Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) siraly


siraly
csendes tag

A vadiúj abit nf8as alaplapommal a kovetkezo adodott: az integrált hálókártya nem működik, mikor bedugom ott az utp fejenel levo lampa pirosan vilagit.. a windows nem latja, drivert felraktam vagy 10000xer, biosban nincs letiltva... Nem tudom mi lehet a gond de elég fos. :O

(#2) Rolly


Rolly
veterán

nem lehet hogy a biosban be kell kapcsolni?

Tuning terén milyen a lap, csak mert gondolkodok rajta, hogy ilyen alaplapot veszek az a64-es konfighoz, bár jobban szeretnék MSI neo-t

(#3) Dzsekó válasza siraly (#1) üzenetére


Dzsekó
addikt

Nincs rosszul bekötve véletlenül az útépé kábel?
Próbáltad másik kábellel is?

(#4) antikomcsi válasza siraly (#1) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Hello.

Próbáltad új biossal? Bővebben: link
Ha bedugod és piros, akkor vagy ki van kapcsolva, vagy a másik ezközzel nem jó valami, vagy az utp kábel nem keresztkötött, ami szükséges lenne az oda vissza működéshez.

(#5) antikomcsi válasza siraly (#1) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Ja, nem is látszik az ezközkezelőben sem, driver install után? Akkor valószínű pedig, hogy valahol a biosban van valami.

(#6) Rolly


Rolly
veterán

kinek van NF8-as alaplapja? érdekelne hogy milyen a lap és, hogy miket adnak hozzá?

(#7) Rolly


Rolly
veterán

up

(#8) siraly


siraly
csendes tag

raktam fel uj biost is semmi valtozas :):) az utpvel sincs semmi baj. arra tippelek hogy valoszinuleg a szallitas folyaman megserult? ilyenkor mi a teendo? kit pereljek?? :D

(#9) Gergello


Gergello
addikt

mennyi volt?

(#10) Rolly


Rolly
veterán

nekem is van egy ilyen lapom, s van vele egy kis gond. nekem se igazán müxik a gigabites lan, a driver felmegy de nem tudom beállítani, hogy működjön a net célállomás nem elérhető. a hardveres tűzfalra gyakanszom, hol és hogyan lehet állítani, illetve kikapcsolni?

(#11) paat


paat
csendes tag

Sziasztok! Van egy ilyen lappal szerelt gépem és lenne problémám akadt vele! Bekapcsolom a gépet, de nem képet, viszont szirénázik! Cserétem benne ramot, vga-t, volt bios reset is, de semmi változás...
Valakinek esetleg van valami tipp-je?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.