Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Alias-a sorozat

Hozzászólások

(#22) Gyusz


Gyusz
őstag

Nem hittem volna, hogy találok ilyen topikot. Most fejeztem be az ötödik évadot, és elég vegyesek az érzéseim. Az első két évadba nem igazán tudok belekötni, persze voltak számomra nem tetsző fordulatok és unalmasabb részek is, de összességében az volt a sorozat csúcspontja, nem beszélve a második évad végéről. Aztán jött a harmadik évad, ami elég bárgyú volt, ráadásul elkezdték igazán erőltetni a ''mindenki rokona/ismerőse valamilyen szinten valakinek és mindenki ügynök'' témát. A negyedik évad az elejét és a végét leszámítva nekem nagyon tetszett, sikerült néhány érdekes részt összedobni, innentől kezdve pedig az ''aki meghalt, az nem biztos hogy halott'' téma kezdett a sorozaton eluralkodni. Az utolső 17 részben pedig végre meg merték lépni, hogy új karaktereket hozzanak be, de azt hiszem túl későn tették meg. No mindegy, a befejezés legalább jó lett, de kár volt az első két évad után így csavarni a történéseket, ráadásul ha Rambaldi szóba került, akkor tutira elkezdődtek a számomra nem szimpatikus és unalmas történések.

Ugyan a kedvenc évadaimat már láttam majdnem kétszer (igaz magyarul, akkor még a TV-n keresztül követtem a sorozatot), de azt hiszem nemsokára újra megnézem őket.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Alias-a sorozat
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.