Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  A számtech üzlet... (téma lezárva)

Hozzászólások

(#26) Bagoly


Bagoly
senior tag

Nem tudom írták-e már máspk, de nekem az a véleményem, hogy ha ilyen nehéz ebből megélni, akkor nem ebből kell megélni. Nem értem miért akar mindenki számtech-boltot nyitni. Annyi van, mint a franc (Köztük jó sok vacak), de azért az az überfrankó, ha a mi sarkunkon is nyílik egy?

Az eladónak igenis informáltnak kéne lennie a témában. Te mit csinálnál, ha egy épitész vályogból építené fel a házad tégla helyett, csak azért, mert a sok építkezés miatt nem jutott ideje az olyan ''modern'' anyagokkal foglalkozni, mint a tégla. A baj inkább ott van, hogy aki ért hozzá, nem csak ''műkedvelő'', az meg is kéri az árát, mert ez nem olcsó tudás. Ilyenkor van az, hogy olcsóbb a tizenéves, csillogó szemű bütykölő kiscsóka, azt el se hiszem, hogy beszólt a vevőnek, hogy: ''The matrix has you''.

Talán a családi vállalkozások kivételt épezhetnek, hiszen ott a saját kerekét hajtja a mókus és a fizetésén se problémázik. Azért csak talán, mert ha nem értenek hozzá, akkor ennek a konstrukciónak is lőttek.
(Nem véletlenül az én kedvenc boltom is egy ilyen családias vállalkozás.)
A vásárló meg idővel rájön, hogy nem csak az ár számít (sőt).

''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  A számtech üzlet... (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.