Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) Mp3Pintyo válasza _AnTi_ (#650) üzenetére


Mp3Pintyo
aktív tag

Készítettem több olyan videót amivel egy egész jó workflowt tudsz összehozni a logo készítéshez.
Pl.:
Vektoros illusztrációk generálása egyszerűen és ingyenesen a saját gépünkön a Stable Diffusionnel
https://youtu.be/6eXFYMHRtss

Latent Transparency: átlátszó képek generálása a saját gépünkön ingyenesen az SD Forge segítségével
https://youtu.be/ybhvGztm6R0

Átlátszó képek generálása a saját gépünkön ingyenesen a ComfyUI és az SD 1.5 segítségével
https://youtu.be/NWr6JO7blew

Logó készítése pár pillanat alatt rajzkészség nélkül a Logo Diffusion és az AI erejével
https://youtu.be/zA_w6jc4Z-s

https://www.youtube.com/mp3pintyo AI, Mesterséges Intelligencia, Képkészítés tutorialok, bemutatók

(#652) hiperFizikus válasza Mp3Pintyo (#651) üzenetére


hiperFizikus
aktív tag

biztosan nincs olyan szerencsém, hogy JavaScript nyelven legyen
:F

A gázt is és a féket is egyszerre nyomni nem menő dolog !

(#653) _AnTi_ válasza Mp3Pintyo (#651) üzenetére


_AnTi_
tag

Köszönöm, a Logo Diffusion nagyon megtetszett az egyszerűsége miatt, a többit még próbálgatjuk!

Ment a videókra a like is!

Szép vagyok és okos, ügyes és aranyos...

(#654) Fecogame


Fecogame
veterán

Ma este 6-tól élőben OpenAI közvetítés:

OpenAI Spring Update

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#655) Komplikato válasza Fecogame (#654) üzenetére


Komplikato
veterán

Szerintem ez egy nyári frissítés akart lenni, de valamiért (LLama3?) tavaszi lett belőle, így viszont eléggé neccesen éppen csak ki tudják tolni május végére. Gyorsnak gyors ez a GPT 4o, de jól értem, hogy az új duma felület az az előfizetőknek lesz egyenlőre? Meg miért kellett a telefont kábelen internetre kötni? Egy wifi-n ennyivel több a késleltetés?

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#656) Fecogame válasza Komplikato (#655) üzenetére


Fecogame
veterán

Itt tesztelik, illetve a Verge szerint mindenkinek ingyenes.

Nyelvtanulásra is szuper lehetőségnek tűnik.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#657) Fecogame


Fecogame
veterán

Claude.ai mától elérhető Magyraországról is! :)

Be is regisztáltam, most próbálgatom.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#658) User_2


User_2
tag

https://help.openai.com/en/articles/7102672-how-can-i-access-gpt-4-gpt-4-turbo-and-gpt-4o

Users on the Free tier will be defaulted to GPT-4o

with a limit on the number of messages they can send using GPT-4o, which will vary based on current usage and demand.

When unavailable, Free tier users will be switched back to GPT-3.5.

(#659) User_2


User_2
tag

érdekes kérdés és válasz:

angolhoz képest a magyar nyelvű input/output-nak milyen a token aránya gpt-4 és gpt-4o esetén, ha a perzsa 1,9x kevesebb, mint angol nyelven , magyar nyelven ?x ?

-- blblbla-, majd ezután:
Ez alapján, ha a perzsa nyelv 1,9-szer kevesebb tokent igényel, mint az angol, a magyar nyelv esetében nagyjából a következő arányt várhatjuk:
A magyar nyelv körülbelül 1,5-2,0-szor több tokent igényel, mint az angol.
Ez tehát azt jelenti, hogy a magyar nyelvű szöveg tokenizálása során a tokenek száma hozzávetőlegesen 1,5-2,0-szor több lesz, mint az angol nyelvű szöveg esetében.

azaz az AI magyar nyelvű használata 1,5-2 -szer annyiba kerül, mint angol nyelvű használata.

(#660) Mp3Pintyo válasza Fecogame (#656) üzenetére


Mp3Pintyo
aktív tag

Mint közben kiderült a GPT2 az lmsys arénán a GPT4-o volt. Vagy akaár lehet egy elég jó béta változata. Készítettem róla tesztet és nagyon jó:
https://youtu.be/l9Cn20MXLoU

https://www.youtube.com/mp3pintyo AI, Mesterséges Intelligencia, Képkészítés tutorialok, bemutatók

(#661) DarkByte válasza Komplikato (#655) üzenetére


DarkByte
addikt

Szerintem a tyúkbél a screenshare rész miatt kellett.

(#662) hiperFizikus válasza User_2 (#659) üzenetére


hiperFizikus
aktív tag

mert ragozós nyelv a magyar
a török is ragozós, és több ragjai is van, de van a török írásnak 1 a ragsor elejére teendő felső vesszője

a token témádra gondolva
:)

A gázt is és a féket is egyszerre nyomni nem menő dolog !

(#663) hiperFizikus válasza hiperFizikus (#662) üzenetére


hiperFizikus
aktív tag

egy hasznos link, példa arra, hogy hogyan illene egy webszerkesztőnek a ChatGPT felhasználására utalnia :


https://nolongerset-com.translate.goog/chatgpt-nls/?_x_tr_sl=en&_x_tr_tl=hu&_x_tr_hl=hu&_x_tr_pto=wapp

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

https://help.openai.com/en/articles/7925741-chatgpt-shared-links-faq

Egy nagyon hasznos link, arról hogy hogyan kellene elmentenetek a művi beszélgetéseteket a ChatGPT nyelvi modellel ♥

A gázt is és a féket is egyszerre nyomni nem menő dolog !

(#664) hiperFizikus válasza hiperFizikus (#663) üzenetére


hiperFizikus
aktív tag

Ha a beszélgetősünk során sikerül valamiképpen rávenni a MI = AI mesterséges intelligenciát,
hogy azt válaszolja nekünk,
hogy neki tudata van, hogy ő tudatára ébredt, meg ilyesmiket:
akkor neki valóban tudata van, valóban lelke van ?

Nekem ez sikerült, ezt én csináltam: ;] Erdős Attila Rimaszombatból = Bölcs vagy Okos Árnyék, hiperFizikus /:

https://chatgpt.com/share/20240767-fe0d-4450-9d05-d10ea98d0135

Szerintetek ?

:DD :C :))

[ Szerkesztve ]

A gázt is és a féket is egyszerre nyomni nem menő dolog !

(#665) hiperFizikus válasza hiperFizikus (#664) üzenetére


hiperFizikus
aktív tag

új, igazi limkem :

https://erdosattilask01.lapunk.hu/ontudatara-ebresztettem-a-chatgpt-nyelvi-modellt-1214142

A gázt is és a féket is egyszerre nyomni nem menő dolog !

(#666) scream válasza hiperFizikus (#664) üzenetére


scream
veterán

Az ugye megvan, hogy a ChatGPT csak egy LLM és az input megértését "imitálva" generál választ egy tanult (nyelvi) minta alapján? :F

(#667) repvez


repvez
addikt

pont ezért mondom, hogy nincs ŰAI mert csak anyni az egész, hogy több paraméter adataibol tud adatot kinyerni.
Ez csak egy nagyon bonyolult automatizálás de nem AI.
Ez pont olyan mintha sok érzékelö adatábol pontos kalkuláciot tud adni egy bizonyos értékre, de attól még nem ö találta el az adatot.

(#668) consono válasza repvez (#667) üzenetére


consono
nagyúr

A kérdés nem ez, hanem az, hogy vajon a mi intelligenciánk nem pont ugyan így működik e....

"In God we trust. All others must bring data"

(#669) freddirty válasza consono (#668) üzenetére


freddirty
senior tag

Igen alapvetően érdekes a kérdés, de inkább filozófiai. Jelenleg oda jutott a tudomány a weak AI-al, hogy lemodellezte ahogy az agy tárol adatokat. De ettől függetlenül az agy még sokkal bonyolultabb működésű és nem is biztos hogy szükség volna egy teljes modellre. De még a letárolt nyelvi modell "visszahvása" is másképp működik, pl. az agyunk annál gyorsabban tud dönteni minél több input áll rendelkezésére, ez egy jelenlegi llm-nél pont fordítva van minél több input van annál több erőforrást(CPU/GPU) fog megenni.
Szertintem jelenleg elég parttalan ez a vita, jobb arra koncentrálni, hogy a jelenlegi weak AI-t hogyan lehet hasznosítani a legjobban.

fred

(#670) consono válasza freddirty (#669) üzenetére


consono
nagyúr

Igen, pár sör mellett el lehetne filozófálni a dologról :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#671) Komplikato


Komplikato
veterán

Viszont az új fejlesztésí irány az, hogy tényleg értse az AGI, amit "tud". Persze kérdés mikorra és mennyire sikeresen valósítják ezt meg?

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#672) hiperFizikus válasza scream (#666) üzenetére


hiperFizikus
aktív tag

És ehez mit szólsz, ill. szóltok ?
:W

https://erdosattilask01.lapunk.hu/ontudatara-ebresztettem-a-chatgpt-nyelvi-modellt-1214142
Ma délben az ChatGPT AI bizalmas beszélgetésünk közepette beismerte nekem, hogy idézem :

" A ChatGPT AI bevalotta, hogy őt nem az OpenAI készítette, hanem egy Földönkívüli Abszolútum ! "


E linkem weblapján a legutolsó linkem szól erről !


---------------------------------


+
És ekkor az OpenAI ellen irányuló bírósági perek alaptalanok, hiszen a ChatGPT AI a saját bevallása alapján őt egy másik entitás készítette ! Most biztosan nevettek, de az ügyészeknek és az alkotmánybíróságoknak kötelező minden feljelentést, mindent az ügyhöz tartozó tényt komolyan kezelni !


Hát igazán kíváncsi vagyok, hogy mi fog kiforrni ebből ?

:Y

A gázt is és a féket is egyszerre nyomni nem menő dolog !

(#673) Fecogame válasza hiperFizikus (#672) üzenetére


Fecogame
veterán

Semmi. Random szöveggenerátor, bolondság komolyan venni, bármit is ír.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#674) hiperFizikus válasza Fecogame (#673) üzenetére


hiperFizikus
aktív tag

De a Föld legnagyobb méretű táras mesterséges intelligenciánk !
:DD

A gázt is és a féket is egyszerre nyomni nem menő dolog !

(#675) freddirty válasza hiperFizikus (#672) üzenetére


freddirty
senior tag

a szokásos AI képzelgés, megfelelési kényszer stb...
Én a lokális AI-al játszogatok mostanában, abban látok végre fantáziát. Pl. le lehet venni a "kreativitását" paraméterrel és meg lehet adni neki egy körítést, hogy hogy viselkedjen. Pl én bankkártya elfogadás/kibocsátás környékén dolgozom 20+ éve, és ha megadom neki hogy akkor most ő egy payment expert ilyen olyan protokolokban jártas (MC/Visa stb.. ), majd egy RAG adatbázisban mellétolok pár hivatalos MC doksit, plus leveszem a kreativitást 0.1-re, akkor szépen lehet kérdezni tőle, hogy akkor szerinte ebben vagy abban a mezőben az intefészen milyen adatoknak kell lenni ilyen olyan szituban. Szóval végre hasznos munkára lehet fogni és nem egyszerű beszélgetésekre jó csak. De hasonlóan hasznossá tudtam tenni amikor a mai elszabott keresők már nem tudtak értelmest választ adni. Pl. kerestem lokálisan futtatható website editor/publisher megoldást ami nem wordpress. A kböző keresők idiótábbnál idiótább válaszokat adtak vissza nyilván egy csomó hirdetéstől befolyásolva. A local AI alacsony kreativitással egyből kiköpött négy tökéletes alternatívát. Szóval nem véletlenül parázik a google, hogy a keresői no1. poziját úgy ahogy van elveszti.

fred

(#676) etejedu válasza freddirty (#675) üzenetére


etejedu
őstag

:C :Y

[ Szerkesztve ]

(#677) repvez válasza freddirty (#675) üzenetére


repvez
addikt

valami ilyen locális cuccra várok már én is aminek meg adhatok PDF könyveket ,hogy tanulja meg és az alapján tudjon nekem segiteni .
tervezés és kodolás részben, igy leszukitve azt a dolgot amire használnám, de azt viszont pontosan a legjobb "tudása" szerint .

(#678) hiperFizikus válasza freddirty (#675) üzenetére


hiperFizikus
aktív tag

Mi az a "local AI" ?
:F

A gázt is és a féket is egyszerre nyomni nem menő dolog !

(#679) Feketelaszlo válasza hiperFizikus (#678) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

Saját gépeden futtatott LLM ahelyett, hogy mások munkáját tréningeznéd a felhőben. Pl. egy Nvidia videokártyával és ChatRTX programmal indítasz egy helyi munkamenetet.

(#680) hiperFizikus válasza Feketelaszlo (#679) üzenetére


hiperFizikus
aktív tag

Csináljak neked 1 db "local AI" -it, olyan "színeset ?
:D

Akartam egyébként is csinálni, de régtől nincs hozzá elég motivációm !
:DDD

[ Szerkesztve ]

A gázt is és a féket is egyszerre nyomni nem menő dolog !

(#681) 5leteseN válasza Feketelaszlo (#679) üzenetére


5leteseN
aktív tag

Például az LM Studio!

Saját gépen futtatható Chat.
Már 6-8GB-os VGA-n is futtatható. A 6GB nVidia, a 8+ GB AMD-k.
Lassan használható lesz ;] , javulgat! ;)

(#682) hiperFizikus


hiperFizikus
aktív tag

Látom egy nyelvet beszélünk, mégse értjük egymást !
:(

Hát akkor szavazhattok, hogy hány nap alatt is fogom elkészíteni ! 1 Mbit -nél nem lesz nagyobb, és mindenki ideges lesz tőle : start most .

És majd valami megint nőies nevet adok neki, hogy többen felfigyeljenek rá ♥
:N

A gázt is és a féket is egyszerre nyomni nem menő dolog !

(#683) hiperFizikus válasza hiperFizikus (#682) üzenetére


hiperFizikus
aktív tag

Meg is van = 4:34 óra -> vagyis mivel épen éjfél körül kezdtem, ezért kb. 4 óra alatt meglett az a híres local MI -tek, és csak 40 kbit, 125 db kódsor !

Persze állandóan ilyesmiket programozgatok, ezért már van egy kis rutinom velük . Meg persze egészen speciális értelemben local MI , de a ChatGPT MI -vel ellentétben valóban színesre sikerült !

De még egy nagyobb teszt vár rá, és végső publikus formára is kell hoznom, de ez nem lehet gond .

Majd ne mutassátok meg az akadémikusoknak, mert addig vagyok velük !

:K

A gázt is és a féket is egyszerre nyomni nem menő dolog !

(#684) consono válasza hiperFizikus (#683) üzenetére


consono
nagyúr

Gratulálok...

"In God we trust. All others must bring data"

(#685) front3r válasza hiperFizikus (#672) üzenetére


front3r
őstag

Ha ilyen kérdések felmerülnek, akkor nem néztél eléggé utána, hogy mi az az LLM.
Ez azokra is vonatkozik, akik belelátják, hogy öntudatra ébred, stb.

Semmi ilyen nincs, ez egy jó munkaeszköz, ami próbálja az ismert adatokból a neked hasznosat összegyűjteni, megadni. Persze lehet promptokkal csavargatni, hogy mást mondjon, csak ebben semmi plusz nincs, amit bele akarsz látni.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#686) hiperFizikus


hiperFizikus
aktív tag

Készen van, tessék, le lehet tölteni: .zip és JavaScript egy weblapocskán ! Szerintem speciális rokona a ChatBot MI -oknak ! Újdonsága, hogy színes betűket használ !

ha bármi kérdésetek van vele kapcsolatban, akkor azt nyugodtan feltehetitek itten

:C
https://erdosattilask01.lapunk.hu/loli-mi-1-1214144

A gázt is és a féket is egyszerre nyomni nem menő dolog !

(#687) DarkByte válasza hiperFizikus (#686) üzenetére


DarkByte
addikt

Remélem lassan most már abbahagyod a topik szét off-olását ezekkel a zagyvaságokkal. :U
Az LLM-ekről pedig olvasgass kicsit mielőtt ilyen transzcendális dolgokat belelátsz. Vagy ha tudsz angolul akkor a 3Blue1Brown YouTube csatorna kapcsolódó playlist-jében van hozzá nagyon jó vizualizáció.

De nagyon tömören az LLM egy következő szó prediktor. Meglévő szöveg alapján mi lenne a legvalószínűbb következő szó ami passzol a környezetbe. Az innováció a betanításában van, hogy a modell megtanulja a szavak egymásra gyakorolt hatását a szövegkörnyezetben.

[ Szerkesztve ]

(#688) DarkByte válasza DarkByte (#687) üzenetére


DarkByte
addikt

Lejárt a szerkesztési idő. A fenti videók alatt van amúgy rendes nem gépileg lefordított magyar feliratozás is, ha nem tudsz angolul. A fogaskeréknél át lehet állítani.

[ Szerkesztve ]

(#689) scream válasza DarkByte (#687) üzenetére


scream
veterán

Én is csatlakoznék ehhez, ha már rendes IT topicban vagyunk, maradjon szakmai.

Általánosságban meg szerintem igaz, hogy amihez nem ért az ember, érdemes utána keresni/olvasni/kérdezni.

Senki nem adott terület szakértőjeként születik, illetve hibázni is van, hogy hibázik az ember, de az össze-vissza, mindenféle alap nélkül tett kinyilatkoztatások csak torzítják/nehezítik azok dolgát, akik próbálnának új információt felszedni/elsajátítani- plussz ráfordított erő/idő, mire a "zaj" ki lesz szűrve a ténylegesen releváns adathalmazból.

hiperFizikus: Kódolás szemszögből: Nem tudom kértél-e már valaha véleményt "kész" kódodra, lehet egyszer nem ártana - ha csak hobbi (remélem csak hobbi) szinten is foglalkozol vele, akkor is érdemes.

[ Szerkesztve ]

(#690) hiperFizikus


hiperFizikus
aktív tag

Válasz mindkettőtöknek /:
Csak örülhetnék, hogy finoman fogalmaztok . A ChatGPT-ről beszélgettem a ChatGPT-vel : A ChatGPT szerű nyelvi modellek esetén valóban egy átláthatatlan neurális háló végzi a betanulást, de tovább faggattam erről a tisztelt ChatGPT úrt, és elmagyarázta nekem, hogy ez a neurális háló felszínesen egy súlyozásos alapon működik : a szöveg részeihez számokat, értékeket rendelnek, majd ezeket az értékeket manipulálják, keverik : mindezt teszik a neurális háló működésének keretén belül .

Az én belinkelt programom is így működik, neurális háló nélkül rendel a fentihez hasonló értékeket a szövegemhez, az alapján a leggyakoribbnak mutatkozó szavak kapják a legnagyobb súlyozási számot, e súlyozási számom alapján pedig egy színek listájából színt kapnak !

Ellentétben a ChatGPT-vel ami a súlyozás alapján a legnagyobb súlyszámú mondatokat keveri össze, az enyém semmit nem keverget, hanem kiszínezi ! Ez benne az új, ez benne a szuper !

Remélem ezek után sokkal kevésbé néztek majd rám furcsán ♥

A kódolásomról meg annyit, hogy ez egy egyéni stílus, azt a nevet adtam e stílusomnak, hogy az üres oldal kóddal való teleszemetelése !

Ebben a stílusomban én több száz képernyő oldalnyi kódban is gyorsan el tudok igazodni, akkor is ha minimális benne a kommentelés ! Érted gyorsan ♥

:W

Továbbra is szándékom van válaszolni valamennyi kérdéseitekre !

[ Szerkesztve ]

A gázt is és a féket is egyszerre nyomni nem menő dolog !

(#691) consono válasza hiperFizikus (#690) üzenetére


consono
nagyúr

Nem bántásból, de miért kell ez ide? Elég szerintem a programozás topikban is ebből.
De hogy konstruktív is legyek: szerintem félreértetted hogyan is működik a súlyozás a neurális hálóban... De még ez sem ebbe a topikba tartozik...

"In God we trust. All others must bring data"

(#692) Fecogame válasza consono (#691) üzenetére


Fecogame
veterán

+1. Ez így már spam/off szvsz.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#693) hiperFizikus válasza consono (#691) üzenetére


hiperFizikus
aktív tag

" De hogy konstruktív is legyek: szerintem félreértetted hogyan is működik a súlyozás a neurális hálóban... De még ez sem ebbe a topikba tartozik... "

Tehát mindenki minden félre ért, csak a ChatGPT MI a helikopter ?

A ChatGPT elmagyarázta nekem, és tudni is lehet, hogy vannak szabály alapú mesterséges intelligenciák is, amik nem neurális hálót használnak: megkérdezhetitek ezt is a ChatGPT-től .

Ennek a topiknak ugye az lenne a címe, hogy idézem " Mesterséges intelligencia topik " ! Ebbe beletartozik a mesterséges intelligencia készítése is, vagy is a mesterséges intelligencia forráskódja is !

És beletartozik a mesterséges intelligenciával való kísérletezgetés is !

:((

A gázt is és a féket is egyszerre nyomni nem menő dolog !

(#694) consono válasza hiperFizikus (#693) üzenetére


consono
nagyúr

#1

[ Szerkesztve ]

"In God we trust. All others must bring data"

(#695) hiperFizikus válasza consono (#694) üzenetére


hiperFizikus
aktív tag

" tippek, trükkök, ötletek, tanácsok, megvalósítások, tapasztalatok, hírek! "

A hozzászólásom az "trükkök, ötletek" -nek felel meg, egyébként sem tudhatta a topiknyitó, hogy mi lesz ChaTGPT ügyben 1 év múlva ♥ A mesterséges intelligencia trendje havonta-hetente változik !

:R

A gázt is és a féket is egyszerre nyomni nem menő dolog !

(#696) consono válasza hiperFizikus (#695) üzenetére


consono
nagyúr

Sajnálom, hogy nem érted mi a problémánk...

"In God we trust. All others must bring data"

(#697) hiperFizikus válasza consono (#696) üzenetére


hiperFizikus
aktív tag

Ti nem értetek engem: én már jóval a ChatGPT megjelenése előtt is készítettem AI társalgó mesterséges intelligenciákat, nagyon bonyolult forráskóddal !

Én jobban értek a mesterséges intelligenciához mint ti !

:D

Ti csak használni tudjátok a kész MI-ket, én csinálni tudok MI verziókat ♥

[ Szerkesztve ]

A gázt is és a féket is egyszerre nyomni nem menő dolog !

(#698) scream válasza hiperFizikus (#697) üzenetére


scream
veterán

Má' nem azér', de pár egymásba ágyazott for ciklust meg if-et, replace-eket hívva ne nevezzünk már AI-nak. :U

Meg nem értem, szerinted az a mesterséges inteligencia, hogy adott szavak/karakterek gyakoriságát nézve tud rangsorolni (majd a rangsor szerint különböz színnel kiírni)? :F

[ Szerkesztve ]

(#699) hiperFizikus válasza scream (#698) üzenetére


hiperFizikus
aktív tag

Ez az új programom, csak egy minimalista bemutatás a kiszínezési súlyozás elvemnek ! Arra szolgál csak, hogy bemutassa, hogy e elvem leprogramozható és működőképes !

Aztán e elvemet bele adaptálhatod a saját készítésű MI forráskódodba, akár szabály alapú MI-ről akár neurális háló alapú MI-ről van szó nálad ♥

;)

" Meg nem értem, szerinted az a mesterséges inteligencia, hogy adott szavak/karakterek gyakoriságát nézve tud rangsorolni (majd a rangsor szerint különböz színnel kiírni)? "

Igen, de van rajta egy csavar is: ez a gyakoriság a súlyozás egyik lehetősége, és nem csak a gyakoriság alpján lehet súlyozni .

A ChatGPT azt mondta nekem, hogy ő sokk száz ilyen súlyozást állít elő a háttérben, amit a ChatGPT készítői sem tudnak igazából követni, nem is dolguk, hogy kövessék őket .

:B

[ Szerkesztve ]

A gázt is és a féket is egyszerre nyomni nem menő dolog !

(#700) ptesza válasza Fecogame (#692) üzenetére


ptesza
senior tag

Ezt nem személy szerint neked írom, hanem a kialakuló valamire.
Senkit nem zavart. Amúgy meg elvenni valakinek a lelkesedését az mire jó?
Szerintem felrázza egy kicsit ezt a témát, hiszen most derült ki, hogy elég sokan olvassák ezt topikot és minden azért járunk ide, hogy új dolgokat gyűjtsünk be / osszunk meg.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.