Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#7951) B-L-A-C-K válasza dragon1993 (#7947) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nincs, 2 dolog van:

"Headset neve" beállításai:

- Csatlakozáskor: csatlakoztatva a telefon hangjához (ki-be kapcsolás)

Profilok:

- Telefon: csatlakoztatva a telefon hangjához (ki-be kapcsolás)

(#7952) szezso15 válasza Pavlo (#7950) üzenetére


szezso15
addikt

CM7?

#7923: Szvsz a te igényeidnek megfelelne! :K

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#7953) Pavlo válasza szezso15 (#7952) üzenetére


Pavlo
aktív tag

Az olyan?

(#7954) szezso15 válasza szezso15 (#7952) üzenetére


szezso15
addikt

#7953: Sorry, a vége is neked ment...:B
Amúgy a Trés 2.2-höz képest az a különbség, hogy ez 2.3-as, van benne OC, és jobban testreszabható... Meg ugye az AOSP tárcsázó! :K

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#7955) Pavlo válasza szezso15 (#7954) üzenetére


Pavlo
aktív tag

OK, lehet kipróbálom. Ha nem jön be, akkor vissza tudok térni a Tré 2.2-re? :)

(#7956) Razor_alpha válasza Pavlo (#7955) üzenetére


Razor_alpha
tag

Vissza, de szinte biztosra veszem, hogy nem fogsz akarni, többnyire a főzemények gyorsabbak és funkcionalitásban is felülmúlják az eredetit, néha wifi jelben is, és persze újabbak, jobban testre szabhatóak.
Csinálj egy backupot az eredeti romodról amint feltetted az új recovery-t mentsd le az sd kártyádról a gépedre, és azzal tudod majd szépen visszaállítani, a lépések az első hozzászólásban ki vannak írva ehhez is. :)

És persze megbízhatóságban sem rosszabbak a gyárinál.
Ha fizetnének se tenném vissza az eredeti romomat, csak azért tartottam meg, hogy ha garanciába vissza kéne vinni meglegyen :)

[ Szerkesztve ]

(#7957) tlac


tlac
nagyúr

lol, a hivatalos moldovai romból hiányzik a cp :D
fix:
ln -s busybox cp

[ Szerkesztve ]

(#7958) Pavlo válasza Razor_alpha (#7956) üzenetére


Pavlo
aktív tag

Köszönöm az infókat! :R

(#7959) User64476 válasza jegenye77 (#7873) üzenetére


User64476
őstag

Dehogynem. Torz lesz tőle mint az állat, és csak alig hangosabb. Ezen kívül hol a DSP manager omlik le hol a Volume +. Hasznos segédeszköz a semmihez.

(#7960) xSide válasza User64476 (#7959) üzenetére


xSide
őstag

Már miért lenne torz?
Be kell állitani pl. a Volume+ eq-t is (selective), és finomhangolni a csuszkákkal, nem csak a hangerőt kell feltolni eszetlenül!

(#7961) User64476 válasza xSide (#7960) üzenetére


User64476
őstag

Maradjunk annyiban, hogy már nem hiszek a csodákban. Az összes ilyen hangerőnövelő egy szimpla kompresszor. A készülék kimeneti teljesítménye van a béka segge alatt, ebből sosem lesz hangos zene. Lehet okoskodni egy jó érzékeny fülessel, az javít a dolgon, minden más már csak ráolvasás.

(#7962) xSide válasza User64476 (#7961) üzenetére


xSide
őstag

Van az elmélet, a gyakorlat és a tapasztalat...
Ne csak arról írj, amit hallottál vagy valahol olvastál :)

Erről ennyit és mielőtt félreértenél, nem egy extra über high-tech hangzás lesz, de épp elég ahhoz, hogy legyen érezhető különbség!
Netrádiót a házimozira kötve hallgatom és hidd el ehhez is jól jön a finomhangolás, Volume+ nélkül olyan mintha az alsó szomszéd bulizna, rendesen beállitva a magas, közép szépen kiemelhető és a dinamika tartomány is jobban tagolódik...

(#7963) Strauss válasza xSide (#7962) üzenetére


Strauss
senior tag

Mondjuk abban igaza van , hogy nekem is hol ez , hol az omlik össze... ( Firs strike ) persze hangosabb, csak nem tom miért játszik állandóan hegyomlást...

[ Szerkesztve ]

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#7964) maggi1886076 válasza Strauss (#7963) üzenetére


maggi1886076
addikt

ez ilyen.nekem az android market akciója viselte meg a blade-met :DDD annyi program meg jaték került fel rá... újra kell raknom a romot.de majd csak hétvégén.telefonálni még lehet vele :DD

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#7965) tboldi válasza Strauss (#7963) üzenetére


tboldi
nagyúr

Le kell törölni a DSP Manager-t pl. Root explorerrel.
Vagy az egyik, vagy a másik. Együtt nem jó. :)

(#7966) M4L@y válasza maggi1886076 (#7964) üzenetére


M4L@y
tag

Én meg hiányoltam a jó/hasznos appokat, de úgy látszik, van akinek bejött az akció! Mondjuk ADW EX-et leszedtem, de más nem keltette fel a figyelmem, persze biztos volt ami meg elkerülte. :DD

(#7967) ux1


ux1
addikt

Az AirStrike ROM-omhoz kis adalék :)

CM7-T9-Dialer. Így már nem is annyira szükséges másik tárcsázó :D

CM7-T9-Dialer-Update.zip

Recoveryből csak felrakod.

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#7968) pinterakos


pinterakos
csendes tag

Sziasztok!

Miért van az, hogy a telefonon memóriájában, még kb. 15 MB szabad memória van, mégis küldi a figyelmeztetést, hogy kevés a szabad tárhely és nem tudok letölteni egy 1 MB-nál kisebb alkalmazást sem, mert kiírja, hogy "nem áll rendelkezésre elég tárhely"?
Köszi a választ

(#7969) gabe8719 válasza pinterakos (#7968) üzenetére


gabe8719
senior tag

Nyilván nem engedi lenullázni a rendszer, úgyhogy van egy határ, ami alá nem eshet a szabad memória.

(#7970) pinterakos válasza gabe8719 (#7969) üzenetére


pinterakos
csendes tag

eddig leengedett 5 MB-ig is. Azóta törölgetek, de még 15 MB-nál sem enged letölteni.

(#7971) gabe8719 válasza pinterakos (#7970) üzenetére


gabe8719
senior tag

Az igen.. Nekem már az a meglepő hogy elengedett odáig, de majd jön hamarosan egy szaki, és ad valami szalonképesebb magyarázatot. :)

(#7972) tlac válasza pinterakos (#7970) üzenetére


tlac
nagyúr

csinálj helyet, így az sms-ek sem fognak tudni megérkezni

(#7973) gabe8719 válasza User64476 (#7961) üzenetére


gabe8719
senior tag

Szerintem pont annyit javított rajta, hogy így már elfogadható. Nem kellett nagy löket, viszont szépen beállítva nagy segítség. A kimeneti teljesítményen (ami leginkább hardveres adottság) nyilván nem tudsz állítani csak úgy, viszont a használati értékén sokat javít - szó sincs semmiféle csodáról.

(#7974) Glatius válasza pinterakos (#7970) üzenetére


Glatius
őstag

Nem tudom, hogy a VM honnan van lefoglalva,.de gyanítom a belső memóriából ez lehet oka annak, hogy fenntart magának tárterületet. Ha a cache a RAM-ba van irányítva, szintén nem engedi felhasználni az egészet.

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#7975) Chosen válasza pinterakos (#7970) üzenetére


Chosen
addikt

Nekem tegnap 80mb szabad helynél nem engedett letölteni, 1-2 100kb-os appot kitöröltem, utána rendbe jött :DDD

Mod: Cache-et érdemes takarítgatni? App2SD mindig felajánlja, hogy 2-3MB cache-t ami felhalmozódott, azt törölje-e.

[ Szerkesztve ]

(#7976) tlac válasza szezso15 (#5756) üzenetére


tlac
nagyúr

ez melyik romokban működik?
megcsináltam (még ezeket is beleraktam), de nekem nem jelent meg

10, Megnyitod a ROMod build.prop-ját, és ez elé a rész elé: debug.sf.hw=1 beteszel egy # jelet! Tehát így fog kinézni: #debug.sf.hw=1

egyébként az eredeti kérdésemtől függetlenül, hogy jobb, be vagy kikapcsolva?

(#7977) Nerd


Nerd
aktív tag

(#7978) M4L@y


M4L@y
tag

50 GB tárhelyet kapsz a box nevű alkalmazáshoz, ha Sony Ericsson vagy LG készüléked van, egyébként 5 GB jár alapból. Letöltöttem, beléptem egy LG GT540-ről és már meg is kaptam az 50 gigát, aztán használom a bléden :) Dropbox-hoz hasonló alkalmazás!

(#7979) tboldi válasza M4L@y (#7978) üzenetére


tboldi
nagyúr

Akár még a build.prop-ot is át lehet írni. ;] :P

[ Szerkesztve ]

(#7980) Nerd válasza M4L@y (#7978) üzenetére


Nerd
aktív tag

Ehhez az 50 gigához hogyan lehet hozzáférni? LG-s build.proppal próbálkozok, 5 giga maradt...

(#7981) kelzsoca válasza tlac (#7976) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nem kell hozzáadni semmit sem, átbillented a kapcsolót (true=>false) (config_animateScreenLights sorban) build.propban megcsinálod a módosítást, újraindítod a telefont és megy.

Ez csak egy látványelem (animáció) nem befolyásolja a teljesítményt.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#7982) Nerd válasza Nerd (#7977) üzenetére


Nerd
aktív tag

Amúgy ez TomG "kiszivárgott" munkája, egy tesztelőnek odaadta, aki TOMG engedélyével kirakta egy német fórumra: németül tudóknak, vagy google translate...

(#7983) tlac válasza kelzsoca (#7981) üzenetére


tlac
nagyúr

megcsináltam úgy is, annyi változás volt, hogy animáció nélkül kapcsolt ki a képernyő
ezért kérdeztem, hogy ez minden 2.3-asban megy?
nekem most a hivatalos moldovai van

Ez csak egy látványelem (animáció) nem befolyásolja a teljesítményt.

viszont, ki kell iktatni hozzá a debug.sf.hw=1-et, ami ha jól tudom a hardveres gyorsításért (2D?) felel, rosszul tudom?

(#7984) M4L@y válasza Nerd (#7980) üzenetére


M4L@y
tag

Én csak simán beléptem LG készülékből. Ha gondolod megírod az emailt meg a jelszót amivel regisztráltál és belépek neked, addig változtasd meg, majd visszaváltoztatod. Akinek kell belépek, mert csak annyi, hogy bejelentkezek és kiírja, hogy aktiválva az 50 Giga + kapsz egy emailt.

(#7985) kelzsoca válasza tlac (#7983) üzenetére


kelzsoca
félisten

Szerintem ezzel kapcsolod ki: debug.sf.hw=0

https://vertigostore.eu

(#7986) tlac válasza kelzsoca (#7985) üzenetére


tlac
nagyúr

ez a kettő ugyanazt a hatást éri el (most próbáltam)
debug.sf.hw=0
#debug.sf.hw=1

(#7987) kelzsoca válasza tlac (#7986) üzenetére


kelzsoca
félisten

Igen, kevertem, kiiktatja, egyébként megy már az animáció?

Ha még mindig nem, nézd meg, lehetséges hogy két debug.sf.hw sor van a build.prop-ban...

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#7988) ^Clown válasza Nerd (#7977) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Jól értelmezem, hogy ez csak 160Mb-os partícióra megy fel? Emiatt nem TPT-zem át a Pengét, pedig kíváncsi lennék.

(#7989) tlac válasza kelzsoca (#7987) üzenetére


tlac
nagyúr

sikerült ;)

az az érdekes, hogy a debug.sf.hw-t kikapcsolva, szebben és stabliabban működik
-az uot-vel be lehet állítani ics-es animációt az ablakok áttűnésére, ha be van kapcsolva a hw, akkor a képernyő bal szélén egy teljes oszlopban egy fényes csík jön elő az animációnál, kikapcsolva hibátlanul működik, sebességben nem látok különbséget
-a másik, amit most vettem észre, van az a menül pl. amikor egy kis ablakban rádiógombos lista jön elő, bekapcsolt hw-vel ez szaggat, kikapcsolva hibátlan, eddig ezt az animációt tiltottam spare parts-szal és ezek szerint ez kikapcsolta a crt-t is

(#7990) Nerd válasza ^Clown (#7988) üzenetére


Nerd
aktív tag

Még azzal is gond lehet gapps-sal. :DD Nem szedtem le, de szerintem ezt is ki lehet gyomlálni, kiszeded a felesleget a system-ről az appokból...

(#7984) M4L@y: köszi, de végülis megvagyok nélküle.

[ Szerkesztve ]

(#7991) tundrak


tundrak
tag

sziasztok!
a segítségeteket kérném! az miért lehet hogy nyomtunk 1 resetet a routeren, és azóta a blade látja,de nem kapcsolódik rá,ip-címet se kér le,semmi... valamiötlet?
elöre is köszi! :R

do the right thing

(#7992) Kicsirics77 válasza tundrak (#7991) üzenetére


Kicsirics77
veterán

routerbe bele néztél már webes felületén,hogy minden ok-e vele?

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#7993) tundrak válasza Kicsirics77 (#7992) üzenetére


tundrak
tag

mit értesz a minden ok alatt? laptopról megy

do the right thing

(#7994) Kicsirics77 válasza tundrak (#7993) üzenetére


Kicsirics77
veterán

wi-fi?

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#7995) tundrak válasza Kicsirics77 (#7994) üzenetére


tundrak
tag

igen

do the right thing

(#7996) Kicsirics77 válasza tundrak (#7995) üzenetére


Kicsirics77
veterán

akkor próbálj meg új hálózatot keresni a bladen a wifi beállításoknál

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#7997) tundrak válasza Kicsirics77 (#7996) üzenetére


tundrak
tag

megtalálni megtalálom,beütöm a kodot, várok de semmi:\

do the right thing

(#7998) Kicsirics77 válasza tundrak (#7997) üzenetére


Kicsirics77
veterán

namost ha resetelted a routert akkor szerintem nem kellene hogy legyen a wifin jelszó
mivel akkor vissza kellene álni a routernek a gyári beállításokra
szerintem :F :U

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#7999) tundrak válasza Kicsirics77 (#7998) üzenetére


tundrak
tag

igen, de amint reseteltük a routert,már be is állítottuk a védettséget és a jelszót is:)

do the right thing

(#8000) Kicsirics77 válasza tundrak (#7999) üzenetére


Kicsirics77
veterán

akkor passz

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.