogat mindeféle procit legyen az 65/45nm es... 2 . sorban a lap támogatja HIVATALOSSAN! 1600/1333Mhz et!
3 . sorban meg Br 17-18 kisker ára van!

akkor nézzük mit is jelent 1600mhz? Elvileg hivatalossan is támogatnia kéne a 400fsb-t ami tuningnál ugyebár nagyon jól jön . Aztán van a kicsikén 4 fesz szabályzó ellentétben márkásabb drágább testvéreinél legyen az p5k vagy p35-ds3L (náluk 3)

Akkor jöjjön a tuning :
A 400 fsb hez a lapon egy jumperrel kell belőni:D IGEN tényleg ugy mint egy régi p1 nél:D

Viszont amit kapunk cserébe:
Bios viszonylag egyszerü minden hasznos van benne feszemelés 1,7 ig!! ram 2,6 ig ha jól emléxem(vagy feletti) szoval egy szó mint száz szokásos...

6550 core2 duo val 500 fsb vel is bekapcsolt, de a win kifagyott valszeg a ram nem bírta(800mhz es kingmax)
viszont 7*450 en 2 óráig ment rajta a prime kingmax ramok 900on (elismerés hozzá:D)

Hivatalos weboldal: [link]

Technikai adatok:
4Core1600Twins-P35

1. LGA 775 for Intel® Core™ 2 Extreme / Core™ 2 Quad / Core™ 2 Duo / Pentium® Dual Core / Celeron®, supporting Penryn Quad Core Yorkfield and Dual Core Wolfdale processors
2. Intel® P35 + ICH9 Chipsets
3. Compatible with FSB1600/1333MHz CPUs
4. Supports Dual Channel DDR3 1333 (2 x DIMM slots) with max. capacity up to 4GB and Dual Channel DDR2 1066 (4 x DIMM slots) with max. capacity up to 8GB

* Supports ATI™ CrossFire™
* 2 x PCI-E x16 slots (white @ x16 mode, purple @ x4 mode)
* Untied Overclocking : During Overclocking, FSB enjoys better margin due to fixed PCIE/ PCI Buses
* Hybrid Booster - Safe Overclocking Technology
* Supports PCIE Gigabit LAN 10/100/1000 Mb/s
* 4 x Serial ATAII 3.0 Gb/s connectors, support NCQ, AHCI and Hot Plug functions
* 1 x eSerial ATAII 3.0 Gb/s connector
* 1 x WiFi header
* HDMI_SPDIF header, providing SPDIF audio output to HDMI VGA card, allows the system to connect HDMI Digital TV/projector/LCD devices.
* 7.1 CH Windows® Vista™ Premium Level HD Audio (ALC888 Audio Codec)
* Windows® Vista™ Premium 2007 Logo Ready
* Supports I. O. T. (Intelligent Overclocking Technology), ASRock OC Tuner
* ASRock 8CH_eSATAII I/O Plus: 1 x eSATAII port, 4 ready-to-use USB ports

Szorzóállítási lehetőség BIOS-ból (1.43-as modbios felrakása)
Leszed ezt a BIOS-t. Ezekután leszeded ezt. Ebből a zip-ből szükséged lesz az AFUDOS.exe-re.
Ha ezek megvannak utána kerítesz egy floppy-t, meg egy floppymeghajtót , és csinálsz egy MS-DOS BOOT lemezt (Sajátgép--> A: Formázás/MS-DOS Rendszerindító lemez létrehozása) ezekután az AFUDOS.exe-t és a BIOS fájlt (4C6TP351.43) rámásolod a floppyra, de úgy, hogy a DOS-os boot rajta maradjon. Ezek után átállítod az elsődleges BOOT eszközt floppyra (A) és amikor beboot-ol (villog, hogy A:\ ) akkor beírod ezt: AFUDOS 4C6TP351.43 és enter
Tehát: AFUDOS"space"4C6TP351.43"enter"
Ha eddig jól csináltad el kezdi flashelni a biost, kiír pár sort, majd ha kész:
Kiveszed a floppyt és újraindítod a géped.
Restart után F2 (belépsz BIOS-ba) és Load Default Settings, majd Save and Exit.
Ekkor újraindul és tudod állítani a szorzót, amennyiben az Intel Speedstep Tech DISABLED-en van. (kb ez a kép fog fogadni [link]. A Ratio CMOS Settings-el lehet állítani a szorzót, ezáltal kihasználva az alaplap tuninglehetőségét. (Mivel az OCTuner gyakran fagyaszt...)

[ Módosította: 7 ]

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#2) tlac válasza Steven (#1) üzenetére


tlac
nagyúr

(#3) Steven válasza tlac (#2) üzenetére


Steven
addikt

igen csak ezt mostmár lehet is kapni :
[link]
De ha nem ér meg egy témát akkor én kérem hogy töröljék!

anugy ocso intel amd lapokrol egy cikket szivessen olvasnék ph-n!

Cím olcso gyors megoldások:D vagy valami

Személy véleményem szerint ez a lap jobb mint egy p5k vagy egy p35-ds3l

[ Szerkesztve ]

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#4) Juan Ramirez


Juan Ramirez
csendes tag

Hello!
Biosból húztátok 450-re, vagy az oc tunerrel?
Amúgy érdekes lapnak tűnik.

(#5) Steven válasza Juan Ramirez (#4) üzenetére


Steven
addikt

jumperrel kell 400 fsb re állítani és utána szoftveressen is és biosbol is lehet húzni nagyon stabil jó kis lap ....

mondjuk szervizben csak pár óráig teszteltük de már jobban meggyözött mint egy p5k vagy a gigábol dsL széria

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#6) rumkola válasza Steven (#1) üzenetére


rumkola
veterán

Ez a jó kép: :))

Mellesleg amiről nem esett szó, ez támogat DDR3-as memókat is és Crossfire. :)

[ Szerkesztve ]

(#7) Gorneck válasza Steven (#5) üzenetére


Gorneck
titán

A tápkábel csatik nem kerültek hülye helyre a lapon?

Gorneck#1239

(#8) Chaser válasza Gorneck (#7) üzenetére


Chaser
titán

A cpu-é még csak-csak elmegy, de a másik...szóval de:D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#9) hétalvó


hétalvó
addikt

Nem az alaplap hibája, de nem kellene annyira eröltetni ezt a crossfire dolgot, mivel 16+4 a lehetőség. A kártyák szaggatnak 4x PCIE-en. Azaz olyan mintha nem is lenne. Ha 8+8-at tudna az lenne a nagy szám.

https://drive.google.com/file/d/1PaO_rKpCcAc7h7-HJCCqz8rbWeJlRSDz/view?usp=drivesdk

(#10) Steven válasza hétalvó (#9) üzenetére


Steven
addikt

szerintem durván 17k kisker árért igy is nagy szám főleg hogy tud olyan tuningot mint az anno 965pds4 em ami 45k volt

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#11) Steven


Steven
addikt

nah le lett tesztelve egy 6550 el hogy mi a vége 490 en stabil volt a lap 2-3 óráig ment a prime és nem fagyott ki:)

egy asrock laphoz képest szerinte m szép teljesítmény...

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#12) Juan Ramirez válasza Steven (#11) üzenetére


Juan Ramirez
csendes tag

Nem csak asrock-hoz képest jó, hanem a többi p35-ös laphoz képest is, ha pedig az árát is nézzük, akkor mindenképp.A p31-es Gigabyte-nál mindenképp jobb, ha a tuningot is nézzük, és kb egy árban vannak.

(#13) Joci??


Joci??
senior tag

hali! ma vettem egy ilyen lapot! nah most az a gondom hogy 2db 800Mhz-es ramot alapból 677Mhz-nek látta ez normális? ezt ráadásúl dual chanelben kellene kezelni de ez semmit nem ír ki róla! :( vagy nem is kell!?

[ Szerkesztve ]

"Nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje, hanem hogy alacsony a kerítés."

(#14) Steven válasza Joci?? (#13) üzenetére


Steven
addikt

végül megoldodott?
ma megnéztem...sima bios beállítás... az fsb kézi könyv 21 oldal a ramot meg biosba kell állítanod

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#15) Joci?? válasza Steven (#14) üzenetére


Joci??
senior tag

Szia! meg-meg! annyi hogy alapból 677 de át kell állitani 800-ra és már megy is :)
a dualch nem írja ki a lap de viszont a win alatt meg annak írja szal biztos dualban megy!
nem tom te mennyire állitottad a jumpert? én 1033-ra! amúgy kíra kis lap eggyenlőre nem bántam meg hogy megvettem! :C

[ Szerkesztve ]

"Nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje, hanem hogy alacsony a kerítés."

(#16) Steven válasza Joci?? (#15) üzenetére


Steven
addikt

400ra (1600) mint írtam elég jól bírja a tuningot...

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#17) Joci??


Joci??
senior tag

hali!
Mit is jelentenek ezek? mert halvány lila gőzőm sincs!
a következő képeket csináltam ha valaki a paintbe mellé írná hogy mit is jelentenek vagyis mit lehet vele állitani akkor azt nagyon megköszönném!!! (cpu Frequencit én is tudom! csak van ott olyan amiről azt sem tom mi a fene!!)
[link]
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

"Nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje, hanem hogy alacsony a kerítés."

(#18) MarioAna


MarioAna
senior tag

Valahol azt mondták, hogy nem lehet állítani az FSB : RAM frekvencia arányát.Igaz ez? A 400-as FSB tehát fogható, de akkor az FSB : RAM arányát igaz 1-re állítja.Mert akkor menne 800-at a RAM, s akkor mindenki happy lenne:D.

[ Szerkesztve ]

(#19) Joci?? válasza MarioAna (#18) üzenetére


Joci??
senior tag

ott a kép!
annyi a balhé lényege hogy 800-as ramot max 333MHz-re tom visszaosztani és igy elég hamar vége van a ramnak a procit meg nem birom tovább húzni! :(

"Nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje, hanem hogy alacsony a kerítés."

(#20) MarioAna válasza Joci?? (#19) üzenetére


MarioAna
senior tag

ööö Akkor most végülis 400-as FSB-nél mennyi az arány? 1:1?
Mert az lenne a faxa. Ezt most nem teljesen értem amit írtál:D. 333Mhz-re visszaosztani? Akkor az ugye 667MHz-et fog menni. Hol van itt ezzel a baj?
Akkor végülis lehet állítani, vagy nem :)) ?

(#21) Joci?? válasza MarioAna (#20) üzenetére


Joci??
senior tag

igen! sajnos!
333mhz nél meg 667MHZ a ram! de ez még mindig sok a ram igy is 880MHZ megy és ennél többre nem képes viszont a CPU még menne de a ram megakasztja! az lenne az igazi ha a ramot nem húzná!

"Nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje, hanem hogy alacsony a kerítés."

(#22) MarioAna válasza Joci?? (#21) üzenetére


MarioAna
senior tag

Ha 667MHz a RAM akkor hogy jön ki a 880MHz? Kicsit bezavarodtam. 400-as FSB 1:1-es aránnyal az nem 800MHz??Akkor most ha lehet állítani, akkor mi a baj vele?

(#23) Joci?? válasza MarioAna (#22) üzenetére


Joci??
senior tag

az hogy húzom a procit ami jelen esetben max 2.1Ghz-ről 2.8-ig lehetséges onnantól tovább nem birom mert a memo már 880Mhzen jár! és nem bír többet!

"Nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje, hanem hogy alacsony a kerítés."

(#24) MarioAna válasza Joci?? (#23) üzenetére


MarioAna
senior tag

nah most még jobban bezavarodtam. Te mondtad, hogy 1:1az FSB : RAM arány. Namármost mivel a 400MHz-es FSB-ről van szó, akkor a RAMoknak 800-on kellene menniük.1.kér(d)és Magyarázd már el legyszíves, hogy hogy jött ki neked 880MHz a RAMnak.
2. Akkor most lehet állítani azt az FSB : RAM arányt, vagy nem?
Csak azért vagyok ennyire kíváncsi, mert kinéztem magamnak ezt a lapot, és nem tudom, hogy jó vétel-e. Egy E2180 lesz benne meg 2*1GB Corsair TWIN2X 800-as RAM. A cél ezzel a lappal a 3,2GHz ami ugye 8*400, de ha csak 3GHz lenne meg akkor sem lennék csalódott.

[ Szerkesztve ]

(#25) Joci?? válasza MarioAna (#24) üzenetére


Joci??
senior tag

figy nekem most igy megy! [link]
ha én felrakom a memo mhz-ét 400-ra akkor ez a cpu eredmény csak álom!

"Nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje, hanem hogy alacsony a kerítés."

(#26) .:T.H:. válasza hétalvó (#9) üzenetére


.:T.H:.
aktív tag

Tévedés hogy szaggatnának. Nekem is "csak" 4x-es a sebessége a sínnek, de megy annyit mint pl egy P5 WHban. Ez teljesen olyan mint anno a z agp4x és 8x között: semmi különbség nem volt köztük.

- Ugyan, kedves Potrien, milyen volt az útjuk Párizsban... - A PH! egyik legjobb hsz-e: http://prohardver.hu/p.php?mod=40&id=351450&start=1374&len=1

(#27) MarioAna válasza Joci?? (#25) üzenetére


MarioAna
senior tag

nah akkor mostmár értem. asszem :B , tehát NEM állítható az FSB : DRAM arány, hanem a lap lövi be saját magának. De ez akkor is, 400-as FSB-vel akkor 4:5-ös arány az ööö 1000MHz-et jelent a RAMnak(nah ezt nem tudom már hogy számoltam ki :B ) Akkor nem tudom.. Mennyinek kellene lenni az FSB-nek, hogy a RAM mondjuk 800-at menjen. Mondjuk sztem a Corsair amit akarok venni vinné a 900-at is.
Nagyon vacilálok, hogy megvegyem-e ezt a lapot :)) . Kellene nagyon a 3-3,2GHz az E2180-ból, és a RAM-ot sem szeretném kihajtani 1000MHz-en. De a CF meg a DDR3 támogatás nagyon csábító.
Ebben a topikban van írva: "7*450 en 2 óráig ment rajta a prime kingmax ramok 900on"
Itt az FSB : DRAM arány 1:1. Nem lehet, hogy azzal a jumperral amivel lehet állítani az FSB-s kis biszb@szt rosszul állítottad be?
Mert neked 370-es FSBvel megy a RAM 924MHz-et, neki meg 450-es FSB-vel ment 900-at. Akkor most ez hogy?(húú de idegesítő vagyok tudom, de tényleg nagyon érdekel, mert nem akarok esetleg "befürödni ezzel a lappal :((( ).

(#28) Joci?? válasza MarioAna (#27) üzenetére


Joci??
senior tag

figy! befürödni semmi féle képpen nem fox! nagyon király lap már csak a sebbeségből itélve is! elött egy MSI K9A Platinum+Am2 X2 3800+-os volt azzal ez a kari csak 4100pöttyöt hozott 3dmark06ban most ezzel 5687-et, a ramok kingmaxok és az is most ment 900fölött szal stabil jó kis lap nekem bejön és nem bántam meg annyi a gondom hogy nem tom azt a szar memo mhz-ét lejjebb nyomni! nem hinném hogy eljumpereltem volna mert a könyve is igy van amit hozzá kapsz!
na meg ez már p35-ös lap szal azt modnják hogy nagyon jól kihajtja a procikat ezek a lapok!

[ Szerkesztve ]

"Nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje, hanem hogy alacsony a kerítés."

(#29) MarioAna válasza Joci?? (#28) üzenetére


MarioAna
senior tag

Értem én, csak nehéz a döntés. Gigabyte P35-DS3L, vagy ez a lap? Ezt nem tudom eldönteni, mert kb: ugyanott vannak árban, de ez CF+DDR3 szóval ez időtállóbbnak néz ki. Csak az a fránya tuning. Csak azt nem értem, hogy akkor Steven-nek hogy ment a 450-es FSBvel 900-at a Kingmax RAM. Amugy a jumper most neked 1033-as, vagy 1600-as állásban van?

(#30) Steven válasza Joci?? (#17) üzenetére


Steven
addikt

vazzeg gyerekek lehet állítani az arányt méghozzá a dram frequency be a chipset seting alatt mikor 266 fsb akkor a legkisebb érték amire tudod rakni az az 533 és onnan huzd simán menni fog...

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#31) Steven válasza MarioAna (#29) üzenetére


Steven
addikt

gigabyte alaplapok nagyon jók de szerintem a ds3 tol az L az nagyon low széria:S én nem venném... vagy "kicsit" még hozzá dobsz és veszel egy ds3 at az már jó

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#32) MarioAna válasza Steven (#31) üzenetére


MarioAna
senior tag

OK. Kösz mindenkinek a segítséget, holnap le is adom ezt a rendelést:
Asrock 4Core1600TWINS-P35 20k
Corsair TWIN2X2048-6400C4 2 giga RAM- 13k
FSP GreenPower 400W 12k
és a kedvenc egy RaidMax ARES. 9k
ez így 53k
Majd nyáron, meg ha lesz kápé akkor jön bele egy E2180+egy HD3850 vagy HD3870, amire futja:D.

[ Szerkesztve ]

(#33) Joci?? válasza MarioAna (#32) üzenetére


Joci??
senior tag

Ime megjött a mindenttudó Steven! és a probléma megoldódik :R :R

"Nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje, hanem hogy alacsony a kerítés."

(#34) csjoska


csjoska
csendes tag

Sziasztok! Nekem egy MSI P35 Neo-F lapom van. Az a probléma vele, hogy ha tuningolva van a proci, teljesen véletlenszerűen bekapcsolásnál többször újraindul. Az MSI azt írta, hogy ez normális, a RAM szorzó beállításait ellenőrzi. Az lenne a kérdésem, hogy az AsRock lap is csinál-e hasonlót, vagy a BIOS béli változtatások után is probléma nélkül elindul. Mert erősen gondolkodom rajta, hogy lecserélem, mert tetszik ez a lap. Köszi!

(#35) Joci?? válasza csjoska (#34) üzenetére


Joci??
senior tag

Szia! igen volt hogy nekem is eljátszotta! sőt elötte lévő lapom is ami egy msi k9a platinum volt!

"Nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje, hanem hogy alacsony a kerítés."

(#36) Steven


Steven
addikt

bárcsak minden tudo lenne :F :F :F :O :O

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#37) Steven válasza csjoska (#34) üzenetére


Steven
addikt

hagy egy lap induláskor töbször újra indul az csak azért lehet mert valami beállítást nem talál megfelelőnek van ugynevezett boot guard vagy mi:) ... Ha az én lapomat is agyon hajtom és valamit elszurok akkor ezt csinálja bár ha az msi-d az adott tuningal stabil (prime -l ellenőrizheted) és ua ugy ezt minden bekapcsolásnál csinálja akkor viszont rossz....

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#38) csjoska válasza Steven (#37) üzenetére


csjoska
csendes tag

Hello! Maga a lap nem rossz, az MSI azt írta, hogy ez a 2-szer ki-be kapcsolás normális a P35-ös chipsetnél, de csak az után csinál így a lap, ha valamit állítasz a BIOS-ban. Utána nem szabadna. De nekem tök rendszertelenül csinálja, holott a BIOS-hoz nem is nyúltam. Aztán van úgy hogy elfelejti a beállytott FSB-memória arányt, és indulásnál hibát jelez, mert a ramot 1400MHz-en mennek. A lap topicjában is többen panaszkodnak, de nincs mit csinálni. Ezért kérdem, hogy ez a lap csinál-e ilyeneket, mert ha nem, vagy csak BIOS béli változtatások után, akkor az MSI-t lecserélem erre.

(#39) Steven válasza csjoska (#38) üzenetére


Steven
addikt

lehet hogy elfogult vagyok de ahol dologozom van lehetőségem letesztelni lapokat és amit nem vennék az ASUS MSI ezek első helyen vannak:D azátn p35-ds3L ez egy szar széria mármint nem tuningra való.... ami jók a gigák bár régen szerintem azok is szarok voltak abitok

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#40) csjoska válasza Steven (#39) üzenetére


csjoska
csendes tag

Eddig csak AsRock lapjaim voltak (AMD-s konfigokban), és probléma nélkül mentek, sőt némelyik tuningban is jó volt. A csere már biztos, mert ez már tűrhetetlen. Amúgy valami BIOS bug lesz a probléma az MSI-vel, de már volt rajta 4 féle, de semmi változás. Visszatérek a jó öreg AsRock-hoz. :D

(#41) Steven válasza csjoska (#40) üzenetére


Steven
addikt

ezzel a lappal jól jársz az 500 fsb sem kizár 1,7volt meg bőven elég bármelyik procinak .. 4 fesz szabályzó meg elég..már ha nem quadot akarsz 4ghz en hajatani...

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#42) Joci?? válasza Steven (#41) üzenetére


Joci??
senior tag

van az északihídnál és a délihídnál Vállitásí éehetőség ha jól emléxem ez a három low,normal,middle vagy valami hasonló de mire is jó ez? mert asszem már egyszer felraktam maxra de az volt az ereménye hogy kifagyasztottam a redszert!
állitólag az északihídat ha meghnyomjuk volttal akkor mégjobban húzható a proci! erről mi a véleményed? és mennyire biztonságos ez a művelet? :R

"Nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje, hanem hogy alacsony a kerítés."

(#43) Steven válasza Joci?? (#42) üzenetére


Steven
addikt

magas fsb-nél kell csak de mivel p35 lap 500 fsb ig full felesleges... proci meg ettől nem lessz jobban huzható ...

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#44) Joci?? válasza Steven (#43) üzenetére


Joci??
senior tag

rendben köszi! :R

"Nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje, hanem hogy alacsony a kerítés."

(#45) parini


parini
csendes tag

Vettem egy ilyen lapot de nem találtam ár modot,hogy a ramot 533 Mzhra vegyem vissza.
Valakinek sikerült?

(#46) parini válasza parini (#45) üzenetére


parini
csendes tag

Irtam egy levelet az Asrocknak!
A válasz ez volt:
Dear Sir,

We are sorry Intel P35 chipset does not support DDRII -533.

Thanks for your understanding.
Yours truly,

ASRock

(#47) motocoder


motocoder
aktív tag

Sziasztok!
Egész jó kis tuningos a lap!
Én már 3750 Mzhnál járok az E6550 -es procimmal 3650-en stabilan megy.
Érdemes jobb ramot venni bele 1066-osat ami nem is drága 1gb 5700FT!
Az ujabb Biost ne töltsed le az 1.1 nem tuningosoknak valo,mert 480fsb-nél kifagy a rendszer.
A két hidra vegyetek jobb hütőt az sem drága 600ft/db.
Itt van az eredményem:[link]

(#48) Portosz


Portosz
csendes tag

Üdv Szintén ilyen alapon gondolkodok, de engem nem a tunig érdekel elsősorban hanem, hogy kezeli le ha két grafikus kártyát. Két teljes értékű kártyaként? Tehát ha két egy forma videokártyát teszek bele és és mindegyik kártyába 1-1 v. 2-2 monitor dugok akkor a Win 2 v. 4 monitorkén fogja látni?
A válaszokat előre kösz.

[ Szerkesztve ]

(#49) Joci?? válasza Portosz (#48) üzenetére


Joci??
senior tag

arról hogy mennyinek fogja látni az passz! de azt tom hogy az első port 16x a második már csak 4x :)

"Nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje, hanem hogy alacsony a kerítés."

(#50) Steven


Steven
addikt

kijött az új bios a lapotokhoz 1.1 http://www.station-drivers.com/page/asrock.htm

[link]

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.