Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:43:02

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16401) Ronam


Ronam
addikt

Tudnátok adni egy linket a Flashtool driverhez? Az összefoglalóban lévő link nem él :(.

(#16402) #84490496 válasza Ronam (#16401) üzenetére


#84490496
törölt tag

flashtool???? Ez nem sony forum :) A fastbootos meg megy..most néztem..

(#16403) speculator


speculator
csendes tag

Sziasztok! Lehet, hogy off topik, de érdeklődnék, hogy hol tudok és mennyiért alaplapot cserélni? Meg teljes házat is. Köszönöm.

(#16404) Ronam válasza #84490496 (#16402) üzenetére


Ronam
addikt

Sikerült anélkül is, egyébként az összefoglalóban úgy szerepel, hogy fastboot driver, de a linken már Flashtool drivers.exe van.... Vagy valami rosszat nézek? :)

[ Szerkesztve ]

(#16405) Christian79 válasza Christian79 (#16399) üzenetére


Christian79
tag

Valaki tud segíteni az előző hozzászólásommal kapcsolatban?

(#16406) #84490496 válasza Christian79 (#16405) üzenetére


#84490496
törölt tag

Próbáld meg ezt: cwm -ben format system+custpack+cache+data.Utána wipe dalvik cache; majd mount and storage-nál mount usb mass storage és sd-ről toröld android és .android-secure mappákat. Ezután mehet a restore. Lehet,hogy a backup file hibás,szedd le mégegyszer.
Ezek csak 5letek,hátha...

(#16407) ORCA58


ORCA58
addikt

Pár napig próbálgattam a CM10-et. ICS bootloaderes és CWM5-el lett felrakva.
Nagyon jó benyomást tett rám. Egész éjjel töltőn volt. 4,5 óra képernyő használat mellett (ebből 3 óra WIFI net) 40%-ot mutatott az akku jelző. Az igaz, hogy az első 10 percben 20%-ot esett.

Ami nem megy lehet én vagyok béna:
Hol lehet a CPU-t állítani ? Sehol sem találtam.

A PC (XP) nem látja az SD kártyát. A gépen sem OTU sem Alcatel Managger nincs, csak driver. Hiába telepítem ezeket , majd uninstall, semmi. nem is érzékeli a PC, hogy bármi rá lenne csatlakoztatva.

Egy hibába futottam bele, ami sajnos nálam problémát jelent. A HDMI nem tökéletes, több hibajelenséget is produkált.
- Kábel rádugása újra indította a telefont ( nem mindig)
- A luncher háttérkép részben vagy teljesen szétesik a tv-n ( érdekes módon az ikonok nem) ez sem mindig

- HBOGO-t szoktam nézni Wifi-n. Sajna ez problémát jelent a CM10-nek nálam. Egy darabig megy a film, majd elkezd bevillanni egy-egy pillanatra a launcher felső sávja, majd 5 -10 percen belül megszakad a HDMI kapcsolat és kilép teljesen a HBOGO app-ból is. Ha nincs HDMI-re dugva tökéletes, nem a HBOGO val lehet a baj.
Mi lehet a hiba?

(#16408) GyuGyuKa64


GyuGyuKa64
csendes tag

Sziasztok android mesterek!
Egy kis segítséget kérnék.
Tegnap az itt leírtak alapján sikeresen root-oltam a telefont, mondván hátha lehet rajta kicsit pörgetni, és root után telepítettem az Autokiller Memoryt extrémre állítva, valamint a Bloat Freezert, mellyel lefagyasztottam az összes olyan gyári és szolgáltatós appot, melyek helyett mást használok, illetve amit nem használok. Nos láthatóan az appok megnyitása jóval gyorsabb lett, viszont az a jelenség ami miatt ezzel az egésszel próbálkozom, nem szűnt meg. Nevezetesen, hogy időnként beáll a telefon mint a gerely és csak az akksi ki és be segít rajta.
Az esetleges tanácsokat előre is köszönöm.

(#16409) Milestone2 válasza GyuGyuKa64 (#16408) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Tanácsot akkor fogsz kapni, ha leírod GB, ICS, vagy custom ROM-od van, és akkor aki olyat használ, majd hozzád tud szólni. Minden ROM másként viselkedik. :P

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#16410) #84490496 válasza ORCA58 (#16407) üzenetére


#84490496
törölt tag

Rendszer beállítások/a telefonról/ build szám -ra tapperolj rá soxor. Kiírja 5-6 db után,hogy fejlesztő vagy és megjelenik a teljesítmény menü is a cpu-hoz. HDMI-t passzolom. Sorry..

(#16411) pucz válasza GyuGyuKa64 (#16408) üzenetére


pucz
senior tag

Nekem a piszkált romok csinálták ezt. Beállt a rendszer egy-két hét használat után. Konkrétan az 5.8 csinálta NÁLAM ezt!

(#16412) GyuGyuKa64 válasza Milestone2 (#16409) üzenetére


GyuGyuKa64
csendes tag

Ok, bocsi!
"gyári" ICS 4.0.4 van a telefonon.

(#16413) tivcike


tivcike
tag

Bagyússzal mizu?

(#16414) siskad válasza tivcike (#16413) üzenetére


siskad
őstag

nem tudom...pár napja eltünt :Y

Xiaomi 13

(#16415) ORCA58 válasza #84490496 (#16410) üzenetére


ORCA58
addikt

Köszi! Úgy látszik rosszul és rossz helyen tapicskoltam, mert csak a cukrokat találtam meg. Már csak a HDMI problémára kellene megoldást találnom.

(#16416) batai15 válasza siskad (#16414) üzenetére


batai15
félisten

ja írtam neki egy ideje nem válaszolt. biztos nyaral :DDD

(#16417) siskad válasza batai15 (#16416) üzenetére


siskad
őstag

biztos :D

Xiaomi 13

(#16418) #84490496 válasza ORCA58 (#16407) üzenetére


#84490496
törölt tag

A pc csatlakozásra elfelejtettem válaszolni: A pc-ről el kell távolítani az ezközkezelőből az eddigi ezközt, amikor rákérdez,akkor az ezköz meghajtóval együtt!! (Ez fontos,különben ugyanazt a drivert akarja feltenni..). Reboot pc, majd (ha nem rakod fel az otu-t,akkor ) rádug teló , megmutat driver helye, majd reboot pc és elvileg megy is.. Nálam legalábbis így ment..

(#16419) helixP válasza ORCA58 (#16407) üzenetére


helixP
nagyúr

Xp-n nekem sikerült megoldani a driver-dolgot, keress vissza rá, én most telóról vagyok.

(#16420) GyuGyuKa64 válasza pucz (#16411) üzenetére


GyuGyuKa64
csendes tag

Mióta megvan, már vagy 10-szer csináltam gyári visszaállítást, aztán visszaraktam mindent és egy darabig jó.
most megint ott tartok, hogy vagy majdnem mindennél kiírja, hogy az XY nem válaszol, vagy egyszerűen kilép a programból, vagy az előzőleg leírtak szerint beáll mint a gerely , és akku ki.
:W

(#16421) #84490496 válasza GyuGyuKa64 (#16408) üzenetére


#84490496
törölt tag

Bootolj be cwm-be, majd clear cache és clear dalvik..(wipe data/factory reset szerintem nem kell,de a többi erősen javasolt..)

Javaslat: ne állíts vissza semmilyen progit,hanem "csak" telepítsd ujra őket.. auto memory,meg taskkiller=baromság,felesleges.. csak lefogja a telót.. (szerintem..)

[ Szerkesztve ]

(#16422) pucz válasza #84490496 (#16421) üzenetére


pucz
senior tag

Ijesztő az új avatarod, avagy inkább furcsa! :DDD

Egyébként, azóta jól szuperál a CM10.1. Le a kalappal... :R
Pár alap program, ami kell, meg zenélésre nagyon jó. A kamera viszont kiakaszt, annyira penetra! Sajnos... :DDD

De nekem semmi bug nem jött elő, minden kóser. A rendszer kb olyan gyors, mint az ICS. Pár területen még jobb is. Viszont a képernyő jó lenne, ha javítva lenne! Néha idegölő... ;]

(#16423) Angelus(hun) válasza pucz (#16422) üzenetére


Angelus(hun)
tag

Jómagam tegnap este visszamentem a Camfix ICS-re. Nem tudtam megbarátkozni a furcsa merülési szokásával és meg-meg akadt. Kicsit nehezen akart vissza menni a korábbi rom, de 1-2 infartus után ment rendesen. ;]

Xbox: tobozhun Ps: TobozHUN Nintendo: Toboz

(#16424) pucz válasza Angelus(hun) (#16423) üzenetére


pucz
senior tag

Nekem semmi ilyen gondom nincs vele. Űber stabil a rendszer, és aksiilag is jól teljesít. Bár lehet csak nekem elég az a szint, amit tud. Nem bűvölöm egész nap.. :))

De ha vissza is térnék valamire, az akkor is csak a wwenigma féle gb lenne!

(#16425) danjan


danjan
csendes tag

Üdvözlök mindekit.
Már régóta olvasom a topicot, több romot is sikerült kipróbálnom, hála a készítőiknek.
A telefon hivatalos ICS frissitésű és most a bagyusz féle utolsó CM 10.1 van fennt. Eddig remekül muzsikál. Egy kérdésem lenne, a hálózatkeresésnél nekem mindig egy hibaüzenetet ad, és nem jeleníti meg a meglévő hálózatokat. Mellesleg T-s vagyok. Az automatikus regisztráció működik. Ez itt Mo-n nem is zavar, de külföldön roaming közben hogy fogom tudni kiválasztani, hogy melyik szolgáltatót válasszam.
Előre is köszi ha válaszoltok. :C

(#16426) ORCA58 válasza #84490496 (#16418) üzenetére


ORCA58
addikt

Fakir1 helixP

Ha a CM rom van fenn nem lát semmit. Mivel este kellet a HDMI visszatettem az ICS-t. Ekkor ha feldugom PC-re látja az eszközöket. Ha ekkor eltávolítom azokat, attól a CWM még megy a rom cseréhez?

Egy darabig lehet nem tudom próbálgatni, mert megint sürgős meló akadt szerencsére!

(#16427) pakardo válasza danjan (#16425) üzenetére


pakardo
tag

Nekem se működik a mobil hálózatok keresése,pedig próbáltam 2G 3G párost is,viszont nálam aksi teljesítmény nagyon jó 2 nap+

[ Szerkesztve ]

Üdv : pakardo

(#16428) loosht válasza danjan (#16425) üzenetére


loosht
senior tag

Szerintem az automatikus választás megy, de ez csak egy tipp, még nem próbáltam.

(#16429) Ronam


Ronam
addikt

Gyári GB-ről érdemes frissíteni ICS-re? Talált egy 2013 áprilisi frissítést. Gondolom van aki frissített, kamera milyen ezzel az ICS-el?

(#16430) helixP válasza Ronam (#16429) üzenetére


helixP
nagyúr

Ötezerszer kitárgyaltuk a kérdést, keresztben hosszában, felesleges újra megkérdezni. Ha vissza olvasol több tucat pro és kontra érvet találhatsz és magad eldöntheted.

(#16431) danjan válasza loosht (#16428) üzenetére


danjan
csendes tag

Az automatikus választás megy, de roamingban pl Bulgáriában mind a 3 szolgáltató a T partnere, melyiket fogja automatikusan választani? Valaki esetleg próbálta már ezt a romot (bagyusz féle CM 10.1) külföldön? :C

(#16432) tamaske


tamaske
csendes tag

Sziasztok,

pár nap használat után, olyan mintha valami bepockolná az összes ramom, és elég lagos lesz a rendszer úgy, hogy szinte semmilyen alkalmazást nem futtatok (gmail, gmaps).

A félreértés elkerülése végett nem az a bajom, hogy azt látom, hogy nincs ramom, hanem az, hogy a fentiek mellett bármilyen más alkalmazást indítok el, használhatatlan lesz a rendszer. Facebookba vagy viberbe már bele sem merek gondolni. (kipróbáltam és majdnem világvége lett)

A legfrissebb cm-10.1-20130624 van fent és ics bl.

Tudnátok ajánlani olyan progit, ami megmondja, hogy arra a 343 MB ramra mi a ráknak van szüksége?
Vagy ne is idegesítsem magam, hanem naponta nyomjak neki egy restartot?
A cm-10.1 nagyon-nagyon bejön és igazság szerint nem szerettem volna GB-re visszatérni, inkább mellőztem minden alkalmazást.Így viszont, hogy csak a Google Mapset és a Gmail szinkronizációt futtatom és abba is beleszakad a telefon kétségeim vannak, hogy megéri e a JB.
Másnak hasonló tapasztalat?

Az 512 ram a telefonban erre elég, ne szüttyögjek a JB-el, váltsak vissza GB-re? Ezt is megértem.
Köszi!

(#16433) wwenigma válasza tamaske (#16432) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

A facebook klienset szedd le a francba akkor nem lesz baj a telóval. Illetve normalis progival nézd meg hogy milyen futó progik vannak - QSIP

Azt ne nézd hogy itt mennyi szabad memóriát ír mert már 16trilliardmilliardcsilliószor le lett irva, hogy a memóriában alszanak a progik hogy inditasnal gyorsabbban váljanak elérhetővé DE amennyiben más proginak szuksége van memóriára akkor kipucolódnak belőle.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#16434) tamaske válasza wwenigma (#16433) üzenetére


tamaske
csendes tag

Köszi!
Ahogy írtam nincs fent a facebook.
Fent van 2, azaz kettő darab alkalmazás: Gmail, GMaps. Ennyi.
Megnézem azzal a progival, amit tanácsolsz.

(#16435) wwenigma válasza tamaske (#16434) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Lehet valami memory leak is, hiba a rendszerben. Mennyi ideje nem volt ujrainditva?

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#16436) tamaske válasza wwenigma (#16435) üzenetére


tamaske
csendes tag

8-9 napos, ami szerintem nagyon jó.

(#16437) GyuGyuKa64 válasza #84490496 (#16421) üzenetére


GyuGyuKa64
csendes tag

Köszönöm, megpróbálom.

(#16438) argetlam01


argetlam01
tag

sziasztok hogy tudom beállítani a tolón hogy aki hív annak a fényképét lássam amit készítettem róla frissítve lett icsre és a mostani legujab javításra is és csak a sim kártya képet teszi ki mindenkinek segítsetek köszi

(#16439) Angelus(hun) válasza argetlam01 (#16438) üzenetére


Angelus(hun)
tag

Át kell másolni a neveket telefon memóriába.

Xbox: tobozhun Ps: TobozHUN Nintendo: Toboz

(#16440) GyuGyuKa64 válasza #84490496 (#16421) üzenetére


GyuGyuKa64
csendes tag

Köszönöm a tanácsodat, megcsináltam, egyenlőre szokásosan jó lett a cucc, csak kérdés, hogy meddig és, hogy mi a frásztól lehet ez a jelenség. A legbosszantóbb, hogy még telefonálni sem lehet, mert a "telefon tevékenység"-sem válaszol, vagy egyszerűen nem csinál semmit, hosszú percekig.
:W

(#16441) Ronam


Ronam
addikt

-

[ Szerkesztve ]

(#16442) kisszilas


kisszilas
csendes tag

Sziasztok! Egy hozzáértő sensei válaszát kérném arra a kérdésre,hogy a képernyő hangerő gombbal való ébresztésére van e valamilyen megoldás, a telefon komolyabb mókolása nélkül? Ot-995 gyári ICS rom. Köszönöm a válaszokat.

(#16443) thiclyoon válasza kisszilas (#16442) üzenetére


thiclyoon
aktív tag

én ezt használom zárképernyőnek, ebben be lehet állítani, hogy hangerőgombra is felébredjen (nem kell root)
(ehhez le kell tiltani a gyári zárképernyőt, mert összeakadhatnak)

[ Szerkesztve ]

(#16444) helixP válasza kisszilas (#16442) üzenetére


helixP
nagyúr

Sensei nem vagyok, De sokat próbáltam hangerő gombos ébresztést, sok locker appot is megnéztem, de csak a CM 10 és a mostani tudja megbízhatóan hozni eme feature-t.

(#16445) Ronam


Ronam
addikt

Kéne egy kis help. Tegnapelőtt sikerült recoverybe bootolni, de most azt írja, hogy "waiting for device". Android Manager már fenn van a gépen, az összefoglaló azt írja hogy kell fastboot driver, de a link már nem él. Tudnátok adni egy másik linket?

(#16446) kisszilas válasza thiclyoon (#16443) üzenetére


kisszilas
csendes tag

Ezer köszönet! Próbáltam már mindent,de olyan lockscreent nem találtam, ami automatikusan lezárja a képernyőt. :R Ez úgy tűnik jó lesz.

(#16447) eldrah válasza kisszilas (#16442) üzenetére


eldrah
aktív tag

holo locker pl..nekem az vált be a legjobban eddig;) de az emlitett cm 10 is faja;) igaz az egész rendszer

(#16448) pucz válasza Ronam (#16445) üzenetére


pucz
senior tag

az android manager nem kell. az otu driverei kellenek. win7 alól kiszedtem, fel is tettem egyszer...
szerintem azzal megoldódik a gond!

(#16449) trebrona válasza helixP (#16444) üzenetére


trebrona
nagyúr

Hogy lehet beállítani? Nekem még nem sikerült.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#16450) helixP válasza trebrona (#16449) üzenetére


helixP
nagyúr

"Logikus" módon a beállítások, megjelenítés menü utolsó pontja... :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.