Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22386) karmaresz válasza bobalazs (#22380) üzenetére


karmaresz
senior tag

Nagyon szívesen bemutatom, hogy ez egy stabil és valós, nem pedig csak benchmarkra összerakott, és máskülönben folyamatosan összeomló munkára is alkalmas, megbízható rendszer, ha tudom valami olyan formában, ami bizonyító erővel rendelkezik számotokra.

Elhihetitek, nekem is leesett az állam, mikor láttam, hogy lentebb, lentebb, még lentebb tudok menni feszben, majd eddig tudom emelni a frekvenciát is.

Ezért is kérdezem, hogy mivel ellenőrizzek, bizonyítsak, mert szeretném a magamban és a nagyon is érthetően bennetek is meglévő kétségeket eloszlatni.

Itt egy friss screenshot, mert ma reggel visszakapcsoltam az alap CPU Ryzen Master tuningot -eddig levettem, hogy egy esetleges CPU hiba ne befolyásolja a GPU tuning eredményeit- és teszteljem a világszintű 1333MHz-es fclk coupled mode-ot. :D


Dátum itt ellenőrizhető, meg a futó appok ikonjai is.

Érthetően a 3DMark CPU score most ezért magasabb, a GPU eredmények meg valamiért minimálisan rosszabbak lettek.

Most mindenesetre hagyom a HWiNFO-t futni, hogy legalább az óráján látható legyen, mennyire nem kell újraindítani a rendszert.

Edit: itt pedig a 3DMark validation, ha ez ér bármit is:

[ Szerkesztve ]

Once, I thought I was wrong but I was mistaken

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.