Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  1 napos gép nem látja a belső HDD t :'( (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) hszilard666


hszilard666
veterán

Sziasztok!
Ma építettem egy új gépet és az a problémám hogy a windows nem látja a hddt.
A rendszer 1 ssdre van fölrakva, de amikor telepítettem akkor látta a telepítő a hddt de én az ssd re mentem.
Amikor megnyitottam a total commandert a win nem látta a hddt ezért átmentem a vezérlőpultra ott sem találtam de még a feladat kezelő se találta meg az lenne a kérdésem hogy mi lehet a probléma?
A sata kábelt már cseréltem de akkor sem látta. :W A hdd: http://www.edigital.hu/HDD/Western_Digital_WD1002FAEX_1TB_SATA-600_merevlemez-p59654.html
A válaszokat előre is köszönöm!:))

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#2) PhoenixK válasza hszilard666 (#1) üzenetére


PhoenixK
őstag

Ennek nem kellett volna külön topic: HDD probléma, segítsetek! (nem adatmentés)

Mellesleg a legvalószínűbb, hogy betűjelet kell hozzárendelni a lemezkezelőben.

szerk.: Szerintem zárható!

[ Szerkesztve ]

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#3) Fire/SOUL/CD válasza hszilard666 (#1) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Vagy PhoenixK által linkelt topikba vagy az OS-ednek megfelelő topikba tedd fel a kérdésed, ez utóbbi topikokat itt megtalálod, Windows-októl, Linux-on át MAC OS-ig.

(Windows esetén a lemezkezelőt indítsd el(start-> beírod diskmgmt.msc és enter), ha feljön egy ablak, hogy MBR vagy GPT-re inicializáld, akkor MBR-t válaszd, majd particionáld a HDD-t(nem particionált területen jobb egér/új egyszerű kötet, elsődleges NTFS partíció legyen), utána használhatod is már)

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  1 napos gép nem látja a belső HDD t :'( (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.