Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Gran Turismo

Hozzászólások

(#10301) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

Eljutottam odáig, hogy a kontrollerrel kezd kicsit küzdelem lenni a gold megszerzése (level 14nél járok), és tökre azt érzem, hogy ez kormánnyal simán menne. PC-n kormányon játszom, de rendes szimulátorokkal (AC, ACC, AMS2, iR), de PS-sel nem kompatibilis a mostani szettem. Ha veszek egy egyszerűbb szettet GT-hez, mennyire lesz csalódás az irányítás? Arcade ez annyira, mint egy Forza Horizon, vagy közelebb áll a szim világhoz?
Szóval megéri kormányra váltani? :D

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#10302) anulu


anulu
félisten

uhh, 1.6 metacritic score. a Battlefield 2042-nek sem ennyire hulladék a megítélése. nagyon kíváncsi vagyok, hogy Polyphony mikor fog lépni és főleg mit.

alapvetően nem érdekelne, ha grind turismo lenne, és hetekig kell farmolni egy kocsiért. HA nem lenne ott a "de vehetsz ám pénzt is a store-ban! na? na???" dolog...

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#10303) anulu válasza Mosqu!to (#10301) üzenetére


anulu
félisten

nem tudom, milyen szinten tolod, de normalon a Café mode úgy nagyjából a vicc kategória volt.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#10304) Mosqu!to válasza anulu (#10303) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Hardon játszom, minden aid kikapcsolva, csak a gyári TC+ABS van bekapcsolva.

A cafe nem túl nehéz, ott nincs is gond. Viszont a missons nél a rolling stonenál már kell bőven gyakorolni, a licenses (international A goldra pl a G92CP-be már 150 km-t toltam és még mindig 1 tizedre vagyok a goldtól).
Továbbá most már 3+ körös futamok jönnek és nehéz a konstans jó eredményeket hozni. Nem tudom később mi jön, de pl egy nordschleife teljes kör kontrollerrel agyhalálnak tűnik, míg pc-n kormánnyal ezeket sokkal könnyebbnek érzek.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#10305) -Nándesz- válasza Mosqu!to (#10304) üzenetére

Kormányra váltás előtt szerintem próbáld ki motion controlt (joy-ok helyett), ha eddig is úgy játszottál akkor nem szóltam.

(#10306) undercover


undercover
senior tag

Az lenne a kérdésem, hogy az én készülékemben van a hiba esetleg vagy nem tudom, de a Sport részben a szerverek elég gyakran rosszak nálam. Nincs itthon rossz netem, de ott viszonylag sokat ilyen sárga a net erősségem nem zöld és kicsit laggzik a szerver. Más tapasztal ilyet?

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#10307) [HUN]NIMROD


[HUN]NIMROD
aktív tag

Na ez f.sza: a mai jegy 4csillagos lett, de sikerült kisorsolnia egy olyan Porschéra a meghívót, ami már ott figyel a garázsban... :(((

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SmartPholx.LogicGameCollectionPROfree http://twitch.tv/hun_nimrod

(#10308) undercover válasza [HUN]NIMROD (#10307) üzenetére


undercover
senior tag

De ez a meghívó mire jó pontosan ha nincs rá pénzem? :D

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#10309) Sordoran válasza [HUN]NIMROD (#10307) üzenetére


Sordoran
addikt

Nekem ma egy 3 csillagos adott egy Renault Megane-t, 38ezer credit értékben. :DDD

Más: azért szépen letudják modellezni a troll játékosokat AI-ra is. Videóban 3 percnél szépen felken a falra, de legalább acsira (kevesebb mint 5 tized előnnyel nyerj) meglett így is, na meg szépen tartotta magát végig. :DDD

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#10310) [HUN]NIMROD válasza undercover (#10308) üzenetére


[HUN]NIMROD
aktív tag

Na ezt én sem tudom. Csak úgy lenne értelme, ha ezzel jelenne meg a kínálatban, de nekem gyanús, hogy azok az autók amúgy is ott vannak a kereskedésben, szóval mintha pont semmit sem számítana a meghívás. Ez majd akkor derül ki, ha lejár, és akkor megnézzük hogy eltűnt-e.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SmartPholx.LogicGameCollectionPROfree http://twitch.tv/hun_nimrod

(#10311) undercover válasza [HUN]NIMROD (#10310) üzenetére


undercover
senior tag

Én a játék elején kaptam meghívót egy több milliós kocsira szóval nagyon reális.

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#10312) busman


busman
addikt

A mai 6 csillagos fél millát dobott.

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#10313) Sundesz


Sundesz
őstag

Kellett egy-két trófea: ;]

Hörcsög Powa'

(#10314) M0ng00se válasza Sundesz (#10313) üzenetére


M0ng00se
őstag

az oval track-eset én is így csináltam, kitámasztottam az analógot azt hadd menjen
bónusznak hozzámvágta a 100 time trial achi-t is

V6

(#10315) Sundesz válasza M0ng00se (#10314) üzenetére


Sundesz
őstag

Azt hogy-hogy? Ez sajna csak 1 time trial-nak számított nekem.

Hörcsög Powa'

(#10316) [HUN]NIMROD válasza Sundesz (#10315) üzenetére


[HUN]NIMROD
aktív tag

Csak a megtett köröknek kell elérnie a 100-at szerencsére! Nem kell 100x elindítani t.t.-t!

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SmartPholx.LogicGameCollectionPROfree http://twitch.tv/hun_nimrod

(#10317) busman


busman
addikt

Ki milyen fülest használ? Van valami ajánlott?
Gyerek a másodikat nyirta ki..

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#10318) ako001 válasza busman (#10317) üzenetére


ako001
aktív tag

Az nálunk is fogyóeszköz :DDD
Kb 2 honapig tartottak az ilyen olcsobbak.
Most egy Nacon Rig500 pro-t nyüstöl december óta, eddig meg semm baja.

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#10319) undercover


undercover
senior tag

A turbóból honnan lehet tudni melyiket az érdemes venni? Hogy Medium vagy High RPM stb.

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#10320) BusinessGuy válasza undercover (#10319) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Autótól és pályától függ melyik hol mikor éri meg.

(#10321) Viper26


Viper26
nagyúr

Tuning esetén sorba kell vásárolni minden kategóriából?

iPhone 14 | FR955

(#10322) [HUN]NIMROD válasza Viper26 (#10321) üzenetére


[HUN]NIMROD
aktív tag

Ez talán egyedül csak a súlycsökkentésre igaz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SmartPholx.LogicGameCollectionPROfree http://twitch.tv/hun_nimrod

(#10323) busman válasza ako001 (#10318) üzenetére


busman
addikt

Sony MDR WF701 működik vele? Vagy inkább a Pulse 3d?

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#10324) @rglaaf


@rglaaf
veterán

World circuit daytona 10kör PP 730 gr3 tegnap piszkosul megizzasztott 4x ugrottam neki mire meglett 1 tized volt a végen a difi csak
4 autot probáltam ki a mazda rx vision lett a vegén a nyerő mondjuk az 4 chilis verseny :))

PSN:BiZzare_0 ️

(#10325) ako001 válasza busman (#10323) üzenetére


ako001
aktív tag

Hat nem tudom, nekem ez most kinai, amit kérdeztél :U
A gyerek szerint jo, mert hall mindent CsGo-ban.

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#10326) M0ng00se


M0ng00se
őstag

s7 és s10 licenszen kívül mindegyik arany
s7-ben még az ezüst sincs meg, sosem szerettem a forma autós részeket a gt-ben, ha azzal szeretnék játszani akkor mennék f1-ezni...

V6

(#10327) anulu


anulu
félisten

...éééééés ismét nem lehet tolni, maintenance miatt.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#10328) [HUN]NIMROD válasza anulu (#10327) üzenetére


[HUN]NIMROD
aktív tag

1.09 már töltődik is. 11:00-kor kell indulni - ELVILEG.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SmartPholx.LogicGameCollectionPROfree http://twitch.tv/hun_nimrod

(#10329) Gr3GoRi


Gr3GoRi
tag

[link]
Az 1.09 mellé kapunk 1millió kreditet. :) :U

Gigabyte B550 Aorus ​Pro v2 // R7 5800X // Patriot Viper Steel 4400 CL19

(#10330) Sordoran válasza Gr3GoRi (#10329) üzenetére


Sordoran
addikt

És növelni fogják a jutalmakat áprilisi frissítésekben. Így már jobb a helyzet, de erről miért nem írtak korábban, miért hagyták egy héten át a játékosokat mérgelődni?
Az jó lenne, ha tényleg dupláznák a jutalmat GT3 bajnokságban, valamint szerintem majd csak kerül be később egy Gr.1 bajnokság is, legalábbis az most hiányzik. Lehet nagyobb frissítésben a cafe is kap majd extra "étlapokat".

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#10331) Sundesz


Sundesz
őstag

Áprilisi updateről is elhintettek ezt-azt:
- 8 új, 1 órás endurance kerül a missionbe
- 100%-al nő egyes World Circuit Eventek nyereménye
- online versenyért is több pénz lesz
- A Circuit Experience-ért is jó pénzt kapunk
- Gyakrabban lesznek legendary autók
- 20M kredit helyett 100M lehet max

Szemét Polyphony. :) Azért szerintem a kredit növelés a játékosok nyomására következett be, de legalább reagálnak majd. Lassan nem lesz mit fikázni vigyázzatok! ;]

[ Szerkesztve ]

Hörcsög Powa'

(#10332) BusinessGuy válasza Sundesz (#10331) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Eddig sem fikázás volt hanem jogos kritika aminek a nyomás hatására engedtek. Ez van amikor a nép nem birkaként elbagatelizálja a pitiáner húzásokat mint tették és teszik ezt sokan. Szívesen.
Olyan lesz a játék amilyennek lennie kellett volna 0day. Várjuk a patcheket.

[ Szerkesztve ]

(#10333) Sordoran válasza Sundesz (#10331) üzenetére


Sordoran
addikt

A fikamentességtől nem kell félni, az alaphangulat miatt olyan dolgokon is fenn fogunk akadni amin más játéknál már elnézőek vagyunk. ;]
A legendary autó ajánlatok száma fölött elsiklottam, az tényleg jó lesz. Azért illő lenne ha legalább naponta egy cserélődne, bár kettő jobb lenne. Most harmadik napja vannak ugyanazok azt hiszem. A Subaru Impreza 22B amúgy legendary vagy used cars alatt lesz vajon? Vagy van/lesz külön utcai és rally verzió? (eddig csak utcait láttam egyik versenynél AI oldalon, és nekem 'used cars' gyanús, annyira nem régi autó)

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#10334) Sundesz válasza BusinessGuy (#10332) üzenetére


Sundesz
őstag

A mikrotranzakciós politika biztos játékosok nyomására változott, de te ha jól emlékszem a tartalmat is erősen kritizáltad, amiben biztos vagyok, hogy ugyanilyen ütemben bővült volna eddig is, mint ahogy most. Áprilisban lesz új autó és pálya is. Másik vesszőparipád a GT3-as Porsche fizikája. Én még nem vezettem, de ha vezettem volna se tudnám (nem tudnám kiautózni a határait amatőr vezető lévén), hogy mennyire valós a játékban.

Na a lényeg, hogy lehet örülni most már, jó napot. :) És köszönjük a közbenjárást.

[ Szerkesztve ]

Hörcsög Powa'

(#10335) [HUN]NIMROD válasza Sordoran (#10333) üzenetére


[HUN]NIMROD
aktív tag

Sokkal régebb óta ugyanaz a kínálat. A Mercedes Sauber C9 lett tegnap nagy nehezen "limited stock". Mondjuk nem is olyan nagy baj a jelenlegi bevételek mellett, úgyse lehet újabb 3-5 milliót pikk-pakk összeszedni. A 18 millásakat meg felejtsék el, soha napján kiskedden fogok elszórni rá ennyit. Majd talán akkor mégis ha tényleg felturbózzák a díjazást.

Amúgy a Fisherman's Ranchen a Peugeout és a Lancer is gyenge, ez utóbbit egyszer 9 másodperccel vertem. Unalmas, de bírom. Már meg is van a C9 után az újabb 5M. Csak valami olcsó Le Mans győztest hozzanak be. A Fordról ami 4-5 között volt, lemaradtunk, ennyi idő alatt nem tudtam mindkettőre kifarmolni a zsét. Ez csak akkor sikerült volna, ha semmi mást nem csinálok a Café után...

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SmartPholx.LogicGameCollectionPROfree http://twitch.tv/hun_nimrod

(#10336) [HUN]NIMROD


[HUN]NIMROD
aktív tag

Na ezt már szeretem, minden megy, és ott figyel az 1.000.000-s csekk is :C
A McLaren is kifutó lett.

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SmartPholx.LogicGameCollectionPROfree http://twitch.tv/hun_nimrod

(#10337) BusinessGuy válasza Sundesz (#10334) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

A tartalom is változik. Jön egy rakás endurance, eladhatóak lesznek a kocsik stb. Gyakorlatilag arról szól a patch amiket a legkomolyabban kritizáltak a játékosok a mikrontranzakcióktól a tartalmon át.
Ezért kell hangosan hangot adni a problémáknak akár review bombingozva is, és nem legyinteni szemellenzővel ahogy a fanatikusok teszik. Persze van mikor nem jogos kritika ér valamit csak esztelen fikázás, itt nem ez történt itt az eredménye. Szerencsére még sokan vannak akik nem fanboyként dicsőítenek mindent az egekbe az összes problémát elmismásolva.

Amikor a teszterek is elismerik hogy átverték a játékosokat mert őket is átverték azért az már elég komoly....

[ Szerkesztve ]

(#10338) zozika84 válasza BusinessGuy (#10337) üzenetére


zozika84
őstag

Teljesen +1

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#10339) Sundesz válasza BusinessGuy (#10337) üzenetére


Sundesz
őstag

A múlt heti patchen háborodtak fel a játékosok, jogosan, és nem a játék megjelenéskori állapotán. A patch egyrészt 32 óráig játszhatatlanná tette a játék, másrészt elvett belőle a kevesebb nyeremény formájában. Mégegyszer mondom, hogy a tartalmi frissítés sosem volt kérdés.

Van ami nem fog változni valószínűleg, az a mindig online követelmény.

Hörcsög Powa'

(#10340) Sordoran válasza BusinessGuy (#10337) üzenetére


Sordoran
addikt

Én ezért se tudok haragudni a review bombingra se. Bár szerintem is gyerekes, de valahol hangot kell adni az elégedetlenségnek, mert ha elnézzük akkor nem változik semmi, és később egy másik játéknál még durvább lesz. És látható, hogy tudják mit műveltek, és finomítanak a dolgokon. Ha igazságtalanul kritizálnánk őket akkor nem lett volna beharangozva mindez, hanem csinálnák tovább ahogy tervezték.

Sundesz: Ez volt az i-re a pont, már előtte is voltak háborgások azért. Nem hiába volt sok videó is arról, hol lehet leggyorsabban pénzt gyűjteni. És mikor célzottan ezeket kezdték el kigyomlálni (díjazások csökkentése), akkor lényegében arcul lett köpve a közösség, hogy többen forduljanak a mikrotranzakció felé. A tartalmi rész szerintem többség számára elfogadható volt, és egyértelmű, hogy jövőben bővül.
Szerintem a leállás önmagában nem lett volna gond, de az hogy utána Kaz csak fényezi a dolgokat, elnézést se kér, és kárpótlást se kínálnak... Tripla A játéknál, még egy f2p is kárpótlást ad ha bugos valami vagy hosszabb a leállás.

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#10341) BusinessGuy válasza Sundesz (#10339) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Maximum az volt a hab a tortára elötte is zuhant szépen az értékelés jóval a hivatalos reviewerek alá, már megjelenés után is alig érte a 7-et. Kár mellémagyarázni. Mondhatod ezerszer is, kérdés volt eddig is a tartalom nemhiába jön ott is jócskán anyag es változás ezeket is kismillióan felvetették.
Amikor ilyet tesz ki hivatalos teszter egy játékról fórumba a tesztje után amiben a játékot ajnározta, benne azzal hogy külön meg lettek kérve hogy hunyjanak (nocsak milyen meglepő mikor röhögcsélnek egyesek a fizetett teszt kijelentéseken ugye) szemet a problémák fölött az sokmindent elárul...

Mindegy a lényeg hogy végre előnyére kezd változni a játék és reméljük így is marad, mert ezek voltak a legkínosabb pontok, nem az említett fizika. Már csak a hudnak kéne egy szelektívebb beállítási lehetőség.

[ Szerkesztve ]

(#10342) Sundesz válasza BusinessGuy (#10341) üzenetére


Sundesz
őstag

Oké. A játék tartalma biztos maradt volna a megjelenéskori formájában. Így volt ez a GT Sport-al is, igazad van.

A játék a patch előtt 6-7 ponton állt, megnéztema 0 pontos kritikákat akkor (patch előtt), vagy az online kapocsolat volt a pontozás oka, vagy az orosz piacról kivonulás.

1.08 patchre gondol? És mik felett kellett szemethunyni, arra kíváncsi lennék azért?

[ Szerkesztve ]

Hörcsög Powa'

(#10343) BusinessGuy válasza Sundesz (#10342) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Nyilván nem de nem is ilyen tempóba menne bele a tartalom és nem változtatnak alapvető dolgokon. Ez egy single játék gtsport egy borzalmasan üres multi VOLT. Vicc állandóan összevetni azzal pláne hogy ezt épp azért várták ennyien mert be volt hype-olva micsoda singleplayer rész lesz ismét. Így van,6-7 pont. A patch elött. Rengetegen alacsony ponttal az általad leírtak mellett az általam is sorolt problémákkal kezdve a tartalom heréléssel a fejlődés megállásán át az elhazudott tuning modellig és lottós megoldásokig a motorcserével együtt. Beszédes. Ahogy mondtam a patch volt a hab a tortára. Ez van. Az hogy te meg páran az első perctöl minden hibára csak legyintettetek és még most is próbáljátok eladni hogy itt csak a mikrotranzakció a gáz es ezért ment a "fikázás" meg az "orosz szankciók", na az jócskán megdölt.
Amúgy fingom sincs mi fölött kellett szemet hunyni de mikor egy hivatalos teszter aki magasztalta a játékot ilyet kiír az igen beszédes.

Örülök hogy van még annyi gamer akik nem szemellenzővel kezelnek minden kedvencet a hibái ellenére.. Sajnos csak "MÉG", a szemellenzős fanboy felfogás generációról generációra csak fokozódik. Nem véletlenül tart a gaming ipar ott ahol tart...Fizetős multi (csak konzolon valós érv nélkül),alfa - beta állapotban megjelenő játékok, kasztrált tartalom külön megvásárlós dlc cunamival meg season passozással, játékár emelés, mikrotranzakciózás rohamos terjedése egyre pofátlanabbul, copypaste sorozatok évröl évre, a komolyabb szinvonalbeli ugrás szinte totális hiánya.....

Ahogy a legelején is írtam annó, egyszer biztos valóban egy 9 pontos kemény GT játék lesz a GT7 ahogy a Sportot is kipofozták. Bőven megvan benne a potenciál hisz ami most benne van hézagosan is de az jó. Viszont ezt a játékot nem "majd egyszer" veszi meg sok user hanem szinte 0day. Mert egy teljes értékű singleplayer GT-t igértek komoly fejlődésekkel (pl tuning model, motorcsere,stb) promózva. Ehhez képest ez a játék csak "majd egyszer" lesz az amit igértek és az is jórészt a negatív visszhangnak köszönhető....

[ Szerkesztve ]

(#10344) EmThor


EmThor
addikt

Ha annyit játszanátok a játékkal, mint amennyit írtok róla, a világ egy szebb hely lenne! :DDD :C

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#10345) Sundesz válasza BusinessGuy (#10343) üzenetére


Sundesz
őstag

Szerinted szemellenzős fanboy vagyok azért, mert tetszik a játék. Technikai hibákat elismertem, a szemét marketing húzásokat is, de attól még hagy élvezzem a játékot így 35 óra után is. Napi 1-2 órát játszok single playerben, nekem az pont elég (így sincs meg minden mission és race event). Ha én már megütöm a szemmellenzős fanboy címet szerinted, akkor ebben a szempontrendszerben nézve te is túltolod.

Számodra sok hibája van a játéknak, ami lehet másnak meg se fordult a fejében, hogy az lenne. Persze most azt a pár dizájndöntést leszámítva, amit jogos kritizálni. Pl a tartalmi kérdést fentebb vázoltam, amint látod nem érzem lyukasnak a contentet család és munka melletti napi 1-2 játékórával. Lehet nálad ez 3 nap lett volna, akkor megértem, hogy kevés.

Korábban írta valaki, de pl azt te sem említed, hogy technikailag lenne javítanivaló. Framerate néha gatya, gagyi ahogy a részletesebb pályaszéli árnyekok betöltődnek menet közben, a menüben az autómodellek néha iszonyat recések.

Hörcsög Powa'

(#10346) GuruZone


GuruZone
őstag

Egy S-10 Super License-t hoztam nektek,
2:23.321 Spa, Porsche 917K 1970
Hátha segítségül lesznek valakinek a videóban látottak ;].
Volt benne pár nap munka.

Ezúton kérem szépen azokat, akinek még nem vagyok haverja, vegyen fel nyugodtan: Guru_HUN

Köszi :R

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#10347) Sundesz válasza GuruZone (#10346) üzenetére


Sundesz
őstag

Gratula, ezt G29-el sikerült? Assist minden off volt?

Majd felveszlek, PSN ID-m az itteni nevem.

Hörcsög Powa'

(#10348) GuruZone válasza Sundesz (#10347) üzenetére


GuruZone
őstag

G29 biza.
1-esen van a kipörgésgátló, mert semmi különbséget nem tapasztalok az 1-es és 5-ös állás között :)

Az assistoknál nálam a countersteering assistance strong, a GTS óta így szoktam meg.

Éppen a Beginner Drifting 2 mission-nél szívok, esélytelennek érzem magam az aranyra. Ez most idegileg nagyon visszavet a haladásban.

Amúgy a Circuit Experience-ek (voltak) a kedvenceim,
de most azért nem csinálom őket , mert nincs semmi motiváció. GTS-ben autó járt egy fullosan arany Circuit Experience-ért. Áprilistól amúgy már itt is jár értük lóvé!

Suzuka Circuit Experience-et ha van kedvetek toljátok, mert egy álom az új NSX. (1 lap attack 1:49.720)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#10349) Sundesz válasza GuruZone (#10348) üzenetére


Sundesz
őstag

A drift szerintem könnyebb kontrollerrel.

Hörcsög Powa'

(#10350) Ghostface


Ghostface
senior tag

Sziasztok!
PS1-en játszottam utoljára GT-vel ezért ezt most megvettem, de nagyon régóta nincs tapasztalatom autós játékokkal. Cafe Menuket végigvittem, most viszont kicsit elakadtam. Próbálom megnyerni a Gr.3-as PP700-as, és PP800-as versenyeket, de nem akar sikerülni. Ti milyen autókkal csináltátok ezeket, és milyen beállításokkal?

PSN: Nifty_Ghostface

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Gran Turismo
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.