Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Alias-a sorozat

Hozzászólások

(#1) Vandit.


Vandit.
addikt

Mindenki aki szereti nézi,nézte,látta vagy nem látta(hátha itt kedvet kap) írjon és beszéljünk erről a jó kis sorozatról.[link]
Itt minden megtalálható a sorozatról,szereplőkről és még sok érdekesség is.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#2) #54715584 válasza Vandit. (#1) üzenetére


#54715584
törölt tag

juhej :) szeret(t)em ezt a sorozatot, regebben neztem midnig, csak nagyon kesore tettek
itt ''talalkoztam'' legeloszor jennifer garnerrel es nagyon megtetszett

(#3) Vandit. válasza #54715584 (#2) üzenetére


Vandit.
addikt

Örülök,hogy vannak fanok.mennyi évadot láttál?

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#4) #54715584 válasza Vandit. (#3) üzenetére


#54715584
törölt tag

ooh, nem sokat, sot, azt is csak darabokban :)
inkabb ugy mondom, hogy kabe 15-20 reszt lattam eddig
ami eleg szegenyes az 5 evadbol :)
de tervezem majd az egesz sorozat beszerzeset es megnezeset :)

(#5) Vandit. válasza #54715584 (#4) üzenetére


Vandit.
addikt

az biztos,hogy tetszeni fog.tele van fordulatokkal,nekem jobban tetszett,mint a 24 pedig az is komoly.Bár ez lehet,hogy a szereplőktől (is) van. :)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#6) Vandit.


Vandit.
addikt

Senki nem szereti ezt a jó sorozattot?mindenki a sz@r Lostot nézi?

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#7) Vandit.


Vandit.
addikt

upp :DD

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#8) Loha


Loha
veterán

Nem olyan rég kerestem Alias topicot, és akkor csodálkoztam hogy nem volt...

TV-ben láttam a második évad végéig a sorozatot, akkor nagyon tetszett, aztán mivel egészen mostanáig nem folytatták, eléggé kiábrándultam mind a TV-s sorozatnézésből, mind a sorozatból is, marha szar volt a második évad végén abbahagyni...

Aztán nem olyan rég feltűnt, hogy 5 évaddal befejezték a sorozatot, szóval úgy láttam, hogy eljött az idő, hogy egyben ledaráljam az egészet az elejétől :)
Most a 4 évad elején tartok, és nagyon bejön a sorozat, sokkal jobban mint annó TV-ben pedig TV-ben is tetszett, csak kicsit nehéz volt észbentartani a történéseket, meg vhogy nem jött átt igazán két reklám között a lényeg... :) 24 engem nem kötött le, viszont az Alias igen... :U

(#9) Vandit. válasza Loha (#8) üzenetére


Vandit.
addikt

Én most fogom újra végignézni az egészet. :) Alap sorozat.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#10) PazsitZ válasza Vandit. (#9) üzenetére


PazsitZ
addikt

Ja, én is imádom a sorozatot meg a főszereplőt is :D . Megvan az egész sorozat.
Nekem is újrakéne nézni mert megszakításokkal néztem és néhol nem tiszta ez a Rambaldi vonal.
spoiler
Egyetlen idegesítő momentum a sorozatban, hogy ha valaki meghal az nem biztos, hogy halott. :)
Plusz a végkifejlett is elég fantasztikusra sikeredett, bár ez valamelyest várható volt a Rambaldis dolgok mellett...

[Szerkesztve]

- http://pazsitz.hu -

(#11) Vandit. válasza PazsitZ (#10) üzenetére


Vandit.
addikt

Én már gondolkodtam a folytatáson is.írok forgatókönyvet csak nem tom kinek adjam oda. :D

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#12) Integra


Integra
titán

ma este 11től van az új rész:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#13) Vandit. válasza Integra (#12) üzenetére


Vandit.
addikt

hol tart most a retek klubbon?melyik évad?úgy emléxem,hogy a második. :F :U

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#14) Integra válasza Vandit. (#13) üzenetére


Integra
titán

nemtom, de a múlt héten végezték ki a slone-t és végre ez a szőke ribanc is lebukott a vaugh előtt.. szerintem mai részben meg is próbálja megölni a vaughnt..
kiderül, már várom:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#15) PazsitZ válasza Integra (#14) üzenetére


PazsitZ
addikt

Erre is ait említesz a 10. hszem spoiler része igaz :D

- http://pazsitz.hu -

(#16) Vandit. válasza Integra (#14) üzenetére


Vandit.
addikt

akkor 3. évad.lesz itt még fordulat. :D

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#17) Integra


Integra
titán

vááááá, hát megőrülök, tuti hogy ennek a kurvának az anyja dobta hátba vagy van még egy áruló??
nem igaz hogy nem lehet már lezárni ezt a szőkét végre...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#18) Loha


Loha
veterán

Befejeztem mind az 5 évadot... :R
Vége kicsit túl gyors volt sztem, nagyon felpörögtek az események, de ezért tetszett a befejezés. 4 évad közepe felé kicsit ellaposodott a sorozat, de annyira, nem hogy elunjam, aztán az évad vége jó volt (jó kis zombizás ;] ).
Engem is az zavart kicsit, hogy aki meghal, az nem biztos, hogy meg is halt :DDD

Ami viszont nagyon tetszett, hogy 5 évad alatt legalább 2szer járnak Magyarországon, és vagy még 2szer szóba is kerül. Lehet látni vetített háttéren a parlamentet, aztán aki eredeti angol hanggal nézi, az halhatja Sydney-t magyarul beszélni (''Ez nem lesz probléma, beszélek magyarul'' :DDD ). Meg Krisztina körút 37/A :D Jack szájából, és még a magyar rendszám is stimmel :)
Meg az 5. évadban Vak János lasszó technológiája (teljesen stimmel az útlevele, Berettyóújfalun született) :DDD Aztán meg is szólal: ''Gyere csak, gyere be'' :D

[Szerkesztve]

(#19) PazsitZ válasza Loha (#18) üzenetére


PazsitZ
addikt

Jaja, ezek a magyar vonatkozások nekem is tetszettek. Igen az útlevél tényleg jól volt megcsinálva, hacsak nem eredeti volt :F .
A befejezéssel kapcsolatosan nekem vegyes érzelmekeim vannak. Valamennyire nem meglepő, de valamennyire esetlegesen picit gagyinak tünhet (Bár mint megjegyeztem már a misztikum a Rambaldi témával kapcsolatosan jelen volt végig...).
És igen aki meghal nem tuti h meghalt :DDD , ez már csak ilyen...

- http://pazsitz.hu -

(#20) Vandit.


Vandit.
addikt

Most elkezdem újból nézni,mert befejeztem a 24-et és nincs egy jó sorozat sem.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#21) Vandit.


Vandit.
addikt

2x :B

[Szerkesztve]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#22) Gyusz


Gyusz
őstag

Nem hittem volna, hogy találok ilyen topikot. Most fejeztem be az ötödik évadot, és elég vegyesek az érzéseim. Az első két évadba nem igazán tudok belekötni, persze voltak számomra nem tetsző fordulatok és unalmasabb részek is, de összességében az volt a sorozat csúcspontja, nem beszélve a második évad végéről. Aztán jött a harmadik évad, ami elég bárgyú volt, ráadásul elkezdték igazán erőltetni a ''mindenki rokona/ismerőse valamilyen szinten valakinek és mindenki ügynök'' témát. A negyedik évad az elejét és a végét leszámítva nekem nagyon tetszett, sikerült néhány érdekes részt összedobni, innentől kezdve pedig az ''aki meghalt, az nem biztos hogy halott'' téma kezdett a sorozaton eluralkodni. Az utolső 17 részben pedig végre meg merték lépni, hogy új karaktereket hozzanak be, de azt hiszem túl későn tették meg. No mindegy, a befejezés legalább jó lett, de kár volt az első két évad után így csavarni a történéseket, ráadásul ha Rambaldi szóba került, akkor tutira elkezdődtek a számomra nem szimpatikus és unalmas történések.

Ugyan a kedvenc évadaimat már láttam majdnem kétszer (igaz magyarul, akkor még a TV-n keresztül követtem a sorozatot), de azt hiszem nemsokára újra megnézem őket.

(#23) Integra válasza Gyusz (#22) üzenetére


Integra
titán

na
az utsó reflektálásom alapján én hányadik évad végét láttam:)
nem akarok szpojlert olvasni:)

[Szerkesztve]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#24) Gyusz válasza Integra (#23) üzenetére


Gyusz
őstag

Valahol a harmadik évad vége felé járhatttál. Ez elég spoiler-mentes? :D

(#25) Integra válasza Gyusz (#24) üzenetére


Integra
titán

jaja:)
én csak az rtl klubon nézem, szóval ahol ott abbahagyták, azt írtam le:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#26) Gyusz válasza Integra (#25) üzenetére


Gyusz
őstag

Ha végignézted az RTL Klubon akkor ők a harmadik évad utolsó részét is leadták, szóval ha új rész jönne valamikor, az a 4. évad nyitányát is jelentené egyben.

[Szerkesztve]

(#27) Integra válasza Gyusz (#26) üzenetére


Integra
titán

sajna még nem hirdetik
de remélhetőleg szeptembertől adják
a baj az hogy teljesen össze vissza csinálják nincsen fix kezdési időpont

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#28) Vandit. válasza Integra (#27) üzenetére


Vandit.
addikt

nem lenne jobb ha meglenne otthon és akkor nézed amikor akarod? ;)

[Szerkesztve]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#29) Integra válasza Vandit. (#28) üzenetére


Integra
titán

dehogynem, persze:)
de most örülök hogy végre a heroes első szezonját befejeztem:D

[Szerkesztve]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#30) Vandit. válasza Integra (#29) üzenetére


Vandit.
addikt

jah. ;] azért illet volna már ezt az ősrégi sorozatot abszolválnod. :D

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#31) Integra


Integra
titán

ma este 23:15-től új részek!:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#32) Vandit. válasza Integra (#31) üzenetére


Vandit.
addikt

Jaja. :K
Magyarul még úgysem láttam.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#33) PazsitZ


PazsitZ
addikt

[link]
Jeff Pinkner szerint a divathullámban nincs kizárva egy Alias-film, de minden Jennifer Garner-en múlik.

- http://pazsitz.hu -

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Alias-a sorozat
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.