Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

Udv mindenkinek immaron Spanyolorszagbol!

Sajna meccseket nem nagyon tudok nezni, csak kcsmaban es csak spanyol meccseket, azok kozul is csak Barca ill Real meccseket adnak. Sztem a mgyarok sokkal jobban szeretik a focit! Ez nem vicc, pedig ezeke itt sokkal jobb. :F
Orulok Del Pieronak, grat az 500. meccshez foleg, hogy golt rugott es golpasszt adott :R . Remelhetoleg a az Atletico-Real meccset eloben tudom majd megnezni, febr 25-en :Y , probalnak nekem jegyet szerezni, de valszeg csak feketen lehet majd, horribilis aron, ca 200 euroert. Nem baj, 1x elunk!
Majd a masodosztalyu Salamanca meccsekre kijarok, az csak 10 euro, bar ket het mulva fognak csak itthon jatszani. elvileg az Ejido fog jonni, ahol Eger Laci is jatszik, majd kiabalom neki, ha felepul es jatszik, hogy ''hajra loki!'' :)) . (mj a hazai bajnoksagban a Lokinak szurkolok, grat nekik a teremfocitornan elert tovabbjutashoz). Ma a Barca meccset neztem meg, csutortokon pedig a helyi Real szurkoloi klubban, Real-Betis kupameccset. Ez a Gago es Higuain gyerek nagyon ugyes, meg Ramos volt meg aki kitunoen jatszott, ill Robinhonak is jol ment.

Resistencia eterna

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.