Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26851) MPowerPH válasza baluka26 (#26850) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nem lehet mindenkinek mindig jó napja. Ribery életveszélyes játékos, már ha egészséges. És nagyon hasznos a játéka. Teljesen más mentalitású, mint Zidane, ezért nem szerencsés az összehasonlításuk.

Don't Tread On Me

(#26852) baluka26 válasza MPowerPH (#26851) üzenetére


baluka26
veterán

XDXDXD, csak a Bayernben van 4-5 jobb játékos.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#26853) MPowerPH válasza baluka26 (#26852) üzenetére


MPowerPH
félisten

Ezt cáfolnám. Schweinsteiger és Müller az, aki a szintjén van. Meg Robben, de nála is a sok sérülés...

Don't Tread On Me

(#26854) Sickboy25 válasza MPowerPH (#26853) üzenetére


Sickboy25
addikt

Robben közel sem olyan jó játékos még, ha egészséges, akkor sem! :K A többivel egyetértek... :R

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#26855) MPowerPH válasza Sickboy25 (#26854) üzenetére


MPowerPH
félisten

Az a baj vele, hogy annyiszor van sérült státuszban, hogy lehetetlen megmondani, mit is tudna. Mert mire felpörög egy sérülés után, és végre csúcsformába kerülne, lesérül. Utána pár hónap múlva minden kezdődik előröl.

Don't Tread On Me

(#26856) baluka26 válasza Sickboy25 (#26854) üzenetére


baluka26
veterán

Te biztos vak vagy.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#26857) Boxer001 válasza MPowerPH (#26853) üzenetére


Boxer001
veterán

LeRobben... ;]

(#26858) MPowerPH válasza Boxer001 (#26857) üzenetére


MPowerPH
félisten

Kb... :DDD

baluka26: Én jóformán csak német focit nézek már jó pár éve... Tudom miről beszélek. És ha felmész egy Bayern fan clubra, ugyan ezt fogják mondani.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#26859) odrif


odrif
MODERÁTOR

Valaki tud egy magyar stream-et a mai Fulham-Liverpool meccsre?

20 éve a Prohardveren

(#26860) Sztbeni


Sztbeni
őstag

már többször hallottam, hogy a Liverpoolnak jövőre nem Adidas meze lesz. Ez igaz?

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#26861) Sickboy25 válasza baluka26 (#26856) üzenetére


Sickboy25
addikt

lehet, de az összes meccsüket láttam és nem csak egy 2:21 mp -es összefoglalót :DDD

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#26862) baluka26 válasza Sickboy25 (#26861) üzenetére


baluka26
veterán

Szerinted én nem? Ribery a kanyarban sincs Robbenhez képest. Robben a válogatottban is kiváló.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#26863) MPowerPH válasza baluka26 (#26862) üzenetére


MPowerPH
félisten

Robben? Összesen mennyit volt pályán az elmúlt 2 évben, hogy ezt így kijelented? :)

Don't Tread On Me

(#26864) Sickboy25 válasza baluka26 (#26862) üzenetére


Sickboy25
addikt

ez szélmalomharc, nem is kívánom kommentálni, Te kevered a szezont a f,*zonnal...
és biztos vagyok, hogy nem láttad a Bayern meccsek negyedét sem, mert ilyet nem mondanál... :DDD

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#26865) 7600 GS válasza baluka26 (#26862) üzenetére


7600 GS
addikt

VB döntőt nézted? Casillas csak 2-szer mattolta 100%-os ziccerben. :) Hiányzik belőle az a plusz, ami klasszissá tenné őt. Egyébként Ribery tényleg sehol sincs Zidane-hoz képest, olyan játékos nemigen lesz mégegy darabig. Akkor csinált hülyet a világ legjobbjából amikor akart. :R

(#26866) Sickboy25 válasza 7600 GS (#26865) üzenetére


Sickboy25
addikt

ebben is egyetértünk ,hogy zizu nyomába nem ,hogy ő, de a világon is nehéz lenne találni hasonlót...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#26867) Sztbeni


Sztbeni
őstag

Nyert a Steaua a Dinamo ellen az örökrangadón! 3-1 Két Rusescu gól, egy Mihai Costea találat. Csak így tovább! Úgy tűnik Ilie Stan munkája kezd beérni. Csak jussanak tovább az el-ben, nehogy a rohadt haifa jusson tovább.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#26868) baluka26 válasza MPowerPH (#26863) üzenetére


baluka26
veterán

Nem két éve figyelem a játékát. Több bajnokságban is helyt állt, Riberyt viszont soha nem láttam úgy jatszani, hogy ez igen. Talán csak akkor, amikor feltűnt. De azóta egy átlagosnál kicsit jobb focista, azt ennyi. Évente egy ket jo meccsel.
Btw, fele annyi meccsen lőtt annyi gólt Robben a Bayernben, mint Ribery.

Persze mindez magánvélemény.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#26869) lvnt válasza baluka26 (#26868) üzenetére


lvnt
őstag

Ha már magánvélemény, akkor a jövőben hanyagolni lehetne az ilyen megnyilvánulásokat, nem?

(#26870) baluka26 válasza lvnt (#26869) üzenetére


baluka26
veterán

Nézd meg mire írtam.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#26871) lvnt válasza baluka26 (#26870) üzenetére


lvnt
őstag

Láttam, hogy mire írtad. Ha nem is értesz vele egyet, miért nem elég mondjuk egy én máshogy gondolom/nem értek veled egyet/szerintem nincs igazad? Legalábbis én nem gondolnám, hogy a te vak vagy lenne a megfelelő stílus, főleg, hogy mint írtad is, magánvéleményt fejeztetek ki mindketten. De lehet, hogy egyedül maradok a véleményemmel. Mindegy is, ne offoljunk.

(#26872) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

aaaa de fasza volt ez a ma esti meccs.. jólesett
iszonyatosan hangulatosak ezek a kis esti Fulham-meccsek. most meg még mikulás is volt, fel volt szépen díszítve a stadionjuk, annyira jó
szerencsések, akik oda születnek és szeretik a focit

(#26873) Integra válasza Boxer001 (#26857) üzenetére


Integra
titán

van a film, hogy unbreakable.. nos, robben biztos nem a brúszvillisz belőle... :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#26874) pohár


pohár
félisten

a barátunk milyen gólt lőtt :D :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#26875) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

ehehh, na vajon melyik meccset fogják a legtöbben közvetíteni ma este?..
:)

[ Szerkesztve ]

(#26876) baluka26 válasza Tibiajax (#26875) üzenetére


baluka26
veterán

Miért, szerinted melyiket kellene?

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#26877) darál0w válasza pohár (#26874) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

idiota szegény, de néha bejön neki :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#26878) Tibiajax válasza baluka26 (#26876) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

szerintem az APOEL - Shakhtar Donetsket

(#26879) baluka26 válasza Tibiajax (#26878) üzenetére


baluka26
veterán

Miért?

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#26880) venember83 válasza pohár (#26874) üzenetére


venember83
nagyúr

Minek focizik az ilyen, aki még egy qrva gólnak se tud örülni? Menjen az arabokhoz a sivatagba, ott is megfizetik s legalább nem szúrja a fociszeretők szemét. Gyökér. Nem csodálkoztam volna, ha utána 1 Norwich játékos jó alaposan beleszáll és kettétöri a sípcsontját.

(#26881) Tibiajax válasza venember83 (#26880) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

kemény szavak ezek..

(#26882) pohár válasza venember83 (#26880) üzenetére


pohár
félisten

mindig fapofával játszik, legbelül biztos örül neki azért :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#26883) venember83 válasza Tibiajax (#26881) üzenetére


venember83
nagyúr

Valaki ma rendkívül ironikus kedvében van... :U

pohár: Szerintem csak a zsetont számolja, hogy mennyit kap a lőtt gólért. Bár azért azt nem nézem ki belőle, hogy fejszámolásban jeles lenne, szóval talán mégse...

(#26884) Boxer001 válasza Integra (#26873) üzenetére


Boxer001
veterán

Nem éppen... ;]
Gyerünk Chelsea, tovább kéne jutni. :U

(#26885) baluka26 válasza Boxer001 (#26884) üzenetére


baluka26
veterán

Az lenne a poén, ha sikerülne megszerezni a csoportelsőséget.
Ha Torretito, Sturridge, Mata ott folytatja, ahol hétvégén abbahagyták, nem lehet komoly gond. Illetve ha a védelem koncentrál...:)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#26886) Boxer001 válasza baluka26 (#26885) üzenetére


Boxer001
veterán

Félek, hogy bénák lesznek...de bízom azért benne, hogy...nem láttam a hétvégi meccsüket, csak az eredményt. Visszatérhetne már a régi csapat, akik gólerősek, jól védekeznek... :U

(#26887) Tibiajax válasza venember83 (#26883) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

az... gipszlevétel, összement láb megpillantása után abszolut..

ezt figyeljétek, tesztelik a fiatalok az új Velodrome-ot


:D

[ Szerkesztve ]

(#26888) baluka26 válasza Boxer001 (#26886) üzenetére


baluka26
veterán

Hétvégén itt is, ott is voltak helyzetek, de ha csak a Lampard tizit hibázott, Ramires, Sturridge 1on1ben vezették bele a kapusba, Drogba 3m-ről lőtt mellé, Sturridge lőtt kapufát, Torres 1on1-ben nem tudta kapuravezetni a labdát. Szóval lehetett volna nagyobb gólkülönbség is. Hozzá kell tenni, hogy az Újkastélynak is volt 4-5 életveszélyes heyzete.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#26889) Boxer001 válasza baluka26 (#26888) üzenetére


Boxer001
veterán

Tudod mi a baj? Az, hogy amiket ide leírtál...hát azok alapján én most már nagyon félek. :DDD

(#26890) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

basszus, most nézem, mi lett az AS Monaco híres csapattal... francia 2.osztály..
csak eltünödtem, hová tünt el így ez a csapat, nem is olyan rég még bl-ben vitézkedett, komoly játékosai voltak..

(#26891) Boxer001 válasza Tibiajax (#26890) üzenetére


Boxer001
veterán

Csak nehogy az Inter is így járjon egyszer. :D

(#26892) venember83 válasza Tibiajax (#26890) üzenetére


venember83
nagyúr

Ligue 2 utolsó hely méghozzá.

(#26893) DonMedve


DonMedve
addikt

Szerintetek melyik meccset érdemes nézni Urak?Chelsea-Valencia?Annak van tétje.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#26894) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Én nem értem, hogy miért kell reményeket táplálni az iránt, hogy a Dortmund továbbmehet a BL-ben... Szvsz, az EL -nek örülni kell majd...
Életben nem nyernek 4-0-ra még a Westfalenben sem.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#26895) lvnt válasza DonMedve (#26893) üzenetére


lvnt
őstag

Neked, mint (ma) semleges nézőnek mindenképpen azt ajánlom. :K

(#26896) DonMedve válasza lvnt (#26895) üzenetére


DonMedve
addikt

:R 1-0! :))

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#26897) Ijk


Ijk
nagyúr

Lúzer Valencia :W

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#26898) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Igaz is. :B

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#26899) venember83


venember83
nagyúr

BL-topik esetleg? :U

(#26900) baluka26 válasza Ijk (#26897) üzenetére


baluka26
veterán

Fuck yeah. ;]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.