Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ddekany


ddekany
veterán

Annál kétségtelenűl jobban hangzik, mint ha tőzsdére akarná vinni. Az elég botrányos lenne, hiszen itt is azt álltja, hogy de bizony ők szuperintelligenciát fejlesztenek. Tehát nem sugározna felelőségteljes gondolkodást, ha rakás részvényes döntené el, hogy mit kell azzal csinálni.

(#2) Geller72


Geller72
veterán

A digitális evolúciót nagyban megfogja, ha korlátokat akasztunk rá, ha morális szempontból szoros gyeplőt adunk rá. Tudom, kell rá gyeplő, de mindenki tisztában lehet azzal, hogy a kínaiak (sem) fognak ebből nagy lelkiismereti problémát csinálni, mert mint már többször leírtam, aki lemarad, az kimarad. Aki most az elején nem húz bele, annak annyi, soha nem fogja utolérni a korábban elkezdett fejlesztéseket. Nem véletlenül pakolt bele ennyi brutális pénzt az MS sem. Gyanítom, hogy az Open AI által publikált szint már rég megvolt.... Egyik nap szembe jött velem, hogy egy (talán román srác) lekreálta a barinőjét, de olyan szinten, hogy leesett az állam. És itt most nagyon nem a kinézetre gondolok, hanem arra is, hogy hang alapon tud vele kommunikálni..a csaj hangján. A gesztusai, a mimikája..eszméletlen jó lett. És a poén az egészbe, hogy csak erre már most hatalmas igény lenne.

(#3) Alchemist


Alchemist
addikt

A szövegekkel legózó BS generátor aligha nevezhető szuperintelligenciának, legfeljebb verbális fogalmazási segédletnek. A szövegfeldolgozás nem megy át a valóság megértésével járó önálló fogalomalkotáson, ha pedig konkrétumokról van szó, forrásmegjelölés nélkül még csak el se érdemes hinni az output-ot.

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#4) Tasunkó


Tasunkó
senior tag

Fel kell őket [tüzelni]

Kérek egy számot a jútútú

(#5) ddekany válasza Alchemist (#3) üzenetére


ddekany
veterán

Senki nem is nevezete azt szuperintelligenciának.

(#6) kenwood


kenwood
veterán

"A Microsoft egyébként 10 milliárd dollárt tett az OpenAI-ba, közel 30 milliárd dolláros értékelés mellett. " Ezt valaki erti ? Bar lehet, h nem ide kene irnom, hanem a chatgpt kerdezni rola :D

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#7) Geller72 válasza kenwood (#6) üzenetére


Geller72
veterán

Valszeg értelmesebb választ kapnál.. :D.

(#8) dabadab válasza kenwood (#6) üzenetére


dabadab
titán

Ezt valaki erti ?

Igen. :)
A "valuation" (nem vagyok meggyőződve arról, hogy ezt tényleg értékelésnek kellene fordítani) az azt jelenti, hogy mennyire becsülik a cég értékét a befektetők. Itt arról van szó, hogy a MS 10 milliárdos befektetése után a cég komplett értékét 29 milliárdra becsülik.

DRM is theft

(#9) maputo válasza kenwood (#6) üzenetére


maputo
tag

Silicon Valley-ben hangzott el kb. minden részben kétszer... :)

(#10) totron válasza Geller72 (#2) üzenetére


totron
addikt

Hangról írsz, mellé mimikáról és gesztusokról, nem értem. Link van-e?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.