Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 16:05:16

LOGOUT.hu

Ebbe az összefoglalóba kerülnek át azok a kérések amelyekhez nem sikerült időben megfelelő forrásképet találni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3401) Tamoo válasza GrooveHero (#3400) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Nem én csináltam.
Ez a kép sem jó, túl kicsi rajta a fej, nagyobb felbontású kell.

(#3402) GrooveHero válasza Tamoo (#3401) üzenetére


GrooveHero
addikt

Nem fogod elhinni, de most így utólag örülök, hogy a pár perccel ezelőtt linkkelt kép sem jó. Mert hogy találtam a mostani arcképemhez hasonlót, úgy gondolom ez már jó lesz. 2 éve read only-ban követem a topikot, tisztában vagyok a szabályokkal, és tudom, hogy az alul linkelt kép esetén csak a fej fog beleférni, de megmondom őszintén, örülnék neki, ha hangsúlyozni lehetne, hogy a hölgynek mekkora szíve van. Szóval tüdőbeteg :DDD

Tehát a kép:

[link] :))

szerk: de természetesen a fej is elég lesz, ha nemleges válasz jön a fenti kérésre :K

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#3403) .LnB válasza GrooveHero (#3402) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Vagy a "tüdő" vagy a fej :D Mert az a tüdő akkora... :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3404) GrooveHero válasza .LnB (#3403) üzenetére


GrooveHero
addikt

fej vagy gyomor? :DDD

Legyen a fej :K

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#3405) crey válasza GrooveHero (#3404) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Megpróbáltam ipadről, ps expressel, ez lett belőle.... :C ;]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#3406) GrooveHero válasza crey (#3405) üzenetére


GrooveHero
addikt

ha fejre állítanánk, és nem lenne rajta ruha, értsd lennének "szemei", akkor már jó is lenne :DDD

amúgy nyugtassatok meg légyszi, hogy megfelelő a forrás :))

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#3407) Peterson_ válasza .LnB (#3403) üzenetére


Peterson_
addikt

...és akkor most mondogasd magadban: "Ez csak egy rajzolt kék ufó" ;]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#3408) crey válasza GrooveHero (#3406) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Igen, ez jó forrás. :K

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#3409) GrooveHero válasza crey (#3408) üzenetére


GrooveHero
addikt

Szuper, köszi, akkor majd 3 hónap múlva, azt hiszem október közepe, talán olyan 10-e körül lett beállítva a régi.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#3410) vond válasza GrooveHero (#3402) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Sok munka van még vele, de valami ilyesmit tudnék készíteni belőle (ha mellben erősen dinamikusnak kellene maradnia a hölgyikének): :D

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#3411) GrooveHero válasza vond (#3410) üzenetére


GrooveHero
addikt

Szuper, jól néz ki :K :R

Valamit sejtet azért :DDD De ha szereinted jobb lenne, ha csak a fej látszódna nagyobban, akkor ha szépen megkérlek készítesz egy kéet csak a fejről?
Ismételten jelezni szeretném, hogy a módosításig még kb. 3 hónap vissza van, szóval nem sürgős, de ha van kedved vele szöszmötölni, annak nagyon örülük :K

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#3412) Tamoo válasza vond (#3410) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Szerintem most inkább olyanokkal foglalkozzunk akiknek engedélye is van. :)

(#3413) vond válasza GrooveHero (#3411) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Most sokat nem variáltam vele (csak szűkebben vágtam) de kb. így néz ki:

_

(#3412) Tamoo: Azzal (is) foglalkozom éppen, csak kíváncsi voltam, hogyan lehetne átdolgozni a kékséget. :)

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#3414) GrooveHero válasza vond (#3413) üzenetére


GrooveHero
addikt

Nagyon frankón néz ki, köszönöm.

Ahogy Tamoo is írja, ráér még, foglalkozz nyugodtan azokkal, akiknek aktuális a dolog. De ha közben ez is készül, azt megköszönöm :R

lehet amúgy majd nagyobb a feje? Mármint most csak a Te arcképedhez viszonyítva látszik, hogy kisebb. Ok, tiszta sor, hogy nem végleges.

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#3415) vond válasza GrooveHero (#3414) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Sokkal nagyobb ennél már nem lehet, max. 1-2 px-lel. Egyébként pixelszámra az enyém is pirinyó, csak a golyó fejem kitölti a teret rendesen. :)

Ha addig nem küldöm el, akkor majd szólj rám, ha megvan az engedélyed.

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#3416) GrooveHero válasza vond (#3415) üzenetére


GrooveHero
addikt

Mondjuk a jelenlegi arcképemhez hasonló méretű fejjel, kis gallérral szuper lenne, max még 1 kis kék.

Rendicsek, majd jelzek. :R

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#3417) norbert1998


norbert1998
veterán

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy átlagba mennyi idő, míg az elkészült és a júzer által rábólintott és okésnak mondott kép beállításra kerül? Persze nagyjából a bólintástól fogva. ;) :R

(#3418) RoyalFlush válasza crey (#3405) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Egész jó. Ebben a méretben támogatom ;] :D

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#3419) KubanitoS válasza GrooveHero (#3402) üzenetére


KubanitoS
veterán

Nagyon helyes, már kezdtem megijedni, hogy Liara megy a lecsóba. :DDD

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#3420) GrooveHero válasza KubanitoS (#3419) üzenetére


GrooveHero
addikt

Áh, semmi ilyesmi :N :D

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#3421) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Ha esetleg valaki az egyik tininindzsa teknőcöt szeretné. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3422) crey válasza Bjørgersson (#3421) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Ezek jók :)))

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#3423) Nigér


Nigér
őstag

Sziasztok!
Nyilván még őstag sem vagyok, de azért megkérdezném:

"ÉS nem volt kitiltása vagy figyelmeztetése."

Kitiltva még sosem voltam, de olyan volt már hogy (koholt vagy valós okkal, de) hsz-omat törölték és kaptam miatta ejnyebejnye-privit is.
Akkor nekem itt már ebben az életemben sosem lehet egyéni arcképem? :O

[ Szerkesztve ]

(#3424) Ndruu válasza Nigér (#3423) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Nem, ez azt jelenti, hogy akikkel soha, semmi gond nem volt és teljesítik a jogosultsághoz szükséges többi feltételt (800 nap és őstag vagy 2500 nap és senior tag rang, stb.), azok egyből megkapják az engedélyt.
Akinek figyelmeztetése vagy kitiltása volt a közelmúltban, az egyéni elbírálásban részesül, ami azt jelenti, hogy nem egy, hanem több moderátor dönt arról, hogy megkaphatja-e a engedélyt.

Harrrr!!!!

(#3425) TomWexX válasza Nigér (#3423) üzenetére


TomWexX
addikt

Ha még 1483 nap múlva is senior tag leszel, akkor majd lehet. Addigra biztos elévül az enyje-benyje. ;]
Vagy legyél őstag, az talán hamarabb meglesz, na meg ha csak "szó beli" figyelmeztetést kaptál, és a jövőben sem fogsz hivatalos figyelmeztetést kapni, akkor lehet egyéni arcod. (szerintem)
Szóval no para! ;)

szerk.: No meg az is igaz hogy Ndruu szava szentebb mint az enyém.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#3426) Nigér


Nigér
őstag

Köszi szépen mindkettőtöknek a választ.
Nem is értem, egy egyszerű avatar megszerzése miért ilyen bonyolult, vagy inkább miért vannak ilyen szigorú feltételei... :F

(#3427) koxx válasza Nigér (#3426) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Mert ez nem jar, ki kell erdemelni. A masik meg, nem lenne kapacitasunk tobb ezer.user kereset teljesiteni.

(#3428) Bjørgersson válasza koxx (#3427) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szerintem arra gondol, hogy nem tölthet fel magának mindenki olyat, amilyet szeretne. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3429) Peterson_ válasza Nigér (#3426) üzenetére


Peterson_
addikt

Én pedig azt nem, hogy egy "egyszerű avatár" , vagy egy rang miért olyan fontos, ha az egyszeri júzer azért jár ide, hogy konstruktív, kulturált módon fórumozzon másokkal.
Mindenkinek nyitott a lehetőség, hogy így tegyen, így arra is, hogy egyéni képe legyen.

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#3431) Keeperv85 válasza #32839680 (#3430) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Neki lehetne állni átalakítani az arculatot. Jelenleg az arculat létezik a képek miatt, nem pedig fordítva. Ugyanis ha kiszedik ezt a stílust, akkor gyakorlatilag az összes elkészült képet cserélni kellene. Így lehetetlen arculatot váltani itt szinte...

[ Szerkesztve ]

(#3432) _Dumber_


_Dumber_
őstag

Sziasztok!

Elvi engedélyt kaptam, hogy terveztethessek..

Ebből szeretnék egy képet. Lehetne?

(#3433) Tamoo válasza _Dumber_ (#3432) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Igen, ez faja. Csak kisebb kalappal kell megcsinálni.

(#3434) _Dumber_ válasza Tamoo (#3433) üzenetére


_Dumber_
őstag

Pedig Neki pont a kalap a védjegye... :(

Ha van ötleted, akkor megnézem.

(#3435) koxx válasza _Dumber_ (#3434) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Megmarad, csak az arányain kell változtatni.

(#3436) _Dumber_ válasza koxx (#3435) üzenetére


_Dumber_
őstag

Nézzük meg.. (esetleg kicsit ki is lóghat a kalap teteje...)

pl itt

Az első arcmimikája jobban illik a dumber-hez :) azért lenne jó abból kiindulni, de ez a második sem rossz

[ Szerkesztve ]

(#3437) crey válasza _Dumber_ (#3436) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Itt biztosan nem fogsz levágott kalapos avatart kapni ;)

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#3438) _Dumber_ válasza crey (#3437) üzenetére


_Dumber_
őstag

:)

Pedig ide küldtek.. :)

Akkor írjak ide most? vagy várjam meg a 25 napomat és csak utánna?

Nem szeretnék türelmetlen és tolakodó lenni.. kivárom a sorom ha kell.

(#3439) Tamoo válasza _Dumber_ (#3438) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Legyél nyugodtan, majd elkészül az arcképed kalapostól mindenestől. Egyelőre nem kell máshová írnod.

[ Szerkesztve ]

(#3440) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Tessék, gyors skicc, hogy hogy nézne ki kicsiben:

Harrrr!!!!

(#3441) _Dumber_ válasza Ndruu (#3440) üzenetére


_Dumber_
őstag

Iszonat gyorsak vagytok :R

A kettes versenyző szerintem jobb. Bár nem az volt az eredeti terv, de jobban illik ide is és hozzám is

(#3442) Ndruu válasza _Dumber_ (#3441) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Ha 3 hét múlva eléred a 2500 napot, akkor gyere majd az arcképszerkesztőbe és megrajzolom neked a végleges arcképet.

Harrrr!!!!

(#3443) _Dumber_ válasza Ndruu (#3442) üzenetére


_Dumber_
őstag

Ott leszek.. köszönöm

(#3444) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Heló!

Kaptam az engedélyt képváltásra.

Ezzel tudtok valamit kezdeni, vagy felejtsem el, és keressek másikat? :) Előre is köszönöm! :R

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#3445) crey válasza Patrick76496 (#3444) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Keress másikat. Ami nem ceruzarajz, és nem fotorealisztikus.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#3446) Ndruu válasza Patrick76496 (#3444) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Ha mindenképpen ezt a merengős fejet szeretnéd, akkor talán ebből el lehet indulni, de sokkal jobb lenne a ebből vagy a Telltale Games féle játékból.

Harrrr!!!!

(#3447) Patrick76496 válasza Ndruu (#3446) üzenetére


Patrick76496
őstag

Az első nem rossz, bár nem feltétlen Marty-t szeretném, csak próbára raktam be egynek, hogy mit szóltok hozzá.

Közben tovább keresgéltem. Megtudtam, hogy "Verdák" stílusban akár kocsi is lehet az avatarom. Ezeket találtam:
[link] [link] [link] [link]

Bár az első 3 szerintem nem lesz jó, de beraktam őket, hátha. Viszont (szvsz) az utolsó megfelel a kritériumoknak, csak az a kép nem teljesen tökéletes. Először is, azt a zöld élőlényt le tudnátok szedni a tetejéről? Másrészt, van lehetőség a kocsi oldalán egy kicsit alakítani? Eléggé torz az eredeti Knight 2000-hez képest, konkrétan ami problémás az az ajtó alakja, a B oszlop és a csomagtér ajtajának formája.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#3448) Ndruu válasza Patrick76496 (#3447) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Szerintem abszolút alkalmatlan mind a négy kép. A Verdák stílusú képekkel mindig csak a baj van, ugyanis majdnem mindegyiknek rosszak az arányai.

Harrrr!!!!

(#3449) _Dumber_ válasza Ndruu (#3442) üzenetére


_Dumber_
őstag

Előre ne dolgozzál.. lehet, hogy mégis az 1. lesz...
24 nap múlva jelentkezem és addigra eldöntöm.
(olyan ez mint esküvő előtt... Miután bejelentkezel a PH-nál kapsz 3 hónapot, hogy meggondold magad :)
Ha ügyesen csinálod, akkor életed legszebb 3 hónapja lesz :D)

(#3450) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Az összes közreműködő fórumtársnak köszönet az új avatarért :R

PSN:BiZzare_0 ️

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.