Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-28 15:58:41

LOGOUT.hu

A topikba való írás előtt kötelezően elolvasandó:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31951) koxx válasza LÁZ (#31950) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

1. ok

(#31952) fogtunder válasza Tamoo (#31948) üzenetére


fogtunder
nagyúr

ok, akkor az felejtős, pont a túlméretes szakáll és kalap poén benne.

akkor próbálkoznék egy Sterling Archer képpel

I hate morning people. And mornings. And People.

(#31953) koxx válasza fogtunder (#31952) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

(#31954) .LnB válasza fogtunder (#31952) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Próbálkozz előtte inkább ezzel: kereső

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#31955) LÁZ válasza koxx (#31951) üzenetére


LÁZ
addikt

zsir, akkor hogyan tovább?

- Nekem ez a "kedvenc" kérdésem. Hogyan tovább? - Ndruu

[ Módosította: Ndruu ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#31956) LÁZ válasza LÁZ (#31955) üzenetére


LÁZ
addikt

ez okés, csak mivel ő irta, hogy az megoldható, de az már nem derült ki, hogy meg is csinálná, vagy hogy ki fogja, ezért kérdeztem

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#31957) Zola007


Zola007
veterán

Sziasztok
Megkaptam az útlevelet egy arcképhez

Nem tervezem túlbonyolítani a dolgot, szedtem már össze pár képet, de találtam is egyet a készek között:
Barney Ross/ Stallone (benne van a keresőben, de nincs mellé nicknév írva :F
Megnéztem az ömlesztettben is 3x, de én nem látom, most ez akkor szabad vagy sem?
:R

_______

Szabad arcképek
Azok az arcképek, amelyek mellett nem jelenik meg felhasználónév, még szabadon választhatóak. Előre legyártottuk őket, vagy csak megmaradtak egy-egy korábbi szerkesztésből.
- részlet a pharckep súgójából

[ Módosította: Ndruu ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#31958) koxx válasza Zola007 (#31957) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nemrég készült el, használhatod.

(#31959) Zola007 válasza koxx (#31958) üzenetére


Zola007
veterán

Oké, azért köszi hogy megnézted.
nézek a Marvosok helyet valami épkézlábabb képet

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#31960) koxx válasza Zola007 (#31959) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ezek nagyon rossz képek.

(#31961) Cha-b válasza Cha-b (#31945) üzenetére


Cha-b
senior tag

Lehetséges, hogy nem mondtam ki egyértelműen, hogy Ndruu képe minden tekintetben elnyerte a tetszésemet...

Szeretném kérni az illetékeseket, hogy az Ndruu által készített képet állítsák be nekem arcképnek.

Köszönettel Cha-b

CSAKAKISPEST!!!!

(#31962) Petyyyyy válasza koxx (#31925) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Ha ez orvoslásra kerül, szerintem be is állítható. De persze csekkolom és jelzem ahogy azt kell. :K

- Javítva. - Ndruu

[ Módosította: Ndruu ]

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#31963) fogtunder válasza .LnB (#31954) üzenetére


fogtunder
nagyúr

igen, de mivel láttam ugyanazon karakterről különböző képek alapján készült avatart (pl. Gordon Freeman), azt hittem OK, de tény, hogy nem különül el eléggé a másiktól, lépek tovább.

Huey Freeman viszont még nem volt és Ninja Ninja sem. remélem a nagy haj nem lesz gáz.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#31964) .LnB válasza fogtunder (#31963) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Régen lehetett, ma már nem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#31965) koxx válasza fogtunder (#31963) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

A haját át kell szabni rendesen bármelyik is legyen.

(#31966) Zola007 válasza koxx (#31960) üzenetére


Zola007
veterán

Ezek esetleg már használhatóbbak?:
[link]
[link]
[link]

Nem nagyon találok belőle mesefigura szerűt (karakter miatt talán érthető is :DDD ), se jobbat és színeset, azok közül mindegyik véres, az meg nem mutatna túl jól, illetve szerintem át sem megy az etikai rostán

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#31967) crey válasza Zola007 (#31966) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Hát a 2. És 3. Talán, de a legutóbbi ragtapaszos karakter nem ment át (mármint mi kértünk módosításokat, mert annyira felismerhetetlen volt kicsiben, az viszont mar az arckép gazdájának nem tetszett).

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#31968) fogtunder válasza koxx (#31965) üzenetére


fogtunder
nagyúr

a fene a gusztusomat :)

támadt közben egy új ötletem, Bigby Wolf. egy képregény és egy cell-shade minta, itt nem extrém méretű semmi az archoz képest.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#31969) Ndruu válasza Zola007 (#31966) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Tavaly már próbálkoztam vele, akkor ilyen lett:

Ezen még kellene javítani, hogy megfeleljen a követelményeknek, de ha tetszik, akkor megcsinálom normálisan. Több ragtapaszt ne kérj rá, mert akkor bele sem kezdek (úgy ugyanis biztosan nem fog átmenni a rostán).

Harrrr!!!!

(#31970) DemonDani


DemonDani
addikt

[link]

Erre egy arcképgyáros bármi reakciót közzétenne?
Köszi előre is!

- Mindjárt... - Ndruu

[ Módosította: Ndruu ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#31971) Ndruu válasza borsodika (#31949) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Pecsétek helye:

- Egyéni arcképe beállításra került. - 2014-03-04 - Ndruu

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#31972) Zola007 válasza crey (#31967) üzenetére


Zola007
veterán

Igen, főleg az első a szürkeárnyalat miatt zaccos.
A másik kettőt megnéztem kicsiben (50x50), szerintem nem gáz, de ha valaki tenne vele egy próbát, azt megköszönném.

(#31969) Ndruu: köszi, tényleg nem rossz. Nekem nem lényeg a ragtapasz, csak anélkül meg kb 1:1-ben Scwarzeneggerhez hasonlít :) A"megcsinálom normálisan" alatt mit értesz? Mi módosulna rajta?
Nem akarok én sem nektek plusz munkát kreálni, a 3. képre esetleg rá tudnál nézni? :R

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#31973) borsodika válasza Ndruu (#31971) üzenetére


borsodika
őstag

Jó lett, köszönöm. Akkor szeretném kérni ennek a beállítását.

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#31974) Ndruu válasza DemonDani (#31926) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#31975) koxx válasza Ndruu (#31974) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nem lehet máshogy vágni, de nagyon rosszak az arányai és így elég nagynak hat.

(#31976) Ndruu válasza Zola007 (#31972) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Az itt linkelt három kép közül szerinte egyik sem jó. Rosszak az arányai, nem lehet úgy megvágni a képet, hogy normális arckép legyen belőle.

A normálisan megcsinálom alatt azt értem, hogy kicsit világosabb, egységesebb bőrszínt kapna (na nem olyan világosat, mint pl. ez az arckép), kontúrokat rendbe tenném kicsit, ilyesmi.
De mivel lemaradásban vagyunk, lehet csak pár nap múlva tudok csak foglalkozni vele. Addig keresgélj még (az arckép offban segítenek jó forrásképet keresni), gondold át mit szeretnél és hasonlók.

Harrrr!!!!

(#31977) DemonDani válasza Ndruu (#31974) üzenetére


DemonDani
addikt

nagyon szépen köszönöm!! :)

Annyit kérhetnék még, hogy a szürke legyen még 1-2 árnyalattal finomabb szürke, picit világosabb még, és a barna kb 2 milliméterrel fentebb körbe?

:R nagyon szépen köszönöm :C

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#31978) Zola007 válasza Ndruu (#31976) üzenetére


Zola007
veterán

:R

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#31979) Petyyyyy válasza Petyyyyy (#31962) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Vagy úgy. Akkor megnézném, ha lehet.

- Lapozz vissza egyet, ott van. - Ndruu

[ Módosította: Ndruu ]

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#31980) DemonDani válasza DemonDani (#31977) üzenetére


DemonDani
addikt

A kicsit ducibb talán még jobb lett :K Mehet is majd rá a pecsét remélem :) Részemről rendben lesz! :R

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#31981) Petyyyyy válasza Petyyyyy (#31979) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Teljesen jól néz ki. Akkor kérném szépen a kép beállítását:
A munkáért pedig ezer köszönet. :R

- A javított verziók ott vannak egy oldallal hátrébb, majd nyomjatok rá egy plecsnit, hogy haladhassunk. - Ndruu

[ Módosította: Ndruu ]

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#31982) ThuG4LifE válasza ThuG4LifE (#31938) üzenetére


ThuG4LifE
senior tag

Senki semmit? :B :))

- Talán jó lesz a bekékült ürge... - Ndruu

[ Módosította: Ndruu ]

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#31983) Zola007


Zola007
veterán

Vond fórumtárs volt olyan kedves, hogy elkészítette nekem a Stallone-modot: [link]

Ezennel kérném a linkelt verziónak a jóváhagyását és a beállítást. :R
További szép napot

[ Módosította: koxx ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#31984) ThuG4LifE válasza ThuG4LifE (#31982) üzenetére


ThuG4LifE
senior tag

:D okés!

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#31985) Wyll válasza Zola007 (#31983) üzenetére


Wyll
őstag

Mik azok a kis izék a szemében? Nem az van, hogy átlátszatlan fekete (vagy max épphogy, de tényleg csak épphogy) átlátszó?!

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#31986) vond válasza Wyll (#31985) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Az a szemgolyója. Szerintem ez pont megfelelően átlátszó egy ilyen rajzifilmszerű karakternél. Gyengébben már tényleg csak valami kis piszoknak tűnik, de így szerintem abszolút kivehető, hogy van azért két szem is a napszemüveg mögött. (Kalibrált Dell IPS-eken nézem.)

Persze ha úgy kívánja a többség, akkor besötétíthetjük.

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#31987) Tamoo válasza vond (#31986) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Teljesen jó.

(#31988) Zola007 válasza Wyll (#31985) üzenetére


Zola007
veterán

passzolo kérdést, a váll részről lett kiretusálva 2 félkör

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#31989) Wyll válasza vond (#31986) üzenetére


Wyll
őstag

Nekem nem tetszik :N Nélküle sokkal jobb volna.
De nem nekem kell tetszenie.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#31990) Ndruu válasza ThuG4LifE (#31982) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Tessék:

Pecsétek helye:

- Egyéni arcképe beállításra került. - 2014-03-04 - Ndruu

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#31991) Cha-b


Cha-b
senior tag

Ndruu, ha még úgysem hagyták jóvá a képet, nem tudnál eszközölni egy kis változást a Puskás képen ? Annyi lenne az egész, hogy a fehér polót átszineznéd pirosra, és akkor meglátnám melyik tetszik jobban. A piros felső jobban utal a Honvédra illetve a magyar válogatott felsőjére is.

Köszönöm, több változtatás tényleg nem lesz, mert tökéletes, csak a Honvéd miatt lehet jobban tetszene piros felsővel. :U

CSAKAKISPEST!!!!

(#31992) Zola007 válasza Wyll (#31989) üzenetére


Zola007
veterán

Ha valaki elvállalja, én is megnézném milyen lenne sima teli lencsével :R

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#31993) ThuG4LifE válasza Ndruu (#31990) üzenetére


ThuG4LifE
senior tag

Nagyszeru! Nekem ez igy megfelel! :R

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#31994) Ace owner


Ace owner
addikt

Udv mindenkinek.

Engedelyt kaptam igy szeretnek egy sajat kepet kerni. Van par elgondolas, ha egyik sem valosithato meg akkorvarok inkabb.

1.: The walking dead foszereploje, Rick Grimes. [link] valami ilyesmi amennyiben megoldhato, pisztoly nelkul lehet csak gondolom,de a tekintet ehhez hasonlo legyen.
2.: Inkabb efele hajlok, Lucas Hood a Banshee c. Sorozatbol. [link] ez szamomra tokeletes lenne.

Melyiket tudnatok megvalositani esetleg?

Galaxy Fold 4

(#31995) koxx válasza Ace owner (#31994) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Először is szabályok alapos tanulmányozása. Aztán lehet foglalkozni megfelelő kép keresésével.

[ Szerkesztve ]

(#31996) Ace owner válasza koxx (#31995) üzenetére


Ace owner
addikt

Egyaltalan nem lehet ilyen fotobol arckepet kesziteni? Akkor jegelem a dolgot,mert nincs olyan rajzfilmszeru karakter amit szivesen hasznalnek. Azerr koszonom a lehetoseget. :R

Galaxy Fold 4

(#31997) Ndruu válasza Cha-b (#31991) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

|

Pecsétek helye:

- Egyéni arcképe beállításra került. - 2014-03-04 - Ndruu

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#31998) Cha-b válasza Ace owner (#31996) üzenetére


Cha-b
senior tag

Rick Gimesről tuti millió "rajzolt" képet találsz. [link] ez pl. pont abból a képből készült amit akartál. Nem tudom hogy jó-e a kép, de biztos találsz erről a karakterről, akár google képkeresővel is.

Szerk.: Ndruu: köszönöm szépen nagyon jók lettek, és a piros nekem bejövősebb, bár biztos csak a Honvéd "érzelmem" miatt.

Akkor kérném az illetékeseket , hogy ezt a képet állítsák majd be nekem arcképnek.

Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

CSAKAKISPEST!!!!

(#31999) Ace owner válasza Cha-b (#31998) üzenetére


Ace owner
addikt

Ez tokeletes lenne,csak a mimikaja nem tokeletes,de ebbol akar ki lehetne indulni szerintem. Fonok urak mit gondolnak?

Galaxy Fold 4

(#32000) crey


crey
MODERÁTOR

Úgy döntöttem, ezentúl ez lesz az OK plecsnim:

:DDD - koxx

[ Módosította: koxx ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.