Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:43:02

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4251) #84490496 válasza batai15 (#4248) üzenetére


#84490496
törölt tag

Ha jó az "aláírásod" ,akkor neked elvileg stock ICS van fennt .Gondolom FOTA frissítés volt..(csak tippelek, de lehet,hogy az a problem,hogy mondjuk nem volt utána factory reset.. vagy a dalvik +cache+factory reset trió pl segíthet,hogy utána tiszta lappal lehessen kezdeni mindent) .
Túl sok ötletem nincs így "látatlanban".. Bocsesz.

(#4252) bundyrem válasza #84490496 (#4242) üzenetére


bundyrem
csendes tag

nem határozott nem már nem tudom honnan szedtem le de eddig minden után utána olvastam h mit telepitek ezt kihagytam és tessék verem a fejem a falba. de ha olyan is amit ajánlottál az a baj nem látja a gép az usb telepiti de ismeretlen eszközként kezeli és pár másodperc gondolkodás után buborékban közli h a számítógéphez csatlakoztatott usb eszköz müködésében hiba lépett fel ezért leáll.... és alapbol dugom rá még a töltés se indul el :F

(#4253) batai15 válasza #84490496 (#4251) üzenetére


batai15
félisten

volt factory reset.. de mondjuk gb is voltak ilyen anomáliák,amik más ot tulajoknak persze nem jöttek elő csak nekem. egy hónapos sincs a teló, rootot se látott még. ezt a dalvikos dolgot hogy kell meg csinálni? gondolom be megyek a szervizbe kiröhögnek nem?

(#4254) hacki87 válasza wwenigma (#4250) üzenetére


hacki87
senior tag

Elsőre meg is tévesztett a képe :D már azt hittem de nem :D

(#4255) #84490496 válasza bundyrem (#4252) üzenetére


#84490496
törölt tag

Kissé gáz.

Próbáld meg a wwenigma által említett módon rádugni...Egyébként megpróbálhatod másik usb-ben is,hátha csak a port szaraxik..

Batai: Nem valószínű,hogy kiröhögnek..Szervízbe bárki bármilyen problémával bemehet,max jól lehúzza a szervíz,ha nagyon hülyére akarja venni a kliensét.Nem mellékesen: Bebootolsz cwm-be , ott az advanced menüpontnál van a dalvik ürítés.. Lényeges: nem flesseled fel,csak bebootolsz cwm-be!!!

[ Szerkesztve ]

(#4256) bundyrem válasza #84490496 (#4255) üzenetére


bundyrem
csendes tag

notbookon ugyan az a diagnozis az összes létező porton probáltam!!!

[ Szerkesztve ]

(#4257) #84490496 válasza bundyrem (#4256) üzenetére


#84490496
törölt tag

Próbáltad download-ba rakni? az legalább megy? vagy azt sem csinálja a teló?

(#4258) batai15 válasza #84490496 (#4255) üzenetére


batai15
félisten

a cwm a modolt clock work modot takarja, vagy eleve ez van a telómon? mi a bill kombó? köszi. jah igen a dalvik ürítése után factory reset is kell?

(#4259) #84490496 válasza batai15 (#4258) üzenetére


#84490496
törölt tag

szerinem a matchfixes kell hozzá.(nekem még gyári 2.3-as van :D és marad is szerintem...)
A factory resetet javaslom,bár nem biztos,hogy kell,ha megvolt az update után.Én mindenesetre a sajátomra rányomnám.

(#4260) batai15 válasza #84490496 (#4259) üzenetére


batai15
félisten

priviben mélyre hatóbban el tudnád ezt magyarázni? nagyon meg köszönném.

(#4261) bundyrem válasza #84490496 (#4257) üzenetére


bundyrem
csendes tag

semmit alcatel bla bla feliratnál nem megy tovább cm10 cwm el most probáltam hang le bekapcs aztán rezgés power elenged rádug és semmi jön a buborék sajnos hibát észlelt leállt stb. ...

(#4262) #84490496 válasza batai15 (#4260) üzenetére


#84490496
törölt tag

privi ment.

Bundyrem: akkor elvileg download módba belép a teló és csak a pc nem ismeri fel?(ha jól értelmezem..)

[ Szerkesztve ]

(#4263) bundyrem válasza Cannabis7 (#4249) üzenetére


bundyrem
csendes tag

lehet de remélem van rá megoldás mert azon ritka tulajdonosok közzé tartozom h semmi ism semmi ujraindulás köhögést prüszkölést nem tapasztaltam kifogtam tökéletes de most jól ELB.SZTAM!!!

(#4264) bundyrem válasza #84490496 (#4262) üzenetére


bundyrem
csendes tag

lehet h én nem értem azt h mi a download mod ja alcatel bla bla es nincs animáció se ennyi megáll

[ Szerkesztve ]

(#4265) #84490496 válasza bundyrem (#4264) üzenetére


#84490496
törölt tag

hangerő le+bekapcs nyomva tart rezzenésig, rezzenéskor elenged bekapcsoló gomb, de nyomva tart hangerő le még kb 2-3 másodpercig.Ekkor csak az alcatel felirat van a telón,mintha megfagyna.Ezután kéne rádugni a pc-re.Ekkor elvileg külön drivereket telepít fel (ha még nem volt így a gépre dugva..)

Na akkor sikeresen kinyírtad a bootloadert szerintem.Innentől jtag,vagy szervíz,vagy ha szerencséd van akkor egy fastboot flash recovery talán megy(driverek nélkül esélytelen szerintem, de egy próbát megér..).

Esetleg linuxos gépen megnézhetnéd/megnézethetnéd,hogy mit lát...

[ Szerkesztve ]

(#4266) bundyrem válasza #84490496 (#4265) üzenetére


bundyrem
csendes tag

de mivel így tettem volt már cm10 h1n1 fr ics most mielőtt kinyírtam volna t mobil ics mind így tettem fel de most nem reagáll semmire 2 cm10 es fastboottal is probáltam meg amivel eddig is használtam de semmi ismétlem hiba miatt leáll az usb eszköz

[ Szerkesztve ]

(#4267) bundyrem válasza #84490496 (#4265) üzenetére


bundyrem
csendes tag

linuxost még nem probáltam soha gondolod talán azon eljutna a recoweriig? az a baj a környezetemben senki nem hasznél linuxot de esetleg egy link ahonan letölthetnék 1 ilyen oprendszert segitene

(#4268) #84490496 válasza bundyrem (#4267) üzenetére


#84490496
törölt tag

szerintem folytassuk priviben, mert nem biztos,hogy a többieket érdekli :)

(#4269) benc3000


benc3000
csendes tag

Sziasztok!
Nem tudom hogy mit rontok el amikor rootolni próbálok. A telefonom Telenor-os és gyárilag 4.0.4 el jött. Hiába próbáltam több féle driver packot, USB-debugging be kapcsolva, SuperOneClicket is próbáltam. Semmi nem működött. Ennyi infóm van ami a képen van, olyan mintha nem is lenne mobil csatlakoztatva, pedig a super one click észre veszi, ki is írja a típust, de nem csinál semmit. Mi a teendő?
Előre is köszi a segítséget :)

[ Szerkesztve ]

(#4270) #84490496 válasza benc3000 (#4269) üzenetére


#84490496
törölt tag

Ha jól tudom, akkor az ujabb ICS-re nem jó a superoneclick-es módszer.. az első hozzászólásban is van rá link, ha jól tudom, de mindjárt keresek egy linket.. pill...

Nah. XDA-n találtam ,elvileg ez jó az ujabb ICS-ekre..

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=34751847&postcount=2664

[ Szerkesztve ]

(#4271) wwenigma válasza benc3000 (#4269) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

MErt nem ezzel kell...

[link]

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#4272) #84490496 válasza wwenigma (#4271) üzenetére


#84490496
törölt tag

megelőztél :)

Bár az xda-s linken is ez van, csak angolul :)

(#4273) benc3000 válasza wwenigma (#4271) üzenetére


benc3000
csendes tag

Ó köszi szépen, reméltem hogy nem kell hozzá a gyári recoveryt bántani. De hát a szükség... , ha erre előbb rájövök rögtön felrakok egy CMW-t és nem vacakolok ennyit ezekkel... nem baj, a jövőbeni ROM cserékhez úgyis kell majd.
Még egyszer mindkettőtöknek köszi a segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#4274) kaffau


kaffau
csendes tag

Sziasztok.
megpróbáltam frissìteni az ùj t-s ics-re, de nem sikerült... (már kezdem megszokni, mert az elözönèl is ezt csinálta) nem is ez a problèmám. Hanem az hogy a terminal emulatorból fel-flashelt recowery-m eltünt... ez lehetsèges? Jah ès ha fastboot utàn akksi ki...be... utàn, ha hard resetet akarok csinàlni akkor valami nagyon buta recowery system jön be a sajàtom helyett...

(#4275) qltsar válasza wwenigma (#4271) üzenetére


qltsar
addikt

Úgy tudtam, hogy a legújabb bin4ry-s toollal már megy a root :U :F

(#4276) csampei válasza hokins (#4223) üzenetére


csampei
senior tag

Ronam és hokins Most tényleg annyira poénosak vagytok!Kár hogy ma nem veszem a poént :(

Gyári Backup-ok
Gyári magyar backup köszönet érte qltsar kollégának.
T-mobile V616 backup <---2.3.6 vagy ICS???
Független V616 backup <---2.3.6 vagy ICS???
Telenor2.3.6 gyári backup
Francia ICS backup telepítési leírással <---Ez lenne a gyári független ICS?

Hasonló "kukacoskodó" és nehézfelfogású barmoknak azért ezt ki lehetne írni!Másrészről elég jól használom a keresőt,meg a guglit is mert ha itt nem kapok választ,már pedig ez elég jellemző,ha csak nem a "fikázásról" van szó(mert arra jön válasz szarásig) próbálok mindent megoldani.De ezt nem szeretném elbukni ezért kérdeztem!

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#4277) hokins válasza csampei (#4276) üzenetére


hokins
addikt

"Gyári Backup-ok2.3.6
Gyári magyar backup köszönet érte qltsar kollégának.2.3.6
T-mobile V616 backup <---2.3.6 vagy ICS???2.3.6
Független V616 backup <---2.3.6 vagy ICS???2.3.6
Telenor2.3.6 gyári backup
Francia ICS backup telepítési leírással <---Ez lenne a gyári független ICS?"Ez nem a gyári független,arrol még nemkaptam infót hogy valaki lementette volna

T-mobile ICS backupez a hivatalos backup ICS-ről

Mihelyt lesz a töbiről is hivatalos bekerül az első hszbe. A többihez meg oda fogom írni hogy 2.3.6 vagy GB.
Bár mivel ics nemrégóta van így aszthittem hogy nem muszály külön kiemelni,de látom tévedtem.

(#4278) Emers


Emers
csendes tag

Sziasztok!

Az akksi ingadozó, összevissza való százalékos kijelzésére tudtok valami megoldást?

Gyári GB-n is ez ment, és most h1n1 v4-en szintúgy.
Próbáltam én már újrakalibrálást, de nem jött be. :(

Elég idegesítő, hogy nem tudom pontosan hol is állok... gondolok itt arra, hogy 100%-on stagnál, aztán leugrik 85-re... erre még azt mondom jól van... de ha 50-ről harminc valamennyire... aztán útközben lemerülök, mert nem mutatta, hogy töltenem kellene... :W :(((

[ Szerkesztve ]

(#4279) hokins válasza Emers (#4278) üzenetére


hokins
addikt

Nekem is volt fent a v4es verzió de ilyen jelenséggel nem találkoztam. Szépen lépkedet egyessével lefele.

(#4280) csampei válasza hokins (#4277) üzenetére


csampei
senior tag

Na így már tiszta!Pedig elvileg létezik rá gyári ICS,ha jól tudom...

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#4281) butyek


butyek
senior tag

Aki használ cm 10et, meg tudná mondani, hogy az fm rádió működik-e, és a hálózati módot át lehet-e állítani csak wcdma-ra, azaz 3g-re?

&ρID with 10^100. Honor 6 H60-L04

(#4282) Ricsi200 válasza butyek (#4281) üzenetére


Ricsi200
tag

A csak 3g-t be lehet állítani. FM rádió alkalmazás nincs benne, szóval nembiztos, hogy működik. De ha találok hozzá progit, kipróbálom neked.

(#4283) hokins válasza csampei (#4280) üzenetére


hokins
addikt

létezik,csak arrol még nincs backup

(#4284) butyek válasza Ricsi200 (#4282) üzenetére


butyek
senior tag

Előre is köszönöm :)

&ρID with 10^100. Honor 6 H60-L04

(#4285) Ricsi200 válasza butyek (#4284) üzenetére


Ricsi200
tag

A rádió is működik.

(pm ment a részletekről)

[ Szerkesztve ]

(#4286) batai15 válasza Ricsi200 (#4285) üzenetére


batai15
félisten

Énis kérhetek némi felvilágosítást privibe? köszi.

(#4287) Ricsi200 válasza batai15 (#4286) üzenetére


Ricsi200
tag

Persze.

(#4288) butyek válasza Ricsi200 (#4285) üzenetére


butyek
senior tag

Köszönet az infóért :R

&ρID with 10^100. Honor 6 H60-L04

(#4289) mercurytopaz


mercurytopaz
aktív tag

Igen, rájöttem én is, hogy amit multkor írtam, hogy a cm10-zabálja az akksit, az nem teljesen igaz, mivel össze vissza mutatja, volt olyan is, hogy 25 %-ról visszament 50 %-ra. A lényeg, hogy gyönyörű grafikailag, de megint csak a kamera a nyűgöm . Szóval azt szeretném kérdezni, az első hsz. melyik gb.-romjára downgradeljek ? A független v616-os verzió jó ?
Az én gépem független.
Előre is köszi.. :F

(#4290) hokins válasza mercurytopaz (#4289) üzenetére


hokins
addikt

ha hivatalosan frissitettél már icsre,otu vagy fota-n keresztül akkor csak a 2.3h1n1el tudsz visszalépni.

(#4291) wyattthoearp


wyattthoearp
aktív tag

Sziasztok.
A H1N1 V4 után én is kipróbáltam a cm10 legújabb romját de a gappsot nem tudom feltenni.
Mit rontok el? (csak felraktam a zipet cwm-ból)
Nekem ennél a romnál is furcsán viselkedik az érzékelés, néha ellenkező irányba görget gyors mozdulatnál.
Ezt mindenkinek csinálja vagy csak a telefonom vacakol?

[ Szerkesztve ]

(#4292) ferensz válasza wyattthoearp (#4291) üzenetére


ferensz
senior tag

Ahhoz, hogy a gapps-et fel tudd rakni, ahhoz egy speciális cwm kell, azzal amivel a h1n1-et fel tudtad rakni, azzal ezt nem fogod tudni.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#4293) wyattthoearp válasza ferensz (#4292) üzenetére


wyattthoearp
aktív tag

A cwm cocktail kell hozzá? Azt hogyan tudom felrakni? A másik cwmből install zippel?
Előre is köszi

(#4294) mercurytopaz


mercurytopaz
aktív tag

Igen köszi megvan, visszamentem gb-re, és már készítettem is JÓÓÓ videót végre :)

A CN10-hez való gapps és a hozzávaló cuccokat qlstar linkelte be, csak azzal megy fel, és mindenképp az ő leírása szerint . Arra keress rá !! :K

(#4295) wyattthoearp válasza mercurytopaz (#4294) üzenetére


wyattthoearp
aktív tag

Már kerestem korábban is mert írtad, hogy az ő leírása alapján sikerült neked is.
De akkor sem és most sem találtam ilyen bejegyzést, sőt még a blogjában sem sikerült.
Belinkelnéd?

[ Szerkesztve ]

(#4296) qltsar válasza wyattthoearp (#4295) üzenetére


qltsar
addikt

(#4297) karl_fischer válasza hokins (#4290) üzenetére


karl_fischer
aktív tag

Van egy általam kipróbált és működő megoldás. De csak saját felelősségre!

1. Felteszed a 2.3 H1N1 V0.1-et.
2. CWM-ből visszateszed a saját GB backupodat.
3. Ez működik, de pl. a kamera nem látja az SD-t.
4. A 2.3 H1N1-ből kimásolod a boot_ICS.img-t, majd bootloader módban elindítva a telefont a következő parancsot adod ki:
fastboot flash boot boot_ICS.img
fastboot reboot

5. Ekkor már működik minden, a kamera is látja az SD-t.

(#4298) hokins válasza karl_fischer (#4297) üzenetére


hokins
addikt

Én nemtervezem a visszatérést stock gbre. Örülök hogy megszabadultam tőle :DDD (sőt ha letelik a hűség akkor valószinüleg az android világát is elhagyom...)

[ Szerkesztve ]

(#4299) latis666


latis666
aktív tag

Visszaraktam a megvételkor lementett gyári 2.3-at és minden megy rajta nem veszti el a 3g-t wifi után mint a mókolt romok. Egy hiba maradt hogy töltöre dugva kikapcsol a telo mintha lemerült volna. Villog egy percig aztán tölteni kezd és csak akkor lehet visszakapcsolni.

(#4300) mercurytopaz


mercurytopaz
aktív tag

Nos kezdek én is sírni. Most van újra jó kamera stb.. hogy visszatértem, ics-ről, :W de a play-ről nem lehet telepíteni, 492-es hibakód miatt. Ez mi lehet ?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.