Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10016) r0xy válasza psuztito (#10012) üzenetére


r0xy
csendes tag

Szia/Sziasztok.
A RALLY74-es üggyel kapcsolatban jártam megint utána a dolgoknak.
Kaptam egy telefonszámot, egy olyan emberrel beszéltem, aki ismeri Bakos Andrást.
Ő szállítótt neki pár csomagot, és ő rajta keresztül ért el pár embernek a csomag.
Elmondása szerint elég 'zsivány' gyerek ez a Bakos András, akit jelenleg a Sopronkőhidai börtönben tartanak,
mert alig pár napja kapcsolták őt le Sopronban
bizonyos ügyei miatt. (hozzáteszem ez a fazon akivel beszéltem telefonon, nem magyar hanem cigány,
legalábbis a hangja alapján, de ez lényegtelen). Páran utaltak Horváth Izabella számlaszámára, aki nem az anyja hanem a barátnője.
A Barátnője elérhetőségi cime szerepelt jó pár csomagon, ami Tihany, Major u 24.
Ezen a címen maximum őt lehet elérni, aki elmondása szerint elég csóringer, szóval ott nem sok dolgot lehet tenni.
Elérhetősége nincsen most Bakos Andrásnak, csak ugy lehet maximum elérni ha bemegy a börtönbe hozzá valaki.
A Feljelentéseket mindenki megteheti, ezzel elősegiti azt, hogy még több évet kapjon.
A fekete ügyeihez hozzátartozik még pár egyéb dolog is, pl egy letett x összeget egy Opel autóra, aminek a többi részét nem fizette ki,
és azzal a kocsival lépett le Ausztriába, ahonnan haza is járkált. Szóval ez az egész dolog, elég reménytelennek tünik már.
Szerintem ha napokig már nem fog jelentkezni, akkor ezek a dolgok igaznak tünnek, és előfordulhat hogy tényleg börtönben van.
Ezek után viszont nem tudom mit tegyünk. Teljes reménytelenség, és már sanszunk sincs arra hogy pénzt lássunk.
A Feljelentésnek meg kell történnie, mindenki aki csak tudja, tegye meg, a legjobban a közös feljelentéssel járunk.
Üdvözlettel: Tomi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.