Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19201) gYaLo


gYaLo
őstag

A barca kivételt képez a tisztességes bíráskodásnál..
2009es Chelsea - Barca.. :U

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#19202) Tibiajax válasza Integra (#19199) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jó, de nem is amiatt háborognak a bívines hófehérkék
Alvez utánna a földre zuhant és lábtörést színlelt. Ez az, ami nem volt szép..
a színészkedést én sem szeretem, nem kell a pályára. más kérdés, h sok játékos emberileg benne van.. Messiben pl nincs
ő pattan fel, hál'istennek mostanában nem sérül, pedig őt aztán rugják, azt garantálom

#19201 gYaLo jajj az a kibszott cselszis elödöntöt hagyjátok már. főokos essien eltalált egy labdát, életébe se előtte se azóta nem rúgott még olyat és azzal akarták kiszenvedni a döntőbe jutást, meg az előtte minden idők legundorítobb játékával, amikor bruttó egy darab drogbával álltak fel és egész meccsen védekeztek a kapujuk előtt (hopp, ott is murinnyó volt az edző..), aztán meg tovább akartak így menni hát takarodjanak már.. volt aztán két szitu, amiből egyik kezezés-gyanus volt abidalnál, ami kb annyi volt a felkarját talán érintette egy lepattanó labda, ugyan már. Aztán jött a csoda, főorvos esztéta essienke nem bírt eltalálni guruló labdág a tizenhatosukon belül, eto beadta, xavi átlépte, iniesta meg felhelyezte a ficakba amit cech már nem bírt egyszerüen elérni, hihhetetlen volt. Az a meccs egy igazság pillanata meccs volt, a futball győzelme a mocsok felett. Soha nem felejtem el. hányok, amikor azt látam, h valaki azt a meccset tudja csak felhozni és ráadásul jogtalanul, csak a két állitolagos meg nem adott tizenegyesre kalimpálva

[ Szerkesztve ]

(#19203) Integra válasza Tibiajax (#19202) üzenetére


Integra
titán

megtett mindent az emberiség érdekében, hogy ezt az állatot kiállítsák. biztosra ment. :K :))
az meg tényleg kisebb csoda, hogy nem sérül le, mert rendesen bedarálják minden meccsen időnként.. ehh, holnap este újra lesz nemulass, összeülünk páran :)
manu-salkét nem látom viszont:( de azért remélem raul bever egy triplát a manu-nak.. :DDD

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#19204) cyberkind válasza Tibiajax (#19202) üzenetére


cyberkind
félisten

Akkor nem Mourinho volt az edző, hanem Guus Hidink, ja igazság, az igazság az, hogy a bíró hogy nem adott meg a Chelsae-nak 3 büntetőt, és 3 pirosat a Barca-nak, na ez az igazság, aztán meg rájött a Barca, hogy velük van az UEFA, és a bírók is, minek tisztességesen játszani, nincs ebben semmi különös, én is könnyítenék magamnak ! :(((
És még akkor felhozok még egyet, 2010-es BL elődöntő Barca-Inter Busquets eljátszotta a nagyhalált, kiállították Motta-t, és így könnyebb lett a dolguk, ez megint csak szép dolog ! :))

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#19205) Tibiajax válasza cyberkind (#19204) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

tényleg ő volt
na az még egy féreg. az egyetlen holland, akit rühellek. mégha ő is vitte a '98-as csapatot..

3 büntető 3 piros.. persze.....

(#19206) cyberkind válasza Tibiajax (#19205) üzenetére


cyberkind
félisten

3 kezezés a 16-oson belül, az mi, ja tényleg, hát a Barca játszott, nekik kell megköszönni hogy részt vesznek egy meccsen, elvégre az UNICEF matrica minden alól mentesít ! :))

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#19207) Tibiajax válasza cyberkind (#19206) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

én nem azt mondom...
de amit a chelsea csinált az odavágón, a nou campban, az volt egy büntetés a világnak. akkor mondták azt, h a világ eddig látott legunszimpatikusabb fociját adták elő az angolok akkor, dehát persze, a cél szentesíti az eszközt. amelyik csapat ilyenre képes, azzal pokolra
utánna meg otthon próbáltak megélni essienből, és a kettő, vagy három tökmindegy kezezést akarták még kihasználni, h ezzel menjenek a döntőbe. ez egy undorító alakítás volt, arra emlékszem, hogy Drogba is hogy ki volt kellve magábol. Lehet persze, h egy tényleges kezezést látva én is felkiabálok, de a bíró nem így látta, ennyi. Abban meg nem hiszek, hogy a barca megvette volna őt, vagy bárki mást.
ami a lényeg viszont, hogy ha megadja, ha nem, a chelsea ment volna tovább és elmondhatták volna magukrol kurvanagy büszkén, h legyőzték a barcelonát. Amit viszont a végén Iniestáék csináltak a 93.percben, az többet ért, mint az azt megelőző 180perc..
Ezért jutott a döntőbe végül a jobb csapat, és nyerte is meg azt.

[ Szerkesztve ]

(#19208) darál0w válasza Integra (#19199) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

ha hozzáér, ha nem ez alap, hogy piros.

de az, hogy így színészkedett...szánalom.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19209) cyberkind válasza Tibiajax (#19207) üzenetére


cyberkind
félisten

Az odavágó azt tudom hogy szar volt, csak nem nekem, pedig nem Chelsea drukker voltam már akkor ! :K
A bíró meg valami rettenet szar volt, egy darab krumpli többet ért volna mint ő !
De egyértelmű volt, hogy ki a jobb !

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#19210) gYaLo válasza Tibiajax (#19202) üzenetére


gYaLo
őstag

Akkor mennyi 11es lett volna ? :) :B
Soha nem lesz már tiszta játék a foci, amíg kedveznek 1-2 csapatnak :U

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#19211) gYaLo


gYaLo
őstag

Real szurkoló vagyok, tehát Barca ellenes..
Azért [link] ennek a hírnek szerintem mindenki örül.. :) Sok egészséget! :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#19212) Sztbeni


Sztbeni
őstag

Ha minden igaz:

Új Inter mez
Új Milan mez

[ Szerkesztve ]

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#19213) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Ez milyen szemét dolog volt már. :(( Lehet látni a szándékosságot, szvsz utólagosan simán eltiltanám.

Don't Tread On Me

(#19214) gYaLo válasza Sztbeni (#19212) üzenetére


gYaLo
őstag

Interé nagyon jó lett szerintem :C

BMW: lehet h megcsúszott, de azért van benne valami.. azért ha még szándékos, én utána is elnézést kértem volna.. :B

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#19215) IreN!CuS válasza gYaLo (#19210) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Ugye azt tudod, hogy nem onnan jön a szabadrúgás ahova a "felrúgott " ember esik, hanem ahol elkezdődött a szabálytalanság - felrúgás - ergo "~1-3 méterrel(mikor hogy persze)" hátrébb, így ha megegyezünk, hogy az első jelenet szabálytalan akkor jól ítélt a bíró, mert csak a legvégén került be a 16os vonal mögé.

Második eset ugye mindkét fél húzta lökte egymást, és ez kurvára 50-50 valamelyik bíró befúja valamelyik nem, messze nem 100%-os 11es.

Talán ezt a "legnagyobb" szabálytalanság, de ha megnézzed ez sem a 16oson belül kezdődött, ill. Drogba ugyan úgy lökőt. és a becsúszásnál már a labdát találja el a védő.Ergo vagy előbb kellett volna fújnia,vagy semmikor sem ahogy azt tette.Amúgy pont ti mondjátok,hogy az angol foci kemény stb stb tessék ez kemény volt :)

Ugye a 4. szituációnál te sem gondolod,hogy szándékos volt,ugyan ez vonatkozik az utolsó részre is(ahol reflex szerűen elfordult,hogy ne arcon találja a labda).IGAZ hogy mindkét esetnél volt kéz de egyik sem szándékos,ugye azt meg nem várhatjuk el,hogy hátrakötött kézzel legyenek a védők vagy ha rárúgják a kezükre egyből 11es,gondolj bele felfutnak a támadok és nem a kaput célozzák hanem a védő kezét abszurd nem?

ettől függetlenül hajrá unicef :DDD

És a legvégére egy nagy SZVSZ,hogy ne legyen 1-2 oldalas flame.

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#19216) gYaLo válasza IreN!CuS (#19215) üzenetére


gYaLo
őstag

A végére az lesz h ki kellett volna állítani a Chelsea játékosokat, nem ? :DDD :DDD :DDD :DDD :C

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#19217) IreN!CuS válasza gYaLo (#19216) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Kár,hogy nem tudsz érdemben válaszolni rá mert érdekelt volna,a te álláspontod is miszerint ez sima 4 tizenegyes + sárga/piros lapok ugyebár szándékos kezezés,utolsó emberes szabálytalanság miatt...stb.

és a kérdésedre a válasz egy határozott nem :)

Sztbeni:inter mez adja :K

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#19218) lvnt válasza MPowerPH (#19213) üzenetére


lvnt
őstag

Egyetértek, el kellene tiltani a hülye barmát.

(#19219) #40835072 válasza gYaLo (#19210) üzenetére


#40835072
törölt tag

ezeket nem adták meg?:Y

mikori meccs ez?

(#19220) bagyulajuve válasza gYaLo (#19210) üzenetére


bagyulajuve
addikt

soha nem is volt szerintem, amióta profizmus van, csak megszépülnek a dolgok

Resistencia eterna

(#19221) gYaLo válasza IreN!CuS (#19217) üzenetére


gYaLo
őstag

Tisztában vagyok a szabályokkal, 12éve focizok.. ;)

Nem volt szándékos a két kezezés, de akkor is jogos lett volna a 11es, mindkét esetben, mert gólszerzési lehetőséget akadályoztak meg :K

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#19222) gYaLo válasza #40835072 (#19219) üzenetére


gYaLo
őstag

2009-es Chelsea - Barca elődöntő 2. mérkőzés (az első 0-0 lett), ismét MU - Chelsea döntő lett volna, csak nem akarták.. ;)

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#19223) #40835072 válasza gYaLo (#19222) üzenetére


#40835072
törölt tag

úgy láttam 1-0 ra nyert a chealsea! Akkor most mért nem MU Chealsa döntő lett?:D

(#19224) Tibiajax válasza #40835072 (#19223) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

1-1 lett végül
a kamucsapat talált egy gólt a 92.percben..

(#19225) gYaLo válasza #40835072 (#19223) üzenetére


gYaLo
őstag

2 vagy 3-0 lett volna a vége, csak a sporttárs tett róla, hogy 1-1 legyen :C

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#19226) #40835072 válasza Tibiajax (#19224) üzenetére


#40835072
törölt tag

és nyert a BL en 2-0 ra :D

UTÁLOM A BARCÁT! GYŰLÖLÖM!!

Nincs még egy csapat akit ennyire utálnék , most is itt játszották a nagyhalált a real ellen SZÁNALMAS!

Hát most meg arról kéne tenni hogy ne legyen megint barca MU döntő:D

Real - MU kéne! 2-0 ra nyer most a Real és hosszabbításban nyer :D

[ Szerkesztve ]

(#19227) Boxer001 válasza #40835072 (#19226) üzenetére


Boxer001
veterán

Én még nem utálom őket (de már ettől a nagy imádattól kezd mélyről feljönni valami utálat féle :D). Kapnának már vagy 3-at ma, de szép lenne. ;] Na mindegy, a lényeg, hogy MU kiüsse őket. :K

[ Szerkesztve ]

(#19228) IreN!CuS válasza gYaLo (#19221) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Ha ismered a szabályok - mint ahogy írtad - neked is tudnod kéne akkor mi merre.Nem pedig "sírni" 4db 11esért.

"Nem volt szándékos a két kezezés, de akkor is jogos lett volna a 11es, mindkét esetben, mert gólszerzési lehetőséget akadályoztak meg"

Ha nem volt szándékos miért kell büntetni?

tipikus : "de akkor is" "de akkor is " :DDD

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#19229) Tibiajax válasza #40835072 (#19226) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jól van, igazad van, leülhetsz..

(#19230) gYaLo válasza IreN!CuS (#19228) üzenetére


gYaLo
őstag

Azért, mert gólhelyzetet akadályoztak meg!!!!

Ki mondta h 4db 11est kellett volna adnia ? Lásd már be, hogy egy hatalmas bunda volt az a meccs.. :U

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#19231) IreN!CuS válasza gYaLo (#19230) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Jhajjjj,egyszerűbb példa, egy védő áll pont a 11es vonalon(csak ,hogy jól betudd határolni)leengedett kézzel a csatár rárúgja a kezére akkor az 11es mert gólhelyzetet akadályozott meg?

Te hol focizol?

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#19232) darál0w válasza gYaLo (#19210) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

erre emlékszem. Ballack krva nagy a végén. :DDD :DDD :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19233) IreN!CuS válasza IreN!CuS (#19231) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Bocs kimaradt

cyberkind dobálózott a 3 11esel meg kiállítással stb stb,

A másik vedd azt is figyelembe,hogy a sporinak pár másodperc alatt kell döntenie.Miért kéne esetlegesen rosszul döntenie,csak mert a barca az ellenfél?Megint más,hogy mi megtudjuk nézni 3-5 szögből az adott esetet és úgy meghatározni mi lett volna a jobb döntés de ez a sporinak nem adott.

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#19234) darál0w válasza IreN!CuS (#19215) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

elsőt nem vitatom...ott igazad van.

Második eset ugye mindkét fél húzta lökte egymást, és ez kurvára 50-50 valamelyik bíró befúja valamelyik nem, messze nem 100%-os 11es.

ez talán a 3-ra mondhato el. itt a 2-nál Drogba nem nyult hozzá...sima büntető.

a 3-nál viszont ment a harc...de itt sem Drogba kezdte...az előny nem jött be, simán visszafujom, mivel becsuszásnál a labdát vitte el.

Ugye a 4. szituációnál te sem gondolod,hogy szándékos volt,ugyan ez vonatkozik az utolsó részre is

ezt meg te nem gondolod komolyan szerintem.

az utolso meg felfoghato önvédelemnek...azt aláírom...de Pique kezezése 100%os büntető.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19235) cyberkind válasza darál0w (#19234) üzenetére


cyberkind
félisten

Ezeket a dolgokat a vak is látta, de a játékvezetők gyöngye, Övrebö meg nem, mondjuk az UNICEF matrica multifunkciós jogokkal rendelkezik ! :))

(#19233) IreN!CuS
Dobálózom és változatlanul tartom az állításom ! :K

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#19236) gYaLo válasza IreN!CuS (#19231) üzenetére


gYaLo
őstag

Pique -nek kib@szottul nem volt leengedve a keze, ezen mit nem lehet érteni, mond már el nekem légyszíves..
Tatabányán játszottam 7 évig, aztán 5éve Vértesszőlős megye 2 , másfél éve futsal és amint megvan az érettségi, megyek futsalozni az Újpestbe :))

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#19237) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

bede posztjánál az első kommenttel csak egyetérteni tudok

+no hiszti
+no Pepe
+Iniesta
+akár Abidal
+Nou Camp
ha megy a guriga, a Reálnak semmi esélye

;)

(#19238) IreN!CuS válasza darál0w (#19234) üzenetére


IreN!CuS
őstag

A második esetnél amikor hátulról mutatják lehet látni,hogy Drogba is hátranyúl.Mint írtam szerintem ez 50-50 bíró függő.

Mindegy ki kezdi a lökdösődést,mindkét fél lökte egymást ha Drogba elesik még az elején sima szabadrúgás tovább vitte lökőt ő is szerintem ezzel nem volt nagy gond.(inkább már a második akkor.)

Ha a Pique részt megnézed látszik már amikor fut,hogy "kint van a keze" ezért mondtam,hogy nem volt szándékos,persze ezt is belehetett volna fújni bíró függő + szerintem itt pont takarásban volt és nem látott semmit sem.

Szerintem 10/9 vagy 10/10 aki egy ilyen esetnél(utolsó kezezés) reflexből kifordul,hogy védje magát erre 11est adni nevetséges.

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#19239) cyberkind válasza Tibiajax (#19237) üzenetére


cyberkind
félisten

Ezt még kihagytad ! :K

Paranormal Cocktivity

(#19240) gYaLo válasza cyberkind (#19239) üzenetére


gYaLo
őstag

Dani Alves tuti játszik, nem lesz hiányunk :C

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#19241) cyberkind válasza gYaLo (#19240) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez a kép főleg Busquets-nek szólt, de jó lesz ő is ! :))

Paranormal Cocktivity

(#19242) venember83


venember83
nagyúr

Már türelmem sincs végigolvasni ezt a valószínűleg nulla tartalommal bíró kommentáradatot, majd szóljatok, ha lesz valami érdekes, legyetek szívesek. :U

[ Szerkesztve ]

(#19243) Tibiajax válasza cyberkind (#19241) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hihi, volt már

venember. Tegnapi meccs rém gyenge volt.. borzaszto két kutyütő csapattá süllyedt le ez a két nagy tradiciókkal biró olasz csapat :( és ez szomorú
Juve nulla, kb, mást tényelg nem tudok már írni sem, lehet szépíteni, de aki abban a csapatban tud focizni, az még mindig csak del piero. de ő meg már nem bírja, egyszerően elveszik tőle..
de a Lazio is szar.

(#19244) gYaLo


gYaLo
őstag

Barca - Real 0-2 -> 24 szeres szorzó.. :C

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#19245) lvnt válasza venember83 (#19242) üzenetére


lvnt
őstag

Hál' Istennek ma van az utolsó meccsük. A mérkőzéstől függően szerintem maximum egy hét, és elül a vihar. Addig kell már csak bírnod. Én is így érzem egyébként, ez sok sz*r Barca-Real nem igazán tett jót a morálnak.

(#19246) gYaLo válasza lvnt (#19245) üzenetére


gYaLo
őstag

Igen, ebben teljesen igazad van.. :K
Jobb az évenkénti 1-1 Classico , kicsit a prestige is csökkent a 4 mérközés miatt szerintem. :F

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#19247) gYaLo


gYaLo
őstag

2002. április 23., Bajnokok Ligája-elődöntő, 1. meccs:

BARCELONA-REAL MADRID 0-2 (0-0)

Barcelona, Nou Camp, vezette: Frisk (svéd).

BARCELONA: Bonano - Reiziger (Geovanni, 59.), F. de Boer, Abelardo (Christanval, 73.), Fábio Rochemback, Cocu, T. Motta (Gabri, 82.), Luis Enrique, Kluivert, Saviola, Overmars. Edző: Rexach.

REAL MADRID: César - Míchel Salgado, Hierro, Pavón, Roberto Carlos, Makelele, Iván Helguera, Zidane, Solari (Flávio Conceicao, 89.), Raúl, Guti (McManaman, 80.). Edző: Del Bosque.

Gólszerő: Zidane (55.), McManaman (92.)

A visszavágón 1-1-es döntetlen született, a Real így bejutott a döntőbe, amit meg is nyert a Leverkusen ellen.

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#19248) Tibiajax válasza gYaLo (#19247) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

most mutatták pont a realmadrid tévén.. kommentátor milyen kis lelkes volt, igy utolag is, túú null tú re-ál madriiid.... lol. akkor a real volt jobb csapat, ma, nem

megkapják ma is az ötösüket, aztán mehetnek isten hírével

[ Szerkesztve ]

(#19249) gYaLo válasza Tibiajax (#19248) üzenetére


gYaLo
őstag

Emlékszel erre a győztes találatra ? :)
Szerintem a BL történelem legszebb találata. :C

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#19250) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

[link]
ez is jó poszt.
maga Hugo Sanchez íra..

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.