Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-28 15:58:41

LOGOUT.hu

A topikba való írás előtt kötelezően elolvasandó:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31051) vond válasza Jim74 (#31049) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Nagyon szívesen! Használd egészséggel! ;)

Csináltam belőle egy 150 pixel széleset, átlátszó háttérrel (talán ekkora elég lesz).
Egy picit más, mint a PH!-s (leméretezés után még jött egy kiadós pixelbuzerálás) :D

(#31050) koxx: Köszi! ;) És azt is, hogy maradhat a mérete...

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#31052) Jim74 válasza vond (#31051) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszönöm :R Koxx, Neked is :R
Akkor, ha még egy Moderátor rábólint, automatikusan beállításra kerül?

Szerk.: sajnos nem jó a nagyobb, mert minimum 160 X 160-asnak kell lennie a másik oldalon az avatarnak :(

[ Szerkesztve ]

(#31053) vond válasza Jim74 (#31052) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Jaj, ne már... :) Te sem olvasod figyelmesen a szabályokat? Nem kerül automatikusan beállításra, de ha jön rá még egy (vagy több) pecsét, akkor utána max. 1-2 nap és beállítja valamelyik moderátor kolléga.

Itt van a "cseles" 160x160-as változtat.
De most már ha valami kérésed van, inkább keress meg privátban. ;)
Köszi!

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#31054) .LnB válasza vond (#31053) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Pont most küldtem el neki én is privátba, egy paintes beillesztés eredményét :D 160x160px

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#31055) Jim74 válasza vond (#31053) üzenetére


Jim74
nagyúr

Hálás köszönet :R
Olvastam, csak az már két napja volt és elfelejtettem :DDD

Szerk.
(#31054) .LnB: köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

(#31056) Ndruu válasza .LnB (#31046) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Vasárnap tudok a képpel foglalkozni.

Harrrr!!!!

(#31057) .LnB válasza Ndruu (#31056) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem megfelel. annyit szeretnék segíteni ha egyáltalán ez segítség, hogy nem kell neki ekkora haj. Itt egy példa rá. Nem kell kilógnia oldalra, és nincs is ekkora sörénye :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#31058) crey válasza vond (#31048) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Bakker, le a kalappal, én pontosan tudom hogy mekkora szívás ezt megcsinálni, mert totál át kellett rajzolnod :R

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#31060) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szeretnék megkérni, egy arcképgyárost, hogy kukkantson rá erre az ötletemre. Tudom, hogy Ndruu elvállalta Raiden átalakítását (ezért köszönet neki). Viszont szívesen használnám Rudy arcképét is a Misfits c. sorozatból. Azt szeretném kérni, ha van valakinek ideje rá, nem tenne vele egy próbát? Nem egyszerű dolog azt tudom.
Ezt a képet néztem ki elsősorban. Ami önmagában szerintem nem jó alapanyag. Viszont találtam egy színeset is belőle, bár szerintem így borzalmas. A kettőből, és a deviantart-on fellelhető képek segítségével lehet ebből valami? Ha igen akkor annyival szeretném változtatni, hogy a nyaka körül lehetne a narancssárga overálből egy kis látszódó rész? Mert az a ruházat nagyon fontos a sorozatban.
Van még egy másik kép is ami tetszik. De három napja túrom a deviantart-ot és jobbat, vagy olyat ami tetszene olyan nincs.

Előre is köszi!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#31061) crey válasza .LnB (#31060) üzenetére


crey
MODERÁTOR

talán a színes kivitelezhető lenne, de ne várd el senkitől, hogy miközben sorakoznak a kérések, és így is alig győzik az arcképgyárosok, 2-3 arckép variánst gyártanak le, hogy abból kedved szerint válogass.

Ez nem így működik, ezért kérünk mindenkit, hogy jól megfontoltan válassza ki azt a karaktert, amit szeretne, keressen megfelelő forrásképet, és akkor jelentkezzen itt.

(értsd: döntsd el, hogy melyik arcképet szeretnéd, Raident, vagy Rudyt - nem lesz kettő-három elkészítve, mert elég nagy szívás újrarajzolni ezeket a képeket, és nem kis idő).

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#31062) .LnB válasza crey (#31061) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez természetes, azért is írtam, hogy ha valakinek van ideje. :R
Ha az Unofficial topickban is megpróbálom, hát ha tesz valaki egy próbát az is gáz? Viszont látom ott is az itteni arcképgyárosok tevékenykednek leginkább..

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#31063) crey válasza .LnB (#31062) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Unofficialban felteheted a kérést, de ott is általában az arcképgyárosok szoktak sertepertélni. Viszont nem válaszoltál a kérdésre, hogy akkor most melyik is kell? :)

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#31064) .LnB válasza crey (#31063) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Átgondolom, Ndruu azt írta, vasárnap tud vele foglalkozni.
Tudom már előttem is ezren leírták ugyan ezt, de megértem, hogy ti tesztek nekünk szívességet. És ezt én tényleg tiszteletben is tartom. Tudom egy-egy képpel nem kevés munka van. Szégyellem magam ha akadékoskodom, vagy ilyesmi. De higgyétek el nem könnyű választani nekünk sem. Mert rengeteg jó dolog foglalt. És mivel nem értek a képszerkesztéshez, nem nagyon tudom elképzelni melyik karakter hogy nézne ki. 2évig kell használni, ez így nem kis dilemma. :)
Na magamba szállok átgondolom melyik legyen a kettő közül.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#31065) vond válasza Lomha 8V (#30948) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Nnnno, itt van a Komédiás is:

_

Egyéni arcképe beállításra került. 2014-01-18 - Tamoo

[ Módosította: Tamoo ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#31066) Wyll válasza vond (#31065) üzenetére


Wyll
őstag

A haja szélének mintha hiányozna a kontúrja.
Meg talán egy icipicit sötétebb haj is belefér, de ez már inkább ízlés dolga.
Amúgy elég szép munka!

.LnB: az unofficialban annyit lehet ötletelni meg offolni meg bármi, amennyit nem szégyellsz ;)

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#31067) .LnB válasza Wyll (#31066) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Értem én, de ha így is úgy is el vagytok havazva akkor felesleges erőlködnöm vele. :(

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#31068) Lomha 8V válasza vond (#31065) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Köszönöm szépen! Nekem így megfelel, ha a moderátoroknak is jó, akkor kérném a beállítását. :R

(#31069) vond válasza Wyll (#31066) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Direkt világosabb a kontúr ott a haja szélén. Sötétebben túl erősnek ítéltem. A világos kitöltéseket nem feltétlen kell csuttig feketével kihúzni szerintem. :)

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#31070) EmberXY


EmberXY
addikt

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy ez jelenleg milyen stádiumban van?
Crey kért egy módosítást, ezt Racze végrehajtotta, ezt Tamoo véleményezte, de a moderátorok nem mondtak rá semmit...
Lényegében akkor ez még szerkesztés alatt áll, vagy csak jóváhagyásra vár?
Csak érdeklődöm, nem türelmetlenkedni akarok, köszönöm előre is...
:R

Up the Irons!

(#31071) crey válasza EmberXY (#31070) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Azon még dolgoznia kell Raczének - Tamoo megjegyzései alapján.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#31072) Racze


Racze
tag

színeken javítottam, tessenek választani :) :

EmberXY
>>

utolsó

Egyéni arcképe beállításra került. 2014-01-20 - Tamoo

[ Módosította: Tamoo ]

****

(#31073) Tamoo válasza Racze (#31072) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Tetszeni még mindig nem tetszik. :) de ha a kérvényezőnek megfelel, az utolsó részemről mehet.

(#31074) EmberXY válasza Tamoo (#31073) üzenetére


EmberXY
addikt

Nekem tökéletesen megfelel, ha átmegy a "rostán", akkor szeretném használni.
:R

Up the Irons!

(#31075) Wyll


Wyll
őstag

Nos ilyen lett a tűzoltó, szerintem jó lett, felér egy vadászpilótával kb. :DDD Remélem a többieknek is tetszik!

Egyéni arcképe beállításra került. 2014-01-21 - koxx

[ Módosította: koxx ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#31076) Wyll


Wyll
őstag

Xerxésznek próbálkozom egy Halhatatlannal, de nem tudom, valahogy nem az igazi... Vagy mégis jó? Mit kéne még csinálni vele? (ellen)véleményeket várok!

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#31077) Wyll válasza Wyll (#31076) üzenetére


Wyll
őstag

Remélem nem csak én gondolom úgy, hogy így azért már sokkal jobb, és hogy nem lett túl 3D-s sem :)
A középső nemcsak sötétebb és sárgásabb egy hangyányit az elsőnél, a ruharedői is mások kissé.. A harmadik az első kettő ötvözete; talán az a legjobb.

Xerxész

_ _______

Egyéni arcképe beállításra került. 2014-01-20 - Tamoo

[ Módosította: Tamoo ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#31078) bull84ghia válasza Wyll (#31075) üzenetére


bull84ghia
őstag

Tökéletes, az a lényeg hogy én szívesen hasznàlnàm ha a többiek is at mondjàk hogy mehet.

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#31079) vond válasza Wyll (#31077) üzenetére


vond
MODERÁTOR

A második és a harmadik teljesen jó, bár lehet, hogy nagyok egy kicsit (a kisképek mindenképpen). ;)

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#31081) Xerxész válasza Wyll (#31077) üzenetére


Xerxész
őstag

A középső nekem is bejön. :K
Ha leokézzák, mehetne a beállítás! :))

(#31082) Xerxész válasza Xerxész (#31081) üzenetére


Xerxész
őstag

Sőt, igazából megmondom őszintén, én a 2. és 3. kép között szabad szemmel nem látok különbséget, szóval inkább úgy módosítom az álláspontomat, hogy mindkettő tetszik. :)

(#31083) quailstorm


quailstorm
nagyúr

Üdv!

Itten van az engedélyem: [link]

Ndruu korábban javasolt egy képet: [link]

Jobban még nem találtam, ennek van a legértelmesebb arckifejezése eddig. Egyéb amiről azt gondolom alkalmas átrajzolásra: [link] [link]

Kerestem még és ezek is egész értelmesek: [link] [link]

Ja és csak a fej természetesen.

Szerintetek melyik a legjobb, eredetibb? Ebből szeretnék arcképet csináltatni veletek. Előre is köszönöm.

(#31085) Wyll válasza quailstorm (#31083) üzenetére


Wyll
őstag

Megpróbáltam, nem egy könnyű téma, de így talán elfogadható mind igénylői mind moderátori szempontból:

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#31086) quailstorm válasza Wyll (#31085) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Szerencsere mobilrol lattam meg eloszor. Annyira nem jo. At kene szinezni, tul barna, majdnem olyan mint egy tojo. De majd visszterunk ra ha pcrol leszek.

(#31087) quailstorm válasza Wyll (#31085) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Naszóval, most linkelek pár fotót: [link] [link] [link]

A fejtetőn lévő barna sáv ennyire nem domináns profilból, de nem is ez a legnagyobb gond, hanem hogy sötétebb a valóságban. Egy picit kéne árnyalni.
Aztán a nyaka alig látszik, vagy 10 perce néztem mire rájöttem hogy nem eláll a tolla, hanem ott van is valami. Azt be kéne kékíteni, lásd a képeken.
Csőr fölött meg egy fehérből általad beállítottba átmenet kéne, de minimum világosítani.
Viszont hogy ebből majd legkisebben mi látszik, az jó kérdés...

A segítséget pedig köszönöm. Megnézem mit tudok neki ártani PS-sel.

ebben a méretben jobban lejön a mostani annyi látszik hogy valami madár bóbitával, abból meg ki lehet találni hogy fürj

esetleg válasszak valami könnyebbet? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#31088) quailstorm


quailstorm
nagyúr

Jelentem, ártottam neki :DDD

(#31089) quailstorm


quailstorm
nagyúr

Alternatíva. Teljesen más. Jobb lenne? Szinte kész is van.

(#31090) koxx válasza quailstorm (#31089) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ez még marha messze van a késztől.

(#31091) quailstorm válasza koxx (#31090) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Úgy értettem lehet vele dolgozni, nem kell teljesen átrajzolni az egészet. Meg nincs teli apró részletekkel sem.

(#31093) Xerxész


Xerxész
őstag

Köszi szépen a beállítást! :R
Már csak annyi a kérdésem, hogy hol tudom elnevezni az arcképet? Van erre külön topic?

(#31094) Tamoo válasza Xerxész (#31093) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Elég régóta itt vagy... Jobb felső sarok... téma tudnivalók? Nem futottál még bele?

[ Szerkesztve ]

(#31095) Coyot válasza Coyot (#30978) üzenetére


Coyot
őstag

Félve kérdezem már meg, esetleg lenne lehetőség ebből egy arcképet gyártani részemre? :)
[link]

Má' nem

(#31096) Xerxész válasza Tamoo (#31094) üzenetére


Xerxész
őstag

De, azt néztem. Csak nem találtam meg ott magam...
Gondolom, akkor még nem kerültem fel ott a listára.

(#31097) Tamoo válasza Xerxész (#31096) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

nevezd meg az elkészült arcképedet
Itt nézd meg a többiek hogy csinálták, hátha összejön neked is.

[ Szerkesztve ]

(#31098) Wyll válasza Coyot (#31095) üzenetére


Wyll
őstag

Ebből esélyesebbnek tartom.
Esetleg ebből.
Vagy ebből.

Mellesleg most akkor a kőangyal mégsem kell? Ezután ki fog nekiállni neked arcképet csinálni, ha simán sutba dobod a munkáját? Kicsit lehetne megalapozottabb a szándékod...

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#31099) Coyot válasza Wyll (#31098) üzenetére


Coyot
őstag

A 3. kép nagyon jól néz ki, az akkor okés?

Má' nem

(#31100) Wyll válasza Coyot (#31099) üzenetére


Wyll
őstag

Nem az számít, hogy a forráskép mennyire "néz ki jól"! Semmiképp nem fogjuk hagyni, hogy kicsiben szarul nézzen ki, legyen bármilyen is a forráskép. Viszont attól hogy a forráskép "jól néz ki", attól még nem biztos, hogy kicsiben is egyből jól fog kinézni, sőt, általában nem néz ki jól egyből kicsiben. Pont ezért kellünk mi.

A lényeg, hogy meglegyen a jó kiindulási alap. És pont a harmadik kép legcirádásabb, legaprólékosabb. Szerintem az első a legjobb kiindulási alap.

És még egyszer kérdezem: Mi van a kőangyallal ??

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.