Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27651) -=Vacsek=- válasza 7600 GS (#27650) üzenetére


-=Vacsek=-
senior tag

Köszönömmm!:))

(#27652) Boxer001


Boxer001
veterán

Most jól tolja MU, kár, hogy MC is. :W

(#27653) pohár válasza Boxer001 (#27652) üzenetére


pohár
félisten

a City mindig is jobban tolta ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#27654) baluka26 válasza Boxer001 (#27652) üzenetére


baluka26
veterán

MU, MC, mint a mai közgáz vizsga bazzeg. Legalább már tudom miért utálom ezeket a csapatokat :D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#27655) Boxer001 válasza pohár (#27653) üzenetére


Boxer001
veterán

Giggs papa is betalált, 0:3.
Mutasd be a Sziti hatalmas múltját, eredményességét. Várom. ;]
baluka
Én szerettem a közgázt. :D Nem, a Hárvárdon. ;]

[ Szerkesztve ]

(#27656) baluka26 válasza Boxer001 (#27655) üzenetére


baluka26
veterán

Felteszem nem BME-n tanultad... ;]
vans kollega tudja miről beszélek :D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#27657) pohár válasza baluka26 (#27654) üzenetére


pohár
félisten

van valami halcsontváz alakú rajz, az mi a pöcsöm? igaz az váll. gazdon volt, de az a tárgyat ellógtam :D :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#27658) venember83 válasza Boxer001 (#27655) üzenetére


venember83
nagyúr

Azt még nem vettek az arabok. De ne félj, nem sokára meglesz az eredményesség, és nem múlt, hanem jelen. Mondjuk kedvelni nem kedvelem őket, de ez egyéni szocproblémám.

(#27659) baluka26 válasza pohár (#27657) üzenetére


baluka26
veterán

Halszálka-diagram. Az az Ishikawa-diagram más néven. Középen fut a probléma, a szálkák meg a probléma lehetséges okozói. De ez minőségmenedzsment része a vállgazdnak leginkább ;]

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#27660) vans? válasza pohár (#27657) üzenetére


vans?
őstag

Ok-okozat diagram. :)

@Balu, Boxer polihisztor, mindenben otthon van. :D (Pff. ;])

hábm bábm

(#27661) baluka26 válasza vans? (#27660) üzenetére


baluka26
veterán

Elnézem neki, Chelsea-drukker ;]

Látom Te is tanultál Tomibácsinál :D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#27662) pohár válasza baluka26 (#27659) üzenetére


pohár
félisten

áháá, oké, ma is okosodtam kicsit legalább :D
kb a tárgy felénél nem akaródzott a bejárás órára, így annyi lett neki, de hallottam hogy ezt nagyon pontosan kell megrajzolni, a tanár ezzel buktatott/szoptatott mindenki halálra vizsgán :N

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#27663) venember83 válasza pohár (#27662) üzenetére


venember83
nagyúr

Hallottad? Te akkor a vizsgáról is lógtál? :U

(#27664) pohár válasza venember83 (#27663) üzenetére


pohár
félisten

el se mehettem (bár nem is akartam), mivel a 3 hiányzási lehetőségből csináltam 10-et :D
Johnson mekkora gólt vágott már, aztakurva :Y

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#27665) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Sziasztok,

Inter ötödik a tabellán.

ciao!

(#27666) pohár válasza Tibiajax (#27665) üzenetére


pohár
félisten

lesz ez még így se :N ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#27667) Tibiajax válasza pohár (#27666) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

neked muszáj mindig kárörvendened?
ennyit tudsz csak?

(#27668) pohár válasza Tibiajax (#27667) üzenetére


pohár
félisten

ja, csak az internél

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#27669) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Hehe, most nézem a Gladbach kiütötte a Schalke -t a kupából. A Mainz -ot meg egy negyedosztályú csapat búcsúztatta, az sem gyenge. :C

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#27670) mephi666


mephi666
nagyúr

ez komolyan vicc :W főleg, hogy kb senki nem hallotta hogy mit is mondott suarez, tehát 1 ember állítására épül az egész vád... más meg nyíltan sz@rrá rúgja a másikat, a földön fekve belerúg, stb és SEMMIT nem kap... (pl az a köcsög touré nem is olyan rég) utólag sem :( az ilyen ítéletekkel frankón elb@sszák a 'pool szezonját, ami így sem a legjobb... szerintem inkább a színészkedést, durvulásokat kellene utólag vizsgálgatni, amire konkrét bizonyíték is van...

a legnevetségesebb az egészben, hogy "egy uruguay-i rasszista kijelentést tett egy szenegálinak angliában(!!!)" :B ...mert ha angol lenne, akkor könnyebb lenne ráhúzni, de így nekem akkor is furcsa... csak nem mondhatta neki, hogy "fuck off white boy" :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#27671) 7600 GS válasza mephi666 (#27670) üzenetére


7600 GS
addikt

Az egész FA egy vicc. Nincs rá bizonyiték, hogy mit is mondott Suarez, csak koholt vádak alapján itélik el. (Egyébként nem értem ezt a felháborodást, mert miért nem lehet egy fekete bőrűre azt mondani hogy néger, a kisebbségre pedig hogy c*gány). Na mindegy, ez már eltér az eredeti témától. Akkor Suarez a következő meccstől tölti az eltiltását?

(#27672) mephi666 válasza 7600 GS (#27671) üzenetére


mephi666
nagyúr

szerintem igen, de fellebbezni biztos fognak az ítélet ellen... én azt tartom nevetségesnek, hogy szintén egy "kisebbségi" szólt be egy másiknak (már ha beszólt) ...mert, ha mondjuk egy 100%-ig fehér bőrű angol szidalmaz egyértelműen a bőrszíne miatt egy négert, akkor oké: legyen rasszizmus... de ha csak kicsúszik valami az ember száján és nem is rasszista indíttatás vezérli, ne büntessenek már így... mi is "c*gányoztuk" csomószor egymást viccesen (holott nem vagyunk azok... max nagyon távolról) és mégse vette senki magára és nem jelentettük fel sem egymást rasszizmus miatt :U

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#27673) baluka26


baluka26
veterán

Terry ellen bírósági eljárás van XDXD

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#27674) Napfénysüti válasza baluka26 (#27673) üzenetére

Mit követett el?

Més que un club!

(#27675) baluka26 válasza Napfénysüti (#27674) üzenetére


baluka26
veterán

Anton Ferdinand-ra tett rasszista megjegyzést állítólag a QPR ellen. [link]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#27676) 7600 GS válasza Napfénysüti (#27674) üzenetére


7600 GS
addikt

Ugyanaz, állitólágos rasszizmus. :U

(#27677) Napfénysüti válasza 7600 GS (#27676) üzenetére

És nála is csak a sértett van rá mint tanú? Mert akkor ez dettó Suarez szitu és akkor elvileg ugyanannyit kap... :U

baluka26: csapattársak, spori? :)

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#27678) baluka26 válasza Napfénysüti (#27677) üzenetére


baluka26
veterán

Mért szerinted egy meccsen, ahol 40k ember ordibál ki más lenne tanú?:)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#27679) mephi666 válasza baluka26 (#27678) üzenetére


mephi666
nagyúr

oké, de ennyi erővel minden kisebbségi játékos odamehetne a bíróhoz árulkodni és akkor elég sötét lenne pár hét alatt az angol bajnokság :U bele lehetne tenni a csapattaktikába, hogy akkor a köv. meccsen melyik színesbőrű kit panaszoljon be, aztán az összes fehér játékos mehetne 8meccsre a kispadra... vicc ez az egész... rendesen átesnek a ló túloldalára

ui: 1 tanú (egyedül a sértett) szerintem nem tanú

ui2: pont pár hete ecseteltem valakinek, hogy azért szeretem az angol bajnokságot, mert a fociról szól... nem pedig a színészkedésről, mint a spanyol/olasz... de ezt vissza fogom vonni, ha átmegy ilyen irányba :( focizni kell, nem pedig picsogni/árulkodni, hogy ki mit mondott...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#27680) pohár válasza mephi666 (#27670) üzenetére


pohár
félisten

elvileg azt mondta neki hogy "negrito", ami Uruguayban annyit tesz hogy span, cimbi :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#27681) mephi666 válasza pohár (#27680) üzenetére


mephi666
nagyúr

ja, de szerintem akármit mondott: lényegtelen, ha csak 1 ember állításán alapul az egész... vagy akkor pl touré-t miért nem meszelik el egész évre a pár héttel ezelőtti állatkodása miatt? :U ezt sem látta (hallotta) a bíró és azt sem... viszont arról van n+1 felvétel... össze lehet rugdosni a földön fekvő játékost meg lehet pofozgatni, az nem gáz? viszont ha valaki odamegy a bíróhoz, hogy "x.y. rasszista megjegyzést tett rám", akkor azonnal 8meccses eltiltás meg 40ezer fontos bünti? :U fel van borulva az a k*rva mérleg az fa-nál :W

erre az esetre gondoltam ...az ilyen majmokat inkább állatkertben kellene mutogatni, nem pedig pályára engedni

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#27682) MPowerPH


MPowerPH
félisten

És ezt láttátok? A mocskos kopasz huligán hátulról le akarta rúgni, a kapus megvédte magát, majd utána a bíró ezért kiállította. Ez most milyen?! :((( Miért sétált volna el, hátulról előtte le akarták rúgni. A biztonságiak meg sehol nem voltak, az ő kötelességük lett volna megvédeni.
Talán bele kellene gondolni, mit keres egy ittas néző a pályán, és miért tudja megtámadni az egyik játékost.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#27683) baluka26 válasza MPowerPH (#27682) üzenetére


baluka26
veterán

Ez aztán nem is lehet piros, mert a futball szabályai ellen nem vét.
dara, mi a rákért állította ki a bíró? Te vagy itten a szakmabeli :D

Nem szeretem az ilyesmit, de szerintem most igaza van az edzőnek.
mephi: Touré-s kör már egyszer le volt futva itt a topikban, mindenki egyetértett abban, hogy egy faszparaszt. Szerintem a ManCity az FA-t is megvette...

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#27684) Napfénysüti válasza MPowerPH (#27682) üzenetére

Szinte dettó ilyenért kaptam 4 meccs eltiltást. Csak én nem magamat hanem csapattársamat védtem azzal hogy megütöttem a berohanó szurkolót. :U

baluka26: pedig sajnos ilyenkor azt kell adni. Én mondjuk nem kaptam de az a bíró balf*szsága volt. :DDD Amúgy ez egy irtó hülye szabály nem tudom ki találta ki de az még focipályán nem volt az tuti. :(((

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#27685) pohár válasza MPowerPH (#27682) üzenetére


pohár
félisten

szóval akkor ezért szakadt félbe a meccs... azért kemény... de valamilyen szinten érthető a bíró, mert ha meg nem teszi meg hogy kiállítja, akkor meg őt fogják seggberakni...

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#27686) baluka26 válasza pohár (#27685) üzenetére


baluka26
veterán

Véglis mindenkinek a reakciója érthető, egy ember hibás a felvételen: a buzi drukker.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#27687) pohár válasza baluka26 (#27686) üzenetére


pohár
félisten

jaja
bár nem lepődök meg hogy pont egy Ajax - Alkmaar meccsen volt ez, a hollandok mindig alkotnak :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#27688) venember83


venember83
nagyúr

Azért álljuk meg egy kicsit. Földön fekvőt megrugdosni mióta sportszerű? :U Oké, nem juthatott volna be. Megértem én a felindultságot, de ahogy a huligán is megérdemli a kitiltást az összes futballstadionból élete végéig, úgy a kapus is megérdemelte minimum a pirosat. Az ember felindultságában elsiklik az eszmék felett, de ez még nem teszi jogossá a tettét.

(#27689) baluka26 válasza venember83 (#27688) üzenetére


baluka26
veterán

Persze, kurva higgadtan, a gép előtt ülve ilyesmit könnyű mondani. Te is ugyan ezt csináltad volna, fél karom ráraknám :)
Amikor az ember agyát elönti egyszerre a félelem, és a düh, az csodákra képes, ez tuti.

A piros jogos, ha van erre vonatkozó szabály. Nem tudom van-e.

A meccset a bírónak kellett volna lefújnia egy ilyen eset után, nem megvárni amíg az edző lehívja a srácokat.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#27690) Napfénysüti válasza venember83 (#27688) üzenetére

Igen ez kívülről ilyennek tűnik de hidd el belül nem. ilyenkor az ember megijed és védekezik még ha az támadásnak tűnik is. Ugye pont 2 hónapja éltem át ezt és így tudom milyen. Vagy te hagynád magad hogy megüssenek csak azért hogy sportszerű maradj? :U

baluka26: teljesen egyetértek. :K

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#27691) MPowerPH válasza venember83 (#27688) üzenetére


MPowerPH
félisten

Azért ez nem ilyen egyszerű. A farkas törvények szerint jársz el, akkor miután valaki orvul hátba akart támadni, de Te ügyes voltál, és földre vitted, nem fogod ott hagyni, hanem helyre teszed. Mert ha szemből jött volna, az más helyzetet teremt. Én személy szerint addig rúgtam volna, amíg mozog. Megtanították, önmagában az erőszak nem feltétlen elítélendő, ha nem ilyen alattomos és sunyi módon kezdődik.

Meg miért is került a földre? Mert nem jött be az orvtámadás, kapott egy jól irányzott rúgást, és inkább lefeküdt, mert érezte, hogy nagy verés lenne, ha állva maradna. Tehát még duplán beszari is volt. Jól megadta neki, így kell ezt. A szurkoló egyébként sem a pálya része. Kapus mondhatta volna azt, hogy szögletzászlónak látta...mert ugye a szurkoló mit keresne ott bent. :P

Ez tudod tök olyan eset, mint amikor 3-an késsel mennek Rád. Te fegyvertelen vagy, de az összesnek eltöröd a nyakát. Még ha van szemtanú, Te akkor is ülni fogsz, mert megvédted magadat. Hisz kénytelen voltál, különben hidegre tesznek.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#27692) venember83 válasza Napfénysüti (#27690) üzenetére


venember83
nagyúr

Vagy te hagynád magad hogy megüssenek csak azért hogy sportszerű maradj?

Ez már rég nem a védekezésről szólt. Nem ítélem el a tettéért, de ne csodálkozzon a piros lapon, mert ez nem sportemberhez méltó viselkedés. Nem fair a megítélés, ez így van, mert ugye a huligántól senki nem várja el a sportszerűséget, de egy játékostól már igen, mivel utóbbira szabályok vonatkoznak. Ha a kapus megverheti, akkor ez már nem áll messze attól, hogy az egész csapat odamegy és szétveri a képét, mert megérdemli a mocskos huligánja. Ami igaz, megérdemli, de nem tehetik meg sportolók ezt.

BMW001: Abszurd példa.

(#27693) MPowerPH válasza venember83 (#27692) üzenetére


MPowerPH
félisten

Pedig nem. De tudod, gép előtt könnyű dumálni... Addig amíg nem kerülsz ilyen helyzetbe, nem tudod, nem tudhatod mi zajlik le ilyenkor a sértettben. ;) Te is ugyan úgy nekiestél volna, mert ez természetes emberi reflex, pont mint az állatoknál. Persze az emberek közül is van olyan nyugodt természet, aki tudja magát blokkolni, de ebből kevés van. Aztán a küzdősportot űzőknek beépítik ezt a mechanizmust. A többi meg ösztönből cselekszik, nincs mit ezen elítélni.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#27694) Napfénysüti válasza venember83 (#27692) üzenetére

Legjobb védekezés a támadás. És a kapus ezt alkalmazta. Nem várta meg míg ő kap. Jó a 2 rúgás talán túlzás de 1 teljesen jogos volt. Ő féltette atesti épségét egy támadóval szemben és ezért visszatámadott. De nem a kapus kezdte.
Persze tényleg nem sportszerű de egy ilyen helyzetben ez nem a sportszerűségről szól. Mi lett volna ha teszem azt késsel támad a szurkoló a kapusra? Így hogy ártalmatlanná tette amíg érkezett az erősítés legalább nem tett kárt senkiben holott ezzel a szándékkal lépett fel.
Az a baj hogy ezt az ember addig nem érzi át amíg nem kerül bele. Kívülről lehet én is elítélném, alapvetően rettentő békés ember vagyok még a pályán is. De rólam is elmondták a múltkori eset után hogy kijött belőlem a vadállat mikor belekerültem. Ez egyszerűen nem kontrollálható dolog ilyenkor nem az eszedet használod hanem csak az a lényeg hogy túléld, bármi eszközzel.

Més que un club!

(#27695) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Hatalmas. :))

Don't Tread On Me

(#27696) mephi666 válasza MPowerPH (#27695) üzenetére


mephi666
nagyúr

az első kép mintha a dragon ball-ból lenne :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#27697) cyberkind válasza MPowerPH (#27695) üzenetére


cyberkind
félisten

Minden tiszteletem a kapusé ! :K

Paranormal Cocktivity

(#27698) baluka26


baluka26
veterán

Annyira ostoba emberek a sportújságírók....:D
Megint arról cikkeznek, hogy Torrest már télen eladná a Chelsea. Addig nem jut el a rövid agyuk, hogy Kalou és Drogba januárban Afrika-kupázik, Anelka utazik Kínába. Szóval, ha Torrest eladnák, legalább 3 csatát kéne hirtelen igazolni.. ;]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#27699) pohár válasza baluka26 (#27698) üzenetére


pohár
félisten

ez már egy hete téma megint, Wenger talán vinné Torrest :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#27700) baluka26 válasza pohár (#27699) üzenetére


baluka26
veterán

Januárban a Chelsea meg egy csatárral fog játszani :D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.